Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 10. kolo

Datum:
24.06.2018
Místo konání:
Hamr na Jezeře, autokemp, Loc. 50.7043981N, 14.8456508E
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM11    
7.65 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 2082916 60 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 7003010 0 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 60 Kč
48D0502 Herrmann Josef (GER) OL-Team Wehrsdorf 8150105 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 8651736 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha 2075699 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4443 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2099511 60 Kč
13.93 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 7208210 150 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering B 53377 150 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2051475 150 Kč
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno B 8644874 150 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
20.96 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 150 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín B 7404404 150 Kč
SPC0009 Vacek Jan SPORTICUS team B 681881 150 Kč
26.10 km, 15 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 7201206 200 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 200 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 200 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 8074101 200 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 200 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 7003036 200 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 8068608 200 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 200 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 200 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8401151 200 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 7201822 200 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha E 2081364 200 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 200 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 200 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 7201827 200 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný E 515495 200 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 7209656 200 Kč
SPC7611 Bezouška Tomáš SPORTICUS team E 7201752 200 Kč
17R7200 Gerasko Timofei (RUS) Novosibirsk 1633631 200 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 7260008 200 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála E 438621 200 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 200 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 200 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 200 Kč
VBA9601 Muller Matej ŠK VAZKA Bratislava E 876001 200 Kč
VBA7941 Šurgan Štefan ŠK VAZKA Bratislava E 515024 200 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 200 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 886300 200 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 200 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha E 7111117 200 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 200 Kč
SPC7408 Kurz Pavel SPORTICUS team E 7260004 200 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 9005230 200 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 7204476 200 Kč
20.96 km, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha A 8654890 200 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 200 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2085616 200 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 7807223 200 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 7003041 200 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno A 2019217 200 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 200 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast 7201807 200 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 200 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 1398686 200 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 9102090 200 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 7202860 200 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 200 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 200 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 9760324 200 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team A 7210120 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 8055001 200 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 1919191 200 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka A 7208100 200 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 200 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 8250250 200 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň A 887623 200 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 436937 200 Kč
DMS8100 Cerman Lukáš Dynamo Malá Skála A 7003040 200 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 887933 200 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk A 7207490 200 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team A 2115070 200 Kč
VBA7901 Klíma David ŠK VAZKA Bratislava A 439300 200 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň A 515439 200 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové A 1007527 200 Kč
BOR9705 Német Michael OK Jiskra Nový Bor C 8425 200 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096236 200 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 200 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 7205029 200 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 200 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 1700078 200 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 200 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun A 7200132 200 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELL´S ABND RACING TEAM A 8627115 200 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 200 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 2067203 400 Kč
13.50 km, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7849 Tomeš Radim SKOB Zlín B 331606 200 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín B 896967 200 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 200 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín B 8040385 200 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové B 8197304 200 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 200 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha B 53399 200 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka B 7209369 200 Kč
XPU7802 Jirásek Radek PARDUBICE BIKERS B 8656626 200 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň B 236982 200 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka B 8636190 200 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 7205956 200 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko B 7851220 200 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála B 1602620 200 Kč
VRL7002 Pilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí B 426376 200 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk B 301146 200 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 8660356 200 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 7210112 200 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor B 7207489 200 Kč
BOR9706 Petr Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8399 200 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice A 2078473 200 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 200 Kč
XHK7101 Háp Pavel MTBO Racing team Hradec Králové B 9395 200 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 2113472 200 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 200 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 200 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové B 2073671 200 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha B 2067963 200 Kč
10.99 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 200 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS C 9283 200 Kč
74C8401 Král Luboš NER 2103747 200 Kč
TUR7410 Kvapil Petr OOB TJ Turnov C 8322 200 Kč
BSO7300 Vít Daniel KOB Baník Sokolov C 236998 200 Kč
SPC8003 Ouhrabka Jakub SPORTICUS team B 9200528 200 Kč
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice C 1621975 200 Kč
XPU8005 Hons Lukáš PARDUBICE BIKERS C 7800109 200 Kč
21.15 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka A 7203328 200 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 200 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 200 Kč
BOR7703 Šrůta Milan OK Jiskra Nový Bor C 8522 200 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál A 7201199 200 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál A 1403430 200 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 200 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS A 7708877 200 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 200 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 200 Kč
XBM6903 Král Jan PELL´S ABND RACING TEAM C 8645929 200 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELL´S ABND RACING TEAM C 7205008 200 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 200 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 200 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 51395 200 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 200 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 200 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín C 888617 200 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 200 Kč
TBM7339 Ambrož Pavel KOS TJ Tesla Brno C 2081389 200 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 200 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team 2109758 200 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 7204480 200 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 200 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 200 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 200 Kč
13.93 km, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 200 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 200 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 200 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 200 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 682084 200 Kč
