Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
10.11.2018
Místo konání:
Náměšť na Hané - zámek
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 896972 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 50 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 50 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 426365 50 Kč
3SX0950 Oklešťková Zuzana ZŠ Těšetice 2121889 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2135192 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 50 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 50 Kč
2.00 km, 40 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 50 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 49438 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 50 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
3SX0751 Treutnerová Natálie ZŠ Těšetice 2125328 50 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 2135185 50 Kč
PTE0757 Jungmannová Sofie TJ Sokol Ptení C 2127543 50 Kč
UOL0653 Slehová Martina SOB Olomouc C 2133895 50 Kč
2.60 km, 60 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 2019215 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 50 Kč
3.20 km, 70 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0353 Procházková Sára SOB Olomouc B 2133916 80 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 80 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice B 52722 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 416215 80 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 80 Kč
3.90 km, 95 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory B 224900 80 Kč
5.00 km, 125 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 80 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 80 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 80 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 80 Kč
4EX9150 Hornová Lenka SKIVELO Olomouc 2092370 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice C 2120658 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 2025342 80 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 80 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 80 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 80 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 80 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 80 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 80 Kč
3.90 km, 100 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 52485 80 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 80 Kč
KVS6551 Maliňáková Eva SKOB Kobra Vsetín C 2116450 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
3.50 km, 80 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 80 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C 2119204 80 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C zapůjčit 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 80 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 80 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
2.90 km, 85 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 80 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 2020711 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 80 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 80 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 2080971 80 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 80 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 80 Kč
2.50 km, 60 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 80 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 80 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 80 Kč
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 352342 50 Kč
KON0808 Podzimek Theodor KOB Konice C 52720 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 682345 50 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov 681869 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 50 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108888 50 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108868 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 50 Kč
3SX0800 Vittorio Martin ZŠ Těšetice 2125324 50 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 2102814 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2135162 50 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 50 Kč
2.10 km, 35 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 50 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 2133905 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 52844 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2104587 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056308 50 Kč
UOL0601 Šesták Jakub SOB Olomouc C 2133901 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 50 Kč
TZL0707 Sikora Jan SKOB Zlín C 49484 50 Kč
3SX0601 Navrátil Adam ZŠ Těšetice 2125332 50 Kč
3SX0602 Pouč Michal ZŠ Těšetice 2127603 50 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 7210090 50 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 50 Kč
KVS1001 Graclík Daniel SKOB Kobra Vsetín C 51527 50 Kč
PTE0600 Šišma Daniel TJ Sokol Ptení C 2131187 50 Kč
2.80 km, 65 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 1418768 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 7210093 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088729 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 2115721 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 682687 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 995847 50 Kč
3.90 km, 95 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 80 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 80 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 80 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 80 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 80 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 80 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662428 80 Kč
5.00 km, 125 m, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč
6.00 km, 145 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8200 Jura Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 52862 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7210221 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 80 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 80 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 80 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
7FC7900 Šutera Josef Atletika Polička 8663125 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 80 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Žabovřesky Brno C 52430 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 80 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 80 Kč
9QC9200 Šunda Marek Neregistrovaní - Šunda zapůjčit 80 Kč
2VC8200 Mikuš Oldřich OMPM 9201846 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 80 Kč
5.20 km, 150 m, 22 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 80 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 80 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 52740 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 80 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 80 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
7FC8300 Šuterová Kateřina Atletika Polička 8662347 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 80 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 80 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 80 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2116484 80 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 80 Kč
HOB7101 Kulíšek Tomáš SKOB Horní Benešov C 51936 80 Kč
6XC7800 Fráňa Martin Horka nad Moravou 7260019 80 Kč
4.70 km, 115 m, 17 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
61Z7100 Kraus Martin KOB RA 2092384 80 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 80 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 80 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 80 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 80 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 80 Kč
STE7000 Zatloukal Radek SK SKI-OB Šternberk C 2080967 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 80 Kč
3.70 km, 100 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
SKM6200 Moser Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 1962624 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 206457 80 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
3GC5900 Čech Přemysl Neregistrovaní - ZOO 51520 80 Kč
2.90 km, 85 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 80 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 80 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 80 Kč
2.50 km, 60 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 80 Kč
1.70 km, 35 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 50 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 2127594 50 Kč
KVS0952 Štěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín C 53681 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
UOL1000 Staroštík Jakub SOB Olomouc C 2115725 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov 52482 50 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov 2051531 50 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov 52484 50 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2116467 50 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 50 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 50 Kč
UOL1151 Zbíralová Kateřina SOB Olomouc C 50 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127575 50 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 50 Kč
1.70 km, 35 m, 6 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 50 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2111741 50 Kč
KVS1250 Štěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 416090 50 Kč
UOL1350 Staroštíková Eliška SOB Olomouc C 50 Kč
UOL1201 Svoboda Ondřej SOB Olomouc C 2121010 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
STE1101 Kotrle David SK SKI-OB Šternberk C 2122263 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 50 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 50 Kč
3SX0752 Pechová Lucie ZŠ Těšetice 2125334 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
STE0908 Zatloukal Vojtěch SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
UOL0950 Veselá Klára SOB Olomouc C zapůjčit 50 Kč
AOP0951 Kollárovitsová Julie Orientační Běh Opava C 51199 50 Kč
AOP1101 Kollárovits Matěj Orientační Běh Opava C 51198 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 50 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102683 50 Kč
PTE1400 Fládr Jan TJ Sokol Ptení C 2102682 50 Kč
JPV8687 Otrusinová Ivana Oddíl OS SK Prostějov 410337 50 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 50 Kč
KONXXXX Konečný Šimon KOB Konice 361996 50 Kč
6XC1150 Fráňová Anežka Horka nad Moravou 446435 50 Kč
2.80 km, 70 m, 11 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 50 Kč
2VD7300 Janeček Petr (ALG) CTB 50 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 50 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2092436 50 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088187 50 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 50 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 50 Kč
KON7629 Podzimek Petr KOB Konice 2020743 50 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 2020742 50 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 50 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
STE9456 Neumannová Anna SK SKI-OB Šternberk C 426325 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
OOL9562 Slavíčková Klárka SK Haná orienteering C 421853 50 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 50 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 50 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 50 Kč
4HC7900 Zifčák Robin PSÍ TÝM 2113084 50 Kč
4HC8751 Zifčáková Miroslava PSÍ TÝM 2112742 50 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 50 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 50 Kč
3SX0401 Obranský Tomáš ZŠ Těšetice 2127591 50 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 50 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 50 Kč
3SX0651 Sojková Monika ZŠ Těšetice 2125326 50 Kč
3SX7400 Sojka Pavel ZŠ Těšetice 2125314 50 Kč
1TX7400 Veselý Martin Kubalandia zapůjčit 50 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 50 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102715 50 Kč
PTE0152 Fajstlová Adéla TJ Sokol Ptení C 2102717 50 Kč
PTE0501 Fajstl Vojtěch TJ Sokol Ptení C 2102716 50 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2127525 50 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 50 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov 49364 50 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 50 Kč
ZLH7851 Mrkvicová Radka OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
6XC5300 Fráňa Petr Horka nad Moravou zapůjčit 50 Kč
celkem přihlášených: 466, vklad: 31040 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.