Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 18. kolo

Datum:
16.09.2018
Místo konání:
Sloup v Čechách
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM11    
5.20 km, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 60 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 7003010 60 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 7209806 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 2103762 60 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 60 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 2082916 60 Kč
13.20 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8660913 150 Kč
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno B 8644874 150 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering B 53377 150 Kč
19.70 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8656735 150 Kč
SPC0009 Vacek Jan SPORTICUS team B 681881 150 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2102784 150 Kč
22.10 km, 18 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 7003036 200 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 8663200 200 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 200 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 8068608 200 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 200 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 200 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 200 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 200 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha E 7151177 200 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 2042527 200 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 9005230 200 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 7201827 200 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 200 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 7201206 200 Kč
SPC7611 Bezouška Tomáš SPORTICUS team E 7201752 200 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 200 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 7209656 200 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 200 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 8074101 200 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň E 7209424 200 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 200 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 7260008 200 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 8662687 200 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný E 515495 200 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 200 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 200 Kč
19.30 km, 14 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno A 2019217 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 8055001 200 Kč
XHK8900 Šabatka Zdeněk MTBO Racing team Hradec Králové A 8660923 200 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka A 8656749 200 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 7202860 200 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 200 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 436937 200 Kč
DMS8100 Cerman Lukáš Dynamo Malá Skála A 7003040 200 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka A 426395 200 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 200 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 200 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno A 2083415 200 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 7205029 200 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 200 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 7807223 200 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk A 8662355 200 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 2067203 200 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 9760324 200 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 8250250 200 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 200 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 7209426 200 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 200 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň A 887623 200 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen A 2019214 200 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové A 1007527 200 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun A 7200132 200 Kč
EKP8503 Císař Jan VŠTJ Ekonom Praha A 886253 200 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team A 2115070 200 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096236 200 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 200 Kč
VBA7901 Klíma David ŠK VAZKA Bratislava A 439300 200 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 2051945 200 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové A 1398688 200 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha E 7111117 200 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 1398686 200 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 9102090 200 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 200 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha A 2118488 200 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team A 7210120 200 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 1700078 200 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice A 2078473 200 Kč
14.30 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 8660356 200 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka B 7209369 200 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8662306 200 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín B 896967 200 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha B 7200339 200 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 200 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 200 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko B 7851220 200 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 8662311 200 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála B 1602620 200 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering B 8627111 200 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8662745 200 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín B 7404404 200 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 7205956 200 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové B 8197304 200 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno B 53116 200 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha B 53399 200 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň B 236982 200 Kč
LDC8700 Vlček Petr KOB Děčín B 8348 200 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín B 8040385 200 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka A 7000412 200 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 200 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 200 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 2113472 200 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 7210112 200 Kč
SMR8400 Kurka Vojtěch SNS Smržovka B 416844 200 Kč
SPC8003 Ouhrabka Jakub SPORTICUS team B 9200528 200 Kč
10.10 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 200 Kč
SMR8900 Kobr Tomáš SNS Smržovka C 1969696 200 Kč
TUR7410 Kvapil Petr OOB TJ Turnov C 8322 200 Kč
BLI7605 Vojtěch Richard MTBO Bludný kořen C 08307 200 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 200 Kč
XHK8505 Veselý Ondřej MTBO Racing team Hradec Králové A 1602626 200 Kč
18.40 km, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 200 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka A 7203328 200 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 200 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 200 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 200 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 200 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 200 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice 1417246 300 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 200 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 200 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 200 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 200 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 200 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS A 7708877 200 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál A 1403430 200 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 200 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2058472 200 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 200 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 200 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 200 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 200 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 8663170 200 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 200 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 8645929 200 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 200 Kč
ZUP7400 Bašus Petr MTBO ČZU Praha C 7200592 200 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 200 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín C 8662695 200 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 200 Kč
