Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy západ 2018

Datum:
01.05.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 04641 0 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 0 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 0 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 2073704 0 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 0 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 0 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 0 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 0 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 0 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 0 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 0 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice B 446427 0 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 0 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 0 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 0 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 0 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 0 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 0 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 0 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 0 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 0 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 0 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 0 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 2044895 0 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 0 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 0 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 0 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 2080957 0 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 0 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 0 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice B 232613 0 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 0 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 0 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 0 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 0 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 0 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 0 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 0 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně B 1421928 0 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 0 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 434803 0 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 0 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 0 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 0 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 0 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 0 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 0 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 0 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 0 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 0 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 0 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice B 2084936 0 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 0 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 0 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 0 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 0 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 0 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 0 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 0 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 0 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 0 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 0 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 0 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 0 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 0 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 0 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 0 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 0 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 0 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 0 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 0 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 0 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 0 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 0 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 0 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 0 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 0 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 0 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 0 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 0 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 0 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 0 Kč
OPI0154 Heczková Rachel Orientační sporty Písek C 2064777 0 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 0 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 0 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 0 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 0 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice B 1600872 0 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 0 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor B 1333177 0 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 0 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 0 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 0 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 0 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 0 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 0 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 0 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 0 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 1421911 0 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 0 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 0 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 0 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 0 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 0 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 0 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 0 Kč
BOR7858 Navrátilová Markéta OK Jiskra Nový Bor C 8420 0 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 0 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 0 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 0 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 0 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 0 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 0 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 0 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 0 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 0 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 0 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 0 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 0 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 0 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 0 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 0 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 0 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 0 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 0 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 0 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 0 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 0 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6651 Marešová Pavlína OK Jiskra Nový Bor C 8465 0 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 0 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 0 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 0 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 0 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 0 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 0 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 0 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 0 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 0 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 0 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 0 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 0 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 0 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 0 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 0 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 0 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 0 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 0 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 0 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 0 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 0 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 0 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 0 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 0 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 0 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 0 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 0 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 2801033 0 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 0 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 0 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 0 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 0 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 0 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 0 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 0 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 0 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 0 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice B 2083424 0 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 0 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085605 0 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 0 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 0 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 0 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 0 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 0 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 0 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 0 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 0 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 0 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 0 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 0 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 0 Kč
DOR0410 Šácha Václav OK Dobříš C 2111619 0 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 0 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 0 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 0 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 0 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 0 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 0 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň B 7207338 0 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 9005143 0 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 1421918 0 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně B 1421915 0 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 1421927 0 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 0 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň B 0 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 0 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 0 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 0 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 8655423 0 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 0 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 0 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 0 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 0 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 0 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 0 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 0 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 0 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 0 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 0 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 0 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 0 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 0 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 0 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 0 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 7208210 0 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 0 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 0 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 0 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091535 0 Kč
OPI0103 Neužil Vít Orientační sporty Písek B 2091537 0 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 1421913 0 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky B 7944 0 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha B 1420751 0 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 0 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 0 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 0 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 0 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 0 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 0 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 0 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 0 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 0 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7210804 0 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 0 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 0 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 0 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 0 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 0 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 0 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 0 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 9201323 0 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 0 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 0 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 0 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga B 336710 0 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga B 8656598 0 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 0 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice B 425529 0 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 0 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 0 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7204979 0 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 0 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 0 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 0 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 0 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 0 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 0 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 0 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 0 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 0 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 0 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 434828 0 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 0 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 0 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 0 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 0 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 0 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 0 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 0 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 0 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 0 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 0 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 0 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 0 Kč
DOR7102 Šácha Marek OK Dobříš C 0 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 0 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 0 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 0 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 0 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 0 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 0 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 1421912 0 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 0 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 0 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 0 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 0 Kč
BOR6501 Mareš Martin OK Jiskra Nový Bor C 8487 0 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 0 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 0 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 0 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 0 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 0 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 0 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 0 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 0 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 0 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 0 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 0 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 0 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 0 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 0 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 0 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 0 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 0 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 0 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 0 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 0 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 0 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 0 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 0 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 0 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 0 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 0 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 0 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 0 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 0 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 0 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 0 Kč
celkem přihlášených: 329, vklad: 0 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.