Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.11.2018
Místo konání:
Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     H90     T3     T5     TF    
1.99 km, 95 m, 8 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
TAP0855 Votruba Hana KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C 2125338 60 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086451 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 60 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086459 60 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086457 60 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2141895 60 Kč
9JC0850 Paldusová Nela neregistrovaní - Všenory 2111750 60 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 60 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 60 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 60 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 60 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 60 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 60 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086458 60 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 60 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 60 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
DOR0955 Hrdličková Anna OK Dobříš C 2104707 60 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 51628 60 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 60 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0952 Bezdíčková Adriana Nelly TJ Aero Odolena Voda C 52889 60 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 100 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 100 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 100 Kč
DKP1052 Burianová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2124748 100 Kč
TAP0853 Schrothová Klára KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno C 336741 100 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 100 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný C 100 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 100 Kč
1.90 km, 90 m, 9 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 60 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 60 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 60 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086454 60 Kč
SPC1150 Vítová Marianne SPORTICUS team C 515154 60 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 60 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2086453 60 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086452 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
MFP1054 Pavlů Marie Matfyz Praha C 246874 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 60 Kč
KNC0951 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. 420404 60 Kč
11X0950 Dvořáková Lucie NNN Dvořákovi Jesenice zapůjčit 100 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 60 Kč
6ZC0850 Zusková Jana ČHMÚ 2134310 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 60 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
FSP1052 Slavíková Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 60 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 100 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 60 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 60 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 60 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 60 Kč
DOR1055 Tvrdková Sofie Anna OK Dobříš C 2111616 60 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 2115714 60 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 60 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
TAP0956 Benáková Natálie KOB Tretra Praha 2127546 60 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 60 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 60 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 60 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 60 Kč
NNN0871 Hrušková Hana Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
8UC0050 Benešová Nela Neregistr. 2127530 60 Kč
KAM0954 Sedláčková Šárka OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 60 Kč
1YX0950 Hřebíková Markéta Cesta do neznáma 2080960 60 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C 60 Kč
2.73 km, 125 m, 9 kontrol
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 682675 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 60 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 60 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 60 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2141911 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 60 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 60 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 60 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 60 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 1417258 60 Kč
11X0650 Dvořáková Veronika NNN Dvořákovi Jesenice zapůjčit 100 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 60 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 60 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 60 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga B 9102086 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 60 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 9200735 60 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 2111742 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 60 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 60 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 60 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 60 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 60 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 100 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole C 2125370 60 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 60 Kč
DKP0756 Kohoutková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2801011 60 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 60 Kč
RIC0757 Nekovářová Lucie OB Říčany C 2085569 60 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 60 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 60 Kč
DOR0658 Forštová Ema OK Dobříš zapůjčit 100 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8663156 60 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 2104705 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš C 7205024 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka B 2129222 60 Kč
ODV0751 Pilchová Sofie TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 60 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary B 7202879 60 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 2127896 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany B 2073696 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 100 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 100 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 100 Kč
TAP0753 Dědková Brigita KOB Tretra Praha 361961 100 Kč
SCP0650 Puchernová Barbora OK Sparta Praha C 51843 100 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 51730 100 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2092360 100 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 100 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C 1421895 100 Kč
3.08 km, 155 m, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 434803 60 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 1413720 60 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 60 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 218785 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 2051504 60 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 60 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 60 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 60 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary B 682652 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 60 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 60 Kč
5RX0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 100 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
SLP0550 Hudčeková Klára OOB Slavia Praha C 2124804 60 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 60 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 100 Kč
TAP0551 Rosendorfová Hana KOB Tretra Praha C 2126350 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 100 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 100 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 100 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 100 Kč
3.42 km, 170 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 100 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 100 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha B 7202884 100 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 100 Kč
