Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
louka mezi obcemi Lojovice a Brtnice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P3     T3     T4    
2.04 km, 90 m, 6 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
BZP0850 Oliveriusová Anna Báječné ženy v orientačním běhu C 2119205 60 Kč
NNN0999 Kamarádová Zdeňka Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 60 Kč
TAP0855 Votruba Hana KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 60 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086454 60 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 60 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 60 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 60 Kč
9JC0850 Paldusová Nela neregistrovaní - Všenory 2111750 60 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 60 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 60 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 60 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 60 Kč
DKP1052 Burianová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2124748 60 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 60 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 60 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 60 Kč
DKP0858 Ellederová Eva Oddíl OB Kotlářka C 2102816 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52891 60 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0856 Syblíková Rozarie TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0952 Bezdíčková Adriana Nelly TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
2.76 km, 90 m, 6 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 60 Kč
SPC1150 Vítová Marianne SPORTICUS team C 515154 60 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 60 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 60 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 51628 60 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 60 Kč
SLA1050 Kunstová Anežka SKOB Slaný C 428278 60 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 60 Kč
KNC0901 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. 420401 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 60 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno C 336741 60 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C 2103268 60 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 60 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
TAP0956 Benáková Natálie KOB Tretra Praha 2127546 60 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 60 Kč
PDY1150 Hálová Barbora Běhej Poděbrady C 2127540 60 Kč
1GX0950 Lubasová Aneta Chotýšany zapůjčit 100 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 60 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
DKL1150 Šeborová Barbora KOB Kladno C 252450 60 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 60 Kč
FSP0950 Mokošínová Meda VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60 Kč
2PZ1050 Tumová Dominika Lipno team 2115716 60 Kč
2PZ1051 Tumová Simona Lipno team 2111815 60 Kč
NNN0799 Hrušková Hana Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
2.14 km, 95 m, 7 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 682675 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 60 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
11X0650 Dvořáková Veronika NNN Dvořákovi Jesenice zapůjčit 100 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 60 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 60 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 60 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 60 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 60 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 60 Kč
KAM0757 Lichtenbergová Zuzana OK Kamenice C 7209345 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno B 2080902 60 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 60 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 60 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka B 2086460 60 Kč
MFP0650 Pangracová Anna Matfyz Praha C 218784 60 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 60 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 60 Kč
RIC0757 Nekovářová Lucie OB Říčany C 2085569 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany B 2073696 60 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 2127896 60 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 60 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 51730 60 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 60 Kč
DOR0658 Forštová Ema OK Dobříš zapůjčit 100 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8663156 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš C 7205024 60 Kč
ODV0751 Pilchová Sofie TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
RIC0851 Thirouard Madeleine OB Říčany C 2085574 60 Kč
TBM0742 Kochová Isabel KOS TJ Tesla Brno 2133883 60 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga B 9102086 60 Kč
2.49 km, 145 m, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 60 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 60 Kč
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C 2120067 60 Kč
5RX0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 100 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice B 2099495 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný B 436970 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 60 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 60 Kč
KNC0400 Dobešová Marie Sokol Kostelec n. Č. l. 438614 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 60 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 2051504 60 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 60 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 60 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 60 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 60 Kč
3.32 km, 150 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 100 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný C 2085001 100 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 100 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga C 246900 100 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 100 Kč
DKL0252 Mišková Katka KOB Kladno C 2135193 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 100 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 100 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 100 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 100 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
PDY0351 Beránková Tereza Běhej Poděbrady C zapůjčit 140 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 100 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky C 2092423 100 Kč
3.77 km, 210 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
HCE0050 Černá Karolína TJ Hostivice C 1426032 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C 1416362 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 100 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 100 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 100 Kč
