Přihlášky závodu: PZL - Nad údolím Kocáby

Datum:
07.01.2018
Místo konání:
Masečín
Pořadatel:
PGP - SK Praga
DCE - KOB Dobřichovice
Kategorie:
A     B     C     D     E (děti)     sprint    
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 50 Kč
46C6801 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 50 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 8632138 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP zapůjčit 50 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 50 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 50 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 50 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 50 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 50 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 515444 50 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 7031575 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 50 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 50 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 50 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 50 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 50 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 50 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 50 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 50 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 50 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 50 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 50 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 50 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 50 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 50 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 50 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 50 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 50 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 50 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 50 Kč
78X9100 Škara Vojtěch TJ Lokomotiva Praha zapůjčit 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 50 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 50 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 50 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 50 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 50 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 50 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 50 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 50 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 50 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 50 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 50 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 50 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 50 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 897345 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
6IZ8000 Marek Štěpán SKI Roxor 50 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 50 Kč
SJP6750 Srbová Libuše KČT Slavoj Praha C 361982 50 Kč
SJP5900 Srb Martin KČT Slavoj Praha C 361908 50 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 50 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 50 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 50 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 50 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 50 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 50 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 50 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 50 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové 207870 50 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 50 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 50 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 50 Kč
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6YC6400 Suková Eva Neregistrovaní 232264 50 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 50 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 50 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 50 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 50 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 50 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 50 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 50 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 50 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 50 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 50 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 50 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 50 Kč
5RX9301 Kopecký Kryštof NNN 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 50 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 50 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 50 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 50 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 50 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 2099493 50 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 50 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 50 Kč
6IZ9900 Němec Jakub SKI Roxor 50 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 50 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 50 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 50 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 50 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 50 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 50 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 50 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 50 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš zapůjčit 50 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš C 2044894 50 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 50 Kč
DOR0252 Konopásková Martina OK Dobříš C zapůjčit 50 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 50 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 50 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 50 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2102702 50 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 50 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 50 Kč
DOR0410 Šácha Václav OK Dobříš C 2111619 50 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš C 2115079 50 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 50 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 50 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 50 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 50 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 50 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 50 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 50 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 50 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 50 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8RC7300 Paulů Robert BZP 20 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 20 Kč
5WC6600 Vaníček Tomáš SK Líšná 232892 20 Kč
5WC1150 Vaníčková Eliška SK Líšná 20 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 20 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 20 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 20 Kč
81C0303 Kotulán Matěj Cirkus Čakovice 2113513 20 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 20 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C 2090857 20 Kč
DOR0807 Doležal Jakub OK Dobříš C zapůjčit 20 Kč
DOR0853 Doležalová Anna OK Dobříš C zapůjčit 20 Kč
DOR0854 Dvořáková Alena OK Dobříš zapůjčit 20 Kč
DOR0554 Dvořáková Veronika OK Dobříš C zapůjčit 20 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 20 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 20 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C zapůjčit 20 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 20 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 20 Kč
DOR0955 Hrdličková Anna OK Dobříš C zapůjčit 20 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 20 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš zapůjčit 20 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 20 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 20 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 20 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 20 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 20 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 20 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 20 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 20 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 20 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 20 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 20 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 20 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 20 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 20 Kč
FSP0704 Kostlán Kryštof VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 20 Kč
1.71 km
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 20 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 20 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 20 Kč
celkem přihlášených: 200, vklad: 8800 Kč