Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP1055 | Lacinová ZuzanaLacinová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2129251 | 30 Kč |
6YC1050 | Řepková AnnaŘepková Anna | Neregistrovaní | C | zapůjčit | 50 Kč |
PGP1050 | Bartalošová AdaBartalošová Ada | SK Praga | C | 2085003 | 30 Kč |
TAP1150 | Šubrtová BarboraŠubrtová Barbora | KOB Tretra Praha | C | 2080988 | 30 Kč |
DKP1057 | Rudolfová EliškaRudolfová Eliška | Oddíl OB Kotlářka | C | 2127568 | 30 Kč |
LME0951 | Berchová AnežkaBerchová Anežka | SK Los Mělník | C | 2113387 | 30 Kč |
LME1050 | Vošlajerová MarieVošlajerová Marie | SK Los Mělník | C | 2117418 | 30 Kč |
DKP1151 | Snížková ŽofieSnížková Žofie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103703 | 30 Kč |
DKP1058 | Vondráčková JolanaVondráčková Jolana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2095946 | 30 Kč |
SPC1256 | Ouhrabková BáraOuhrabková Bára | SPORTICUS team | C | 2031372 | 30 Kč |
4VC1850 | Exnerová PetraExnerová Petra | Radioklub OK1KYP/ASP | 2023950 | 30 Kč | |
4VC1851 | Zusková JanaZusková Jana | Radioklub OK1KYP/ASP | 2023958 | 30 Kč | |
DKP1154 | Šavelová KateřinaŠavelová Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086457 | 30 Kč |
VSP1152 | Rodová AnežkaRodová Anežka | USK Praha | C | 2081382 | 30 Kč |
FSP1054 | Geffertová MartaGeffertová Marta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092382 | 30 Kč |
FSP1051 | Stará MagdalenaStará Magdalena | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092388 | 30 Kč |
SPC1158 | Kalinová LisaKalinová Lisa | SPORTICUS team | C | 515409 | 30 Kč |
SPC0955 | Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina | SPORTICUS team | C | 8629752 | 30 Kč |
SJC1150 | Tomešová EvelínaTomešová Evelína | Sportcentrum Jičín | C | 2102071 | 30 Kč |
VSP1153 | Zavadilová AdélaZavadilová Adéla | USK Praha | C | 2129216 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP1051 | Kváčová AnnaKváčová Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086455 | 30 Kč |
TAP0856 | Ovčáčková BarboraOvčáčková Barbora | KOB Tretra Praha | C | 2125338 | 30 Kč |
DKP0951 | Mullis CarolinaMullis Carolina | Oddíl OB Kotlářka | C | 2075697 | 30 Kč |
ROZ0950 | Čelikovská KateřinaČelikovská Kateřina | OK Roztoky | C | zapůjčit | 50 Kč |
TAP0854 | Levrincová KláraLevrincová Klára | KOB Tretra Praha | C | 2125374 | 30 Kč |
DKP0862 | Zemanová EliškaZemanová Eliška | Oddíl OB Kotlářka | C | 2127897 | 30 Kč |
DKP0857 | Hladíková JulieHladíková Julie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2092422 | 30 Kč |
KAM0951 | Balejová SofieBalejová Sofie | OK Kamenice | C | 2096218 | 30 Kč |
PGP0853 | Bartalošová AnežkaBartalošová Anežka | SK Praga | C | 2084992 | 30 Kč |
KAM1050 | Mišeková LucieMišeková Lucie | OK Kamenice | C | 682648 | 30 Kč |
DKP0859 | Zákoucká BarboraZákoucká Barbora | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086451 | 30 Kč |
TAP1050 | Hlaváčková LucieHlaváčková Lucie | KOB Tretra Praha | C | 2080980 | 30 Kč |
PGP0951 | Štěpová BarboraŠtěpová Barbora | SK Praga | C | 2099527 | 30 Kč |
HCE0850 | Černá AdélaČerná Adéla | TJ Hostivice | C | 1417259 | 30 Kč |
DKP0850 | Snížková AdélaSnížková Adéla | Oddíl OB Kotlářka | C | 2095965 | 30 Kč |
DKP0864 | Vondráčková AlžbětaVondráčková Alžběta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103732 | 30 Kč |
DKP0860 | Nováková PavlínaNováková Pavlína | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086452 | 30 Kč |
VSP0855 | Malečková PavlínaMalečková Pavlína | USK Praha | C | 2067959 | 30 Kč |
DKP0861 | Schneeweissová LuisaSchneeweissová Luisa | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086453 | 30 Kč |
KAM0850 | Hejsková MagdalenaHejsková Magdalena | OK Kamenice | C | 2075611 | 30 Kč |
TAP0850 | Bulířová ŽofieBulířová Žofie | KOB Tretra Praha | C | 2113070 | 30 Kč |
4VC0850 | Endrštová MagdalénaEndrštová Magdaléna | Radioklub OK1KYP/ASP | 2115717 | 30 Kč | |
DKP0863 | Šavelová JulieŠavelová Julie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086454 | 30 Kč |
TAP0954 | Ryppelová AnnaRyppelová Anna | KOB Tretra Praha | C | 2124784 | 30 Kč |
VSP0851 | Hejnová BarboraHejnová Barbora | USK Praha | C | 411503 | 30 Kč |
DKP1054 | Lenská TerezaLenská Tereza | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086456 | 30 Kč |
KAM0950 | Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena | OK Kamenice | C | 2084931 | 30 Kč |
DKP1052 | Burianová ŽofieBurianová Žofie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2124748 | 30 Kč |
FSP0851 | Stará ŽofieStará Žofie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092410 | 30 Kč |
VSP0850 | Zakouřilová KláraZakouřilová Klára | USK Praha | C | 8009888 | 30 Kč |
RIC0850 | Kindlová AnežkaKindlová Anežka | OB Říčany | C | 2060265 | 30 Kč |
RIC0852 | Michalská KristýnaMichalská Kristýna | OB Říčany | C | 2096263 | 30 Kč |
KSH0851 | Liberdová MagdalénaLiberdová Magdaléna | OB Kašperské Hory | C | 2060213 | 30 Kč |
6MX0850 | Strnadová JosefínaStrnadová Josefína | MDDM Čelákovice | 30 Kč | ||
6MX0851 | Strnadová FrantiškaStrnadová Františka | MDDM Čelákovice | 2060212 | 30 Kč | |
SPC0961 | Kalinová EllaKalinová Ella | SPORTICUS team | C | 515458 | 30 Kč |
LIT0851 | Pavlíková RozáriePavlíková Rozárie | KOB Litvínov | C | 8116 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ROZ0652 | Gerlachová VendulaGerlachová Vendula | OK Roztoky | C | 7949 | 30 Kč |
ROZ0750 | Čelikovská TerezaČelikovská Tereza | OK Roztoky | C | zapůjčit | 50 Kč |
