Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.11.2018
Místo konání:
Sportovní zařízení obce Holovousy
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T     VRL    
3.30 km, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 60 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 60 Kč
SJC0899 Jorová Kristýna Sportcentrum Jičín 4297 60 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0956 Vondrušková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 60 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU0760 Skořepová Anděla Anna OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 60 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 60 Kč
VRL0953 Vrbatová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 60 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 90 Kč
2.30 km, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 9463 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 7210232 60 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 60 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 2111664 60 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2111665 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 60 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 60 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 60 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 2115013 90 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 889272 120 Kč
LTU0852 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 120 Kč
3.00 km, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 405952 60 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk B 52799 60 Kč
PHK0756 Čičáková Dominika OK 99 Hradec Králové C 2127601 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 60 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 60 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8656727 60 Kč
SHK0656 Štěrbová Agáta OK Slavia Hradec Králové 51405 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 60 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 301633 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 90 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 2075616 90 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2081386 120 Kč
2.30 km, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 60 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 60 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 90 Kč
SJC0652 Zikmundová Simona Sportcentrum Jičín 9919 120 Kč
4.20 km, 12 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 60 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 426353 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 8145608 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 2078459 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 426352 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 8653298 60 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice B 2070810 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 2056274 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 120 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0454 Pokorná Adéla OK Jilemnice C 2122270 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 60 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2122285 60 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075605 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
5.10 km, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 2078456 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 90 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 90 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 7210923 90 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095922 90 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 90 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 90 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 90 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 90 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 90 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 90 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 90 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 90 Kč
6.40 km, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8660596 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 90 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec B 331022 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 90 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 90 Kč
7.60 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8756 Novotná Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 90 Kč
AOP8851 König Lucie Orientační Běh Opava C 553449 90 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 90 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 90 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí 00131 90 Kč
LTU8451 Rybářová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 90 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 887635 90 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 90 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 90 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 90 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 90 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 2058465 90 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 90 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 90 Kč
5.00 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 90 Kč
PHK9151 Bartošová Mirka OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 90 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 90 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 90 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 90 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 90 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 90 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 90 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 135 Kč
6.10 km, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 90 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 90 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 90 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 90 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 7210067 90 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 135 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 135 Kč
4.10 km, 15 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 253359 90 Kč
81C7450 Nováková Jana Cirkus Čakovice 7207874 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 90 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 90 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 90 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 90 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 90 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 90 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 90 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 90 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 90 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 90 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 180 Kč
4.40 km, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 90 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 90 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 90 Kč
3.40 km, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 90 Kč
JIL7257 Pokorná Petra OK Jilemnice C 2124768 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 515063 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 426379 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 887607 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LTU6550 Pannyová Pavla OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1425372 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 90 Kč
75P7050 Nadera Agata (POL) CX80 Polska 8645189 180 Kč
3.60 km, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 90 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 90 Kč
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 90 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 90 Kč
3.30 km, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 60 Kč
SOP0801 Volný Matěj OOB TJ Slezan Opava 301237 60 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 60 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 60 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 60 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057580 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1102 Potůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 60 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416289 120 Kč
2.30 km, 8 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115006 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 60 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 60 Kč
PDY0801 Pavlík Vojtěch Běhej Poděbrady C 2102708 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0810 Tejkl Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 60 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 60 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108869 60 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2133881 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 2122258 60 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 60 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 90 Kč
3.30 km, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 60 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 2114992 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 425574 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 2096128 60 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 60 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103287 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2113047 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2103270 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 9044 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 90 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 90 Kč
VRL1444 Červinka Lukáš OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
2.40 km, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové C 224911 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
ZAM0702 Ulrych Filip OB TJ Sokol Žamberk C 9040 60 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 2134308 60 Kč
SJC0644 Nágl Alex Sportcentrum Jičín 4275 60 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 120 Kč
5.00 km, 14 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 2073740 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 60 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 60 Kč
