Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2018
Místo konání:
Česká Lípa- Svárov
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P2     T4    
Nahrávám data...

D10L 2.40 km, 40 m, 6 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA1151 Prokopová TerezaProkopová Tereza OK Chrastava C 8169 50 Kč
CHA1051 Tomanicová StelaTomanicová Stela OK Chrastava C 2049594 50 Kč
TUV0999 Kvapilová KristýnaKvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 50 Kč
TUV1199 Kvapilová KláraKvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 50 Kč
VLI1056 Feřtová EliškaFeřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 50 Kč
FYD0951 Čabanová EvaČabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 2134262 50 Kč
CHA0852 Vítková AdrianaVítková Adriana OK Chrastava C 2084449 50 Kč
TUR0859 Slámová BarboraSlámová Barbora OOB TJ Turnov C 4616806 50 Kč
BOR1052 Zenko RozálieZenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 50 Kč
BOR0958 Horáčková NatalieHoráčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 50 Kč
BOR1152 Michálková ElaMichálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 50 Kč
TJN1152 Kottíková AnežkaKottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 50 Kč
STH1051 Buďárková LauraBuďárková Laura SK Studenec C 2124779 50 Kč

D10 1.90 km, 40 m, 6 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0853 Novotná KarolínaNovotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 60 Kč
JEN0951 Zabořilová AnnaZabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 60 Kč
VLI0854 Pechová AlenaPechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 60 Kč
VLI1050 Pechová MariePechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 60 Kč
TAP0954 Ryppelová AnnaRyppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 60 Kč
VLI0856 Feřtová AnežkaFeřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 60 Kč
LME0950 Šimková AnežkaŠimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
VLI0851 Kunášková KarolínaKunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 60 Kč
VCB1262 Procházková VeronikaProcházková Veronika OB České Budějovice 52113 60 Kč
DOK0850 Synková ElenaSynková Elena OK Doksy C 2056280 60 Kč
TUR0952 Houžvičková KateřinaHoužvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 60 Kč
BOR1051 Ouzká EliškaOuzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 60 Kč
BOR0857 Michálková EmaMichálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 60 Kč
BOR0952 Soukupová MarieSoukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 60 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
VLI0853 Šestáková JohanaŠestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 60 Kč
EKP0952 Zurynková LenkaZurynková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 60 Kč
TJN0950 Míková SofieMíková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 60 Kč
TJN0855 Podoubská KláraPodoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 60 Kč
TJN0952 Zappová ElisabethZappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 60 Kč
TAP1150 Šubrtová BarboraŠubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 90 Kč
DOR0952 Baštová JustýnaBaštová Justýna OK Dobříš C 2058512 90 Kč
KUL0852 Ślínská AmálieŚlínská Amálie KOB Ústí nad Labem C 90 Kč

D12 2.40 km, 50 m, 9 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0753 Lipenská BarboraLipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 60 Kč
CHA0851 Březinová AntonieBřezinová Antonie OK Chrastava C 2095935 60 Kč
CHA0653 Šírlová MarkétaŠírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 60 Kč
CHA0654 Šírlová ZdeňkaŠírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 60 Kč
CHA0754 Krtičková EsterKrtičková Ester OK Chrastava C 8908 60 Kč
TUR0762 Ferbasová MatyldaFerbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 60 Kč
VLI0655 Vilémová EliškaVilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 60 Kč
VLI0750 Ekertová JanaEkertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 60 Kč
VCB0662 Procházková MagdalenaProcházková Magdalena OB České Budějovice C 2127641 60 Kč
TUR0751 Houžvičková DanielaHoužvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 60 Kč
BOR0752 Kocmanová AdélaKocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 60 Kč
BOR0652 Koudelková EliškaKoudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 60 Kč
BOR0751 Rejholcová TerezaRejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 60 Kč
BOR0656 Rejmanová NikolaRejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 2129240 60 Kč
BOR0762 Horáčková TerezaHoráčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 60 Kč
BOR0750 Lamačová BarboraLamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 60 Kč
LTP0650 Lošťáková SáraLošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 60 Kč
JEN0752 Kutková TerezaKutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 60 Kč
RUM0751 Nováková ViktorieNováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 60 Kč
CHA0751 Klustová TerezaKlustová Tereza OK Chrastava C 2070848 60 Kč
TJN0654 Háková EliškaHáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 60 Kč
TJN0657 Kottíková LucieKottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 60 Kč
TJN0658 Podoubská AdélaPodoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 60 Kč
TJN0653 Skalová JolanaSkalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 60 Kč
TJN0650 Štemberová BáraŠtemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 60 Kč
TJN0659 Štolbová MiroslavaŠtolbová Miroslava OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111791 60 Kč

D14 2.80 km, 80 m, 12 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná BarboraNovotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 60 Kč
TUR0551 Novotná MichaelaNovotná Michaela OOB TJ Turnov A 2095942 60 Kč
CHA0555 Matyášová KristýnaMatyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 60 Kč
CHA0552 Houdová VeronikaHoudová Veronika OK Chrastava C 2070843 60 Kč
CHA0450 Tomanicová SofieTomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 60 Kč
STB0550 Kubecová MagdalenaKubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 60 Kč
FYD0450 Čabanová TerezaČabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 60 Kč
VLI0451 Podrábská AlžbětaPodrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 60 Kč
BOR0456 Průšková TerezaPrůšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 60 Kč
BOR0555 Štěpánková BělaŠtěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 60 Kč
BOR0453 Rumlenová TerezaRumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 60 Kč
BOR0554 Stehlíková AdélaStehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 60 Kč
LDC0650 Hovorková MarieHovorková Marie KOB Děčín B 7300213 60 Kč
VLI0452 Šestáková MarieŠestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 60 Kč
TJN0554 Zoubková ŠárkaZoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 60 Kč
KAS0450 Anežka ŠípováAnežka Šípová KOB Kamenický Šenov C 1909092 90 Kč
KAS0451 Rajtorová JasmínaRajtorová Jasmína KOB Kamenický Šenov C 1909093 90 Kč