ROZ0653 | Kuncová AdélaKuncová Adéla | OK Roztoky | C | 2102785 | 30 Kč |
CTB0751 | Gregorová AliceGregorová Alice | SK OB Chotěboř | C | 51139 | 30 Kč |
KAM0754 | Kudrnáčová MartaKudrnáčová Marta | OK Kamenice | C | 2084937 | 30 Kč |
PGP0750 | Ptáčková HanaPtáčková Hana | SK Praga | C | 51639 | 30 Kč |
TAP0653 | Měšťanová TerezaMěšťanová Tereza | KOB Tretra Praha | B | 7208207 | 30 Kč |
ROZ0650 | Křístková VeronikaKřístková Veronika | OK Roztoky | C | 2087706 | 30 Kč |
ROZ0651 | Křístková ViktorieKřístková Viktorie | OK Roztoky | C | 2087688 | 30 Kč |
PGP0653 | Rážová DorotaRážová Dorota | SK Praga | C | 9102086 | 30 Kč |
DKP0752 | Lampová AmálieLampová Amálie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2090870 | 30 Kč |
KAM0756 | Mišeková KateřinaMišeková Kateřina | OK Kamenice | C | 682675 | 30 Kč |
PGP0655 | Priehodová NelaPriehodová Nela | SK Praga | B | 2096266 | 30 Kč |
PGP0657 | Štěpová KateřinaŠtěpová Kateřina | SK Praga | B | 2099524 | 30 Kč |
HCE0652 | Černá JustinaČerná Justina | TJ Hostivice | C | 1417251 | 30 Kč |
KPY0750 | Vejražková AnnaVejražková Anna | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2801009 | 30 Kč |
VSP0751 | Baldrianová EvaBaldrianová Eva | USK Praha | B | 888639 | 30 Kč |
VSP0653 | Folprechtová JulieFolprechtová Julie | USK Praha | C | 51532 | 30 Kč |
4VC0750 | Kundrátová ViktorieKundrátová Viktorie | Radioklub OK1KYP/ASP | 2023959 | 30 Kč | |
HCE0653 | Brodská KateřinaBrodská Kateřina | TJ Hostivice | C | 1417258 | 30 Kč |
KAM0751 | Žemlová BarboraŽemlová Barbora | OK Kamenice | C | 52122 | 30 Kč |
LBE0651 | Baxová KateřinaBaxová Kateřina | TJ Lokomotiva Beroun | C | 995813 | 30 Kč |
FSP0653 | Svobodová AdrianaSvobodová Adriana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2090852 | 30 Kč |
FSP0753 | Geffertová AgátaGeffertová Agáta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092374 | 30 Kč |
FSP0755 | Leinweberová JulieLeinweberová Julie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116468 | 30 Kč |
RIC0754 | Grimmerová ValerieGrimmerová Valerie | OB Říčany | C | 2085573 | 30 Kč |
RIC0758 | Herynková KláraHerynková Klára | OB Říčany | C | 2113061 | 30 Kč |
RIC0651 | Kotenová MarkétaKotenová Markéta | OB Říčany | B | 9201629 | 30 Kč |
RIC0655 | Kotková AdélaKotková Adéla | OB Říčany | B | 2049632 | 30 Kč |
RIC0656 | Michalská SáraMichalská Sára | OB Říčany | C | 2096230 | 30 Kč |
RIC0652 | Polívková BeátaPolívková Beáta | OB Říčany | C | 2073696 | 30 Kč |
RIC0756 | Stoklasová EliškaStoklasová Eliška | OB Říčany | C | 2049643 | 30 Kč |
RIC0657 | Vláčilová AnnaVláčilová Anna | OB Říčany | C | 52857 | 30 Kč |
RIC0755 | Vosátková JulieVosátková Julie | OB Říčany | C | 2049638 | 30 Kč |
DKP0653 | Duhová AnnaDuhová Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | zapůjčit | 50 Kč |
DKL0750 | Pilátová RozáliePilátová Rozálie | KOB Kladno | C | 2103252 | 30 Kč |
2EC0650 | Červenková AnnaČervenková Anna | Babičáci | zapůjčit | 50 Kč | |
2EC0651 | Červenková KristýnaČervenková Kristýna | Babičáci | zapůjčit | 50 Kč | |
KAM0652 | Chramostová JulieChramostová Julie | OK Kamenice | B | 2099495 | 30 Kč |
4KC0650 | Hutláková AdélaHutláková Adéla | Lyčkárna | zapůjčit | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ROZ0551 | Gerlachová EliškaGerlachová Eliška | OK Roztoky | C | 209242 | 30 Kč |
PGP0551 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | SK Praga | B | 51666 | 30 Kč |
VSP0456 | Štraitová JolanaŠtraitová Jolana | USK Praha | A | 2021830 | 30 Kč |
KAM0551 | Balejová JulieBalejová Julie | OK Kamenice | B | 2061855 | 30 Kč |
KAM0457 | Trešlová VeronikaTrešlová Veronika | OK Kamenice | C | 2075615 | 30 Kč |
VSP0458 | Kodejšová MarkétaKodejšová Markéta | USK Praha | C | 2021828 | 30 Kč |
ROZ0550 | Chobotová KláraChobotová Klára | OK Roztoky | C | 2103263 | 30 Kč |
LME0452 | Mandáková TerezaMandáková Tereza | SK Los Mělník | C | 30 Kč | |
ROZ0453 | Červinková LucieČervinková Lucie | OK Roztoky | C | 2127537 | 30 Kč |
VSP0455 | Beranová HanaBeranová Hana | USK Praha | C | 2021833 | 30 Kč |
ROZ0553 | Bernová ViktorieBernová Viktorie | OK Roztoky | C | 2103238 | 30 Kč |
SLP0550 | Hudčeková KláraHudčeková Klára | OOB Slavia Praha | C | 2124804 | 30 Kč |
KPY0550 | Kovandová KamilaKovandová Kamila | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2060246 | 30 Kč |
ROZ0552 | Šantorová EliškaŠantorová Eliška | OK Roztoky | C | 2103292 | 30 Kč |
VSP0553 | Malečková HanaMalečková Hana | USK Praha | B | 2067999 | 30 Kč |
5RX0550 | Motyčková MarieMotyčková Marie | NNN | zapůjčit | 50 Kč | |
KAM0452 | Víšková VeronikaVíšková Veronika | OK Kamenice | B | 2088701 | 30 Kč |
KPY0451 | Řídká TerezaŘídká Tereza | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2087668 | 30 Kč |
TAP0452 | Bulířová EmaBulířová Ema | KOB Tretra Praha | A | 2088202 | 30 Kč |
PGP0553 | Chmelařová RomanaChmelařová Romana | SK Praga | B | 2102851 | 30 Kč |
RIC0450 | De Heij LauraDe Heij Laura | OB Říčany | B | 443070 | 30 Kč |
RIC0452 | Kotenová BarboraKotenová Barbora | OB Říčany | C | 2060260 | 30 Kč |
RIC0550 | Pelantová MartinaPelantová Martina | OB Říčany | B | 2051504 | 30 Kč |
RIC0552 | Pokorná TereziePokorná Terezie | OB Říčany | B | 2085564 | 30 Kč |
RIC0451 | Pračková EmaPračková Ema | OB Říčany | B | 7209445 | 30 Kč |
RIC0553 | Vosátková EliškaVosátková Eliška | OB Říčany | C | 2049642 | 30 Kč |
KAM0455 | Jedličková KristýnaJedličková Kristýna | OK Kamenice | B | 2075621 | 30 Kč |
