Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.10.2018
Místo konání:
Prochody (Újezd u Chocně)
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.15 km, 25 m, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 60 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 60 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 60 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 60 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 60 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 60 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 60 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 51781 60 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 2111664 60 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2111665 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 60 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 60 Kč
NNN10XX Luxová Viktorie Neregistrovaní 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 120 Kč
2.16 km, 25 m, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 60 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 9463 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 60 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 60 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 60 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 232902 0 Kč
3.02 km, 30 m, 9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 405952 60 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk B 52799 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 1396847 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 60 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 60 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 301633 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 2075616 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
SHK0656 Štěrbová Agáta OK Slavia Hradec Králové 51405 120 Kč
2.42 km, 35 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 60 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 60 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 2122245 60 Kč
NNN07XX Luxová Julie Neregistrovaní 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 120 Kč
3.36 km, 35 m, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 60 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 426352 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 2078459 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 60 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 120 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 120 Kč
2.55 km, 30 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 2102557 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 60 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075605 60 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 60 Kč
3.61 km, 35 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 90 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095922 90 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 90 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 90 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 90 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 90 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1421908 90 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 90 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 90 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 90 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 90 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 90 Kč
NNN0251 Mašatová Eliška Neregistrovaní 425518 90 Kč
3.69 km, 15 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8660596 90 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí B 2075693 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 7204974 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 90 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 90 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 90 Kč
5.33 km, 25 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 90 Kč
SRK8756 Novotná Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 90 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 90 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 90 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 90 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 90 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 90 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 90 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 90 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 90 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí 2103716 90 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 9201008 0 Kč
17P8750 Majasow Agata (POL) WKS Śląsk Wrocław 2018695 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 90 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 90 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 90 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 90 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 2082907 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 90 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice C 434574 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 90 Kč
LPU8752 Losmanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 90 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 90 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 90 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 180 Kč
3.75 km, 25 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 90 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2103234 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 90 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 90 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 90 Kč
4.40 km, 25 m, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 90 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 90 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 90 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 90 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 90 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 180 Kč
3.71 km, 30 m, 13 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 90 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 90 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9021 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 90 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 90 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 90 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 180 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 180 Kč
3.91 km, 30 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 7210243 90 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 90 Kč
3.12 km, 30 m, 12 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 90 Kč
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 515063 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 90 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 90 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 887607 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 180 Kč
3.43 km, 25 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 90 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
2.81 km, 20 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
2.73 km, 20 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 90 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 90 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
1.99 km, 15 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 60 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 60 Kč
SRK0849 Šimerda Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 434581 60 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 60 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108869 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416289 60 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057580 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 60 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 60 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 60 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424649 60 Kč
2.19 km, 20 m, 7 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 60 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 60 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 60 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 60 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky C 2124780 60 Kč
LTU0803 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 60 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2133881 60 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 60 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 60 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 60 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 0 Kč
3.06 km, 30 m, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 8052360 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 2096128 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 425574 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 60 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk C 53569 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103287 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 60 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 60 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering 1424648 60 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové C 2127606 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 120 Kč
2.86 km, 30 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové C 224911 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
ZAM0702 Ulrych Filip OB TJ Sokol Žamberk C 9040 60 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 2134308 120 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 120 Kč
3.63 km, 30 m, 12 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 2073740 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 2049536 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 60 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
SHK0407 Verner Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2122264 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 7210119 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 120 Kč
2.70 km, 30 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 60 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 60 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 60 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 60 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 60 Kč
4.00 km, 20 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 90 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 90 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 90 Kč