ZVO0354 Hovorková Alžběta OB SK Zvole C 2092363 100 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga C 246900 100 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 100 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 100 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 100 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 7209445 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 100 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 100 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 2126358 100 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 100 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 100 Kč
DKL0252 Mišková Katka KOB Kladno C 2135193 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 100 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 100 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 100 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 100 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary B 7202893 100 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 2061855 150 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 150 Kč
3.98 km, 195 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 100 Kč
HCE0050 Černá Karolína TJ Hostivice C 1426032 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 2051546 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 100 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 100 Kč
3.76 km, 160 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 100 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 2106732 100 Kč
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
PGP9555 Khomiak Anita SK Praga C zapůjčit 140 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 7009151 100 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 100 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 100 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 150 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 150 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 150 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 150 Kč
4.45 km, 245 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 100 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 100 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný C 2085001 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 100 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 100 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 100 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 100 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 100 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín E 8000426 100 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 100 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 100 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 150 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 150 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 150 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 150 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 150 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 150 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 150 Kč
4.03 km, 205 m, 16 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 100 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
CEP8250 Pařízková Ivana Čepíci C zapůjčit 140 Kč
PGP7761 Chmelařová Zuzana SK Praga C 2106887 100 Kč
DKP7953 Němečková Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086463 100 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 515411 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
9JC7950 Paldusová Danča neregistrovaní - Všenory 2125317 100 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB Tretra Praha C 307344 100 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 100 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 100 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč
TEP7950 Vacíková Jana Tempo Praha C 7210928 100 Kč
PGP7762 Řepková Jana SK Praga C 2126398 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 100 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 100 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 100 Kč
DKP7754 Ellederová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 2102821 100 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 100 Kč
99Z7650 Rážová Milena Lísteček 2129195 100 Kč
LBE7999 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun 995813 100 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C zapůjčit 140 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 140 Kč
FSP8150 Stará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 140 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 100 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 100 Kč
RIC8051 Grimmerová Mariana OB Říčany C 2800318 100 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 100 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 100 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 100 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš 2134295 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 100 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš 2115078 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 100 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 190 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 150 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 150 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 150 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C zapůjčit 190 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 150 Kč
3.60 km, 200 m, 16 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 100 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 100 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 100 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 100 Kč
ZAK7150 Furuczová Jelka OK Netopýr Zákupy C 511235 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
DKL7153 Surkova Nadežda KOB Kladno C 2060437 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 100 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSS Přírodověda Praha C 51580 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 100 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 100 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 100 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 150 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 150 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 150 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 150 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 150 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 150 Kč
3.33 km, 170 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
SOB5500 Benešová Zdeňka SOBSA C 682653 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 8642 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
2.46 km, 135 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 60 Kč
MKP5150 Zemánková Eva SK GORDIC Praha Kačerov C 51697 60 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 60 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 60 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 60 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 60 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 60 Kč
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 100 Kč
2.17 km, 100 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 100 Kč
2.00 km, 95 m, 8 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 7966 60 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086455 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 60 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 60 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 60 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 60 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 60 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086457 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 60 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 60 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany 2085578 60 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 60 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 60 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 60 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 60 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 60 Kč
ZVO0803 Gabriel Štěpán OB SK Zvole C 2116192 60 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 60 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 60 Kč
DKP1003 Elleder Jan Oddíl OB Kotlářka C 2801022 60 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 60 Kč
TAP0906 Gregor Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 60 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 9201062 60 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 60 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany 2131200 60 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany 2127588 60 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 60 Kč
1EC0800 Volný Ondřej Outdoor PRG zapůjčit 100 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
