Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.05.2018
Místo konání:
Kohoutovice, ZŠ Pavlovská
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.00 km, 65 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 40 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 40 Kč
5HZ0800 Veselá Veronika Předklášteří 53201 80 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 40 Kč
3.00 km, 55 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM0955 Žižková Klára SK Žabovřesky Brno C 102 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 40 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 40 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 40 Kč
2LZ0950 Mudráková Natálie Neregistrovaní - Mudráková 40 Kč
NNNxx10 Skácelová Beáta Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
2.40 km, 95 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
TBM0778 Sedláčková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083403 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
KRN0653 Šlebodová Anna KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 50 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 40 Kč
ZBM0655 Mazálková Libuše SK Žabovřesky Brno C 52454 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 40 Kč
RBK0751 Venerová Ines SK Radioklub Blansko C 2020714 40 Kč
RBK0651 Vrbková Marta SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
RBK Hanousková Veronika SK Radioklub Blansko zapůjčit 50 Kč
27S0651 Kendrová Tereza (SVK) Farmaceut Bratislava 2078493 40 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno C 361987 80 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 80 Kč
2.90 km, 130 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 40 Kč
ZBM0457 Chroustová Michaela SK Žabovřesky Brno C 831011 40 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno C 49376 40 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 40 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 40 Kč
27S0553 Herna Rebecca (SVK) Farmaceut Bratislava 2104582 40 Kč
3.10 km, 195 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 80 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 80 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 80 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 80 Kč
27S0252 Patassiová Michaela (SVK) Farmaceut Bratislava 2104620 80 Kč
27S02xx Kostercová Viktoria (SVK) Farmaceut Bratislava 2079535 80 Kč
3.30 km, 200 m
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 2049601 80 Kč
4.00 km, 210 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9050 Jirásková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 80 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 80 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 80 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300467 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
TBM9151 Autratová Pavlína KOS TJ Tesla Brno C 232355 80 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno C 2094517 80 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 80 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 160 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8822 160 Kč
3.10 km, 155 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
LPU9051 Špirková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 80 Kč
23C9350 Sychrová Martina TJ Papuchálci Brno 320139 80 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 80 Kč
TTR8552 Dohnalová Lucie OOB Třebíč C 2016320 80 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 80 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 2049607 80 Kč
27S7853 Komanová Kristína (SVK) Farmaceut Bratislava 2124760 80 Kč
5ICxxx1 Stéblová Veronika Stéblová Nrg 8775 160 Kč
3.30 km, 190 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
OSN7960 Nováková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7007960 80 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 80 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 80 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 446404 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 160 Kč
3.00 km, 160 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
2.80 km, 125 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
UBM5751 Svobodová Jindřiška MENISKOS Brno C 2121900 80 Kč
2.20 km, 80 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 80 Kč
2.10 km, 75 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 40 Kč
TBM0834 Pospíšil Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2083394 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 40 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 130 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
NNNxx09 Skácel Viktor Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
ZBMxx23 Fábek Martin SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 80 Kč
3.00 km, 55 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 2127861 40 Kč