D16 3.10 km, 85 m, 13 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0253 Jeřábková AndreaJeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 90 Kč
TUR0250 Šritrová LenkaŠritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 90 Kč
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 90 Kč
VCB0362 Procházková DanaProcházková Dana OB České Budějovice C 2127642 90 Kč
CHA0254 Lišková AdélkaLišková Adélka OK Chrastava C 2049599 90 Kč
ROU0451 Černá EmaČerná Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 90 Kč
BOR0253 Tymešová AnnaTymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 90 Kč
LDC0350 Nehasilová VeronikaNehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 90 Kč
TJN0257 Linková LucieLinková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 90 Kč
TJN0451 Pesničáková SoňaPesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 90 Kč
TJN0259 Podrábská MariePodrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2078462 90 Kč
DOR0353 Baštová JulieBaštová Julie OK Dobříš B 2050483 135 Kč
LDC0351 Horáková KateřinaHoráková Kateřina KOB Děčín 997929 135 Kč

D18 3.10 km, 85 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová MartinaPavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 90 Kč
TUR0052 Kosíková EliškaKosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 90 Kč
TUR0061 Paříková IvaPaříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 90 Kč
DOK0154 Zapalačová PetraZapalačová Petra OK Doksy B 51496 90 Kč
BOR0151 Jeřábková NinaJeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 90 Kč
TJN0153 Šklíbová MíšaŠklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 90 Kč

D21K 3.10 km, 85 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8952 Erbanová PetraErbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 90 Kč
BZP8750 Králová VandaKrálová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 90 Kč
CHA7952 Krtičková MichaelaKrtičková Michaela OK Chrastava C 8897 90 Kč
TUR9756 Kohlová MonikaKohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 90 Kč
LDC8550 Vaňková SašaVaňková Saša KOB Děčín C 1425355 90 Kč
SLA9851 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
VLI8650 Szenczi KristýnaSzenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 90 Kč
TAP8650 Makovská JarmilaMakovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 90 Kč
JEN8451 Kalousková PavlaKalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 90 Kč
TUR8852 Vlčková TerezaVlčková Tereza OOB TJ Turnov C 7796 90 Kč
LIT8951 Neradová EvaNeradová Eva KOB Litvínov C 8115 90 Kč
69X9050 Vojáčková ŠárkaVojáčková Šárka HO Humanita 8105 90 Kč
TJN9750 Žuchová DanielaŽuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 90 Kč
TAP8150 Šubrtová VěraŠubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 135 Kč

D21L 4.70 km, 135 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová JanaPekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 90 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 90 Kč
SJC8765 Lepšíková EvaLepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 90 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 887906 90 Kč
TUR9253 Myslivečková ZuzanaMyslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 90 Kč
SJC8356 Knoblochová KamilaKnoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 90 Kč
JEN7457 Zabořilová RomanaZabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 90 Kč
DOB8971 Hošková TerezaHošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 90 Kč
DKP8853 Karochová SimonaKarochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 90 Kč
CHA0050 Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 90 Kč
PGP8656 Masopustová ElisMasopustová Elis SK Praga C 8662717 90 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 90 Kč
7QX8650 Studničná LenkaStudničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 90 Kč
TUR8650 Luštická LucieLuštická Lucie OOB TJ Turnov R 876522 90 Kč
ROZ0050 Sedláčková LindaSedláčková Linda OK Roztoky B 232535 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková PetraSedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
LLI5550 Korejčíková DáďaKorejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 90 Kč
KAM9851 Hájková EliškaHájková Eliška OK Kamenice A 515001 90 Kč
OKP9450 Nováková KateřinaNováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 90 Kč
BOR8850 Šákrová MichaelaŠákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 90 Kč
BOR9751 Kameníková AndreaKameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051536 90 Kč
BOR9161 Havlová AdélaHavlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 90 Kč
BOR8156 Krafková ItaKrafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 90 Kč
FSP8989 Rydlová EvaRydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 90 Kč
KAM9850 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 90 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová JanaKolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 90 Kč
VLI8051 Mokrá JulieMokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 90 Kč
SPC7955 Rypáčková DanaRypáčková Dana SPORTICUS team C 218783 90 Kč
STH0251 Chrástová TerezaChrástová Tereza SK Studenec A 8656737 90 Kč
TJN9852 Knížková ŠárkaKnížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 90 Kč
TJN7050 Posseltová RomanaPosseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 90 Kč
TJN9252 Posseltová TerezaPosseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 90 Kč
TJN9352 Žuchová NikolaŽuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 232503 90 Kč
6KC8151 Monrová JanaMonrová Jana Neregistrovaní 301393 90 Kč
PGP6652 Tichovská HanaTichovská Hana SK Praga C 51676 135 Kč
LTP0051 Riby RoseRiby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 135 Kč
ASU7751 Hrobařová LenkaHrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 90 Kč
LIT8551 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 886283 90 Kč
PGP8155 Košárková IvaKošárková Iva SK Praga C 2082714 135 Kč
LTP9750 Kovářová LenkaKovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 135 Kč
SJC8352 Švihovská EvaŠvihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 135 Kč