DKL0450 | Pilátová AmáliePilátová Amálie | KOB Kladno | C | 2113496 | 30 Kč |
VSP0452 | Solarová TerezaSolarová Tereza | USK Praha | C | 2021845 | 30 Kč |
KPY0450 | Pavlíčková HanaPavlíčková Hana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | B | 1470170 | 30 Kč |
4KC0450 | Dobrovolná RadkaDobrovolná Radka | Lyčkárna | zapůjčit | 50 Kč | |
4KC0451 | Hanzalová AnetaHanzalová Aneta | Lyčkárna | zapůjčit | 50 Kč | |
4KC0550 | Bartoníčková AničkaBartoníčková Anička | Lyčkárna | zapůjčit | 50 Kč | |
4KC0551 | Fuchsová EsterFuchsová Ester | Lyčkárna | zapůjčit | 50 Kč | |
4KC0552 | Handtová KateřinaHandtová Kateřina | Lyčkárna | zapůjčit | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOB7300 | Jandera TomášJandera Tomáš | SOBSA | C | 7300190 | 70 Kč |
MKP4700 | Koč ZdeněkKoč Zdeněk | SK Meteor Kačerov | C | 51706 | 70 Kč |
DOB8803 | Lžíčař MartinLžíčař Martin | KOB Dobruška | C | 9122436 | 70 Kč |
MKP5401 | Koč LumírKoč Lumír | SK Meteor Kačerov | C | 336747 | 70 Kč |
FSP7612 | Hrouda MartinHrouda Martin | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7207862 | 70 Kč |
PVP7200 | Ptáček JanPtáček Jan | VSK Přírodní vědy Praha | C | 2087658 | 70 Kč |
SOB7500 | Němec JanNěmec Jan | SOBSA | C | 52062 | 70 Kč |
DKP8307 | Bauer TomášBauer Tomáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 9887 | 70 Kč |
EKP8310 | Pidrman MilanPidrman Milan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2067264 | 70 Kč |
VSP7850 | Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora | USK Praha | C | 9784 | 70 Kč |
VSP7310 | Průša MichalPrůša Michal | USK Praha | C | 553437 | 70 Kč |
TJP7300 | Mička AlešMička Aleš | TJ Sokol Troja | C | 2800365 | 70 Kč |
KAM0309 | Škácha VítŠkácha Vít | OK Kamenice | A | 682695 | 70 Kč |
OKP6550 | Valentová HelenaValentová Helena | SK OK 24 Praha | C | 52099 | 70 Kč |
KAM7105 | Žemla Tomᚎemla Tomáš | OK Kamenice | C | 2084945 | 70 Kč |
KAM7550 | Žemlová EvaŽemlová Eva | OK Kamenice | C | 2084947 | 70 Kč |
TAP7606 | Pohl ZdeněkPohl Zdeněk | KOB Tretra Praha | C | 8662334 | 70 Kč |
ROZ9951 | Voltrová AlenaVoltrová Alena | OK Roztoky | A | 8181015 | 70 Kč |
FSP8989 | Rydlová EvaRydlová Eva | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8660480 | 70 Kč |
CHT9501 | Hledík JakubHledík Jakub | OOB SK Chrast | C | 7207628 | 70 Kč |
RIC7200 | Koten PavelKoten Pavel | OB Říčany | C | 2060262 | 70 Kč |
RIC7703 | Michalský RichardMichalský Richard | OB Říčany | C | 2092426 | 70 Kč |
RIC7403 | Rožek DavidRožek David | OB Říčany | C | 1111550 | 70 Kč |
46X8900 | Jurga VáclavJurga Václav | Krutě Kruté Krůty | 2800296 | 70 Kč | |
64C9002 | Holec JakubHolec Jakub | Ekonom Praha Outdoor | 1409876 | 70 Kč | |
EKP9001 | Klemsa JakubKlemsa Jakub | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2118488 | 70 Kč |
2EC7600 | Babický JanBabický Jan | Babičáci | zapůjčit | 90 Kč | |
EKP8511 | Černý OndřejČerný Ondřej | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7205000 | 70 Kč |
SKV9452 | Kubínová RomanaKubínová Romana | TJ Slovan Karlovy Vary | C | 7260021 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP0903 | Cichra PatrikCichra Patrik | KOB Tretra Praha | C | 2113483 | 30 Kč |
PGP0903 | Svítil MartinSvítil Martin | SK Praga | C | 2108914 | 30 Kč |
PGP0801 | Chmelař DavidChmelař David | SK Praga | C | 2106731 | 30 Kč |
DOB0800 | Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán | KOB Dobruška | C | 2088207 | 30 Kč |
TAP0907 | Kučera TomášKučera Tomáš | KOB Tretra Praha | C | 2120636 | 30 Kč |
KAM0800 | Šimek MatoušŠimek Matouš | OK Kamenice | C | 2102547 | 30 Kč |
STH0801 | Junek MatoušJunek Matouš | SK Studenec | C | 1302784 | 30 Kč |
DKP0910 | Engel AdamEngel Adam | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086459 | 30 Kč |
MFP0901 | Forst AlbertForst Albert | Matfyz Praha | C | 410727 | 30 Kč |
6YC0801 | Řepka JanŘepka Jan | Neregistrovaní | zapůjčit | 50 Kč | |
TAP0801 | Šubrt OndřejŠubrt Ondřej | KOB Tretra Praha | C | 2085632 | 30 Kč |
DKP0908 | Rybář MatějRybář Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 7201777 | 30 Kč |
KAM0802 | Hylmar VojtěchHylmar Vojtěch | OK Kamenice | C | 2129218 | 30 Kč |
PGP0803 | Priehoda ErikPriehoda Erik | SK Praga | C | 2113420 | 30 Kč |
ROZ0800 | Sedláček PatrikSedláček Patrik | OK Roztoky | B | 2092429 | 30 Kč |
DKP0911 | Švarc FrantišekŠvarc František | Oddíl OB Kotlářka | C | 98182 | 30 Kč |
DKP0802 | Horáček MartinHoráček Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 2125350 | 30 Kč |
VSP1100 | Baldrian JosefBaldrian Josef | USK Praha | C | 2075606 | 30 Kč |
DKP1002 | Machar DanMachar Dan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102804 | 30 Kč |
DLP0901 | Novák AdamNovák Adam | OOB TJ Dukla Praha | C | zapůjčit | 50 Kč |
DLP0800 | Pokorný VojtěchPokorný Vojtěch | OOB TJ Dukla Praha | C | zapůjčit | 50 Kč |
VSP0802 | Folprecht LukášFolprecht Lukáš | USK Praha | C | zapůjčit | 50 Kč |
ROZ1000 | Vokůrka VáclavVokůrka Václav | OK Roztoky | C | zapůjčit | 50 Kč |
LBE0800 | Baxa DavidBaxa David | TJ Lokomotiva Beroun | C | 886288 | 30 Kč |
TAP0904 | Protiva JanProtiva Jan | KOB Tretra Praha | C | 1420795 | 30 Kč |
TAP1100 | Protiva MikulášProtiva Mikuláš | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 50 Kč |
VSP0903 | Gajda PetrGajda Petr | USK Praha | C | 52283 | 30 Kč |
RIC0800 | De Heij RobertDe Heij Robert | OB Říčany | C | 448936 | 30 Kč |
