Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127853 | 50 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 50 Kč |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112745 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053541 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108889 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 50 Kč |
VIC0951 | Vlčková MarkétaVlčková Markéta | OB Vizovice | C | 425437 | 50 Kč |
VIC0952 | Kubíčková LucieKubíčková Lucie | OB Vizovice | C | 426365 | 50 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2135192 | 50 Kč |
PTE0850 | Vrbová MarieVrbová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 2135162 | 50 Kč |
PTE0852 | Klapková AlžbětaKlapková Alžběta | TJ Sokol Ptení | C | 2135196 | 50 Kč |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | C | 232251 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | C | 2069085 | 50 Kč |
ASU0698 | Pazderníková ZdeňkaPazderníková Zdeňka | Magnus Orienteering | B | 9132 | 50 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 50 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | B | 7003005 | 50 Kč |
STE0750 | Fendrychová KláraFendrychová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108892 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108918 | 50 Kč |
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108904 | 50 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | B | 49438 | 50 Kč |
KSU0660 | Pattermanová MagdalenaPattermanová Magdalena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2085598 | 50 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 50 Kč |
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | B | 2069072 | 50 Kč |
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | B | 2069073 | 50 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 2111803 | 50 Kč |
UOL0750 | Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza | SOB Olomouc | B | 2069082 | 80 Kč |
STE0652 | Kotrle SylviaKotrle Sylvia | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108917 | 80 Kč |
UOL0653 | Slehová MartinaSlehová Martina | SOB Olomouc | C | 2133895 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087689 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 2102549 | 50 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108903 | 50 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | B | 8796 | 50 Kč |
KSU0565 | Müllerová MarieMüllerová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995815 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446447 | 50 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 50 Kč |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | B | 361953 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | B | 7206550 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 80 Kč |
AOP0251 | Krčková HelenaKrčková Helena | Orientační Běh Opava | C | 2053557 | 80 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | B | 52722 | 80 Kč |
AOP0351 | Pachmannová BáraPachmannová Bára | Orientační Běh Opava | B | 8656710 | 80 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 80 Kč |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | B | 2092434 | 120 Kč |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | B | 2092435 | 120 Kč |
UOL0453 | Slehová EliškaSlehová Eliška | SOB Olomouc | B | 2112727 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT9852 | Dvořáková KláraDvořáková Klára | OOB SK Chrast | B | 7207865 | 80 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53489 | 80 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 80 Kč |
ASU8756 | Staňková LucieStaňková Lucie | Magnus Orienteering | C | 7203330 | 80 Kč |
DOB8551 | Mertová EvaMertová Eva | KOB Dobruška | C | 682618 | 80 Kč |
KSU9090 | Buiová AndreaBuiová Andrea | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446450 | 120 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 7203461 | 120 Kč |
39S9400 | Molnarova MonikaMolnarova Monika | (SVK) KOBRA Bratislava | 8122122 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV7474 | Hýblová IvetaHýblová Iveta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127879 | 80 Kč |
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 80 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 80 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 80 Kč |
AOP7951 | Gallo MartinaGallo Martina | Orientační Běh Opava | C | 7204970 | 80 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2133902 | 80 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112743 | 80 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080963 | 80 Kč |
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 51197 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073735 | 80 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 80 Kč |
KON8080 | Jílková HanaJílková Hana | KOB Konice | C | 2069071 | 80 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 80 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 80 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 80 Kč |
KSU7793 | Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073732 | 80 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 80 Kč |
