Přihlášky závodu: 1. závod Žaket pražský pohár žactva

Datum:
16.05.2018
Místo konání:
Fotbalový stadion TJ Hostivice, Čížkova ulice, GPS: 50.0798550N 14.2485892E
Pořadatel:
HCE - TJ Hostivice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     P1     P2     P3     T3     T5    
1.44 km, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086452 30 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 30 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 30 Kč
ROZ0950 Čelikovská Kateřina OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 30 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 30 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 30 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 30 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 30 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 30 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 30 Kč
DLP0950 Smutná Markéta OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 30 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 30 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 30 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 30 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 30 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 30 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 30 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 30 Kč
DLP0951 Polasek Tea OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 30 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2086451 30 Kč
DKP1052 Burianová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2124748 30 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 30 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 30 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 30 Kč
BZP0850 Oliveriusová Anna Báječné ženy v orientačním běhu C 2119205 30 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 30 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
1.90 km, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1057 Rudolfová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127568 30 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 30 Kč
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 30 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086453 30 Kč
DKP0858 Ellederová Eva Oddíl OB Kotlářka C 2102816 30 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 30 Kč
LME0951 Berchová Anežka SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 30 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 2115714 30 Kč
1.81 km, 8 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 30 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 30 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 7949 30 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 30 Kč
ROZ0750 Čelikovská Tereza OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 30 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 30 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 410721 30 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 30 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 30 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 30 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka C 2129222 30 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 30 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka B 2086454 30 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086455 30 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 30 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 30 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 30 Kč
DKP0756 Kohoutková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2801011 30 Kč
TAP0656 Meierová Edita KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
LBE0654 Velebová Kristýna TJ Lokomotiva Beroun C 52320 30 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 995813 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 30 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 30 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 30 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 30 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 30 Kč
LBE0652 Straková Ester TJ Lokomotiva Beroun C 9201062 30 Kč
NNN0651 Hutláková Adéla Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 30 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 30 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 30 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 30 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 30 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 30 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 30 Kč
HCE0751 Vavřinová Johana TJ Hostivice C 2118496 45 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 45 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 45 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 45 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C 1421895 45 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 1417258 30 Kč
2.72 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 209242 30 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 30 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 30 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 30 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 30 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 434803 30 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 1413720 30 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 30 Kč
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C 2113387 30 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 30 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 30 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 30 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 30 Kč
ROZ0553 Bernová Viktorie OK Roztoky C 2103238 30 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 30 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 30 Kč
NNN0550 Bartoníčková Anna Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0551 Fuchsová Ester Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0451 Hanzalová Aneta Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0552 Handtová Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 30 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 30 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 30 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 30 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 30 Kč
ROZ0453 Červinková Lucie OK Roztoky C 2127537 45 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 45 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075611 45 Kč
1.41 km, 7 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 30 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 30 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 30 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 30 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 30 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 30 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 30 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 30 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086459 30 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 30 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086460 30 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 30 Kč
DLP0800 Pokorný Vojtěch OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C 2111743 30 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 30 Kč
DKP0906 Franěk Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086458 30 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 30 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 30 Kč
DLP0904 Válek Maximilián OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 30 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
NNN0800 Brabec Matěj Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0801 Erik Jirous Neregistrovaní 442878 30 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 30 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 30 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 30 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 30 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086456 30 Kč
DKP0901 Bertien Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086457 30 Kč
TAP0803 Bublík František KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 30 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 51 Kč
DLP0801 Velek Hubert OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 91 Kč
1.90 km, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 30 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 30 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 30 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 30 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 30 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 2035145 30 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 30 Kč
DKP0907 Halaška Michael Oddíl OB Kotlářka C 2086461 30 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 30 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 30 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 30 Kč
DKP1003 Elleder Jan Oddíl OB Kotlářka C 2102821 30 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 52974 30 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 981803 30 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 2113488 30 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 30 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 30 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany 2085578 30 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421906 30 Kč
HCE1100 Brodský Matěj TJ Hostivice C 410247 30 Kč
TAP0804 Girgle Nikola KOB Tretra Praha C zapůjčit 91 Kč
2.25 km, 10 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 30 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 30 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 30 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 30 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 30 Kč