RIC0804 | Kubát LukášKubát Lukáš | OB Říčany | C | 2060266 | 30 Kč |
RIC1001 | Lazar DavidLazar David | OB Říčany | C | 2049634 | 30 Kč |
RIC0802 | Schnabl PetrSchnabl Petr | OB Říčany | C | 2073684 | 30 Kč |
DLP0801 | Velek HubertVelek Hubert | OOB TJ Dukla Praha | C | zapůjčit | 50 Kč |
4KC0800 | Brabec MatějBrabec Matěj | Lyčkárna | C | zapůjčit | 50 Kč |
VSP0904 | Zavadil MatějZavadil Matěj | USK Praha | C | 2129183 | 30 Kč |
DLP0904 | Válek MaximiliánVálek Maximilián | OOB TJ Dukla Praha | C | zapůjčit | 50 Kč |
TUV0901 | Žemlík EduardŽemlík Eduard | SOK TJ Turnov | C | 2119202 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP1002 | Ouhrabka VítOuhrabka Vít | KOB Tretra Praha | C | 2035145 | 30 Kč |
STH1001 | Junek ŠimonJunek Šimon | SK Studenec | C | 7756777 | 30 Kč |
TAP1003 | Motyčka MichaelMotyčka Michael | KOB Tretra Praha | C | 07939 | 30 Kč |
DKP1105 | Sedlák VáclavSedlák Václav | Oddíl OB Kotlářka | C | 2118478 | 30 Kč |
KAM1000 | Sláma KryštofSláma Kryštof | OK Kamenice | C | 2116478 | 30 Kč |
KAM1002 | Rejšek ČeněkRejšek Čeněk | OK Kamenice | C | zapůjčit | 50 Kč |
DKP0810 | Handala MathiasHandala Mathias | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086458 | 30 Kč |
TAP0804 | Girgle NikolaGirgle Nikola | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 50 Kč |
HCE1200 | Pinkr JosefPinkr Josef | TJ Hostivice | C | 1417247 | 30 Kč |
TAP0908 | Meier Otto JosefMeier Otto Josef | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 50 Kč |
DKP1107 | Rybář FilipRybář Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086461 | 30 Kč |
DKP0812 | Karych AlexanderKarych Alexander | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103750 | 30 Kč |
DKP0907 | Halaška MichaelHalaška Michael | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086460 | 30 Kč |
2HC1000 | Prox JanProx Jan | NNN Px | 2127588 | 30 Kč | |
PGP1001 | Darmovzal ŠimonDarmovzal Šimon | SK Praga | C | 2113498 | 30 Kč |
HCE1100 | Brodský MatějBrodský Matěj | TJ Hostivice | C | 410247 | 30 Kč |
LBE0900 | Stříbrný VilémStříbrný Vilém | TJ Lokomotiva Beroun | C | 981803 | 30 Kč |
LBE1001 | Benda PatrikBenda Patrik | TJ Lokomotiva Beroun | C | 981803 | 30 Kč |
LBE1000 | Kofroň JanKofroň Jan | TJ Lokomotiva Beroun | C | 8236 | 30 Kč |
FSP0902 | Krutský VavřinecKrutský Vavřinec | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2090846 | 30 Kč |
RIC1002 | Michalský OndřejMichalský Ondřej | OB Říčany | 2085578 | 30 Kč | |
TAP0906 | Gregor FilipGregor Filip | KOB Tretra Praha | C | 30 Kč | |
DKL0900 | Pilát JaromírPilát Jaromír | KOB Kladno | C | 2124767 | 30 Kč |
VSP0901 | Solar DanielSolar Daniel | USK Praha | C | 2032152 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0706 | Svítil PatrikSvítil Patrik | SK Praga | C | 2103707 | 30 Kč |
PGP0700 | Jandera KryštofJandera Kryštof | SK Praga | C | 7300279 | 30 Kč |
SPC0701 | Štěňha DavidŠtěňha David | SPORTICUS team | C | 2102795 | 30 Kč |
SPC0611 | Bittner VáclavBittner Václav | SPORTICUS team | C | 2118490 | 30 Kč |
DKP0702 | Rudolf MatyášRudolf Matyáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 2084991 | 30 Kč |
DKP0717 | Lacina JanLacina Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2126351 | 30 Kč |
PGP0605 | Střelba AntonínStřelba Antonín | SK Praga | B | 2099508 | 30 Kč |
PGP0602 | Göth MikulášGöth Mikuláš | SK Praga | C | 2092354 | 30 Kč |
DKP0712 | Černý VojtěchČerný Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086465 | 30 Kč |
VSP0701 | Štrait VilémŠtrait Vilém | USK Praha | B | 2021829 | 30 Kč |
DKP0807 | Brandejs ŠtěpánBrandejs Štěpán | Oddíl OB Kotlářka | C | 2088156 | 30 Kč |
KAM0700 | Rejšek VáclavRejšek Václav | OK Kamenice | C | 2084939 | 30 Kč |
VSP0602 | Mencl JosefMencl Josef | USK Praha | C | 2021850 | 30 Kč |
ROZ0704 | Walsh ZakWalsh Zak | OK Roztoky | C | zapůjčit | 50 Kč |
DKP0706 | Peprný VojtěchPeprný Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 20295971 | 30 Kč |
DKP0711 | Procházka VítProcházka Vít | Oddíl OB Kotlářka | C | 1425329 | 30 Kč |
CHT0601 | Zlesák MatyášZlesák Matyáš | OOB SK Chrast | C | 336786 | 30 Kč |
KPY0700 | Kouřil VojtaKouřil Vojta | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2121097 | 30 Kč |
VSP0606 | Meier DavidMeier David | USK Praha | B | 7003010 | 30 Kč |
DKP0715 | Salinger JakubSalinger Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086466 | 30 Kč |
ROZ0602 | Jirásek ŠimonJirásek Šimon | OK Roztoky | C | 7948 | 30 Kč |
TAP0700 | Hlaváček VojtěchHlaváček Vojtěch | KOB Tretra Praha | C | 2084997 | 30 Kč |
PGP0704 | Kosák EliášKosák Eliáš | SK Praga | C | 2800310 | 30 Kč |
DKP0602 | Ledinský MatějLedinský Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087643 | 30 Kč |
HCE0600 | Hradil MartinHradil Martin | TJ Hostivice | C | 1398989 | 30 Kč |
ROZ0700 | Svoboda FrantišekSvoboda František | OK Roztoky | C | 2102709 | 30 Kč |
DKP0801 | Víteček ŠimonVíteček Šimon | Oddíl OB Kotlářka | C | 446360 | 30 Kč |
ROZ0702 | Šantora MarekŠantora Marek | OK Roztoky | C | 2103774 | 30 Kč |
DKP0710 | Ransdorf VítRansdorf Vít | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086464 | 30 Kč |
DKP0803 | Machar EdaMachar Eda | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102794 | 30 Kč |
DKP0604 | Machar MatějMachar Matěj | Oddíl OB Kotlářka | B | 51793 | 30 Kč |
ROZ0601 | Čech AdamČech Adam | OK Roztoky | C | 2085006 | 30 Kč |
DKP0600 | Tichý HubertTichý Hubert | Oddíl OB Kotlářka | C | 2079496 | 30 Kč |