D35 3.70 km, 105 m, 16 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová LenkaKvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 90 Kč
CHA8150 Poláková VeronikaPoláková Veronika OK Chrastava C 8186 90 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 7200372 90 Kč
BOR7951 Murswieková KateřinaMurswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 90 Kč
ROU8350 Hrádková KateřinaHrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 130 Kč
8FX8350 Málková ŠárkaMálková Šárka TJ Kobylisy 2112761 90 Kč
3IZ8150 Jakubská JitkaJakubská Jitka 3iZ 2124803 90 Kč
CEP8050 Pilařová KateřinaPilařová Kateřina Čepíci C 2800224 135 Kč
ROU8150 Eiglerová PetraEiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 2096267 135 Kč

D40 3.70 km, 105 m, 16 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7454 Novotná HedvikaNovotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 90 Kč
CHA7652 Matyášová JanaMatyášová Jana OK Chrastava C 2070836 90 Kč
CHA7551 Danková IrenaDanková Irena OK Chrastava C 2070830 90 Kč
CHA7653 Houdová MiloslavaHoudová Miloslava OK Chrastava C 2084438 90 Kč
CHA7751 Březinová MichaelaBřezinová Michaela OK Chrastava C 2095938 90 Kč
CHA7552 Krupková MartinaKrupková Martina OK Chrastava C 2084440 90 Kč
MFP6850 Forstová LenkaForstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 90 Kč
ROU7850 Hellerová AlenaHellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 90 Kč
MFP7050 Sieglová DagmarSieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 90 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 90 Kč
LME7755 Šimková MarkétaŠimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 90 Kč
JEN7754 Hoetzelová ZuzanaHoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 90 Kč
VLI7351 Žuková MarcelaŽuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 90 Kč
BOR7563 Jeřábková TerezaJeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 90 Kč
BOR7459 Waldhauserová IrenaWaldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 90 Kč
BOR7457 Janoušková IvetaJanoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 90 Kč
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 90 Kč
BOR7758 Kameníková KateřinaKameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 90 Kč
BOR7853 Patková KateřinaPatková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 90 Kč
LTP7758 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 90 Kč
DOK7650 Synková ŠárkaSynková Šárka OK Doksy C 7773 90 Kč
RUM7451 Nováková MarkétaNováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 90 Kč
TJN7654 Kobrlová GabrielaKobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4124 90 Kč
TJN7450 Mairichová RadkaMairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 90 Kč
TJN7351 Míková MarkétaMíková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 90 Kč
TJN7653 Pesničáková KristýnaPesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 90 Kč
TUR7451 Lamačová DanaLamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 90 Kč
DOR7452 Baštová JanaBaštová Jana OK Dobříš C 2113394 135 Kč

D45 3.20 km, 110 m, 15 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 90 Kč
TUR7361 Ferbasová ZdeňkaFerbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 90 Kč
48D6950 Thomas SylviaThomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 8060669 90 Kč
LTP7351 Kamírová GabrielaKamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 90 Kč
TUR7254 Houžvičková KarolínaHoužvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 90 Kč
LME6852 Dittrtová LuciaDittrtová Lucia SK Los Mělník C 2102533 90 Kč
ROU7050 Kyselová JanaKyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 90 Kč
KAM7055 Šejnová MagdalenaŠejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 90 Kč
TUR6850 Linková IvaLinková Iva OOB TJ Turnov C 51809 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová LenkaZimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 90 Kč
45X7050 Hlavatá PavlaHlavatá Pavla PAT Praha 253812 90 Kč
OKP6651 Nováková IrenaNováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 90 Kč
TJN6950 Pokorná HanaPokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 90 Kč
TJN7250 Řehořová LenkaŘehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 90 Kč
EKP6252 Pecková IvanaPecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 90 Kč
EKP6850 Koucká IvanaKoucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 90 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 135 Kč
ZAK7250 Kašparová MarieKašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 135 Kč

D50 3.20 km, 110 m, 15 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6851 Burdová SimonaBurdová Simona KOB Děčín C 7667667 90 Kč
SMB6551 Pološčuková MonikaPološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 90 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 90 Kč
ROU6650 Svobodová LenkaSvobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
47X6650 Přibylová ErikaPřibylová Erika KONKORDIA Děčín zapůjčit 130 Kč
DLT6651 Živcová PavlínaŽivcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C 1418758 90 Kč
BOR6752 Gottlichová JitkaGottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 90 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 90 Kč
BOR6654 Halířová EvaHalířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 90 Kč
SJC6151 Benešová IvaBenešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 90 Kč
TJN6354 Kočibová IvanaKočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 90 Kč

D55 2.90 km, 90 m, 14 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
DOK6050 Kapounová JitkaKapounová Jitka OK Doksy C 886261 90 Kč
18D6350 Kraemer KarinKraemer Karin (GER) Post SV Dresden 888903 90 Kč
BOR6152 Kubátová IvanaKubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 90 Kč
BOR6150 Šípová SoňaŠípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 90 Kč
TJN6052 Večeřová IvanaVečeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 90 Kč
LTP6151 Kovářová AlenaKovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 135 Kč