ZVO0801 Kraus Hynek OB SK Zvole C 2031362 60 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 2129227 60 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 52971 60 Kč
TAP0904 Protiva Jan KOB Tretra Praha C 1420795 60 Kč
TAP1100 Protiva Mikuláš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 60 Kč
DOR0905 Foršt Bruno OK Dobříš 51268 60 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš C 2111612 60 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 60 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 52893 60 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 100 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 100 Kč
TAP0910 Dědek Kamil KOB Tretra Praha zapůjčit 140 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 100 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 100 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole C 2135175 100 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 100 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421906 100 Kč
1.94 km, 90 m, 8 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 60 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 60 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 60 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 07939 60 Kč
SPC1300 Vít Damien SPORTICUS team C 515003 60 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 60 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 60 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 60 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 60 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 60 Kč
6KC1000 Ouda Kryštof Neregistrovaný 2129177 60 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 60 Kč
PGP1003 Hendrich Matyáš SK Praga C zapůjčit 100 Kč
ROU1102 Zábranský František SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
DKP1203 Majer David Oddíl OB Kotlářka C 8667518 60 Kč
FSP0805 Slavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8878 60 Kč
FSP1002 Pavel Vít VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2090855 60 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2116476 60 Kč
FSP1101 Šuster Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2116495 60 Kč
FSP0807 Beneš Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 100 Kč
ZVO0902 Švejda Jáchym OB SK Zvole C 2141899 60 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2125343 60 Kč
TAP0808 Štěpaník Vojtěch KOB Tretra Praha 9527 60 Kč
DKP0907 Halaška Michael Oddíl OB Kotlářka C 2103761 60 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 428233 60 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 52891 60 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 886251 60 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 60 Kč
SCP0900 Pucherna Marek OK Sparta Praha C 7003041 60 Kč
NNN0811 Vintr Filip Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 60 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2103743 60 Kč
TAP1005 Tiefenbach Vladimír KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TJP1102 Skácelík Tomáš TJ Sokol Troja C zapůjčit 100 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 60 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 60 Kč
2.80 km, 125 m, 11 kontrol
(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 60 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky B 2085006 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 7020417 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 60 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 60 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 60 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 60 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2134283 60 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2103238 60 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj Matfyz Praha C 1418769 60 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 60 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 60 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 60 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 2103707 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 60 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice B 1398989 60 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2800343 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 60 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 100 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086461 60 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 60 Kč
ROZ0706 Konrád Filip OK Roztoky 2129252 60 Kč
OLP0700 Strnad Jakub PSK Olymp Praha C 515033 60 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný C 2129245 60 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 60 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2120848 60 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086470 60 Kč
1EC-000 Lukeš Josef Outdoor PRG 4641788 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092396 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2800931 60 Kč
FSP0710 Brdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092382 60 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 60 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 60 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 60 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 2042522 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašek OK Dobříš B 2044885 60 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 8663147 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
DOR0707 Poskočil Tomáš OK Dobříš 2058510 60 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš C 2131194 60 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C 2141902 60 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 60 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 51438 60 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 100 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 2102794 100 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 100 Kč
NNN0411 Vintr Matěj Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
NNN0511 Vintr Jakub Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2121097 100 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 100 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný C 2099522 100 Kč
3.32 km, 160 m, 13 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 60 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 60 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 60 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 60 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 60 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole C 2115679 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 60 Kč
1EC0500 Halač Viktor Outdoor PRG 2141890 60 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 2127578 60 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany B 2069070 60 Kč
DKL0402 Surkov Jury KOB Kladno C 2070405 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 60 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 60 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 60 Kč
DKP0512 Konrád Alex Oddíl OB Kotlářka C 2086460 60 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 60 Kč
DKP0411 Šich Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086464 60 Kč
1EC-001 Lukeš František Outdoor PRG 4641787 60 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 60 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš zapůjčit 100 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 60 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 100 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 100 Kč
SCP0401 Pucherna František OK Sparta Praha C 7410123 100 Kč
TAP0405 Kuchař Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš B 2044894 100 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 100 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha B 443072 100 Kč
4.17 km, 230 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 100 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 100 Kč
4VC0201 Šafář Matěj Radioklub OK1KYP/ASP 1424647 100 Kč
6YC0200 Hrubý František Neregistrovaní 2115729 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 100 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 100 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 100 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 7204994 100 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno B 1420812 100 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 2075683 150 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 150 Kč
4.66 km, 250 m, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
DKL0104 Surkov Aleksandr KOB Kladno C 2070409 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 7202871 100 Kč