CHC0304 Toborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 0 Kč
17P0302 Strugarek Łukasz (POL) WKS Śląsk Wrocław 7203698 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9029 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 90 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 90 Kč
LPU0213 Jošt Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2108919 90 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 90 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 90 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
4.28 km, 30 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7206528 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 180 Kč
6.55 km, 45 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 90 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 90 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 90 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 90 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 90 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 90 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 90 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 7210071 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 90 Kč
SRK9201 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9486 90 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 90 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 90 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 7203701 0 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň B 895003 0 Kč
17P8300 Majasow Kostiantyn (POL) WKS Śląsk Wrocław 502257 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C 7209433 90 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 90 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8629815 90 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 8663200 90 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 90 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 90 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 90 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 90 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 90 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 90 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 90 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 90 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 8656510 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 90 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 90 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OOB Vamberk C 9518 90 Kč
NNN9401 Dvořáček Radek Neregistrovaní 682344 90 Kč
LPU9616 Kutlu Orhan OK Lokomotiva Pardubice C 8637632 90 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7210221 180 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 180 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 180 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 180 Kč
4.56 km, 30 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
SRK9102 Zajíček Radim SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301122 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 90 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 90 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 90 Kč
SHK8100 Jedlička Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 1398686 90 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 90 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 90 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 90 Kč
5.79 km, 45 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 90 Kč
5BZ7700 Skoba Ondřej Mistři slabé vůle 416055 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 90 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 90 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 90 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 180 Kč
PHK7701 Jiran Jan OK 99 Hradec Králové C 7209426 180 Kč
4.72 km, 25 m, 15 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 90 Kč
ZAM7501 Lesák František OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
3IX8300 Zelenka Martin Zelenkovi 90 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí 2103752 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 90 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2116474 90 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
8MC7600 Panáček Aleš Papiyon 7210098 90 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 180 Kč
4.99 km, 40 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3XX6900 Müller Robert POT 553456 90 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 90 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 90 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 90 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 90 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 180 Kč
3.77 km, 35 m, 15 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
2XC7300 Bílek Tomáš Vojice 2114991 90 Kč
CET7301 Kadrman Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2801039 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
4SZ7300 Maršoun Petr 44u (neregistr.) 2116489 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 2126272 90 Kč
SNA6401 Hanuš Luboš TJ START Náchod C 9627 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2129185 90 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 90 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 90 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2085650 90 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 180 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 180 Kč
4.35 km, 35 m, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 90 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
CHC5501 Guga Romuald K.O.B. Choceň C 889177 0 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 90 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 90 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 90 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
3.26 km, 25 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 180 Kč
3.53 km, 25 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
2.67 km, 15 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 9823 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 180 Kč
2.16 km, 15 m, 7 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
PHK1054 Stonawská Gabriela OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9795 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 60 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk 9592 60 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9448 60 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 60 Kč
ZAM0901 Fajfr Aleš OB TJ Sokol Žamberk 1398978 60 Kč
ZAM0810 Adamec Filip OB TJ Sokol Žamberk 436955 60 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 60 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 60 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 60 Kč
SHK9999 Slavík František OK Slavia Hradec Králové 420436 60 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 9856 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 60 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 60 Kč
LPU2222 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 2127660 60 Kč
LPU2224 Kurialová Lia OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 60 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 60 Kč
LPU2225 Kurialová Mei OK Lokomotiva Pardubice 2011864 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 60 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 60 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1007 Stohr Gabriel OK Lokomotiva Pardubice C 2113049 60 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 60 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 60 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 331587 60 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 60 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 9720 60 Kč
NNN12XX Luxová Barbora Neregistrovaní 60 Kč
5MX1200 Souralová Veronika Dolní Čermná zapůjčit 100 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
SNA0802 Hrnčíř Marek TJ START Náchod C 9619 60 Kč
2.86 km, 20 m, 11 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
PHK0659 Leflerová Kristýna OK 99 Hradec Králové C 2126279 60 Kč
7YC9850 Kuldová Veronika HOCK 60 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 60 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 60 Kč
CHC97XX Košťálková Julie K.O.B. Choceň 8629753 0 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 60 Kč
HCE0751 Vavřinová Johana TJ Hostivice C 2118496 60 Kč
HCE7000 Vavřina Jan TJ Hostivice C 1421904 60 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 60 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2095947 60 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 60 Kč
1CX7850 Kvapilová Zuzana OB Beda 7300083 60 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod 2122269 60 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 60 Kč
LTUbbbb Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 426379 60 Kč
STH7802 Buďárek Robert SK Studenec 2124778 60 Kč
1BZ8600 Knap Jiří Neregistrovaní - Knapovi 2102799 60 Kč
SHK8350 Jedličková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7208202 60 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 60 Kč
LPU2223 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice 7210100 60 Kč
LPU2221 Munzar Martin OK Lokomotiva Pardubice 2104618 60 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 60 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 60 Kč
KUN7651 Kubištová Lenka TJ Sokol Kunvald 9025 60 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering 2127548 60 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 60 Kč
7QC9000 Mikolášek David Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu zapůjčit 100 Kč
7QC8150 Svobodová Veronika Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu zapůjčit 100 Kč
PHK79XX Sýkorová Zuzana OK 99 Hradec Králové 224879 60 Kč
4.99 km, 35 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 90 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 90 Kč
1CX7800 Kvapil Ondřej OB Beda 8663194 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
3SC7600 Kušička Josef ČHTM Horní Jelení 1425339 90 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 90 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 90 Kč
LTU7750 Suková Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2091519 90 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 90 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 90 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 90 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové C 224890 90 Kč
celkem přihlášených: 890, vklad: 71210 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.