9BC0700 | Motyčka JanMotyčka Jan | NNN | zapůjčit | 50 Kč | |
TAP0611 | Mazánek VojtaMazánek Vojta | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 50 Kč |
DKP0713 | Daněk JanDaněk Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103722 | 30 Kč |
DLP0702 | Rataj VítRataj Vít | OOB TJ Dukla Praha | C | zapůjčit | 50 Kč |
TAP0602 | Bulíř JáchymBulíř Jáchym | KOB Tretra Praha | B | 2103723 | 30 Kč |
4VC0700 | Endršt JáchymEndršt Jáchym | Radioklub OK1KYP/ASP | 2125329 | 30 Kč | |
LBE0602 | Hůla TomášHůla Tomáš | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52976 | 30 Kč |
LBE0700 | Skála ŠimonSkála Šimon | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52317 | 30 Kč |
LBE0701 | Gärtner VáclavGärtner Václav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52316 | 30 Kč |
LBE0702 | Friedel MatějFriedel Matěj | TJ Lokomotiva Beroun | C | 981802 | 30 Kč |
DLP0701 | Weiss HugoWeiss Hugo | OOB TJ Dukla Praha | C | zapůjčit | 50 Kč |
VSP0803 | Rod MatyášRod Matyáš | USK Praha | C | 2075699 | 30 Kč |
DKP0609 | Krogman TadeášKrogman Tadeáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086463 | 30 Kč |
TAP0703 | Pohl LukášPohl Lukáš | KOB Tretra Praha | C | 2060250 | 30 Kč |
FSP0600 | Skripnik NikolaSkripnik Nikola | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 2092396 | 30 Kč |
FSP0800 | Skripnik MatoušSkripnik Matouš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2800931 | 30 Kč |
FSP0708 | Svoboda FabiánSvoboda Fabián | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2090855 | 30 Kč |
FSP0706 | Vrba MatyášVrba Matyáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116469 | 30 Kč |
FSP0710 | Brdička TomášBrdička Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116476 | 30 Kč |
RIC0603 | Kohoutek TomášKohoutek Tomáš | OB Říčany | C | 2113041 | 30 Kč |
RIC0601 | Kubát MatyášKubát Matyáš | OB Říčany | C | 2073690 | 30 Kč |
RIC0604 | Kuchař PavelKuchař Pavel | OB Říčany | C | 2085579 | 30 Kč |
RIC0704 | Lazar TomášLazar Tomáš | OB Říčany | C | 7202858 | 30 Kč |
RIC0700 | Pelant JanPelant Jan | OB Říčany | C | 2060263 | 30 Kč |
RIC0701 | Tolar OndřejTolar Ondřej | OB Říčany | C | 2073695 | 30 Kč |
DKP0718 | Studnička JakubStudnička Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086467 | 30 Kč |
DKP0800 | Šubrt JáchymŠubrt Jáchym | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103736 | 30 Kč |
RIC0705 | Němeček ŠtěpánNěmeček Štěpán | OB Říčany | C | 2085615 | 30 Kč |
VSP0603 | Solar AdamSolar Adam | USK Praha | C | 2021846 | 30 Kč |
45X0600 | Lorenc TadeášLorenc Tadeáš | PAT Praha | 2103755 | 30 Kč | |
4KC0600 | Dlask KašparDlask Kašpar | Lyčkárna | zapůjčit | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ROZ0500 | Jíra FilipJíra Filip | OK Roztoky | B | 9005138 | 30 Kč |
PGP0502 | Dlouhý AlešDlouhý Aleš | SK Praga | B | 2086527 | 30 Kč |
PGP0505 | Hřivna OndřejHřivna Ondřej | SK Praga | C | 2061767 | 30 Kč |
TAP0500 | Smolka JakubSmolka Jakub | KOB Tretra Praha | C | 2096222 | 30 Kč |
KAM0503 | Milota JakubMilota Jakub | OK Kamenice | B | 2099497 | 30 Kč |
PGP0503 | Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš | SK Praga | B | 2084972 | 30 Kč |
ROZ0503 | Chessell ThomasChessell Thomas | OK Roztoky | C | 2103285 | 30 Kč |
TAP0501 | Černý MatoušČerný Matouš | KOB Tretra Praha | B | 7207616 | 30 Kč |
TAP0402 | Černý AntonínČerný Antonín | KOB Tretra Praha | B | 7207629 | 30 Kč |
TAP0502 | Melišík JanMelišík Jan | KOB Tretra Praha | B | 2081357 | 30 Kč |
TAP0400 | Tůma ŠimonTůma Šimon | KOB Tretra Praha | B | 8662289 | 30 Kč |
DKP0409 | Nepeřil JiříNepeřil Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086468 | 30 Kč |
KPY0401 | Vejražka DavidVejražka David | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2801247 | 30 Kč |
TAP0504 | Sork DominikSork Dominik | KOB Tretra Praha | B | 2092402 | 30 Kč |
ROZ0505 | Mašát DavidMašát David | OK Roztoky | C | zapůjčit | 50 Kč |
ROZ0604 | Měchura MatějMěchura Matěj | OK Roztoky | C | zapůjčit | 50 Kč |
DKP0506 | Ryšavý JovanRyšavý Jovan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086469 | 30 Kč |
KPY0500 | Michálek MichalMichálek Michal | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2091542 | 30 Kč |
KPY0502 | Holešta JakubHolešta Jakub | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2091552 | 30 Kč |
VSP0405 | Baldrian TomášBaldrian Tomáš | USK Praha | B | 2102777 | 30 Kč |
VSP0406 | Průša DominikPrůša Dominik | USK Praha | A | 2032107 | 30 Kč |
ROZ0506 | Chvátal TobiášChvátal Tobiáš | OK Roztoky | C | zapůjčit | 50 Kč |
PGP0408 | Kabát MartinKabát Martin | SK Praga | B | 2099511 | 30 Kč |
VSP0508 | Bolehovský DanielBolehovský Daniel | USK Praha | A | 2073716 | 30 Kč |
VSP0407 | Hejna IgorHejna Igor | USK Praha | C | 411602 | 30 Kč |
VSP0408 | Hejna ViktorHejna Viktor | USK Praha | C | 411604 | 30 Kč |
EKP0401 | Blaha JiříBlaha Jiří | VŠTJ Ekonom Praha | B | 8655423 | 30 Kč |
EKP0402 | Blaha MichalBlaha Michal | VŠTJ Ekonom Praha | B | 8655418 | 30 Kč |
VSP0400 | Zakouřil MatyášZakouřil Matyáš | USK Praha | B | 8004888 | 30 Kč |
RIC0403 | Hanzal ProkopHanzal Prokop | OB Říčany | 2073686 | 30 Kč | |
RIC0400 | Mucha OndřejMucha Ondřej | OB Říčany | C | 2096235 | 30 Kč |
RIC0501 | Rožek VojtěchRožek Vojtěch | OB Říčany | C | 2060269 | 30 Kč |
RIC0505 | Tolar HynekTolar Hynek | OB Říčany | B | 2069070 | 30 Kč |
RIC0512 | Vlasaný JanVlasaný Jan | OB Říčany | C | 2096265 | 30 Kč |
DKP0502 | Šubrt VojtěchŠubrt Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | B | 886289 | 30 Kč |