4.08 km, 185 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 100 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 100 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 7009151 100 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 100 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1420853 100 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 100 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 100 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 100 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 100 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 100 Kč
PDY8550 Lounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 100 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 100 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 100 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 100 Kč
NNN9698 Molinier Caroline Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
BZP8650 Privoznikova Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 100 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 8105 100 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 100 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 100 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 100 Kč
4.92 km, 280 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 100 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C zapůjčit 140 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 100 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 500556 100 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 100 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 100 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 100 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 100 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 100 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 100 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 100 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 100 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 100 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 100 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 100 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín E 8000426 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 100 Kč
ROZ9350 Klinkerová Tereza OK Roztoky C 930524 100 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 51142 100 Kč
2PZ7550 Tumová Pavla Lipno team 2115712 100 Kč
4.44 km, 225 m, 20 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 100 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 100 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 100 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 515411 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 100 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 100 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 100 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 100 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB Tretra Praha C 307344 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 140 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 100 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 100 Kč
PGP7761 Chmelařová Zuzana SK Praga C 2106887 100 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 100 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 100 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaný 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 100 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 100 Kč
9JC7950 Paldusová Danča neregistrovaní - Všenory 2125317 100 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 100 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 100 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 100 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 100 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 100 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 100 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 100 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 100 Kč
ROU8150 Eiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 2096267 100 Kč
99Z7800 Priehodová Kateřina Lísteček 2127610 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 100 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 100 Kč
DKP7754 Ellederová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 2102821 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 100 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 100 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 100 Kč
EKP6851 Kořistková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 51367 100 Kč
PGP7762 Řepková Jana SK Praga C 2126398 100 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 100 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
CEP7950 Vrbová Kateřina Čepíci zapůjčit 140 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C zapůjčit 140 Kč
3.31 km, 140 m, 16 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 100 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 100 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
NNN7199 Kamarádová Zdeňka Neregistrovaní 232127 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 100 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 100 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 100 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 100 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 100 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 100 Kč
DKL7153 Surkova Nadežda KOB Kladno C 2060437 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 100 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 100 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 100 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
KNC7151 Dobešová Monika Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 100 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSS Přírodověda Praha C 51580 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 100 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 100 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
KAM7151 Vilhumová Lucie OK Kamenice 52273 100 Kč
TAP5951 Hermannová Marta KOB Tretra Praha C 416003 100 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 100 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 100 Kč
3.11 km, 140 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 100 Kč
PGP6153 Tichovská Jitka SK Praga C 53005 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 100 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
2.44 km, 115 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 60 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 60 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 60 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 60 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 60 Kč
2.13 km, 80 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
2.22 km, 75 m, 7 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 60 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 60 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 60 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 60 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 60 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