SPC0611 Bittner Václav SPORTICUS team C 2118490 30 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 30 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2086467 30 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086463 30 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 30 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 9201323 30 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 30 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 30 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086469 30 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 30 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086468 30 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 30 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka C 2129223 30 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086465 30 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 30 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 30 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 30 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 30 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 30 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2800343 30 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 30 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DLP0702 Rataj Vít OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52316 30 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52317 30 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 52976 30 Kč
DKL0601 Špánek Vojtěch KOB Kladno C 2126368 30 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 30 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 30 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 981802 30 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 30 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2121097 30 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 30 Kč
NNN0601 Dlask Kašpar Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 30 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 30 Kč
ROZ0704 Walsh Zak OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 30 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 30 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 30 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086464 45 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 20295971 45 Kč
DLP0700 Vaníček Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 85 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2075608 45 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 45 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 45 Kč
ROZ0604 Měchura Matěj OK Roztoky C zapůjčit 91 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 51 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 51 Kč
3.24 km, 12 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 30 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 30 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 30 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 30 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 30 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 30 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 30 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 30 Kč
DKP0410 Kovařík Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2086466 30 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 30 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 30 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 30 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 30 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 30 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 30 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 30 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 30 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 30 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 30 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 30 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 8655423 30 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 30 Kč
RIC0403 Hanzal Prokop OB Říčany zapůjčit 70 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 52621 30 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 30 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
NNN0602 Kopecký Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
ROZ0503 Chessell Thomas OK Roztoky C 2103285 45 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 45 Kč
ROZ0506 Chvátal Tobiáš OK Roztoky C zapůjčit 91 Kč
ROZ0505 Mašát David OK Roztoky C zapůjčit 91 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 51 Kč
1.44 km, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 30 Kč
NNN1500 Sýkorová Abigail Neregistrovaní 2081358 30 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 30 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 30 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 30 Kč
DKP1450 Collis Helena Oddíl OB Kotlářka C 517704 30 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 30 Kč
DKP1157 Englová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 886251 30 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 30 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 887932 30 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 07939 30 Kč
TAP0908 Meier Otto Josef KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 30 Kč
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2103743 30 Kč
DKP1201 Halaška David Oddíl OB Kotlářka C 2092360 30 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 8660907 30 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 888632 30 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 30 Kč
LBE1449 Baxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun 981846 30 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 30 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 30 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086470 30 Kč
PGP1450 Štáfková Zuzana SK Praga C 515056 30 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 30 Kč
SPC1109 Bednařík Vojtěch SPORTICUS team C zapůjčit 70 Kč
BZP1002 Oliverius Filip Báječné ženy v orientačním běhu C 2127889 30 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C zapůjčit 70 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 30 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
NNN1450 Vrabcová Olivie Neregistrovaní 51571 30 Kč
NNN0856 Zusková Jana Neregistrovaní 232648 30 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 51 Kč
4FC1050 Všetečková Dora Tigi Shu 899164 51 Kč
4FC1250 Všetečková Stela Tigi Shu zapůjčit 91 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 51 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN9900 Tóth René Neregistrovaní 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 1421894 0 Kč
87C8250 Helena Šaldová Divoké kvasnice 0 Kč
1.67 km
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7754 Ellederová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 2800307 0 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 2126358 0 Kč
DKL6950 Rousová Jana KOB Kladno C 0 Kč
3.35 km, 15 kontrol
(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 70 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 70 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 70 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 70 Kč
ROZ7301 Jirásek Vít OK Roztoky C 2069046 70 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 70 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 70 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 70 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 70 Kč
99Z7650 Rážová Milena Lísteček 2129195 70 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 70 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 70 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 70 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 70 Kč
16R6800 Zhmak Maxim (RUS) Mosmeridian 250926 70 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 70 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 70 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 70 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 70 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 70 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 70 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 515411 70 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2095946 70 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 70 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 70 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 70 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 70 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 70 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 70 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 70 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 70 Kč
4XX7100 Kohoutek Bohumil LOST 2800329 70 Kč
DLP0050 Horalíková Eva OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 110 Kč
LBE6850 Skálová Petra TJ Lokomotiva Beroun C 52319 70 Kč
DKL0252 Mišková Katka KOB Kladno C 336741 70 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 70 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 70 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 70 Kč
LBE7950 Stříbrná Dagmar TJ Lokomotiva Beroun C 9200735 70 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 2069042 70 Kč
44C7900 Votoček Aleš Neregistrovaní borci zapůjčit 110 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 70 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 70 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 70 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 70 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 70 Kč