RIC0510 | Němeček MatoušNěmeček Matouš | OB Říčany | C | 2080984 | 30 Kč |
KAM0404 | Jedlička JakubJedlička Jakub | OK Kamenice | B | 2075622 | 30 Kč |
DKL0500 | Pilát BořivojPilát Bořivoj | KOB Kladno | B | 2115077 | 30 Kč |
LIT0401 | Pavlík MatějPavlík Matěj | KOB Litvínov | C | 8112 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP1550 | Svítilová VeronikaSvítilová Veronika | Báječné ženy v orientačním běhu | 2131197 | 30 Kč | |
5RX1500 | Kadlec JindřichKadlec Jindřich | NNN | zapůjčit | 50 Kč | |
STH1201 | Junek KryštofJunek Kryštof | SK Studenec | C | 7202572 | 30 Kč |
CTB0901 | Gregor MarekGregor Marek | SK OB Chotěboř | C | 887165 | 30 Kč |
DKP1157 | Englová ŽofieEnglová Žofie | Oddíl OB Kotlářka | C | 887932 | 30 Kč |
6YC1350 | Řepková EmaŘepková Ema | Neregistrovaní | zapůjčit | 50 Kč | |
KAM1201 | Sláma MarekSláma Marek | OK Kamenice | C | 2116462 | 30 Kč |
KAM1251 | Rejšková KláraRejšková Klára | OK Kamenice | C | zapůjčit | 50 Kč |
9XX7700 | Bielinová PetraBielinová Petra | neregistrovaní Na kopci | 30 Kč | ||
VSP6507 | Semík JanSemík Jan | USK Praha | C | 53572 | 30 Kč |
DKP1153 | Procházková AnetaProcházková Aneta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103718 | 30 Kč |
KAM1300 | Mišek MichalMišek Michal | OK Kamenice | C | 2088709 | 30 Kč |
DKP1104 | Balga FilipBalga Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 888632 | 30 Kč |
DKP1601 | Bauer TobiášBauer Tobiáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 2092360 | 30 Kč |
DKP1351 | Izdná HelenaIzdná Helena | Oddíl OB Kotlářka | C | 886251 | 30 Kč |
8XC1150 | Šiková AdélaŠiková Adéla | NER- Neregistrovani | zapůjčit | 50 Kč | |
8XC1300 | Šik JakubŠik Jakub | NER- Neregistrovani | zapůjčit | 50 Kč | |
DKP1056 | Uhlíková AugustinaUhlíková Augustina | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086470 | 30 Kč |
ROZ1200 | Kunc KryštofKunc Kryštof | OK Roztoky | C | zapůjčit | 50 Kč |
TAPXXXX | Moffitt MatyášMoffitt Matyáš | KOB Tretra Praha | zapůjčit | 50 Kč | |
2HC1350 | Proxová VeronikaProxová Veronika | NNN Px | 2115715 | 30 Kč | |
SPC1109 | Bednařík VojtěchBednařík Vojtěch | SPORTICUS team | C | zapůjčit | 50 Kč |
SPC1553 | Bednaříková EvaBednaříková Eva | SPORTICUS team | C | zapůjčit | 50 Kč |
PGP1300 | Darmovzal MarekDarmovzal Marek | SK Praga | C | 232906 | 30 Kč |
6KC0900 | Votoček DavidVotoček David | Neregistrovaní | zapůjčit | 50 Kč | |
FYD1150 | Juřinová AnetaJuřinová Aneta | Jizerský klub OB Frýdlant | C | 2125339 | 30 Kč |
PGP1002 | Viktora JanViktora Jan | SK Praga | C | 30 Kč | |
PGP0753 | Viktorová KláraViktorová Klára | SK Praga | C | 30 Kč | |
LBE1449 | Baxa DanielBaxa Daniel | TJ Lokomotiva Beroun | 30 Kč | ||
FSP1300 | Skripnik KiliánSkripnik Kilián | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092380 | 30 Kč |
RIC0909 | Formánek KryštofFormánek Kryštof | OB Říčany | 2096260 | 30 Kč | |
4FC1050 | Všetečková DoraVšetečková Dora | Tigi Shu | 899164 | 30 Kč | |
4FC1250 | Všetečková StelaVšetečková Stela | Tigi Shu | zapůjčit | 50 Kč | |
SPC1502 | Kalina OskarKalina Oskar | SPORTICUS team | C | 7201195 | 30 Kč |
MFP7901 | Vácha PavelVácha Pavel | Matfyz Praha | C | 21521 | 30 Kč |
TJP1450 | Berglová AmálieBerglová Amálie | TJ Sokol Troja | C | 07904 | 30 Kč |
LME1200 | Vošlajer ZdeněkVošlajer Zdeněk | SK Los Mělník | C | zapůjčit | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
6MX0651 | Krbcová AnetaKrbcová Aneta | MDDM Čelákovice | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
6MX0552 | Dohnálková KarolínaDohnálková Karolína | MDDM Čelákovice | 0 Kč | ||
6MX0553 | Strnadová NelaStrnadová Nela | MDDM Čelákovice | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP6250 | Prouzová ZuzanaProuzová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 49865 | 0 Kč |
4BC9200 | Štiková LucieŠtiková Lucie | Sever | 0 Kč | ||
4BC9300 | Šmidrkal JanŠmidrkal Jan | Sever | 0 Kč | ||
DKP8659 | Johanovská TerezaJohanovská Tereza | Oddíl OB Kotlářka | C | 889286 | 0 Kč |
HCE7350 | Hradilová KatarínaHradilová Katarína | TJ Hostivice | C | 49153 | 0 Kč |
SLP7850 | Hudčeková JanaHudčeková Jana | OOB Slavia Praha | C | 0 Kč | |
KAM6852 | Hejsková BohumilaHejsková Bohumila | OK Kamenice | C | 2087647 | 0 Kč |
9XC7050 | Fišerová EsterFišerová Ester | Neregistr | zapůjčit | 20 Kč | |
KAM7950 | Jedličková TerezaJedličková Tereza | OK Kamenice | C | 2080911 | 0 Kč |
2EC7650 | Babická ZuzanaBabická Zuzana | Babičáci | zapůjčit | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP7752 | Cichrová IvetaCichrová Iveta | KOB Tretra Praha | C | 2111618 | 70 Kč |
SOB7750 | Janderová MarkétaJanderová Markéta | SOBSA | C | 2051485 | 70 Kč |
DLT6901 | Nosek PetrNosek Petr | KrOB Rozmarýn Litoměřice | C | 336778 | 70 Kč |
DLT0151 | Reisingerová EliškaReisingerová Eliška | KrOB Rozmarýn Litoměřice | C | 440404 | 70 Kč |
DLT7251 | Nosek MartinaNosek Martina | KrOB Rozmarýn Litoměřice | C | 236061 | 70 Kč |
8RC7300 | Paulů RobertPaulů Robert | BZP | zapůjčit | 90 Kč | |
ROU8952 | Erbanová PetraErbanová Petra | SKOB Roudnice nad Labem | C | 1425341 | 70 Kč |
LBE4600 | Nosál StanislavNosál Stanislav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 8805 | 70 Kč |
7KC8650 | Šlapáková MíšaŠlapáková Míša | GC | 2111770 | 70 Kč | |
DKP5752 | Dudová HanaDudová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 49892 | 70 Kč |
TAP6851 | Šimůnková MartinaŠimůnková Martina | KOB Tretra Praha | C | 442851 | 70 Kč |