D60 2.90 km, 90 m, 14 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková MarieMatoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 90 Kč
CHA5550 Bradnová VěraBradnová Věra OK Chrastava C 8162 90 Kč
TUR5650 Konopáčová JanaKonopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 90 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 8165 90 Kč
TJN5452 Lukavcová LenkaLukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 90 Kč

D65 2.50 km, 65 m, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga MarieBednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 90 Kč
JEN5251 Richtrová JaroslavaRichtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 90 Kč
CHA4951 Vokálová PavlaVokálová Pavla OK Chrastava C 8158 90 Kč
BOR5351 Bartoňová MarieBartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 90 Kč
LIT5051 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 8110 90 Kč

D70 2.50 km, 65 m, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4451 Krausová MarieKrausová Marie LOK-o Liberec C 51214 60 Kč
CHA4650 Kašková EvaKašková Eva OK Chrastava C 8152 60 Kč
LLI4851 Kubíková HelaKubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 60 Kč
LDC4451 Pospíšilová JanaPospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 60 Kč
TUR4250 Folprechtová MarieFolprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 60 Kč

H10L 2.40 km, 40 m, 6 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA1000 Krtička JáchymKrtička Jáchym OK Chrastava C 553441 50 Kč
STB1101 Kučerka RadekKučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
VLI1003 Kruliš JanekKruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 50 Kč
TUR1011 Bégoc DanyBégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 50 Kč
JEN0901 Kalousek DominikKalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 50 Kč
BOR1102 Kocman LukášKocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 50 Kč
BOR1100 Lamač VítekLamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 50 Kč
ROU1000 Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 90 Kč
EKP1100 Zurynek TomášZurynek Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 49964 50 Kč
3IZ1100 Jakubský PavelJakubský Pavel 3iZ 2120625 50 Kč
3IZ1300 Jakubský FilipJakubský Filip 3iZ 2120646 50 Kč
48D1000 Hähnel RonHähnel Ron (GER) OL-Team Wehrsdorf 7040167 50 Kč

H10 2.00 km, 40 m, 7 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0804 Tůma VojtěchTůma Vojtěch OK Chrastava C 2084434 60 Kč
CHA0800 Houda LukášHouda Lukáš OK Chrastava C 2049586 60 Kč
VLI0810 Guida FrancescoGuida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 60 Kč
VLI0900 Guida AlessandroGuida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 60 Kč
VLI0902 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 60 Kč
VLI0805 Šebelka MatějŠebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 60 Kč
VLI1002 Šebelka JakubŠebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 60 Kč
MFP0901 Forst AlbertForst Albert Matfyz Praha C 218782 60 Kč
TAP0903 Cichra PatrikCichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 60 Kč
BOR0900 Votýpka ŠtěpánVotýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 60 Kč
BOR0901 Murswiek JanMurswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 60 Kč
BOR0809 Hrůzek OndřejHrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 60 Kč
BOR0904 Kovanda JonášKovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 60 Kč
BOR0902 Patka MarekPatka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 60 Kč
JEN0902 Kutek MatějKutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 60 Kč
LTP0801 Šašek JakubŠašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210126 60 Kč
VLI0904 Berka TadeášBerka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 60 Kč
TJN0812 Mairich MartinMairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 60 Kč
TJN0801 Štembera VítekŠtembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 60 Kč
TAP0801 Šubrt OndřejŠubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 90 Kč
KUL0803 Povolný VojtěchPovolný Vojtěch KOB Ústí nad Labem C 90 Kč

H12 2.50 km, 50 m, 9 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0703 Krupka DanielKrupka Daniel OK Chrastava C 5179 60 Kč
STB0700 Hübner OndřejHübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 60 Kč
STB0601 Dolejší JanDolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 60 Kč
CHA0801 Polák TomášPolák Tomáš OK Chrastava C 2092428 60 Kč
VLI0701 Miklas OndřejMiklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 60 Kč
ROU0702 Heller JakubHeller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 51438 60 Kč
VLI0700 Podrábský CtiborPodrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 60 Kč
VLI0804 Heczko ErikHeczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 60 Kč
ROZ0800 Sedláček PatrikSedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 60 Kč
DOK0600 Mathaus KryštofMathaus Kryštof OK Doksy C 7771 60 Kč
BOR0708 Vacek OndřejVacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 60 Kč
BOR0700 Vávra TomášVávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 2129243 60 Kč
BOR0604 Bogar VojtěchBogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
BOR0704 Zeman JakubZeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 60 Kč
BOR0701 Studničný AdamStudničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 60 Kč
BOR0800 Göttlich VítGöttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 60 Kč
BOR0702 Patka KryštofPatka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 7208072 60 Kč
VLI0702 Hyxa JanHyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 60 Kč
TJN0704 Jakubík JaromírJakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 60 Kč
TJN0700 Řehoř HynekŘehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 60 Kč
TUR0701 Drahoňovský TomášDrahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 1403065 60 Kč
STH0703 Buďárek ŠimonBuďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
LTP0702 Riby PhilipRiby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 90 Kč