AOP8050 | Librová LucieLibrová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 49386 | 120 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 120 Kč |
SBR8050 | Good LudmilaGood Ludmila | SKOB Bruntál | C | 2092369 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 80 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 80 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 80 Kč |
OTK5250 | Volencová IvanaVolencová Ivana | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 2103245 | 80 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 80 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 80 Kč |
3SX6450 | Roubalíková IvaRoubalíková Iva | ZŠ Těšetice | 2102820 | 80 Kč | |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 80 Kč |
UOL6750 | Holečková LenkaHolečková Lenka | SOB Olomouc | C | 301560 | 80 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 361977 | 80 Kč |
ASU73XX | Horvátová BlankaHorvátová Blanka | Magnus Orienteering | 224902 | 80 Kč | |
KSU7070 | Rozsívalová HelenaRozsívalová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443067 | 120 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 2059758 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6350 | Honkyšová EvaHonkyšová Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2080971 | 80 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 80 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 80 Kč |
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 80 Kč |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0854 | Slezáková VendulaSlezáková Vendula | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 2113056 | 50 Kč |
KSU1111 | Mátl AdamMátl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108868 | 50 Kč |
UOL1151 | Zbíralová KateřinaZbíralová Kateřina | SOB Olomouc | C | 4641782 | 50 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | C | 2020738 | 50 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 50 Kč |
PTE1051 | Bábková AmálieBábková Amálie | TJ Sokol Ptení | C | 2102683 | 50 Kč |
PTE1001 | Vrba AntonínVrba Antonín | TJ Sokol Ptení | C | 2127543 | 50 Kč |
PLU1051 | Luterová LauraLuterová Laura | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
KON09YY | Zapletalová AnnaZapletalová Anna | KOB Konice | 515427 | 50 Kč | |
AOP1000 | Liber VáclavLiber Václav | Orientační Běh Opava | C | 2127594 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU0900 | Heiser MatějHeiser Matěj | SK Severka Šumperk | C | 52656 | 50 Kč |
PLU0800 | Kubeš DavidKubeš David | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | C | 7201830 | 50 Kč |
UOL0801 | Kubíček VavřinecKubíček Vavřinec | SOB Olomouc | C | 2113097 | 50 Kč |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 50 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | C | 49430 | 50 Kč |
KSU0909 | Mátl JáchymMátl Jáchym | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108888 | 50 Kč |
KSU0838 | Marek VítMarek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 361910 | 50 Kč |
KSU0818 | Polášek FilipPolášek Filip | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073739 | 50 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 50 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053548 | 50 Kč |
PLU1001 | Lutera OliverLutera Oliver | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
PTE0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | TJ Sokol Ptení | C | 2135185 | 80 Kč |
AOP0902 | Cetl JanCetl Jan | Orientační Běh Opava | C | 307338 | 80 Kč |
JPV10.. | Koutný OndřejKoutný Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
ASU0745 | Sekanina OndřejSekanina Ondřej | Magnus Orienteering | C | 52844 | 50 Kč |
3SX0601 | Navrátil AdamNavrátil Adam | ZŠ Těšetice | 2125332 | 50 Kč | |
3SX0602 | Pouč MichalPouč Michal | ZŠ Těšetice | 2127603 | 50 Kč | |
KRN0601 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428288 | 50 Kč |
KSU0700 | Mlček VincencMlček Vincenc | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058486 | 50 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2104587 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 50 Kč |
KSU0600 | Ondráček ViktorOndráček Viktor | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2056308 | 50 Kč |
PTE0600 | Šišma DanielŠišma Daniel | TJ Sokol Ptení | C | 2102716 | 50 Kč |
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | C | 2133905 | 50 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | B | 7206535 | 80 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 426313 | 80 Kč |
SSU0600 | Plachý ŠimonPlachý Šimon | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 80 Kč |
SSU0702 | Pánek OndřejPánek Ondřej | SK Severka Šumperk | C | 224899 | 80 Kč |
SSU0505 | Hejtmánek ŠtěpánHejtmánek Štěpán | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075670 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061762 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | B | 682687 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 2124798 | 50 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056285 | 50 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2082903 | 50 Kč |
KSU0402 | Polášek VítPolášek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446419 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662429 | 50 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 7210915 | 50 Kč |
