Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
Olešná u N.Města na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.30 km, 80 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
CHT0899 Kellerová Alice OOB SK Chrast 40 Kč
PZR0851 Kosourová Tereza UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
3.40 km, 95 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 40 Kč
PZR1050 Kozderková Jolana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53149 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 2118113 40 Kč
NNN0108 Kozárová Veronika Neregistrovaní 53601 40 Kč
2.40 km, 55 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 40 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast C 2124751 40 Kč
CHT0653 Horáková Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0654 Drobná Kateřina OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 52192 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 2126392 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 2115140 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2135179 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
STA0751 Doleželová Vendula OK Střelka C 2116487 40 Kč
NNN0101 Štempelová Lucie Neregistrovaní 232029 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
2.90 km, 70 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 2059732 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
CTB0451 Zbínová Aneta SK OB Chotěboř C 2121778 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka C 2116453 40 Kč
2.90 km, 65 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 8663172 80 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 80 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 80 Kč
3.20 km, 80 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 682672 80 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
4.20 km, 110 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
CHT8852 Kučerová Marie OOB SK Chrast C 4540 80 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 80 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 80 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 80 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 80 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 7260022 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 80 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SJH Jindřichův Hradec C 331719 120 Kč
3.30 km, 90 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 80 Kč
CHT7651 Drobná Markéta OOB SK Chrast C 80 Kč
VBM8555 Vlčková Hana VSK Mendelu Brno C 08030 80 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 80 Kč
3.70 km, 95 m, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 2111801 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52239 80 Kč
CTB8352 Ryvolová Kamila SK OB Chotěboř C 232866 80 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 2035147 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 80 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 80 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 120 Kč
3.30 km, 90 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 80 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 2801050 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 80 Kč
2.90 km, 85 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 120 Kč
2.70 km, 80 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 80 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 80 Kč
2.30 km, 80 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
SJI0907 Růžička Tomáš OK Jihlava 110 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0898 Halamka Jiří OOB SK Chrast 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SJH Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 52969 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
NNN0102 Hugo Michal Neregistrovaní 52138 40 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 2102814 60 Kč
PZR9999 Zmydloch Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53139 60 Kč
3.40 km, 95 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 40 Kč
NNN0103 Václavík Michal Neregistrovaní 51990 40 Kč
2.60 km, 75 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0605 Verbók Štěpán OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0606 Verbók Daniel OK Jihlava C 140 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 40 Kč
SJI0704 Růžička Vojtěch OK Jihlava 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 52966 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec B 2096216 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 8663132 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 2127589 40 Kč
3.30 km, 80 m, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 2092373 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
OSN0401 Starý Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 40 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1426043 40 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
STA0501 Krätzer Jakub OK Střelka 2118115 40 Kč
NNN0100 Jirků Adam Neregistrovaní 52250 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
3.20 km, 80 m, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 80 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč 80 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 80 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 80 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 4538 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 2115144 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 2115149 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 80 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 51771 80 Kč
3.70 km, 95 m, 18 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 2092400 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč
6.00 km, 145 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52352 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast 52315 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 80 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 80 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 80 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 80 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 80 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 886813 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 51896 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 120 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 120 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 120 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 120 Kč
4.20 km, 120 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 80 Kč
PZR7905 Vinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7210221 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 2099490 80 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava 2127647 80 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8707 80 Kč
NNN0120 Novák Jakub Neregistrovaní 920682 120 Kč
NNN0121 Šutera Josef Neregistrovaní 8663125 120 Kč
5.20 km, 120 m, 25 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
SJI7500 Máca Petr OK Jihlava 2127602 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 80 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
RUZ7100 Čermák Martin TJ Růžená 2134278 80 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 53133 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 80 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05296 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7300475 120 Kč
4.20 km, 120 m, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 80 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 80 Kč
SJH6502 Novotný Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079504 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 80 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 120 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 120 Kč
3.20 km, 90 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 8627107 80 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 80 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 80 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 120 Kč
2.90 km, 85 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 120 Kč
3.40 km, 95 m, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava 115 40 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno 53240 40 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 40 Kč
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
VBM1151 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno 53312 40 Kč
VBM1351 Čechová Adéla VSK Mendelu Brno 209751 40 Kč
VBM1252 Šedivá Kristýna VSK Mendelu Brno 7207495 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 2115145 40 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 2134303 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 40 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 40 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 40 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 40 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 40 Kč
SJI1150 Mácová Apolena OK Jihlava 142 40 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 2118463 40 Kč
NNN0105 Doleželová Karolína Neregistrovaní 40 Kč
NNN0123 Šutera Josef Neregistrovaní 40 Kč
NNN0124 Šutera Matěj Neregistrovaní 40 Kč
2.40 km, 95 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava 2126383 40 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 40 Kč
PZR7808 Knap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8699 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 40 Kč
SJH8252 Míchalová Zuzana SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř 2120621 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 40 Kč
NNN0104 Jirků Simona Neregistrovaní 1010777 40 Kč
NNN0107 Kozárová Zuzana Neregistrovaní 53177 40 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 40 Kč
NNN0122 Šuterová Kateřina Neregistrovaní 8662347 40 Kč
celkem přihlášených: 404, vklad: 26740 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.