KAM0804 Vít Samuel Aron OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 60 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 2115704 60 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 60 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2133918 60 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086458 60 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 60 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 60 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 60 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 60 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 7966 60 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 60 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 60 Kč
1WC0900 Sotona Filip Rychlí šneci zapůjčit 100 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany 2131200 60 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 60 Kč
DKP1003 Elleder Jan Oddíl OB Kotlářka C 2801022 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 60 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C 2111743 60 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 2129227 60 Kč
ZVO0901 Hlaváček Karel OB SK Zvole C 2116191 60 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 60 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C 2111739 60 Kč
DOR0905 Foršt Bruno OK Dobříš 51268 60 Kč
CEP0800 Brabec Matěj Čepíci C zapůjčit 100 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 60 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 60 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 60 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 60 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany 2127588 60 Kč
DLP0801 Velek Hubert OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 60 Kč
2PZ0800 Tuma Jonáš Lipno team 2115710 60 Kč
2.76 km, 90 m, 6 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 60 Kč
SPC1300 Vít Damien SPORTICUS team C 515003 60 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 60 Kč
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 2133021 60 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 60 Kč
KAM1003 Vít Benjamin Adam OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 60 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 60 Kč
BZP1002 Oliverius Filip Báječné ženy v orientačním běhu C 2127889 60 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 60 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 60 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086453 60 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 60 Kč
ROU1111 Zábranský František SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 100 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 60 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 60 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 2113488 60 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 60 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 60 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 52974 60 Kč
PDY0900 Hála Tomáš Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
NNN0849 Vintr Filip Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 60 Kč
KPY0803 Krejčí Antonín SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53731 60 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 52889 60 Kč
FSP1001 Balej Kosma VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 60 Kč
TAP0849 Štěpánik Vojtěch KOB Tretra Praha zapůjčit 100 Kč
2.43 km, 80 m, 7 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 60 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 60 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 60 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 100 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 7020417 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 60 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 60 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086455 60 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 60 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2120848 60 Kč
1EC-000 Lukeš Josef Outdoor PRG zapůjčit 100 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice B 1398989 60 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky B 2085006 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 60 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
KAM0603 Vít Matyáš OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2103238 60 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 60 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2103761 60 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný C 2129245 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 60 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 51438 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
DKP0609 Krogman Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2086461 60 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2800343 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092396 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2800931 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2090852 60 Kč
DKP0608 Rippl Matouš Oddíl OB Kotlářka C 2127579 60 Kč
OLP0700 Strnad Jakub PSK Olymp Praha C 515033 60 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 60 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 60 Kč
ZVO0701 Hlaváček Jan OB SK Zvole C 2116187 60 Kč
EKP0603 Kořistka Daniel VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 100 Kč
ROU0703 Bradáč Adam SKOB Roudnice nad Labem 2134302 60 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 981809 60 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 886288 60 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 995813 60 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2134276 60 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 7210315 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 60 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš C 2131194 60 Kč
CEP0600 Brabec Vojtěch Čepíci C zapůjčit 100 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52893 60 Kč
ODV0601 Abdalla Adam TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 60 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný C 2099522 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 60 Kč
3.36 km, 185 m, 14 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 60 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 60 Kč
NNN0649 Kamarád Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 60 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 60 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 60 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 60 Kč
1EC0500 Halač Viktor Outdoor PRG zapůjčit 100 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 60 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 60 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 60 Kč
DKL0402 Surkov Jury KOB Kladno C 2070405 60 Kč
