Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2018
Místo konání:
Česká Lípa- Svárov
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P2     T4    
1.90 km, 40 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 60 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 60 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 60 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 60 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 60 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 60 Kč
VCB1262 Procházková Veronika OB České Budějovice 52113 60 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 60 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 60 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 60 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 60 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 60 Kč
EKP0952 Zurynková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 60 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 60 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 60 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 90 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 90 Kč
KUL0852 Ślínská Amálie KOB Ústí nad Labem C 90 Kč
2.40 km, 40 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 50 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2049594 50 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 50 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 50 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 50 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 2134262 50 Kč
CHA0852 Vítková Adriana OK Chrastava C 2084449 50 Kč
TUR0859 Slámová Barbora OOB TJ Turnov C 4616806 50 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 50 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 50 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 50 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 50 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 50 Kč
2.40 km, 50 m, 9 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 60 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 60 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 60 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 60 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 60 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 60 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 60 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 60 Kč
VCB0662 Procházková Magdalena OB České Budějovice C 2127641 60 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 60 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 60 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 60 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 2129240 60 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 60 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 60 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 60 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 60 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 60 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 60 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 60 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 60 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 60 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 60 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 60 Kč
TJN0659 Štolbová Miroslava OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111791 60 Kč
2.80 km, 80 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 60 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 2095942 60 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 60 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 60 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 60 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 60 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 60 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 60 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 60 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 60 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 60 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 60 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 60 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 60 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 60 Kč
KAS0450 Anežka Šípová KOB Kamenický Šenov C 1909092 90 Kč
KAS0451 Rajtorová Jasmína KOB Kamenický Šenov C 1909093 90 Kč
3.10 km, 85 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 90 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 90 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 90 Kč
VCB0362 Procházková Dana OB České Budějovice C 2127642 90 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 90 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 90 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 90 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 90 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 90 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 90 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2078462 90 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 135 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín 997929 135 Kč
3.10 km, 85 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 90 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 90 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 90 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy B 51496 90 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 90 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 90 Kč
3.10 km, 85 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 90 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 90 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 90 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 90 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 90 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 90 Kč
TAP8650 Makovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 90 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 90 Kč
TUR8852 Vlčková Tereza OOB TJ Turnov C 7796 90 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 90 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 8105 90 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 90 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 135 Kč
4.70 km, 135 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 90 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 90 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 90 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 90 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 90 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 90 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 90 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 90 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 90 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 90 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 90 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 90 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 90 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov R 876522 90 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 90 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 90 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 90 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 90 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051536 90 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 90 Kč
BOR8156 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 90 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 90 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 90 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 90 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 90 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 218783 90 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 90 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 90 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 90 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 90 Kč
TJN9352 Žuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 232503 90 Kč
6KC8151 Monrová Jana Neregistrovaný 301393 90 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 135 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 135 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 90 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 90 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 135 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 135 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 135 Kč
3.70 km, 105 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 90 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 90 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 90 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 90 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 130 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 90 Kč
3IZ8150 Jakubská Jitka 3iZ 2124803 90 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 135 Kč
ROU8150 Eiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 2096267 135 Kč
3.70 km, 105 m, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 90 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 90 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 90 Kč
CHA7653 Houdová Miloslava OK Chrastava C 2084438 90 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 90 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2084440 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 90 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 90 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 90 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 90 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 90 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 90 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 90 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 90 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 90 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 90 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 90 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 90 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 90 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 90 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 90 Kč
TJN7654 Kobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4124 90 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 90 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 90 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 90 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 90 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 135 Kč
3.20 km, 110 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 90 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 90 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 8060669 90 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 90 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 90 Kč
LME6852 Dittrtová Lucia SK Los Mělník C 2102533 90 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 90 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 90 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 90 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 90 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 90 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 90 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 90 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 90 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 135 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 135 Kč
3.20 km, 110 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 90 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 90 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
47X6650 Přibylová Erika KONKORDIA Děčín zapůjčit 130 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C 1418758 90 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 90 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 90 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 90 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 90 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 90 Kč
2.90 km, 90 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 90 Kč
18D6350 Kraemer Karin (GER) Post SV Dresden 888903 90 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 90 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 90 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 90 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 135 Kč
2.90 km, 90 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 90 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 90 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 90 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 90 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 90 Kč
2.50 km, 65 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 90 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 90 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 90 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 90 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 90 Kč
2.50 km, 65 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 60 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 60 Kč
LLI4851 Kubíková Hela TJ Loko Liberec C 8242 60 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 60 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 60 Kč
2.00 km, 40 m, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084434 60 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 60 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 60 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 60 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 60 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 60 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 60 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 60 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 60 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 60 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 60 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 60 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 60 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 60 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210126 60 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 60 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 60 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 90 Kč
KUL0803 Povolný Vojtěch KOB Ústí nad Labem C 90 Kč
2.40 km, 40 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 50 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 50 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 50 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 90 Kč
EKP1100 Zurynek Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 49964 50 Kč
3IZ1100 Jakubský Pavel 3iZ 2120625 50 Kč
3IZ1300 Jakubský Filip 3iZ 2120646 50 Kč
48D1000 Hähnel Ron (GER) OL-Team Wehrsdorf 7040167 50 Kč
2.50 km, 50 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 60 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 60 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 60 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 51438 60 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 60 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 60 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 60 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 60 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 2129243 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 60 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 60 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 7208072 60 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 60 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 60 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 60 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 1403065 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 90 Kč
3.10 km, 80 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 60 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 60 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 60 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 60 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2129237 60 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 60 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 60 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor B 446338 60 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 60 Kč