NNN0251 Havelková Barbora Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 70 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 70 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 70 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 70 Kč
7KC8450 Nováková Alice GC zapůjčit 110 Kč
28Z5900 Nováková Zdenka Neregistrovaná 2118503 70 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 70 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 70 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 70 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 70 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 70 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 70 Kč
NNN7200 Vojtěchovský Martin Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 70 Kč
2AC8650 Mrázková Petra Holky od vedle 70 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C zapůjčit 110 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 70 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 105 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 105 Kč
7KC6000 Hlaváčová Jarka GC zapůjčit 145 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 145 Kč
NNN8150 Muralová Magdalena Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN8201 Fröhlich Martin Neregistrovaní 7300471 70 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 120 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 120 Kč
NNN7352 Zusková Ilona Neregistrovaní 2067234 120 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 119 Kč
5.10 km, 17 kontrol
(153)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 70 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 70 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 70 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 70 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 70 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 70 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 70 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 70 Kč
7KC8650 Šlapáková Míša GC 2111770 70 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 70 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 70 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 110 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 70 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 70 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 70 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 70 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 70 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 70 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 70 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky B 7944 70 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 70 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 70 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 70 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 70 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 70 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 70 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 70 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 70 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 70 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 70 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 70 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 70 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 70 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 70 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 70 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 70 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 70 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 70 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 70 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 70 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 70 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 70 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 70 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 70 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 70 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 70 Kč
NNN7400 Holub Michal Neregistrovaní 2800301 70 Kč
87C8400 Chodil Karel Divoké kvasnice zapůjčit 110 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 70 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 70 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 70 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 70 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 70 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 70 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 70 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 70 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 70 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 70 Kč
94Z8500 Vrátný Ondřej Alc Praha 2117431 70 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 70 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2103749 70 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 70 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 70 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 70 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2103761 70 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 70 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 70 Kč
87C6701 Vašta Karel Divoké kvasnice zapůjčit 110 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 70 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 70 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 70 Kč
DKP8110 Rybář Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 7800087 70 Kč
87C8100 Glaser Jiří Divoké kvasnice zapůjčit 110 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 70 Kč
NNN8902 Veselý Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 70 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 70 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 70 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 70 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 70 Kč
LBE7349 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun 981809 70 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 70 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 70 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 70 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 70 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 70 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 70 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 70 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 110 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 70 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 70 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 70 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 70 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 70 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 70 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 70 Kč
1QZ8700 Sedlecký Libor SAK Lenora 1420231 70 Kč
8LC8101 Červený Ladislav Leveris zapůjčit 110 Kč
8LC7700 Bažant Ivo Leveris zapůjčit 110 Kč
7KC8600 Elstner Jakub GC zapůjčit 110 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 70 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 70 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 70 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 70 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 70 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 70 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 70 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 70 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 70 Kč
RIC0252 Riegelová Kateřina OB Říčany C 2112755 70 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 70 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 70 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 70 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 70 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 70 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 70 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 70 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 70 Kč
59Z6750 Tomášová Marcela Uhříněves 301107 70 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 70 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 70 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 70 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 70 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 70 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 105 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo 7207615 105 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 105 Kč
87C8150 Daňková Hana Divoké kvasnice zapůjčit 110 Kč
8LC7000 Krompolc Roman Leveris zapůjčit 145 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 105 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 105 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 105 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 105 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 105 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 105 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 105 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 105 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 105 Kč
NNN7401 Vaněk Tomáš Neregistrovaní 888645 105 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 105 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 105 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 105 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 105 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 120 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 2051945 120 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris 1421296 119 Kč
1KZ6900 Lejbl Ladislav Broumy Orienteering 887609 119 Kč
9BC8000 Horáková Jana NNN 7207624 119 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 53550 119 Kč
celkem přihlášených: 531, vklad: 28978 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.