4.10 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 60 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 60 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 60 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2122257 60 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 60 Kč
5.50 km, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 90 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 90 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 90 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 90 Kč
KOR0304 Zahradník Jan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 90 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 9569 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 90 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 90 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 90 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2091559 90 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 90 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 90 Kč
7.90 km, 19 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 90 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 90 Kč
9.20 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 90 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 90 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 90 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 9983 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 7210404 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 90 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 8278787 90 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 90 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 90 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8629815 90 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 90 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 90 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 90 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1420240 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 90 Kč
38N9000 Mella Thor (NOR) Oppsal Orientering 640428 90 Kč
LPU9616 Kutlu Orhan OK Lokomotiva Pardubice C 8637632 90 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 135 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 135 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C 7209433 135 Kč
5.60 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
OSN8601 Kutal Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9285 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 90 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 90 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 90 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 7219 90 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 1425376 90 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 90 Kč
8.00 km, 22 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115004 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 90 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 90 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 90 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 135 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 180 Kč
5.30 km, 17 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
81C7500 Novák Pavel Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 90 Kč
JIL7502 Kohout Pavel OK Jilemnice C 7202888 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 90 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
6KC7800 Albrecht David Neregistrovaný zapůjčit 90 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
CHC7604 Jirout Milan K.O.B. Choceň C 232913 90 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115748 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí 52324 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 90 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2116474 90 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 90 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 90 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 90 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 180 Kč
6.60 km, 18 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 90 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 90 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 90 Kč
5.10 km, 16 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
2XC7300 Bílek Tomáš Vojice 2114991 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 90 Kč
4SZ7300 Maršoun Petr 44u (neregistr.) 2116489 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 90 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
SNA6401 Hanuš Luboš TJ START Náchod C 9627 90 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2129185 90 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2124783 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
38N7000 Mella Stein (NOR) Oppsal Orientering 780130 90 Kč
38N7001 Teigland Rune (NOR) Oppsal Orientering 434138 90 Kč
38N7002 Kongsnes Vemund (NOR) Oppsal Orientering zapůjčit 90 Kč
38N7003 Karlsen Per Arne (NOR) Oppsal Orientering zapůjčit 90 Kč
38N7004 Systad Rolv Anders (NOR) Oppsal Orientering zapůjčit 90 Kč
38N7005 Låg Steinar (NOR) Oppsal Orientering zapůjčit 90 Kč
38N7006 Kongsne Favoritten Arne (NOR) Oppsal Orientering zapůjčit 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 135 Kč
75P7000 Nadera Dariusz (POL) CX80 Polska 8660388 180 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 90 Kč
5.30 km, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 90 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 90 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 90 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 90 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 90 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 90 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 135 Kč
4.10 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
3.90 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
71D5000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 180 Kč
3.40 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 90 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 9823 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 135 Kč
3.40 km, 6 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín 52330 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 60 Kč
81C0801 Novák Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit 60 Kč
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9795 60 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 60 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 60 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 60 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 60 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 60 Kč
36S1001 Řoutil Matěj (SVK) nereg. 2127622 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 60 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 60 Kč
SHK9999 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové 1428930 60 Kč
1BZ1550 Knapová Tereza Neregistrovaní - Knapovi 8207701 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7759073 60 Kč
LPU1058 Francová Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2102527 60 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 60 Kč
LPU0963 Hrubá Nela OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 60 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 60 Kč
LPU1361 Potůčková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1163 Skořepová Betty Milada OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
SRK1111 Dohnálek Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9492 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 60 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 60 Kč
PHK1054 Stonawská Gabriela OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 60 Kč
JIL1501 Horák Vojtěch OK Jilemnice nahlásíme u prezentace 60 Kč
PHK1058 Šumberová Gabriela OK 99 Hradec Králové C 60 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 60 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 60 Kč
36S1004 Severa Matyáš (SVK) nereg. 2102541 60 Kč
2.60 km, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 60 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 60 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
PDY5800 Švec Jiří Běhej Poděbrady C 2102781 60 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 60 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 60 Kč
3SC1250 Kušičková Lucie ČHTM Horní Jelení 1425339 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2095947 60 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 60 Kč
1BZ8600 Knap Jiří Neregistrovaní - Knapovi 2102799 60 Kč
1CX0450 Křížová Sarah OB Beda 7300083 60 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 60 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 60 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2122256 60 Kč
LPU9155 Maclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 60 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 60 Kč
VRL7653 Vrbatová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 60 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 60 Kč
7YC9850 Kuldová Veronika HOCK zapůjčit 60 Kč
3JZ1250 Kopecký Martin Sovy Bělečko zapůjčit 60 Kč
36S7091 Severová Radka (SVK) nereg. 2103293 60 Kč
5.70 km, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 90 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 90 Kč
1CX7800 Kvapil Ondřej OB Beda 8663194 90 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 90 Kč
LTU4600 Jirásek Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov 7202875 90 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 90 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
92X7100 Zaydlar Michal Jizerky 301631 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
LTU7750 Suková Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2091519 90 Kč
4.40 km, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 90 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 90 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 90 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 90 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 90 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 90 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 90 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 90 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 90 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
celkem přihlášených: 908, vklad: 72330 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.