H14 3.10 km, 80 m, 13 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra FilipJíra Filip OK Roztoky B 9005138 60 Kč
CHA0605 Březina KarelBřezina Karel OK Chrastava B 2095974 60 Kč
ROU0501 Heller JiříHeller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 60 Kč
JEN0503 Hoetzel HugoHoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 60 Kč
TUR0501 Houžvička DavidHoužvička David OOB TJ Turnov C 2106748 60 Kč
BOR0404 Čapek OndřejČapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2129237 60 Kč
BOR0406 Veselý JakubVeselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 60 Kč
BOR0409 Waldhauser ŠtěpánWaldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 60 Kč
BOR0410 Mašek MatějMašek Matěj OK Jiskra Nový Bor B 446338 60 Kč
BOR0400 Janoušek SlávekJanoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 60 Kč
LLI0501 Šašek MartinŠašek Martin LOK-o Liberec C 2112779 60 Kč
TJN0603 Mairich FilipMairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 60 Kč
TJN0601 Míka AlbertMíka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 60 Kč
TJN0400 Pokorný JanPokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 60 Kč
PGP0605 Střelba AntonínStřelba Antonín SK Praga B 2099508 60 Kč
BOR0403 Kašpar ŠtěpánKašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 90 Kč
BOR0402 Kašpar VojtěchKašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 90 Kč
TUR0503 Nejezchleb VojtěchNejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 90 Kč
KAS0501 Kurenda KarelKurenda Karel KOB Kamenický Šenov C 51385 90 Kč
KAS0502 Karvánek MatějKarvánek Matěj KOB Kamenický Šenov C 1420740 90 Kč

H16 3.50 km, 100 m, 16 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0202 Matyáš VojtěchMatyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 90 Kč
SLA0200 Hrdlička JanHrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 90 Kč
CHA0301 Danko ŠtěpánDanko Štěpán OK Chrastava C 436449 90 Kč
CHA0201 Krupka ŠtěpánKrupka Štěpán OK Chrastava C 8164 90 Kč
PGP0408 Kabát MartinKabát Martin SK Praga A 2099511 90 Kč
LLI0300 Hejna HynekHejna Hynek LOK-o Liberec B 7055011 90 Kč
JEN0201 Mencl JanMencl Jan OB Jenišovice B 2108873 90 Kč
LTP0301 Šašek JanŠašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 90 Kč
TJN0303 Řehoř VojtaŘehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 90 Kč
TJN0305 Žukov JakubŽukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 90 Kč

H18 3.50 km, 100 m, 16 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0102 Hořák JaroslavHořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 90 Kč
PGP0106 Forst AntonínForst Antonín SK Praga B 218851 90 Kč
DOK0000 Meduna JakubMeduna Jakub OK Doksy B 888634 90 Kč
DOK0001 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy A 8657097 90 Kč
DOK0100 Šmol DavidŠmol David OK Doksy B 2053509 90 Kč
DOK0103 Kubec MichalKubec Michal OK Doksy B 7207878 90 Kč
DOK0200 Synek PetrSynek Petr OK Doksy A 8657096 90 Kč
BOR0102 Tománek JosefTománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7210804 90 Kč

H21K 4.40 km, 115 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý JakubBílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 90 Kč
LTP6805 Bílý PetrBílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
LTP6501 Bruner LubošBruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 90 Kč
LTP6502 Würz JiříWürz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 90 Kč
BOR9304 Průcha PavelPrůcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 90 Kč
BOR7710 Klusáček RadimKlusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 90 Kč
BOR8402 Ledecký VladimírLedecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 90 Kč
8FX8900 Málek MartinMálek Martin TJ Kobylisy 1425376 90 Kč
TJN9701 Žukov MichalŽukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 90 Kč
6KC7901 Monro RobertMonro Robert Neregistrovaní 331854 90 Kč