VSP7252 | Štraitová JitkaŠtraitová Jitka | USK Praha | C | 682665 | 70 Kč |
VSP6505 | Mencl MiloslavMencl Miloslav | USK Praha | C | 52277 | 70 Kč |
6YC7702 | Řepková JanaŘepková Jana | Neregistrovaní | C | 2126398 | 70 Kč |
BZP7351 | Petýrková PavlínaPetýrková Pavlína | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113516 | 70 Kč |
KAM7750 | Rejšková AlenaRejšková Alena | OK Kamenice | C | 2075613 | 70 Kč |
TAP6253 | Tihonová JindraTihonová Jindra | KOB Tretra Praha | C | 232161 | 70 Kč |
6YC6750 | Hrubá VeronikaHrubá Veronika | Neregistrovaní | 2080907 | 70 Kč | |
6YC0200 | Hrubý FrantišekHrubý František | Neregistrovaní | 2115729 | 70 Kč | |
TAP8150 | Šubrtová VěraŠubrtová Věra | KOB Tretra Praha | C | 2080987 | 70 Kč |
CHT7352 | Zlesáková StáňaZlesáková Stáňa | OOB SK Chrast | C | 52154 | 70 Kč |
FSP9550 | Kápičková MichaelaKápičková Michaela | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1602627 | 70 Kč |
KAM7851 | Mišeková MartinaMišeková Martina | OK Kamenice | C | 2800344 | 70 Kč |
KPY8000 | Procházka VítProcházka Vít | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2067930 | 70 Kč |
DKP7950 | Rybářová LucieRybářová Lucie | Oddíl OB Kotlářka | C | zapůjčit | 90 Kč |
KPY4600 | Duda FrantišekDuda František | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2103786 | 70 Kč |
ROZ7350 | Jírová MonikaJírová Monika | OK Roztoky | C | 1415713 | 70 Kč |
99Z7800 | Priehodová KateřinaPriehodová Kateřina | Lísteček | 2127610 | 70 Kč | |
4GC9800 | Blažek VladimírBlažek Vladimír | KOB Buštěhrad | zapůjčit | 90 Kč | |
ROZ7301 | Jirásek VítJirásek Vít | OK Roztoky | C | 2069046 | 70 Kč |
6MC7750 | Hlaváčková KláraHlaváčková Klára | Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice | 2081363 | 70 Kč | |
7KC6000 | Hlaváčová JarkaHlaváčová Jarka | GC | zapůjčit | 90 Kč | |
DKP7600 | Snížek JanSnížek Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103758 | 70 Kč |
HCE6901 | Černý RadomírČerný Radomír | TJ Hostivice | C | 1417246 | 70 Kč |
HCE7751 | Černá PetraČerná Petra | TJ Hostivice | C | 1413899 | 70 Kč |
DKP7856 | Vondráčková MarkétaVondráčková Markéta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103761 | 70 Kč |
TAP6950 | Úlehlová MonikaÚlehlová Monika | KOB Tretra Praha | C | 2092376 | 70 Kč |
VSP0254 | Beranová EvaBeranová Eva | USK Praha | C | 2115749 | 70 Kč |
VSP7150 | Beranová IvaBeranová Iva | USK Praha | C | 2021834 | 70 Kč |
VSP6650 | Němečková JarmilaNěmečková Jarmila | USK Praha | C | 2103280 | 70 Kč |
ZBP1300 | Laga JakubLaga Jakub | OOB SK Zbraslav | C | 2106882 | 70 Kč |
ZBP7751 | Jílková RadkaJílková Radka | OOB SK Zbraslav | C | 2113048 | 70 Kč |
ZBP1200 | Vaněk PetrVaněk Petr | OOB SK Zbraslav | C | 995800 | 70 Kč |
DKP5851 | Svobodná EvaSvobodná Eva | Oddíl OB Kotlářka | C | 301365 | 70 Kč |
DKP8859 | Bauerová KateřinaBauerová Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | zapůjčit | 90 Kč |
TJP5250 | Wolkerová DagmarWolkerová Dagmar | TJ Sokol Troja | C | 51289 | 70 Kč |
VLI7301 | Meier MilanMeier Milan | Slavia Liberec orienteering | C | 8662311 | 70 Kč |
9VC7700 | Pes RudolfPes Rudolf | OK SUDOP | 8516 | 70 Kč | |
OKP6953 | Nováková MarieNováková Marie | SK OK 24 Praha | C | 51681 | 70 Kč |
SLP6951 | Klofáčová RomanaKlofáčová Romana | OOB Slavia Praha | C | 51364 | 70 Kč |
SPC8152 | Ouhrabková RadkaOuhrabková Radka | SPORTICUS team | C | 9200521 | 70 Kč |
DKP7250 | Tichá DagmarTichá Dagmar | Oddíl OB Kotlářka | C | 1470164 | 70 Kč |
ROZ0050 | Sedláčková LindaSedláčková Linda | OK Roztoky | B | 232535 | 70 Kč |
TAP6850 | Turinská IvanaTurinská Ivana | KOB Tretra Praha | C | 232199 | 70 Kč |
DKP7353 | Daňková DanielaDaňková Daniela | Oddíl OB Kotlářka | C | zapůjčit | 90 Kč |
4VC6450 | Skřivanová DagmarSkřivanová Dagmar | Radioklub OK1KYP/ASP | 8093 | 70 Kč | |
7KC6450 | Závěrková JitkaZávěrková Jitka | GC | zapůjčit | 90 Kč | |
4VC7350 | Zusková IlonaZusková Ilona | Radioklub OK1KYP/ASP | 2023956 | 70 Kč | |
PGP6351 | Šrůtová MarcelaŠrůtová Marcela | SK Praga | C | 8077 | 70 Kč |
VSP7354 | Hejnová MartinaHejnová Martina | USK Praha | C | 411502 | 70 Kč |
LBE6400 | Mezník VladimírMezník Vladimír | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52971 | 70 Kč |
LBE7950 | Stříbrná DagmarStříbrná Dagmar | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52320 | 70 Kč |
81C0050 | Mácová MartinaMácová Martina | Cirkus Čakovice | 1400418 | 70 Kč | |
PGP5000 | Kolský AlexanderKolský Alexander | SK Praga | C | 2073709 | 70 Kč |
EKP6350 | Šnajdarová IvanaŠnajdarová Ivana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 515008 | 70 Kč |
28Z5900 | Nováková ZdenkaNováková Zdenka | Neregistrovaná | 2118503 | 70 Kč | |
RIC7350 | De Heij MargitaDe Heij Margita | OB Říčany | C | 2095933 | 70 Kč |
RIC9950 | Formánková AnnaFormánková Anna | OB Říčany | C | 2060261 | 70 Kč |
RIC8051 | Grimmerová MarianaGrimmerová Mariana | OB Říčany | C | 2800318 | 70 Kč |
RIC7252 | Kotenová KláraKotenová Klára | OB Říčany | C | 2073694 | 70 Kč |
RIC7352 | Kotková LenkaKotková Lenka | OB Říčany | C | 2085603 | 70 Kč |
RIC7253 | Kučerová MichaelaKučerová Michaela | OB Říčany | C | 2800339 | 70 Kč |
RIC7602 | Pokorný StanislavPokorný Stanislav | OB Říčany | C | 2073680 | 70 Kč |
RIC7850 | Pračková ZitaPračková Zita | OB Říčany | C | 2045228 | 70 Kč |
RIC7101 | Rohlíček JanRohlíček Jan | OB Říčany | C | 438622 | 70 Kč |
DKP9651 | Klašková JosefinaKlašková Josefina | Oddíl OB Kotlářka | C | 443061 | 70 Kč |