1EC-001 Lukeš František Outdoor PRG zapůjčit 100 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 60 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 60 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 2127578 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
8AC0500 Kmet Ondřej Klub dobré zprávy zapůjčit 100 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 60 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 446429 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany B 2069070 60 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C 2096265 60 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole C 2115679 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 60 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 60 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš zapůjčit 100 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 60 Kč
3.77 km, 210 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 100 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 100 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 100 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 7202871 100 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086463 100 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 7204994 100 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 100 Kč
4.92 km, 280 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C 7207779 100 Kč
DKL0104 Surkov Aleksandr KOB Kladno C 2070409 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 100 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha B 1420751 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 100 Kč
PGP0005 Šedivý Matěj SK Praga C 1470169 100 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky B 7944 100 Kč
4.59 km, 255 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3BZ8600 Samek Dávid Neregistrovaní - MNK zapůjčit 140 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha C 53443 100 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. 438604 100 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 1425376 100 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 100 Kč
DOB9201 Llobet Adrià KOB Dobruška C 7235 100 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 100 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
PDY8800 Král Martin Běhej Poděbrady C 2127599 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 100 Kč
6.12 km, 315 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
94Z8500 Vrátný Ondřej Alc Praha 2117431 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
TAP9900 Zmátlo Jan KOB Tretra Praha C 2113369 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 100 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 100 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 100 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 100 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 100 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 100 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 100 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
45Z8500 Štembera Petr Trosečníci 1420730 100 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 100 Kč
NNN8903 Lejsek Tadeáš Neregistrovaní 51675 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 100 Kč
DKL7400 Surkov Ivan KOB Kladno C 2070411 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 100 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 100 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 100 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 100 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 8322332 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 100 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 100 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga B 336710 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 100 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 100 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 100 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 100 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 100 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 100 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 100 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 100 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 100 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team 7210120 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 100 Kč
2PX8500 Řehák David PGP-PHI zapůjčit 140 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 100 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 100 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 100 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 2134273 100 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 100 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 100 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 100 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 100 Kč
5.10 km, 275 m, 20 kontrol
(76)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 7202860 100 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 100 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 100 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 100 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 140 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 100 Kč
6KC7300 Čejka Tomáš Neregistrovaný 207820 100 Kč
9BC7401 Motyčka Michal NNN zapůjčit 140 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
NNN7749 Votruba Ondrej Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
NNN7549 Končický Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 100 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 100 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 100 Kč
PDY7700 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady C 2102773 100 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 100 Kč
NNN7649 Svoboda Jakub Neregistrovaní 8878 100 Kč
DKP8002 Dolák Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086459 100 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 100 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 100 Kč
5RX7700 Kváča Vladimír NNN zapůjčit 140 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 100 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 100 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 100 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 100 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115748 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 100 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 100 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 100 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 100 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 100 Kč
3BX8000 Michálek Jan ČaČua 2099517 100 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 100 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 100 Kč
RIC7405 Nekovář Ondřej OB Říčany C 2112766 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 100 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka 2120894 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 100 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 100 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha 2134256 100 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 100 Kč