ZBM1004 Frenc Matěj SK Žabovřesky Brno C 232419 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
RBK0802 Hájek Ondřej SK Radioklub Blansko C 2127542 40 Kč
TBM0901 Lajda Lukáš KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 90 Kč
ZBM0911 Kupilík Vít SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
2.80 km, 105 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 1403415 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 40 Kč
ZBM0709 Hradil Milan SK Žabovřesky Brno C 114 40 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051534 40 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice C 2116470 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 232377 40 Kč
RBK0601 Faggianelli Pavel SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
PBM0601 Pospíšil Jan TJ Spartak 1. Brněnská 434571 80 Kč
3.30 km, 155 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno C 2081399 40 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 104 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 40 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2078496 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 40 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 2126246 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 40 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 40 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 40 Kč
27S Berčík Jakub (SVK) Farmaceut Bratislava 2114236 40 Kč
27S0504 Koman Ján (SVK) Farmaceut Bratislava 2124800 40 Kč
3.70 km, 195 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 80 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 80 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 80 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 80 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 80 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 160 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 160 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 160 Kč
3.90 km, 200 m
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0002 Berka Otakar SK Radioklub Blansko B 2020715 80 Kč
5.20 km, 295 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 53723 80 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7210221 80 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 500268 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 80 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 80 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 80 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 80 Kč
86Z8700 Kůra Josef Šnek Brno 232254 80 Kč
3.50 km, 200 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
2VC8200 Mikuš Oldřich OMPM zapůjčit 90 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
23C9300 Sychra Marek TJ Papuchálci Brno zapůjčit 90 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 1412021 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno C 2049600 80 Kč
27S7905 Koman Marek (SVK) Farmaceut Bratislava 2124765 80 Kč
4.00 km, 205 m, 18 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
2JC7200 Komenda Kamil BYZMAG 995894 80 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 80 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7300475 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 1700079 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 80 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 80 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126231 80 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
RBK7901 Procházka Jan SK Radioklub Blansko C 2127597 80 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 160 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 160 Kč
3.80 km, 175 m, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
2TC6800 Vyroubal Michal Tři Veteráni zapůjčit 90 Kč
61Z7100 Kraus Martin KOB RA 2092384 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
ABM7047 Palát Marek KOB ALFA Brno C 1420860 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
ZBM7100 Kasza Ladislav SK Žabovřesky Brno C 2078497 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 80 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 80 Kč
TBM7107 Šňupárek Martin KOS TJ Tesla Brno C 7205008 80 Kč
3.40 km, 175 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 80 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 80 Kč
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
2.30 km, 100 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
ABM4917 Pešek Ota KOB ALFA Brno C 49691 80 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
PBM4134 Přikryl Kamil TJ Spartak 1. Brněnská C 7180741 80 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 80 Kč
NNNxx08 Watson Ian Neregistrovaní 897310 80 Kč
3.00 km, 55 m, 8 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 40 Kč
TBM1053 Granátová Markéta KOS TJ Tesla Brno C 320136 40 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