74D6000 Heinrich Peter (GER) ESV Dresden MTBO 8005663 200 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 200 Kč
TBM6620 Tišnovský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 2031370 200 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga 2067268 200 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 200 Kč
BSO6800 Vít Vlastimil KOB Baník Sokolov C 8655481 200 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 200 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 899180 200 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 7207359 200 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 200 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 200 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 200 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 200 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 51127 200 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 200 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 200 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 200 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha A 7207352 200 Kč
VAM6101 Doležal Josef OOB Vamberk C 7203452 200 Kč
55D Kaden Olaf (GER) Tomotion Racing 661412 200 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 200 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 200 Kč
10.99 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 200 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 200 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 200 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 200 Kč
EKP5802 Dawson Keith VŠTJ Ekonom Praha C 981000 200 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 2111768 200 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 200 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 200 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 200 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 502087 200 Kč
10.99 km, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7502 Kohout Pavel OK Jilemnice C 7202888 100 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53693 100 Kč
GIG7601 Chamraďa Dušan GIGANT Orienteering C 2051543 100 Kč
3WC6200 Knitlová Eva Javorníček 2112744 100 Kč
NNN9998 Záruba Karel Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
7.65 km, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 2049581 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha 2067999 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 1414503 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 60 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 60 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering C 2069080 60 Kč
13.83 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 150 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347913 150 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800957 150 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 150 Kč
13.47 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice 2025352 150 Kč
17R9901 Oparina Marina (RUS) Novosibirsk 1404758 150 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň A 8656520 150 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno E 9988889 150 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 150 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 246899 150 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor E 2051481 150 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 150 Kč
21.94 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 200 Kč
TBM9950 Králová Vilma KOS TJ Tesla Brno E 8636189 200 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 200 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 200 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 200 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 200 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team E 9200521 200 Kč
TSU8889 Reifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 200 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 200 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 200 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 200 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 200 Kč
13.47 km, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 200 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 200 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 200 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 200 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 428250 200 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 200 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha A 8631577 200 Kč
TBM8558 Kratschmerová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 51944 200 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 886276 200 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 2051473 200 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB START Blansko A 52865 200 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 1985526 200 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 200 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 200 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 200 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 200 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové A 888619 200 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha A 9101188 200 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 886269 200 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 7205014 200 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 9345 200 Kč
SPC9271 Hnátková Tereza SPORTICUS team A 1418764 200 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 1400407 200 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 8416122 200 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 7210310 200 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 200 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 7260021 200 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín A 8008759 400 Kč
10.53 km, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 200 Kč
TZL8251 Tomešová Stela SKOB Zlín B 330608 200 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast A 2059736 200 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha B 887910 200 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 835307 200 Kč
XPU8660 Drahorádová Lenka PARDUBICE BIKERS C 9254 200 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team B 218783 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 981842 200 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín B 2115001 200 Kč
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha B 2069042 200 Kč
VBA8151 Trojanova Zuzana ŠK VAZKA Bratislava B 307370 200 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň B 7205019 200 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor B 8514 200 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor B 8655486 200 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team C 2075634 200 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk B 9480 200 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno B 53228 200 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška B 7226 200 Kč
HOR9750 Krausová Veronika TJ Jiskra Hořice 200 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha B 438648 200 Kč
13.83 km, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 200 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 200 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 200 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 886811 200 Kč
LDC6951 Straussová Petra KOB Děčín C 1420808 200 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 200 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS C 2086560 200 Kč
XBM7650 Králová Dana PELL´S ABND RACING TEAM C 446404 200 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 200 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 200 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 7204522 200 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7209370 200 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 200 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 200 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 7207344 200 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 200 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 200 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 2056297 200 Kč
10.67 km, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 200 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 200 Kč
SMR5450 Lukavcová Lenka SNS Smržovka C 8259 200 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 200 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 200 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 200 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 200 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 425577 200 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 200 Kč
VIP6251 Dohnalová Jindra SK VIPrahlo C 8635828 200 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 200 Kč
3.86 km, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník 416325 60 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín 4298 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha 2067959 60 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 60 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 08531 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha 2081382 60 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 2035145 60 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha 52266 60 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha 60 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha 60 Kč
VIP0953 Štěpánková Emma SK VIPrahlo C 51628 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 60 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 253129 60 Kč
GIG1050 Chamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 2133900 60 Kč
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 2067952 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava 2092428 60 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno 320128 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
celkem přihlášených: 328, vklad: 58980 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.