6YC8002 Silovsky Tomáš Neregistrovaní 8667534 100 Kč
4WX7800 Michálek Josef DREAM TEAM JENEČ 682627 100 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 100 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 100 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 100 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 100 Kč
EKP6300 Kořistka Libor VŠTJ Ekonom Praha C 51591 100 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C 2127562 100 Kč
JES7500 Vaníček Petr OK Rakovník 8808 100 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 100 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 100 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 100 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 100 Kč
4.07 km, 175 m, 16 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
1EC6700 Halač Jaroslav Outdoor PRG 2133888 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
TAP6400 Zmátlo Radek KOB Tretra Praha C 2115722 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 100 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 100 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 886251 100 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 100 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 100 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 2102709 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 100 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany 2112780 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 100 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 100 Kč
DKP7101 Elleder Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2800307 100 Kč
FSP7200 Mařík Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 100 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 100 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 100 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 981846 100 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 7208235 100 Kč
HCE6801 Kuttelwascher Radek TJ Hostivice C 1417254 100 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSS Přírodověda Praha C 2087658 100 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 100 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 100 Kč
TAP6301 Hermann Petr KOB Tretra Praha C 232133 100 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 100 Kč
3.39 km, 165 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
KAM5200 Paldus Petr OK Kamenice 52267 100 Kč
3.11 km, 140 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 60 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 60 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
TUV4600 Dvořák Jaromír SOK TJ Turnov C 51274 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 60 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 60 Kč
2.44 km, 115 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4200 Veselý Radko TJ Sokol Troja C 2092395 60 Kč
TJP4201 Šubrt Václav TJ Sokol Troja C 428292 60 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 9823 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
TJP4100 Hostomský Jiří TJ Sokol Troja C zapůjčit 100 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 60 Kč
2.76 km, 90 m, 8 kontrol
(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 60 Kč
SPC1705 Vít Christian SPORTICUS team C 515125 60 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 60 Kč
TAP1250 Toflová Elizabeth KOB Tretra Praha 2131193 60 Kč
SLP0951 Reimannová Emma OOB Slavia Praha 51285 60 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 60 Kč
SCP1200 Petráň Lukáš OK Sparta Praha C 301357 60 Kč
SCP0700 Petráň Matěj OK Sparta Praha C 301359 60 Kč
6KC1050 Čejková Kateřina Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
9BC0701 Motyčka Michal NNN zapůjčit 100 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2118482 60 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 60 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086457 60 Kč
KNC1300 Pačes Vítězslav Sokol Kostelec n. Č. l. 420420 60 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 60 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 60 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 60 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 60 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 60 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2102801 60 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 60 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 60 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 60 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 51856 60 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 60 Kč
11X0950 Dvořáková Lucie NNN Dvořákovi Jesenice zapůjčit 100 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 51541 60 Kč
SCP1299 Bernášková Anna OK Sparta Praha zapůjčit 100 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP1400 Šedivý Marek SK Praga C 1406172 60 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 60 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
1UZ0900 Hýbl Orlík VIPrahlé mládí 2053563 60 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 60 Kč
1DX1500 Matějů Antonín Sild 682623 60 Kč
1SC1150 Beranová Zuzana Wall Street Systems 2061812 60 Kč
SLA1101 Kunst Miroslav SKOB Slaný C 438033 60 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 60 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 60 Kč
8AC1400 Šlapák Matěj Klub dobré zprávy zapůjčit 100 Kč
8AC1200 Šlapák Štepán Klub dobré zprávy zapůjčit 100 Kč
8AC1202 Jůza Bruno Klub dobré zprávy zapůjčit 100 Kč
8AC1151 Součková Adéla Klub dobré zprávy 2103782 60 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 2111742 60 Kč
MFP1201 Král Eduard Matfyz Praha 51835 60 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 60 Kč
DKL1102 Chudoba Jiří KOB Kladno C 2126368 60 Kč
FSP1200 Nitsch Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 60 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín 4298 60 Kč
3BX1250 Michálková Veronika ČaČua 53606 60 Kč
3BX1400 Michálek Bonifác ČaČua zapůjčit 100 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 52115 60 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 60 Kč
TAP0911 Krč Tobias KOB Tretra Praha 8211209 60 Kč
PGP1049 Hendrich Matyáš SK Praga 51666 60 Kč
DKP0814 Krogman Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086466 60 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
FSP0709 Zuska Erik VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 60 Kč
DKL1100 Datel Adam KOB Kladno C 428242 60 Kč
TAP1053 Benáková Adriana KOB Tretra Praha 2127530 60 Kč
2HC1350 Proxová Veronika NNN Px 2115715 60 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
DKP1354 Burianová Vojtěška Oddíl OB Kotlářka C 2133893 60 Kč
ZVO7402 Hlaváček Michal OB SK Zvole C 2116194 60 Kč
DKP1353 Karychová Renée Oddíl OB Kotlářka C 2086468 60 Kč
8AC1053 Hoke Berenika Klub dobré zprávy zapůjčit 100 Kč
8AC1250 Hoke Magdalena Klub dobré zprávy zapůjčit 100 Kč
DLP1001 Motejzík Jiří OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
5RX1500 Kadlec Jindřich NNN zapůjčit 100 Kč