LLI0501 Šašek Martin TJ Loko Liberec C 2112779 60 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 60 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 60 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 60 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 90 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 90 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 90 Kč
KAS0501 Kurenda Karel KOB Kamenický Šenov C 51385 90 Kč
KAS0502 Karvánek Matěj KOB Kamenický Šenov C 1420740 90 Kč
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 90 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 90 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 90 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 90 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 90 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec B 7055011 90 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice B 2108873 90 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 90 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 90 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 90 Kč
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0102 Hořák Jaroslav TJ Loko Liberec C 2032134 90 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 90 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy B 888634 90 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 90 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 90 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 90 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 90 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7210804 90 Kč
4.40 km, 115 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 90 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 90 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 90 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 90 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 90 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 90 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 1425376 90 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 90 Kč
6KC7901 Monro Robert Neregistrovaný 331854 90 Kč
5.80 km, 145 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 8662741 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 90 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 90 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 90 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 90 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 90 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 90 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 90 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 90 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 90 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 90 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 90 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 90 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 90 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 90 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 90 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 90 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 90 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 90 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 90 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 90 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 90 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 90 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice B 232739 90 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 90 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 90 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 90 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 90 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 886300 90 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 90 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 90 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 90 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 90 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 90 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 90 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 90 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 7201809 90 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 90 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 90 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 90 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 90 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 90 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 90 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 90 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 90 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 90 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 90 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 90 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 90 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 90 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 135 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 135 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 135 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 135 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 90 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 135 Kč
4.40 km, 115 m, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 90 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 90 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 90 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 90 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 90 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 90 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 90 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 90 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 90 Kč
3.70 km, 120 m, 17 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 90 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 90 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 90 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 90 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 90 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 90 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 90 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 90 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 90 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 8662370 90 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 90 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 90 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 90 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 90 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 90 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 90 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 90 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 90 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 90 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8442 90 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 90 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 90 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 90 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 90 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 90 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
3IZ7700 Jakubský Ondřej 3iZ 7701 90 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 90 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 90 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 135 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 135 Kč
3.70 km, 115 m, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084431 90 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 90 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2084432 90 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 90 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 90 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 8657098 90 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 90 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 90 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 90 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 262914 90 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 90 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 90 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 90 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 90 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 90 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 90 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 90 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 90 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 90 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 90 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 90 Kč
48D7202 Kindermann Mike (GER) OL-Team Wehrsdorf 7722401 90 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 90 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 135 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 135 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 135 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem C 135 Kč
3.50 km, 95 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 90 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 90 Kč
LDC6600 Přibyl Luboš KOB Děčín C 2075636 90 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 90 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 90 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 90 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 90 Kč
3.50 km, 95 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 90 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 90 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 90 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7703 90 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 90 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 90 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 90 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 90 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 90 Kč
3.10 km, 90 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 90 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 90 Kč
18D5800 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 8629988 90 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 90 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 90 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 90 Kč
3.10 km, 90 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 90 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 90 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 90 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 90 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 90 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 90 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 90 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 90 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 90 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor 8404 90 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 90 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 90 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 90 Kč
2.40 km, 65 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 60 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 60 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 60 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 90 Kč
2.40 km, 65 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 60 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 60 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 60 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 60 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 60 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 60 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 60 Kč
2.40 km, 40 m, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 2049591 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
31Z1150 Válková Adéla Aktivit Nový Bor zapůjčit 90 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník 2118504 50 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 2118498 50 Kč
TUR1257 Slámová Simona OOB TJ Turnov C 4616805 50 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 50 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 50 Kč
BOR1103 Kolařík Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4653 50 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 50 Kč
VLI1501 Kolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering 8627111 50 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 426455 50 Kč
5HX1300 Rypáček Radim TO Nezmaři zapůjčit 90 Kč
5HX1051 Novotná Anděla TO Nezmaři zapůjčit 90 Kč
5HX1250 Novotná Alžběta TO Nezmaři zapůjčit 90 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 50 Kč
CHA1052 Straková Kateřina OK Chrastava 8150 50 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 50 Kč
2.90 km, 65 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 60 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 60 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C 2134270 60 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C 2134265 60 Kč
CHA5600 Nový Jiří OK Chrastava C 2084450 60 Kč
VCB7512 Procházka Robert OB České Budějovice 426393 60 Kč
LDC9100 Přibyl Adam KOB Děčín C 2080841 60 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 60 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 60 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 60 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 60 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor B 1333177 60 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 60 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 60 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 60 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 60 Kč
SPC8156 Berková Renata SPORTICUS team C 2102796 60 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2121004 60 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 60 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 888638 60 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 60 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 60 Kč
48D6750 Hähnel Berit (GER) OL-Team Wehrsdorf 7050104 60 Kč
3.80 km, 105 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6953 Hořáková Petra TJ Loko Liberec C 8547 90 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 90 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 90 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 90 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 90 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2084433 90 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 1310763 90 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 1106055 90 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 90 Kč
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 90 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 90 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 90 Kč
24D0301 Kämmerer Leon (GER) SV Robotron Dresden 2197 90 Kč
24D0300 Pompe Marek (GER) SV Robotron Dresden 8211203 90 Kč
24D0550 Pompe Lone (GER) SV Robotron Dresden 8606405 90 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111710 90 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 90 Kč
9QC9200 Šunda Marek Neregistrovaní - Šunda zapůjčit 130 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2116186 90 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 90 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 416330 90 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 90 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 90 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 90 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 90 Kč
DOR7401 Bašta Jaroslav OK Dobříš 2112756 135 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 135 Kč
celkem přihlášených: 596, vklad: 48665 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.