TAP0013 Fenton Adam KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C 7207779 100 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha B 1420751 100 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 1421299 100 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 100 Kč
HCE0000 Černý David TJ Hostivice C 1421891 150 Kč
HCE0100 Černý Petr TJ Hostivice C 1421903 150 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 150 Kč
4.10 km, 220 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 9101673 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha C 53443 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSS Přírodověda Praha C 336081 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 100 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 100 Kč
9CC9300 Lomič Šimon NEREG zapůjčit 140 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 150 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 150 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 150 Kč
ASU8849 Oľhava Richard Magnus Orienteering C 307267 150 Kč
5.38 km, 290 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(76)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 100 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 100 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 100 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 8662741 100 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 100 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 100 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 434828 100 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 100 Kč
DKL7400 Surkov Ivan KOB Kladno C 2070411 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 2134273 100 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor C 897369 100 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 100 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 100 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha zapůjčit 140 Kč
LBE7949 Hora Michal TJ Lokomotiva Beroun 981846 100 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 100 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
TAP9900 Zmátlo Jan KOB Tretra Praha C 2113369 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 100 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 100 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 100 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 8656707 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 150 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 150 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 150 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2042525 150 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 150 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 150 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 150 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 150 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 150 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 150 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 150 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 150 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 150 Kč
4.82 km, 250 m, 20 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 100 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 100 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
NNN7709 Votruba Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 100 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
3BX8000 Michálek Jan ČaČua 2099517 100 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 100 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 100 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
PGP7711 Dočkal Tomáš SK Praga C 2801008 100 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 100 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 100 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha 2134256 100 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
11X8000 Dvořák Josef NNN Dvořákovi Jesenice 682615 100 Kč
9BC7401 Motyčka Michal NNN zapůjčit 140 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C zapůjčit 140 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 100 Kč
1EC7400 Lukeš Zdeněk Outdoor PRG 4641786 100 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 100 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 140 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 140 Kč
FSP7402 Svoboda Miroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 140 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
RIC7405 Nekovář Ondřej OB Říčany C 2112766 100 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 100 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 100 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 100 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 100 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 100 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 100 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 100 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 100 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 190 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka C 8074101 150 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 150 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 150 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 150 Kč
NNN7601 Krakora Jan Neregistrovaní 2067248 150 Kč
SCP7613 Hojný Michal OK Sparta Praha 51551 150 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 150 Kč
5RX7702 Krása Michal NNN zapůjčit 190 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 150 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 7202860 150 Kč
4.27 km, 230 m, 19 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 100 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 262914 100 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
1EC6700 Halač Jaroslav Outdoor PRG 2133888 100 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 2102709 100 Kč
ZAK7100 Furucz Dušan OK Netopýr Zákupy C 8107101 100 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52976 100 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 100 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C 1426022 100 Kč
DKP7101 Elleder Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2800343 100 Kč
5RX6800 Klepetko David NNN 2129229 100 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 100 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2086465 100 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
FSP7200 Mařík Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 140 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 100 Kč
TAP6400 Zmátlo Radek KOB Tretra Praha C 2115722 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 150 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 150 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 150 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 150 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 150 Kč
NNNZ001 Glybovskij Ilja Neregistrovaní 301113 150 Kč
3.36 km, 190 m, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
SOB5600 Beneš Radovan SOBSA C 682662 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 100 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 100 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři zapůjčit 140 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 100 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 100 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 150 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 150 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří 2056277 150 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 150 Kč
3.22 km, 160 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
MKP4900 Čenovský Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 51667 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 60 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 60 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 60 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 60 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
2.78 km, 140 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 9823 60 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 60 Kč
TJP4200 Veselý Radko TJ Sokol Troja C 2092395 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 60 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 100 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 100 Kč
1.51 km, 100 m, 6 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
3.07 km, 170 m, 12 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 100 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP 2135166 100 Kč
PGP7709 Brettl František SK Praga C 7956 100 Kč
DKP7651 Seifertová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 2086466 100 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C zapůjčit 140 Kč
28Z7650 Novotná Jitka Neregistrovaná zapůjčit 140 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 100 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha zapůjčit 140 Kč
