Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
21.10.2018
Místo konání:
Bílsko
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
2.10 km, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 50 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 50 Kč
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 2019553 50 Kč
VTA0951 Rybáková Ella SC vebr-sport C 2019554 50 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport C 886294 50 Kč
DVP1250 Lhotská Linda DVP ORIENTATION C 2120663 50 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 50 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 50 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 50 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 50 Kč
DOR0955 Hrdličková Anna OK Dobříš C 2104707 50 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 50 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 50 Kč
KRE0850 Maršíková Lucie OOB TJ Sokol Křemže C 428715 50 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 50 Kč
OPI0950 Blažková Amálie Orientační sporty Písek C 50 Kč
2.30 km, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0850 Zvoníčková Klára Orientační sporty Písek C 2088164 50 Kč
53X1050 Kopecká Zuzana Pisek neregistrovany 4622621 50 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 50 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 50 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 50 Kč
53X1150 Paterová Anna Pisek neregistrovany 4622612 50 Kč
NNN-C2 Velátová Tereza Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 50 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 50 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 50 Kč
DOR1055 Tvrdková Sofie Anna OK Dobříš C 2111616 50 Kč
KRE1150 Fialová Simona OOB TJ Sokol Křemže C 50 Kč
KRE1050 Fialová Markéta OOB TJ Sokol Křemže C 50 Kč
3.00 km, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 434803 50 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 1413720 50 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 50 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 50 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 50 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 50 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 7210078 50 Kč
VTA0658 Krejčová Petra SC vebr-sport C 2019557 50 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary B 682089 50 Kč
VTA0655 Mufová Anežka SC vebr-sport C 2019555 50 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 2116448 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 50 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 50 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 50 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 2104705 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 50 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 50 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže C 2126293 50 Kč
KRE0750 Zemanová Barbora OOB TJ Sokol Křemže C 2126283 50 Kč
3.60 km, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 50 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 50 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary B 682652 50 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport C 7207889 50 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 50 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 50 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 2064771 50 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 50 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 50 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 50 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2102702 50 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 50 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 301730 50 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 50 Kč
3.90 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 90 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 90 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 8663172 90 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 90 Kč
LEN0251 Pěstová Eliška SKI Klub Lenora C 416237 90 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 90 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 90 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 90 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 90 Kč
4.70 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 90 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 90 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 682635 90 Kč
VCB0154 Votíková Veronika OB České Budějovice C 426358 90 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 90 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 7208097 90 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 90 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 7204487 90 Kč
4.60 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 90 Kč
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport B 682657 90 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 90 Kč
VTA9551 Vébrová Denisa SC vebr-sport C 2019541 90 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 90 Kč
TJP8750 Kuklová Jana TJ Sokol Troja C 51328 90 Kč
5.80 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 90 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 90 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 90 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 90 Kč
5.00 km, 16 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 90 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 90 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 90 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 90 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 90 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 90 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 90 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 90 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 90 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 90 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 90 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 90 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 90 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 90 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 90 Kč
DVP7650 Šťovíčková Dagmar DVP ORIENTATION C zapůjčit 130 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 90 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 90 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 90 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 90 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 90 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 90 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 90 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 90 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš 2115078 90 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš C 2104697 90 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš 2111610 90 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 90 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 90 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 90 Kč
3.90 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 90 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 90 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 90 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 90 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 90 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 90 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 90 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 90 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 90 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
3.40 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 90 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 90 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 90 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 90 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 90 Kč
DVP5654 Lhotská Radoslava DVP ORIENTATION C 897386 90 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 90 Kč
2.90 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 90 Kč
2.10 km, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 50 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 50 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 50 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 50 Kč
KRE0801 Vačkář Štěpán OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
KRE0800 Fiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2127621 50 Kč
NNN-D2 Kapoun Matěj Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
2.30 km, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP1001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 428233 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 50 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 50 Kč
NNN-D3 Kapoun Jáchym Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
3.10 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 50 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 50 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 50 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek C 2064776 50 Kč
9JC0600 Kosák Jonáš neregistrovaní - Všenory C 2103760 50 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek C 2064781 50 Kč
OPI0602 Petit Rémi Orientační sporty Písek C 2088206 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 2042522 50 Kč
DOR0702 Lorenc Vašek OK Dobříš B 2044885 50 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 8663147 50 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 50 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 50 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže B 2127615 50 Kč