14.10 km, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 200 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 200 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 200 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 200 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 200 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 200 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 51127 200 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111786 200 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 200 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 8656509 200 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 200 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 7207890 200 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 682084 200 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 200 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C 7203452 200 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 200 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha A 7207352 200 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 200 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 200 Kč
11.50 km, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 8007800 200 Kč
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 200 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 200 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 200 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 200 Kč
EKP5802 Dawson Keith VŠTJ Ekonom Praha C 981000 200 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 200 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 200 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 2111768 200 Kč
75A5800 Rochford Iain (AUT) OK Klosterneuburg 8000061 300 Kč
13.10 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor 49983 150 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka B 7201202 100 Kč
SMR5450 Lukavcová Lenka SNS Smržovka C 8259 100 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha 1420800 150 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha 2125364 150 Kč
92X8301 Pešík Marek OB Jizerky 830713 150 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 100 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53693 100 Kč
LDC5101 Kolorenč Pavel KOB Děčín 8342 150 Kč
6YC7549 Fejk Zbyněk Neregistrovaní 9911 150 Kč
3WC6200 Knitlová Eva Javorníček 2112744 150 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha 7260005 150 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov 2127612 150 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering 2058479 150 Kč
SLA9999 Wohanková Julie SKOB Slaný 8656731 150 Kč
4.90 km, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 60 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice 1417251 90 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha 53374 90 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering C 2069080 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 60 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 416112 60 Kč
10.40 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 8662319 150 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy 51496 225 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 8656583 150 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 150 Kč
13.10 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 150 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering C 8662727 150 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 246899 150 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 150 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 150 Kč
17.60 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 200 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 200 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 200 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 200 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 200 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka E 7260003 200 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 200 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 200 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 7204522 200 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 200 Kč
TSU8889 Reifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 200 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 200 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 200 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 200 Kč
14.30 km, 14 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9950 Králová Vilma KOS TJ Tesla Brno E 8636189 200 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín 897345 300 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 200 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 200 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 200 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha A 8631577 200 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 200 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 200 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 428294 200 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 7518567 200 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 200 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín A 500556 200 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 886269 200 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 886276 200 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 7260021 200 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 1400407 200 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 515049 200 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka A 8656549 200 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 9345 200 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 200 Kč
VSP9050 Bogarová Adélka USK Praha A 682103 200 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín A 8008759 200 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 200 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 835307 200 Kč
XHK8350 Jiranová Kateřina MTBO Racing team Hradec Králové A 888650 200 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 7210310 200 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové A 888619 200 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 9102561 200 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 200 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 8060679 200 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 7205014 200 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 200 Kč
SPC9271 Hnátková Tereza SPORTICUS team A 1418764 200 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové E 8656667 200 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 2087687 200 Kč
9.10 km, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín B 2020719 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering B 8629817 200 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín B 347881 200 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha B 2103730 200 Kč
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha B 2069042 200 Kč
TZL8251 Tomešová Stela SKOB Zlín B 330608 200 Kč
TUR8151 Kvapilová Lenka OOB TJ Turnov B 7707 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk B 9480 200 Kč
BLI7799 Matoušková Petra MTBO Bludný kořen 2134280 300 Kč
VBA8151 Trojanova Zuzana ŠK VAZKA Bratislava B 307370 200 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team C 8660588 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 981842 200 Kč
10.20 km, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 200 Kč
LDC6951 Straussová Petra KOB Děčín C 1420808 200 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 200 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 200 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS C 2086560 200 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 200 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 2056297 200 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM C 446404 200 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 200 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 200 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 7207344 200 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 200 Kč
9.20 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 200 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 200 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 200 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 200 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 200 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 200 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 200 Kč
3.10 km, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 2094544 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 2083414 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno 416206 60 Kč
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 2067952 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice 1417259 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha 2075699 60 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 2103724 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava 2092428 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno 2083404 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník 416325 60 Kč
VIP0953 Štěpánková Emma SK VIPrahlo C 51628 60 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 2035145 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 60 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 60 Kč
celkem přihlášených: 304, vklad: 54685 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.