Přihlášky závodu: Grand Prix Silesia Sprint

Datum:
21.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55    
1.10 km, 25 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 80 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 80 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 80 Kč
AOP0951 Kollárovitsová Julie Orientační Běh Opava C 80 Kč
1.20 km, 35 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 80 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 80 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 49438 80 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 80 Kč
1.30 km, 45 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 80 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 80 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 80 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 100 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 100 Kč
1.50 km, 50 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 80 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 80 Kč
1.70 km, 60 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C 80 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 2060211 80 Kč
1.90 km, 75 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 80 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2125377 80 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 100 Kč
1.80 km, 70 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 80 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 100 Kč
1DP7850 Śliwczyńska Ilona (POL) Team 360º 7121278 120 Kč
1.70 km, 60 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
53P6951 Trykozko Urszula (POL) Team 360° 900424 120 Kč
1.50 km, 35 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 80 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
2KP6050 Wojarska Kamilla (POL) Bielsko-Biala O-Team 1414597 100 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 100 Kč
1.10 km, 30 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 80 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 80 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 80 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 80 Kč
AOP1101 Kollárovits Matěj Orientační Běh Opava C 80 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 100 Kč
1.30 km, 40 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 80 Kč
AOP0704 Černohorský Jan Orientační Běh Opava C zapůjčit 110 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 232399 120 Kč
1.40 km, 50 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 80 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava B 2070838 80 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 80 Kč
AOP0502 Černohorský Jakub Orientační Běh Opava C zapůjčit 110 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 80 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 100 Kč
1.70 km, 65 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 80 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 80 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 100 Kč
1.80 km, 75 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 80 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 80 Kč
2.10 km, 95 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 80 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 80 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 7200360 80 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 80 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 428234 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 80 Kč
MOV9300 Stanovský Michal SKOB Ostrava C 8663140 80 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 100 Kč
23P9001 Piłkowski Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 8653083 100 Kč
2.00 km, 90 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 80 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 80 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 80 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 100 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 120 Kč
1.80 km, 75 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C 52778 80 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 80 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 100 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 100 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 100 Kč
58P6700 Urbaniak Krzysztof (POL) Ks Spójnia Warszawa 670819 100 Kč
1.60 km, 60 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
73P5500 Olbrycht Janusz (POL) OLBnO 886663 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 100 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 100 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 100 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 120 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 120 Kč
celkem přihlášených: 86, vklad: 7620 Kč