H21L 5.80 km, 145 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9202 Líbal JakubLíbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 90 Kč
KAM9802 Jíra TomášJíra Tomáš OK Kamenice A 8662741 90 Kč
FSP7612 Hrouda MartinHrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 90 Kč
TUR8801 Hradec PavelHradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 90 Kč
TUR8406 Kořínek JindřichKořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 90 Kč
VLI8700 Szenczi GabrielSzenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 90 Kč
SJC8401 Prášil OndřejPrášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 90 Kč
TUR8700 Luštický MartinLuštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 90 Kč
JEN0401 Zabořil OndřejZabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 90 Kč
DOB8737 Hošek RadimHošek Radim KOB Dobruška C 9998737 90 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 90 Kč
CHA9300 Čechlovský JanČechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 90 Kč
PGP6803 Pospíšil VítekPospíšil Vítek SK Praga C 681612 90 Kč
SMB6401 Žitný Tomᚎitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 90 Kč
EKP6912 Kabát JanKabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 90 Kč
TAP8511 Makovský JakubMakovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 90 Kč
PGP8202 Laciga RadekLaciga Radek SK Praga C 7003030 90 Kč
LCE7835 Hanslian DavidHanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 90 Kč
VLI7101 Hanovec PetrHanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 90 Kč
EKP6701 Janeček JuraJaneček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 90 Kč
PLU7931 Krtička JanKrtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 90 Kč
ROZ6900 Šimík DanielŠimík Daniel OK Roztoky C 8662318 90 Kč
DKP0309 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 90 Kč
AOP9602 Glonek JakubGlonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 90 Kč
KAM9300 Němeček JanNěmeček Jan OK Kamenice C 52282 90 Kč
TUR8702 Vlček MartinVlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 90 Kč
KAM9804 Křemen ŠtěpánKřemen Štěpán OK Kamenice B 232739 90 Kč
KAM9202 Hájek AdamHájek Adam OK Kamenice C 8499979 90 Kč
OKP6504 Novák LiborNovák Libor SK OK 24 Praha C 51680 90 Kč
BOR9007 Kořínek TomášKořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 90 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 90 Kč
BOR9402 Bogar KryštofBogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 886300 90 Kč
BOR9503 Pavlovec JanPavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 90 Kč
BOR9006 Karvánek MatoušKarvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 90 Kč
BOR7809 Kolařík TomášKolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 90 Kč
CHA0103 Bek JiříBek Jiří OK Chrastava A 436431 90 Kč
VLI7403 Šesták MarekŠesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 90 Kč
PGP9405 Uhlíř MarekUhlíř Marek SK Praga C 331157 90 Kč
CHA7800 Kadavý PetrKadavý Petr OK Chrastava C 2801027 90 Kč
TUR9904 Thoř TomášThoř Tomáš OOB TJ Turnov R 7201809 90 Kč
LIT8202 Kučerka DavidKučerka David KOB Litvínov C 7703600 90 Kč
TJN8600 Francke MichalFrancke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 90 Kč
TJN8901 Kobr TomášKobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 90 Kč
TJN9901 Novotný MarekNovotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 90 Kč
TJN8200 Petr JanPetr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 90 Kč
TJN9301 Pustai DavidPustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 90 Kč
TJN0401 Tkáč MatějTkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 90 Kč
TJN0302 Vitebský LukášVitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 90 Kč
LTP0404 Klein MartinKlein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 90 Kč
TUR8401 Váňa MartinVáňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 90 Kč
TUR7201 Drahoňovský AlešDrahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 90 Kč
EKP6301 Koucký RomanKoucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 90 Kč
EKP9700 Koucký MartinKoucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 90 Kč
LCE7701 Bencúr JurajBencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 135 Kč
TUR0110 Zabořil VojtěchZabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 135 Kč
PGP7107 Košárek PavelKošárek Pavel SK Praga C 8656676 135 Kč
TJP7300 Mička AlešMička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 135 Kč
TUR8303 Dlabaja TomášDlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 90 Kč
SJC8005 Švihovský JaromírŠvihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 135 Kč

H35 4.40 km, 115 m, 17 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7601 Tomanica VojtěchTomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 90 Kč
CHA7501 Pachner PavelPachner Pavel OK Chrastava C 7700075 90 Kč
SJC8203 Lepšík PetrLepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 90 Kč
ROU7708 Heller JiříHeller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 90 Kč
FSP7900 Čech JanČech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 90 Kč
BOR7713 Nehasil DavidNehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 90 Kč
KPY7800 Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 90 Kč
SOB6901 Šašek LuděkŠašek Luděk SOBSA C 4189 90 Kč
ASU8049 Vančura MartinVančura Martin Magnus Orienteering C 51234 90 Kč

H40 3.70 km, 120 m, 17 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7405 Novotný TomášNovotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 90 Kč
CHA7603 Matyáš LiborMatyáš Libor OK Chrastava C 2059767 90 Kč
CHA7200 Danko TomášDanko Tomáš OK Chrastava C 436410 90 Kč
CHA7604 Březina JanBřezina Jan OK Chrastava C 2095960 90 Kč
TUV7402 Kvapil PetrKvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 90 Kč
LDC7302 Gálus IgorGálus Igor KOB Děčín C 7400074 90 Kč
VLI7703 Vilém StanislavVilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 90 Kč
VLI7600 Ekert VladimírEkert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 90 Kč
VLI7704 Feřt MartinFeřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 90 Kč
ROU7601 Hančl MartinHančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 8662370 90 Kč
ROU7505 Černý MichalČerný Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 90 Kč
CHA7302 Sychra ZdeněkSychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 90 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 7200371 90 Kč
VLI7802 Peteráč ZdeněkPeteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 90 Kč
BOR7512 Spejchal PetrSpejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 90 Kč
BOR7409 Vácha TomášVácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 90 Kč
BOR7513 Koudelka TomášKoudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 90 Kč
BOR7612 Kocman JindřichKocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 90 Kč
BOR5802 Sucharda JiříSucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 90 Kč
BOR7415 Rejman JosefRejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8442 90 Kč
BOR6302 Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 90 Kč
BOR7715 Patka MiroslavPatka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 90 Kč
DOK7600 Synek MarcelSynek Marcel OK Doksy C 2056288 90 Kč
RUM7401 Novák PetrNovák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 90 Kč
VLI7402 Severýn OttoSeverýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 90 Kč
VLI7501 Mokrý PavelMokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 90 Kč
STH7401 Chrást TomášChrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
3IZ7700 Jakubský OndřejJakubský Ondřej 3iZ 7701 90 Kč
TJN7513 Štembera JanŠtembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 90 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 7209464 90 Kč
CEP7700 Pilař MarekPilař Marek Čepíci C 2800223 135 Kč
LDC7100 Horák MartinHorák Martin KOB Děčín C 7000004 135 Kč