1GX1150 Lubasová Nela Chotýšany zapůjčit 100 Kč
NNN0749 Glasnák Michal Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 60 Kč
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 60 Kč
DOR1350 Forštová Linda OK Dobříš zapůjčit 100 Kč
TJP1103 Gurecký Antonín TJ Sokol Troja C 60 Kč
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2102803 60 Kč
PDY0849 Trnka Jiří Běhej Poděbrady 2135165 60 Kč
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha zapůjčit 100 Kč
PGP1450 Štáfková Zuzana SK Praga C 515056 60 Kč
FSP0754 Bartáková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 60 Kč
TAP1149 Štěpánik Jakub KOB Tretra Praha zapůjčit 100 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 60 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 60 Kč
2.15 km, 90 m, 9 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
VSP7257 Berounská Helena USK Praha C 411611 60 Kč
VSP7203 Berounský Petr USK Praha C 2103777 60 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 60 Kč
DKP0411 Šich Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086451 60 Kč
DKP0512 Konrád Alex Oddíl OB Kotlářka C 2086452 60 Kč
11X7250 Dvořáková Ivana NNN Dvořákovi Jesenice zapůjčit 100 Kč
PDY5800 Švec Jiří Běhej Poděbrady C 2102781 60 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha 2133911 60 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha C 2102563 60 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 60 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 60 Kč
1SC6950 Beranová Jana Wall Street Systems 60 Kč
PGP7709 Brettl František SK Praga C 7956 60 Kč
PDY7150 Pavlíková Gábina Běhej Poděbrady C 2102693 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
SLP0250 Svátková Jana OOB Slavia Praha C 436435 60 Kč
3BX8350 Michálková Michaela ČaČua 2120649 60 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 60 Kč
ROU7851 Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 51441 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 60 Kč
5RX8951 Kadlecová Kristýna NNN zapůjčit 100 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 60 Kč
SLP7850 Hudčeková Jana OOB Slavia Praha C 2133897 60 Kč
SLP0550 Hudčeková Klára OOB Slavia Praha C 2124804 60 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda 2135182 60 Kč
ODV7852 Truncová Lenka TJ Aero Odolena Voda zapůjčit 100 Kč
HCE7251 Kuttelwascherová Jitka TJ Hostivice C 1417248 60 Kč
ODV9999 Majerská Adriana TJ Aero Odolena Voda 52887 60 Kč
ODV9998 Piškulová Pavla TJ Aero Odolena Voda 428268 60 Kč
ODV9949 Koukal Tomáš TJ Aero Odolena Voda 428228 60 Kč
OKP0500 Himmel Ondřej SK OK 24 Praha C 232750 60 Kč
NNN7799 Studničková Katarína Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
3.01 km, 145 m, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
28Z7650 Novotná Jitka Neregistrovaná zapůjčit 140 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
NNN9199 Zmátlová Anna Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 100 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha 07939 100 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 100 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 100 Kč
SCP6151 Vrabcová Jindra OK Sparta Praha C 51570 100 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP 2135166 100 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 100 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C 1426022 100 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. 420404 100 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 515052 100 Kč
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C 2106882 100 Kč
8AC0850 Glybovská Ivona Klub dobré zprávy zapůjčit 140 Kč
8AC6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy 301113 100 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 420421 100 Kč
SLP0100 Tesař Jakub OOB Slavia Praha C 2099489 100 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 100 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 2069042 100 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 2801037 100 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 100 Kč
1GX7800 Lubas Miroslav Chotýšany zapůjčit 140 Kč
NNN0449 Vintr Matěj Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
NNN0549 Vintr Jakub Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
DOR8650 Nováčková Anna OK Dobříš 2104710 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 100 Kč
RIC7602 Pokorný Stanislav OB Říčany C 2073680 100 Kč
99Z7650 Rážová Milena Lísteček 2129195 100 Kč
NNN8199 Mouralová Magdalena Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
3.96 km, 160 m, 13 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7200 Vít David SPORTICUS team C 7204503 100 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 100 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 100 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 100 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
9QC9200 Šunda Marek Neregistrovaní - Šunda zapůjčit 140 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 100 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2086467 100 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 100 Kč
11X8000 Dvořák Josef NNN Dvořákovi Jesenice 682615 100 Kč
PFP9250 Procházková Iveta VŠSK PedF UK Praha 253148 100 Kč
NNN7099 Snížková Radka Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
NNN0349 Snížek Filip Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
28C7400 Štěpová Dana Neregistrovaní Štěpovi 2099486 100 Kč
28C7401 Štěp Adam Neregistrovaní Štěpovi 2106876 100 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 100 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 100 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 100 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 100 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 100 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 100 Kč
2HC7400 Prox Jakub NNN Px 2111745 100 Kč
2HC8350 Proxová Lada NNN Px 2111736 100 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
NNN6599 Bořilová Magdaléna Neregistrovaní 682647 100 Kč
NNN7449 Vintr Radek Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
NNN7599 Vintrová Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 100 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš 2127567 100 Kč
NNN9699 Piloquet Coline Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 100 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 100 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda 2134286 100 Kč
ODV9948 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda 428273 100 Kč
ODV9947 Pilch Rudolf TJ Aero Odolena Voda 428285 100 Kč
ODV9946 Trunec Antonín TJ Aero Odolena Voda 2126373 100 Kč
95C7500 Hroch Tomáš Hroši 1421293 100 Kč
TBM7210 Koch Petr KOS TJ Tesla Brno 425596 100 Kč
TAP7449 Benák Rostislav KOB Tretra Praha 8663179 100 Kč
NNN7699 Hrušková Jana Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
NNN9999 Knošková Jitka Neregistrovaní 100 Kč
NNN9949 Šnajdr Jakub Neregistrovaní 51956 100 Kč
NNN9998 Císařová Klára Neregistrovaní 232162 100 Kč
celkem přihlášených: 1094, vklad: 93600 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.