TAP1250 Toflová Elizabeth KOB Tretra Praha 2131193 100 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 100 Kč
DKP7854 Medlínová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086468 100 Kč
DKP7802 Lenský David Oddíl OB Kotlářka C 2086467 100 Kč
6KC7650 Bednářová Barbora Neregistrovaný 2129186 100 Kč
3BX8350 Michálková Michaela ČaČua 2120649 100 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 100 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 100 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 416330 100 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. 420407 100 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 100 Kč
11X7250 Dvořáková Ivana NNN Dvořákovi Jesenice zapůjčit 140 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C zapůjčit 140 Kč
DKL6950 Rousová Jana KOB Kladno C 2126368 100 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 100 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha 2133911 100 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 100 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 100 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 100 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 140 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 140 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 100 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 100 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš zapůjčit 140 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 100 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 100 Kč
DOR7553 Hrdličková Monika OK Dobříš 2131181 100 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 100 Kč
DOR7203 Poskočil Jan OK Dobříš 2104695 100 Kč
DOR0354 Veselá Bára OK Dobříš 2045314 100 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš 2127567 100 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš 2111608 100 Kč
SLA9250 Zábranská Petra SKOB Slaný 2023818 100 Kč
SLP7850 Hudčeková Jana OOB Slavia Praha C 2133897 100 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarina OB SK Zvole C 9200991 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
9CC9550 Knopová Patricie NEREG zapůjčit 140 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 140 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda 2135182 100 Kč
ODV7852 Truncová Lenka TJ Aero Odolena Voda zapůjčit 140 Kč
43S1800 Matúš Peter (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2095924 100 Kč
4EX9401 Semerád Jan SKIVELO Olomouc 2083362 150 Kč
4EX8301 Doležal František SKIVELO Olomouc zapůjčit 190 Kč
TAP7600 Dědek Vojtěch KOB Tretra Praha zapůjčit 190 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 150 Kč
RIC0708 Glasnák Michal OB Říčany zapůjčit 140 Kč
ODVX001 Majerská Adriana TJ Aero Odolena Voda 52887 100 Kč
ODVX002 Koukal Tomáš TJ Aero Odolena Voda 428228 100 Kč
ODVX003 Piškulová Pavla TJ Aero Odolena Voda 428268 100 Kč
NNN9110 Šaraditn Jan Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
NNN9160 Zmátlová Anka Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
NNNX001 Jobová Barbora Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 150 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 150 Kč
DOB9601 Preininger Kryštof KOB Dobruška C 8660550 150 Kč
NNNYY01 Hojný Václav Neregistrovaní 51791 150 Kč
NNNYY02 Hojný Tonda Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNNYY03 Joba Šimon Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN0003 Muchl Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
KPY5850 Trdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 150 Kč
1YX7400 Hřebík Pavel Cesta do neznáma 2081372 150 Kč
HCE7450 Kolencová Marta TJ Hostivice C 1421899 150 Kč
NNNY001 Raymond-Bertrand Jana Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
ZVOX001 Kolář Jan OB SK Zvole zapůjčit 190 Kč
4.88 km, 230 m, 17 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 100 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 100 Kč
9QC9200 Šunda Marek Neregistrovaní - Šunda zapůjčit 140 Kč
SPC7200 Vít David SPORTICUS team C 7204503 100 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2086469 100 Kč
PFP9250 Procházková Iveta VŠSK PedF UK Praha 53009 100 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 100 Kč
95C7500 Hroch Tomáš Hroši 1421293 100 Kč
1VX7600 Schus Martin Řevnice 2135190 100 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 100 Kč
2HC7400 Prox Jakub NNN Px 2111745 100 Kč
2HC8350 Proxová Lada NNN Px 2111736 100 Kč
28C7400 Štěpová Dana Neregistrovaní Štěpovi 2099486 100 Kč
28C7401 Štěp Adam Neregistrovaní Štěpovi 2106876 100 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 100 Kč
6ZC7300 Zusková Ilona ČHMÚ 53786 100 Kč
DKP7503 Brandejs Jan Oddíl OB Kotlářka C 2095973 100 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 336766 100 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 100 Kč
1UX8800 Lhotka Ondřej NEREG - LHO 301409 100 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný C 2109683 100 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
DOR5550 Dudíková Hana OK Dobříš C 411766 100 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
DOR8650 Nováčková Anna OK Dobříš 2104710 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 100 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 100 Kč
SOB9800 Janík Ondřej SOBSA C 2125312 100 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 100 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 100 Kč
5VX7950 Kukačková Renata Neregistrovaní-Kuk. 2124773 100 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 100 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda 2134286 100 Kč
1AX7600 Nekolný Karel OMNICRAFT zapůjčit 140 Kč
4EX9101 Pangrácová Anna SKIVELO Olomouc 2103250 150 Kč
4EX9051 Pangrácová Marie SKIVELO Olomouc 2104589 150 Kč
4EX8200 Klíma Kamil SKIVELO Olomouc zapůjčit 190 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 2801037 150 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 150 Kč
ODVX004 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda 428273 100 Kč
ODVX005 Pilch Rudolf TJ Aero Odolena Voda 428285 100 Kč
TAP74XX Benák Rostislav KOB Tretra Praha 8663179 100 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 150 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 150 Kč
NNNXX02 Vintrová Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNNXX03 Vintr Radek Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN7671 Hrušková Jana Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN7621 Hruška Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
2VD8400 Uhrín Štefan (ALG) CTB zapůjčit 190 Kč
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421905 150 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 150 Kč
1.90 km, 90 m, 9 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 60 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 60 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 51541 60 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 60 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 60 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný C 897346 60 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 438632 60 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 60 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 60 Kč
3BX1250 Michálková Veronika ČaČua 53606 60 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 60 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 60 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 60 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 60 Kč
TEP1450 Němcová Rozárie Tempo Praha C 7210118 60 Kč
FSP1200 Nitsch Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
FSP1056 Kukačková Johana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
MFP1201 Král Eduard Matfyz Praha 51835 60 Kč
FSP1151 Benešová Ludmila VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 100 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 100 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 60 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
DOR1350 Forštová Linda OK Dobříš zapůjčit 100 Kč
1UZ0900 Hýbl Orlík VIPrahlé mládí 2053563 60 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip DVP ORIENTATION C 428204 60 Kč
TAP7951 Dědková Jana KOB Tretra Praha zapůjčit 100 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 100 Kč
RIC7852 Stoklasová Kamila OB Říčany C 2096252 60 Kč
SCP1200 Petráň Lukáš OK Sparta Praha C 301357 60 Kč
SCP0700 Petráň Matěj OK Sparta Praha C 301359 60 Kč
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 2133021 60 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 60 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 60 Kč
ROU1251 Hejcmanová Amálie SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
celkem přihlášených: 1099, vklad: 101580 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.