H45 3.70 km, 115 m, 16 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7300 Houda VítězslavHouda Vítězslav OK Chrastava C 2084431 90 Kč
CHA7201 Lipenský RobertLipenský Robert OK Chrastava C 2095964 90 Kč
CHA7303 Šírl KamilŠírl Kamil OK Chrastava 2084432 90 Kč
LDC7301 Štěpán PetrŠtěpán Petr KOB Děčín C 7007007 90 Kč
LTP6806 Pavel PetrPavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 90 Kč
LLI6801 Fürst AlešFürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 90 Kč
MFP6301 Forst LiborForst Libor Matfyz Praha C 1418752 90 Kč
JEN7101 Zabořil MichalZabořil Michal OB Jenišovice C 7781 90 Kč
TUV6802 Šritr MartinŠritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
VLI6901 Kruliš PetrKruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 90 Kč
LTP7003 Martinec PavelMartinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 262914 90 Kč
LLI6900 Hejna StanislavHejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 90 Kč
ROZ6801 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
KAM6400 Ročejdl MarekRočejdl Marek OK Kamenice C 995804 90 Kč
VLI6803 Žukov LiborŽukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 90 Kč
BOR7105 Jeřábek PetrJeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 90 Kč
BOR5800 Průcha MiloslavPrůcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 90 Kč
BOR7106 Waldhauser MartinWaldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 90 Kč
BOR7200 Svoboda JanSvoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 90 Kč
LTP7308 Šašek JanŠašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 90 Kč
FSP6700 Krausz MilanKrausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 90 Kč
TJN7002 Novotný DušanNovotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 90 Kč
TJN7004 Řehoř JiříŘehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 90 Kč
TJN7201 Ulman AlešUlman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 90 Kč
48D7202 Kindermann MikeKindermann Mike (GER) OL-Team Wehrsdorf 7722401 90 Kč
TUR7203 Lamač JaroslavLamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 90 Kč
CHA6600 Vydra IvanVydra Ivan OK Chrastava C 2124770 135 Kč
ZAK7200 Kašpar LudvíkKašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 135 Kč
VSP5000 Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav USK Praha C 51643 135 Kč
KUL7000 Glöckner MichaelGlöckner Michael KOB Ústí nad Labem C 135 Kč

H50 3.50 km, 95 m, 16 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6802 Hovorka LadislavHovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 90 Kč
TUR6602 Stárek FilipStárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 90 Kč
LDC6600 Přibyl LubošPřibyl Luboš KOB Děčín C 2075636 90 Kč
BOR6603 Bogar LeošBogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 90 Kč
BOR6400 Doškář BorisDoškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 90 Kč
TJN6802 Posselt MartinPosselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 90 Kč
TJN6603 Žucha JiříŽucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 90 Kč

H55 3.50 km, 95 m, 16 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6300 Kavalek MiroslavKavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 90 Kč
PEN6201 Kořínek ZdeněkKořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 90 Kč
TUR6204 Švarc JiříŠvarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 90 Kč
SMB6301 Šubrt PavelŠubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 90 Kč
LME6300 Šimek MiroslavŠimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 90 Kč
TUR6100 Mareš HynekMareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 90 Kč
BOR6303 Pavlovec PetrPavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 90 Kč
BOR6003 Dikoš PavelDikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 90 Kč
LTP6102 Kovář KarelKovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 90 Kč

H60 3.10 km, 90 m, 16 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5400 Pavlík MilanPavlík Milan OK Chrastava C 51231 90 Kč
CHA5500 Kaška RudolfKaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 90 Kč
18D5800 Kraemer WernerKraemer Werner (GER) Post SV Dresden 8629988 90 Kč
TUR5803 Konopáč JiříKonopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 90 Kč
TJP5500 Cedrych KarelCedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 90 Kč
SJC5801 Beneš JosefBeneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 90 Kč
TJN5602 Horák PetrHorák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 90 Kč

H65 3.10 km, 90 m, 16 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík LiborBednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 90 Kč
RUM5001 Babický TomášBabický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 90 Kč
JEN5201 Bárta MiroslavBárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 90 Kč
VLI4900 Ježek LadislavJežek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 90 Kč
FYD4900 Juřina RobertJuřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 90 Kč
JEN5001 Richtr JiříRichtr Jiří OB Jenišovice C 7777 90 Kč
LDC5301 Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 90 Kč
TUR5102 Provazník JiříProvazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 90 Kč
BOR5004 Rančák JosefRančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 90 Kč
BOR4902 Kuchař VladimírKuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor 8404 90 Kč
BOR5003 Švihovský JaroslavŠvihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 90 Kč
CHA5003 Ševčík MilanŠevčík Milan OK Chrastava C 8199 90 Kč
TJN4901 Lukavec MílaLukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 90 Kč

H70 2.40 km, 65 m, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4501 Kraus JanKraus Jan LOK-o Liberec C 51213 60 Kč
LJN4700 Matoušek LubošMatoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 60 Kč
LBE4600 Nosál StanislavNosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
TUR4301 Folprecht EduardFolprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 60 Kč
CHA4700 Smetana RadimSmetana Radim OK Chrastava C 8153 60 Kč
SMB4801 Hlaváč JaroslavHlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 90 Kč

H75 2.40 km, 65 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík JaroslavHavlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 60 Kč
BOR4001 Úlehla ZdeněkÚlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 60 Kč
BOR3600 Křtěnský JaroslavKřtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 60 Kč
BOR3900 Beránek MiroslavBeránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 60 Kč
BOR3800 Venuš JaroslavVenuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 60 Kč
TJN3800 Petrželka PavelPetrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 60 Kč
TJN4000 Picek JanPicek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 60 Kč