CHA1150 Slavíková Anna OK Chrastava 1444010 40 Kč
VBM1151 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno 53312 40 Kč
VBM1252 Šedivá Kristýna VSK Mendelu Brno 7207495 40 Kč
ABM0000 Žovincová Erika KOB ALFA Brno 2081395 40 Kč
ZBM0711 Stehlík Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2122251 40 Kč
ZBM0856 Mičánková Tereza SK Žabovřesky Brno C 07985 40 Kč
ZBM0959 Barnatová Táňa SK Žabovřesky Brno C 2094532 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 40 Kč
ZBM1260 Chaloupková Klára SK Žabovřesky Brno C 2102805 40 Kč
ZBM1303 Vaculín Vilém SK Žabovřesky Brno C 136 40 Kč
ZBM1402 Chaloupka Jakub SK Žabovřesky Brno C 1425343 40 Kč
ZBM1403 Chaloupka Matěj SK Žabovřesky Brno C 2129226 40 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 2104609 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
PBM1500 Kheil Ondřej TJ Spartak 1. Brněnská C 416030 40 Kč
TTR1551 Dohnalová Zuzana OOB Třebíč C zapůjčit 50 Kč
TTR1651 Dohnalová Lenka OOB Třebíč C zapůjčit 50 Kč
TTR1652 Dohnalová Veronika OOB Třebíč C zapůjčit 50 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 40 Kč
VBM1352 Sychrová Hana VSK Mendelu Brno 2116459 40 Kč
VBM1251 Sychrová Markéta VSK Mendelu Brno 53311 40 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 500884 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 40 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
3QZ1550 Bublová Matylda Dolní Čermná 301554 40 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 49683 40 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko C 49685 40 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 40 Kč
RBK12 Procházková Magda SK Radioklub Blansko 2127596 40 Kč
27S1002 Bukovác Lukáš (SVK) Farmaceut Bratislava 307460 40 Kč
OSN1456 Voráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8008 40 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 40 Kč
96C0850 Velešíková Markéta Přátelé OB zapůjčit 50 Kč
ZBMxx11 Mičánek Dominik SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
ZBMxx14 Vranek Dominik SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
ZBMxx16 Vranková Sára SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
ZBMxx18 Vranková Zuzana SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
ZBMxx24 Hrubiznovi 1 SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
ZBMxx25 Hrubiznovi 2 SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
ZBMxx26 Zvara Jiří SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
ZBMxx27 Zvarová Anežka SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
5HZ1050 Veselá Martina Předklášteří 2034000 40 Kč
7IC0001 Bednář Antonín Neregistrovaný - Bednářová 2051533 40 Kč
PBM0801 Pospíšil Martin TJ Spartak 1. Brněnská 232014 40 Kč
PBM1101 Pospíšil Matěj TJ Spartak 1. Brněnská zapůjčit 50 Kč
5HCxx03 Šmídová Linda SVC Miroslav 2109701 40 Kč
5HCxx04 Kadlecová Eva SVC Miroslav 2109702 40 Kč
5HCxx05 Hlávaka Vojtěch SVC Miroslav 2109703 40 Kč
5HCxx06 Drastíková Marie SVC Miroslav 500568 40 Kč
5HCxx07 Drastík Václav SVC Miroslav 2049579 40 Kč
2.40 km, 75 m, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 80 Kč
5RX7250 Dvořáková Martina NNN 2111812 80 Kč
5RX0401 Dvořák Michael NNN 2111740 80 Kč
BBM6851 Petrášová Irena BETA URSUS Orienteering 2124757 80 Kč
4ZZ7300 Kurdiovsky Eduard Eda a Pavča zapůjčit 90 Kč
4ZZ7800 Kurdiovská Pavla Eda a Pavča zapůjčit 90 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 80 Kč
3KC4700 Matušková Kateřina Matušková zapůjčit 90 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 2084941 80 Kč
UBM6751 Staňková Martina MENISKOS Brno C 1417255 80 Kč
23C9200 Pouzar Tomáš TJ Papuchálci Brno zapůjčit 90 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C zapůjčit 90 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 80 Kč
PBM1501 Trš Josef TJ Spartak 1. Brněnská C 2126288 80 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 80 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 80 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
PTEXXXX Vítek Michal TJ Sokol Ptení 8849 80 Kč
TTR Dohnal Petr OOB Třebíč 515159 80 Kč
96C7701 Velešíková Monika Přátelé OB 2111806 80 Kč
ZBMxx19 Žižková Anna SK Žabovřesky Brno zapůjčit 90 Kč
ZBMxx20 Žižka Rudolf SK Žabovřesky Brno zapůjčit 90 Kč
ZBMxx22 Žižka Jan SK Žabovřesky Brno zapůjčit 90 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 80 Kč
7IC0002 Bednářová Daniela Neregistrovaný - Bednářová 2051532 80 Kč
7IC0003 Bednář Tomáš Neregistrovaný - Bednářová 2120628 80 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. Brněnská C 232339 80 Kč
ZBMxx28 Mynář Martin SK Žabovřesky Brno zapůjčit 90 Kč
ZBMxx29 Mynářová Jana SK Žabovřesky Brno zapůjčit 90 Kč
VBM4301 Banďouch Vratislav VSK Mendelu Brno zapůjčit 90 Kč
5HCxx01 Šmíd Jiří SVC Miroslav 2109705 80 Kč
5HCxx02 Kadlec Ondřej SVC Miroslav 2109706 80 Kč
celkem přihlášených: 366, vklad: 24550 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.