3.90 km, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 50 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 50 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 50 Kč
VCB0420 Kozák Ondřej OB České Budějovice 2104584 50 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 7300468 50 Kč
MIL0500 Samuel Marek Tesil Milevsko C zapůjčit 90 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 50 Kč
VTA0502 Mengler Vojtěch SC vebr-sport C 2019560 50 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 50 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš B 2044894 50 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 50 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 50 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 2025207 50 Kč
4.70 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 90 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 90 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 2045308 90 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 90 Kč
5.00 km, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 90 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice B 426392 90 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 90 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091528 90 Kč
6.00 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 90 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 90 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek A 2091539 90 Kč
DVP8001 Hubený Martin DVP ORIENTATION C 515456 90 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 90 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 90 Kč
DVP7703 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 981810 90 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 90 Kč
DVP0002 Sopr Martin DVP ORIENTATION zapůjčit 130 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
VCB8901 Krška Vojtěch OB České Budějovice C 2080931 90 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště 887941 90 Kč
7.60 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 90 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 434828 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 90 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 90 Kč
SJH9300 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079508 90 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 90 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 90 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 90 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 90 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 90 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 90 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 90 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 90 Kč
5.80 km, 20 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 90 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 90 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 90 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 90 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 90 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 90 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 90 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 90 Kč
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 90 Kč
53X7700 Patera Tomáš Pisek neregistrovany 4622611 90 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 90 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 90 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 90 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 90 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 90 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 90 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 7207345 90 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 90 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 90 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 90 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 90 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 2025208 90 Kč
NNN-D1 Kapoun Luděk Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
5.00 km, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 90 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 90 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 90 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 90 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 90 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 90 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 90 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 90 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 90 Kč
OPI7301 Pazderník Petr Orientační sporty Písek C 2064774 90 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 90 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 90 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 90 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 90 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava C 446445 90 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 90 Kč
LEN6802 Pěsta Roman SKI Klub Lenora C 416239 90 Kč
NNN-C1 Velát Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 90 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 90 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 90 Kč
4.60 km, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 90 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 90 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 90 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 90 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 90 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 90 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 90 Kč
KRE5901 Mražík Karel OOB TJ Sokol Křemže C 51419 90 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 90 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 90 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 90 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2050488 90 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 90 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 90 Kč
3.70 km, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 90 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 90 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 90 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 90 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSS Přírodověda Praha C 7859 90 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 90 Kč
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 90 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 90 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 90 Kč
2.30 km, 7 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 50 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 50 Kč
LBE1199 Rambousková Eliška TJ Lokomotiva Beroun 52319 50 Kč
LBE1399 Rambousková Julie TJ Lokomotiva Beroun 52320 50 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 50 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 50 Kč
9JC1300 Kosák Damián neregistrovaní - Všenory zapůjčit 90 Kč
81Z7300 Bayer Tomáš Obdržálci zapůjčit 90 Kč
OPI1301 Kopecký Jan Orientační sporty Písek C 4622622 50 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 50 Kč
MIL1300 Ladislav Mareš Tesil Milevsko C 1421295 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 50 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip DVP ORIENTATION C 428204 50 Kč
DVP1002 Lhotský Marek DVP ORIENTATION C 2120627 50 Kč
DVP1701 Šťovíček David DVP ORIENTATION zapůjčit 90 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
53X1350 Paterová Alžběta Pisek neregistrovany 4622613 50 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 50 Kč
NNN-C3 Velát Filip Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 50 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš 2131198 50 Kč
DOR1251 Lorencová Kateřina OK Dobříš 8089 50 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 2127618 50 Kč
KRE1250 Hendrychová Karolína OOB TJ Sokol Křemže C 7207771 50 Kč
OPI1300 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 50 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory 2073726 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 50 Kč
3.60 km, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
21X7500 Bleha Stanislav SCHERDEL zapůjčit 90 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 7300182 50 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 51549 50 Kč
DVP8250 Lhotská Jana DVP ORIENTATION C 04713 50 Kč
DVP8100 Lhotský Petr DVP ORIENTATION C zapůjčit 90 Kč
MIL0450 Žižková Barbora Tesil Milevsko zapůjčit 90 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 50 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 50 Kč
DOR7553 Hrdličková Monika OK Dobříš 2131181 50 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 50 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 50 Kč
DOR7655 Neubauerová Kateřina OK Dobříš 2104699 50 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 50 Kč
DOR7152 Španělová Markéta OK Dobříš 2125351 50 Kč
DOR0354 Veselá Bára OK Dobříš 2045314 50 Kč
4.60 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE6100 Marek Jan TJ Lokomotiva Beroun C 897390 50 Kč
LBE6299 Marková Alena TJ Lokomotiva Beroun 52977 50 Kč
PCB8101 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51408 50 Kč
PCB-01 Cypro Václav SKP České Budějovice 51417 50 Kč
SJH6201 Havlík Milan SJH Jindřichův Hradec C 231209 50 Kč
SJH6500 Holický Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2088212 50 Kč
MLA8801 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 7877 50 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 50 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 50 Kč
DOR8451 Matysová Michala OK Dobříš 2104704 50 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 301187 50 Kč
celkem přihlášených: 387, vklad: 28230 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.