HDR 2.40 km, 40 m, 6 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA1450 Šírlová KamilaŠírlová Kamila OK Chrastava 2049591 50 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
31Z1150 Válková AdélaVálková Adéla Aktivit Nový Bor zapůjčit 90 Kč
LBE1000 Kofroň JanKofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 50 Kč
STB1450 Kučerková AdélaKučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
LME1400 Šimek PřemyslŠimek Přemysl SK Los Mělník 2118504 50 Kč
LME1150 Šimková ŠárkaŠimková Šárka SK Los Mělník C 2118498 50 Kč
TUR1257 Slámová SimonaSlámová Simona OOB TJ Turnov C 4616805 50 Kč
DOK1000 Kmínek OndřejKmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 50 Kč
DOK1100 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy C 2115683 50 Kč
BOR1103 Kolařík JakubKolařík Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4653 50 Kč
JEN1351 Kutková SáraKutková Sára OB Jenišovice C 2112774 50 Kč
VLI1501 Kolaja JaromírKolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering 8627111 50 Kč
SPC1151 Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka SPORTICUS team C 426455 50 Kč
5HX1300 Rypáček RadimRypáček Radim TO Nezmaři zapůjčit 90 Kč
5HX1051 Novotná AndělaNovotná Anděla TO Nezmaři zapůjčit 90 Kč
5HX1250 Novotná AlžbětaNovotná Alžběta TO Nezmaři zapůjčit 90 Kč
TUR1006 Drahoňovský JakubDrahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 50 Kč
CHA1052 Straková KateřinaStraková Kateřina OK Chrastava 8150 50 Kč
STB1250 Žandová EliškaŽandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 50 Kč

P2 2.90 km, 65 m, 12 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková JitkaNedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 60 Kč
TAP7752 Cichrová IvetaCichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 60 Kč
FYD0151 Čabanová LenkaČabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C 2134270 60 Kč
FYD7550 Čabanová PetraČabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C 2134265 60 Kč
CHA5600 Nový JiříNový Jiří OK Chrastava C 2084450 60 Kč
VCB7512 Procházka RobertProcházka Robert OB České Budějovice 426393 60 Kč
LDC9100 Přibyl AdamPřibyl Adam KOB Děčín C 2080841 60 Kč
CHA5001 Vokál JiříVokál Jiří OK Chrastava C 8159 60 Kč
BOR0510 Jelínek ŠimonJelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 60 Kč
BOR0703 Válek MatějVálek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 60 Kč
BOR6600 Karvánek PetrKarvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 60 Kč
BOR9957 Jeřábková EmaJeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor B 1333177 60 Kč
JEN8050 Kutková HanaKutková Hana OB Jenišovice C 2112773 60 Kč
DOK5600 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 2053518 60 Kč
DOK0450 Synková BarboraSynková Barbora OK Doksy C 2053515 60 Kč
LTP7552 Šašková HanaŠašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 60 Kč
SPC8156 Berková RenataBerková Renata SPORTICUS team C 2102796 60 Kč
TJN5601 Vokuš ZdeněkVokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2121004 60 Kč
TJN7750 Vokušová DanaVokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 60 Kč
TUR7455 Drahoňovská PetraDrahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 888638 60 Kč
LTP0202 Riby ThomasRiby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 60 Kč
CHA7750 Pachnerová DominikaPachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 60 Kč
48D6750 Hähnel BeritHähnel Berit (GER) OL-Team Wehrsdorf 7050104 60 Kč

T4 3.80 km, 105 m, 14 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6953 Hořáková PetraHořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 90 Kč
DLT6901 Nosek PetrNosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 90 Kč
DLT0151 Reisingerová EliškaReisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 90 Kč
DLT7251 Nosek MartinaNosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 90 Kč
ROZ7350 Jírová MonikaJírová Monika OK Roztoky C 1415713 90 Kč
CHA7851 Šírlová JarmilaŠírlová Jarmila OK Chrastava 2084433 90 Kč
24D6350 Juckelandt SabineJuckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 1310763 90 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-GeroldJuckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 1106055 90 Kč
TUR6550 Kosíková HelenaKosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 90 Kč
31Z7900 Válek OndřejVálek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 90 Kč
TUR6457 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 90 Kč
VLI7851 Šebelková ŠtěpánkaŠebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 90 Kč
24D0301 Kämmerer LeonKämmerer Leon (GER) SV Robotron Dresden 2197 90 Kč
24D0300 Pompe MarekPompe Marek (GER) SV Robotron Dresden 8211203 90 Kč
24D0550 Pompe LonePompe Lone (GER) SV Robotron Dresden 8606405 90 Kč
DLT7301 Průša JosefPrůša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111710 90 Kč
FSP8353 Čechová JanaČechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 90 Kč
9QC9200 Šunda MarekŠunda Marek Neregistrovaní - Šunda zapůjčit 130 Kč
DLT7451 Průšová HanaPrůšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2116186 90 Kč
EKP7003 Zurynek JanZurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 90 Kč
KPY7950 Jirásková PavlaJirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 416330 90 Kč
VLI7455 Severýnová Popková KláraSeverýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 90 Kč
SOB6802 Janík PavelJaník Pavel SOBSA C 2090842 90 Kč
SOB0050 Janíková KateřinaJaníková Kateřina SOBSA C 2103779 90 Kč
SOB6750 Janíková MartinaJaníková Martina SOBSA C 2090841 90 Kč
DOR7401 Bašta JaroslavBašta Jaroslav OK Dobříš 2112756 135 Kč
79X8000 Ježowicz RomanJežowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 135 Kč
celkem přihlášených: 596, vklad: 48665 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.