VIC0713 | Vlček TomášVlček Tomáš | OB Vizovice | B | 7210090 | 50 Kč |
UOL0502 | Vodička IgorVodička Igor | SOB Olomouc | B | 7200909 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075675 | 80 Kč |
UOL0301 | Rajman FilipRajman Filip | SOB Olomouc | B | 2113074 | 80 Kč |
UOL0202 | Jedzok VojtěchJedzok Vojtěch | SOB Olomouc | C | 2112759 | 80 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 80 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2124774 | 80 Kč |
STE0206 | Doseděl ŠtěpánDoseděl Štěpán | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108907 | 80 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 442865 | 80 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 80 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662428 | 80 Kč |
ZPV0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 80 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 80 Kč |
JPV0306 | Poláček LukášPoláček Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108865 | 80 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 80 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067336 | 80 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2080935 | 80 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662432 | 80 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 80 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 7207780 | 80 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT9204 | Pitra MartinPitra Martin | OOB SK Chrast | C | 7210221 | 80 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 80 Kč |
LCE7701 | Bencúr JurajBencúr Juraj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 682377 | 80 Kč |
KSU7940 | Halama JakubHalama Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515111 | 80 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 80 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 80 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 80 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060296 | 80 Kč |
STE8500 | Zapletal MartinZapletal Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 8662724 | 80 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 80 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662445 | 80 Kč |
KSU7504 | Videcký JanVidecký Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446440 | 80 Kč |
NNN8901 | Kadlček VáclavKadlček Václav | Neregistrovaní | 682616 | 80 Kč | |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 80 Kč |
CHT9001 | Krejsa MartinKrejsa Martin | OOB SK Chrast | C | 8656563 | 120 Kč |
KSU9142 | Rozsíval AloisRozsíval Alois | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067335 | 120 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073424 | 120 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 1400441 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 80 Kč |
VRB7601 | Stibor ZbyněkStibor Zbyněk | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 301259 | 80 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 80 Kč |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2118486 | 80 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655386 | 80 Kč |
STE7900 | Novák JanNovák Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102537 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
UOL8000 | Zbíral RobertZbíral Robert | SOB Olomouc | C | 8660922 | 80 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 80 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 80 Kč |
JPV7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52740 | 80 Kč |
PVP7400 | Cveček MartinCveček Martin | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8629813 | 80 Kč |
VIC7801 | Kubíček PetrKubíček Petr | OB Vizovice | C | 2126305 | 80 Kč |
PVP7700 | Možný StanislavMožný Stanislav | VSK Přírodní vědy Praha | C | 2115730 | 80 Kč |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 2118494 | 120 Kč |
SBR7800 | Good MartinGood Martin | SKOB Bruntál | C | 51903 | 120 Kč |
7FC7900 | Šutera JosefŠutera Josef | Atletika Polička | 8663125 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 920658 | 80 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
61Z7100 | Kraus MartinKraus Martin | KOB RA | 2092384 | 80 Kč | |
SSU7301 | Heiser KamilHeiser Kamil | SK Severka Šumperk | C | 52573 | 80 Kč |
JPV7202 | Hýbl DušanHýbl Dušan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127873 | 80 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 80 Kč |
AOP7302 | Krček MartinKrček Martin | Orientační Běh Opava | C | 253130 | 80 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 80 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 1410004 | 80 Kč |
STE7103 | Mikoška EmanMikoška Eman | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112775 | 80 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 80 Kč |
3SX6400 | Roubalík RadovanRoubalík Radovan | ZŠ Těšetice | 2102813 | 80 Kč | |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 80 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 80 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 80 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 80 Kč |
TZL5702 | Štípek RostislavŠtípek Rostislav | SKOB Zlín | 428296 | 80 Kč | |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 80 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 80 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2087712 | 120 Kč |
AOP6402 | Liber VlastimilLiber Vlastimil | Orientační Běh Opava | C | 2127600 | 120 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 52725 | 120 Kč |
JPV73.. | Koutný PavelKoutný Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 80 Kč |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 80 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 80 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 80 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 80 Kč |
VIC5902 | Kršák KarelKršák Karel | OB Vizovice | C | 1006613 | 80 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 7200359 | 80 Kč |
RBK5719 | Jalový JaroslavJalový Jaroslav | SK Radioklub Blansko | C | 8812 | 80 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 120 Kč |
UOL5301 | Navrátil AntonínNavrátil Antonín | SOB Olomouc | C | 52448 | 120 Kč |
KSU63XX | Rozsíval AloisRozsíval Alois | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 120 Kč | ||
ROV5301 | Mizera LadislavMizera Ladislav | OK Zubří | 2056277 | 80 Kč | |
UOL5600 | Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk | SOB Olomouc | C | 682075 | 120 Kč |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 7209359 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 80 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 80 Kč |
VRB5001 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 51950 | 80 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 80 Kč |
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 80 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 80 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 52438 | 80 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU1150 | Tichá AnnaTichá Anna | SK Severka Šumperk | C | 2111615 | 50 Kč |
VRB7651 | Stiborová BlankaStiborová Blanka | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 301254 | 50 Kč |
STE0851 | Bártková RozárieBártková Rozárie | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 50 Kč |
STE0908 | Zatloukal VojtěchZatloukal Vojtěch | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
3SX0651 | Sojková MonikaSojková Monika | ZŠ Těšetice | 2125326 | 50 Kč | |
3SX0700 | Škarda JosefŠkarda Josef | ZŠ Těšetice | 2125314 | 50 Kč | |
3SX0751 | Treutnerová NatálieTreutnerová Natálie | ZŠ Těšetice | 2125328 | 50 Kč | |
3SX0800 | Vittorio MartinVittorio Martin | ZŠ Těšetice | 2125324 | 50 Kč | |
PTE1400 | Fládr JanFládr Jan | TJ Sokol Ptení | C | 2127525 | 50 Kč |
KONYYYY | Zapletal DavidZapletal David | KOB Konice | 2020742 | 50 Kč | |
AOP1451 | Tesařová LucieTesařová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 331752 | 50 Kč |
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
AOP1302 | Liber TomášLiber Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2111741 | 50 Kč |
PTE1350 | Mikušová KateřinaMikušová Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 2135198 | 50 Kč |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
3SX0401 | Obranský TomášObranský Tomáš | ZŠ Těšetice | 2127591 | 50 Kč | |
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | C | 886264 | 50 Kč |
SSU1100 | Krtička MikulášKrtička Mikuláš | SK Severka Šumperk | C | 52553 | 50 Kč |
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | 53348 | 50 Kč |
STE1101 | Kotrle DavidKotrle David | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122263 | 50 Kč |
SSU10XX | Hrachovina PetrHrachovina Petr | SK Severka Šumperk | 224897 | 50 Kč | |
SSU | MichloviMichlovi | SK Severka Šumperk | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7201 | Dráč PavelDráč Pavel | SOB Olomouc | C | 2109764 | 50 Kč |
2VD7300 | Janeček PetrJaneček Petr | (ALG) CTB | zapůjčit | 50 Kč | |
9MX5800 | Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk | BzB | 2127637 | 50 Kč | |
9MX7050 | Buráňová HanaBuráňová Hana | BzB | 2108870 | 50 Kč | |
STE7651 | Burdová OlgaBurdová Olga | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122260 | 50 Kč |
STE9751 | Dosedělová KláraDosedělová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060297 | 50 Kč |
STE7551 | Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102551 | 50 Kč |
KRN7100 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428248 | 50 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 50 Kč |
PTE6952 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | TJ Sokol Ptení | C | 8826 | 50 Kč |
97C0050 | Frybortova JijaFrybortova Jija | No register | 303923 | 50 Kč | |
NNN9051 | Kadlčková EvaKadlčková Eva | Neregistrovaní | zapůjčit | 50 Kč | |
JPV0520 | Poláček TomášPoláček Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108908 | 50 Kč |
PTE7650 | Bartošová DanaBartošová Dana | TJ Sokol Ptení | C | 2102682 | 50 Kč |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 50 Kč | |
PTE7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 2102717 | 50 Kč |
3SX7400 | Sojka PavelSojka Pavel | ZŠ Těšetice | 2121889 | 50 Kč | |
7FC8300 | Šuterová KateřinaŠuterová Kateřina | Atletika Polička | 8662347 | 50 Kč | |
SSU77XX | Hrachovina PatrikHrachovina Patrik | SK Severka Šumperk | 525563 | 50 Kč |