DKP5450 | Wagnerová LenkaWagnerová Lenka | Oddíl OB Kotlářka | C | 301368 | 70 Kč |
DKL8051 | Pilátová PetraPilátová Petra | KOB Kladno | C | 2115739 | 70 Kč |
VSP7261 | Nosková PavlaNosková Pavla | USK Praha | C | 2058494 | 70 Kč |
45X7050 | Hlavatá PavlaHlavatá Pavla | PAT Praha | 253812 | 70 Kč | |
KAM6250 | Kudrnáčová HanaKudrnáčová Hana | OK Kamenice | C | 232268 | 70 Kč |
KAM0355 | Chramostová AmálieChramostová Amálie | OK Kamenice | C | 2088703 | 70 Kč |
TJP8250 | Berglová LucieBerglová Lucie | TJ Sokol Troja | C | 8631577 | 70 Kč |
LIT7451 | Pavlíková KláraPavlíková Klára | KOB Litvínov | C | 7210115 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
8FX6500 | Málek MartinMálek Martin | TJ Kobylisy | 1418753 | 70 Kč | |
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 70 Kč |
2NC6900 | Slovák TomášSlovák Tomáš | Traged Team | 2023965 | 70 Kč | |
2NC8150 | Polášková PavlínaPolášková Pavlína | Traged Team | zapůjčit | 90 Kč | |
BZP7750 | Svítilová PavlaSvítilová Pavla | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 1417125 | 70 Kč |
5RX8800 | Kadlec ZdeněkKadlec Zdeněk | NNN | zapůjčit | 90 Kč | |
BZP8750 | Králová VandaKrálová Vanda | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 7260013 | 70 Kč |
SPC8211 | Kalina MiroslavKalina Miroslav | SPORTICUS team | C | 7201206 | 70 Kč |
SPC7160 | Mědílková IvaMědílková Iva | SPORTICUS team | C | 7204522 | 70 Kč |
9GX7700 | Chmelařová ZuzanaChmelařová Zuzana | Chmelíci | C | 2106887 | 70 Kč |
DOB8551 | Mertová EvaMertová Eva | KOB Dobruška | C | 682618 | 70 Kč |
ROU9202 | Líbal JakubLíbal Jakub | SKOB Roudnice nad Labem | C | 232093 | 70 Kč |
DOB8002 | Janda MartinJanda Martin | KOB Dobruška | C | 920696 | 70 Kč |
SPC7608 | Štěňha MartinŠtěňha Martin | SPORTICUS team | C | 7003036 | 70 Kč |
DOB7700 | Tejkl JiříTejkl Jiří | KOB Dobruška | C | 7205567 | 70 Kč |
BZP7851 | Dlouhá MartaDlouhá Marta | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 1886930 | 70 Kč |
DKP8951 | Vyskočilová KarolínaVyskočilová Karolína | Oddíl OB Kotlářka | C | 1425327 | 70 Kč |
TAP0356 | Smolková BarboraSmolková Barbora | KOB Tretra Praha | A | 8654912 | 70 Kč |
STH7451 | Junková PetraJunková Petra | SK Studenec | C | 220254 | 70 Kč |
STH7801 | Junek PetrJunek Petr | SK Studenec | C | 9090 | 70 Kč |
SJP4200 | Hlavatý KarelHlavatý Karel | KČT Slavoj Praha | C | 53507 | 70 Kč |
SCP5200 | Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk | OK Sparta Praha | C | 500289 | 70 Kč |
KAM9802 | Jíra TomášJíra Tomáš | OK Kamenice | A | 9005139 | 70 Kč |
HCE6450 | Kettnerová LenkaKettnerová Lenka | TJ Hostivice | C | 7202877 | 70 Kč |
TAP0252 | Popová JanaPopová Jana | KOB Tretra Praha | B | 1418759 | 70 Kč |
TAP0253 | Popová VeronikaPopová Veronika | KOB Tretra Praha | B | 1418760 | 70 Kč |
KAM7200 | Milota JanMilota Jan | OK Kamenice | C | 682629 | 70 Kč |
ROZ7500 | Svoboda JiříSvoboda Jiří | OK Roztoky | C | 8069069 | 70 Kč |
CEP7800 | Černý OndřejČerný Ondřej | Čepíci | C | 8627113 | 70 Kč |
MFP6401 | Suk JiříSuk Jiří | Matfyz Praha | C | 515016 | 70 Kč |
MKP8251 | Petříčková ZuzanaPetříčková Zuzana | SK Meteor Kačerov | C | 434801 | 70 Kč |
MKP8000 | Petříček MartinPetříček Martin | SK Meteor Kačerov | C | 51690 | 70 Kč |
TAP0100 | Měšťan OndřejMěšťan Ondřej | KOB Tretra Praha | A | 7201203 | 70 Kč |
KAM7201 | Balej JiříBalej Jiří | OK Kamenice | C | 2067243 | 70 Kč |
DOB8953 | Peterová AlenaPeterová Alena | KOB Dobruška | C | 7247 | 70 Kč |
SPC7604 | Matoušek MartinMatoušek Martin | SPORTICUS team | C | 2109758 | 70 Kč |
SCP5450 | Zavadilová NaďaZavadilová Naďa | OK Sparta Praha | C | 336750 | 70 Kč |
TAP6102 | Tihon JaroslavTihon Jaroslav | KOB Tretra Praha | C | 515440 | 70 Kč |
BZP7150 | Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2092416 | 70 Kč |
PHK8504 | Šlapák MartinŠlapák Martin | OK 99 Hradec Králové | C | 9443 | 70 Kč |
DOB7002 | Kubec MartinKubec Martin | KOB Dobruška | C | 1400420 | 70 Kč |
KPY6201 | Kohl JiříKohl Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301391 | 70 Kč |
KPY6050 | Freyová MichaelaFreyová Michaela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301394 | 70 Kč |
DKP8351 | Burešová LenkaBurešová Lenka | Oddíl OB Kotlářka | C | 2099482 | 70 Kč |
SLP8503 | Fišer JiříFišer Jiří | OOB Slavia Praha | C | 7111117 | 70 Kč |
KPY8650 | Procházková ZuzanaProcházková Zuzana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 7210815 | 70 Kč |
64C8950 | Volencová KamilaVolencová Kamila | Ekonom Praha Outdoor | 2126389 | 70 Kč | |
SCP6950 | Tloušťová EvaTloušťová Eva | OK Sparta Praha | C | 52114 | 70 Kč |
SCP5201 | Hojný OldřichHojný Oldřich | OK Sparta Praha | C | 52111 | 70 Kč |
CHT7302 | Zlesák MartinZlesák Martin | OOB SK Chrast | C | 52155 | 70 Kč |
DKP8110 | Rybář TomášRybář Tomáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 7800087 | 70 Kč |
KPY8506 | Koldinský JanKoldinský Jan | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 7207361 | 70 Kč |
8TC8700 | Beran JakubBeran Jakub | Tempo | 7209367 | 70 Kč | |
PGP0354 | Novotná MarieNovotná Marie | SK Praga | C | 515464 | 70 Kč |
PGP6304 | Pliska MilošPliska Miloš | SK Praga | C | 420405 | 70 Kč |
ROZ0150 | Čermáková KateřinaČermáková Kateřina | OK Roztoky | C | 2069045 | 70 Kč |
TAP0200 | Melišík MartinMelišík Martin | KOB Tretra Praha | A | 8654905 | 70 Kč |
ROZ0101 | Jirásek KryštofJirásek Kryštof | OK Roztoky | B | 7944 | 70 Kč |
28C7401 | Štěp AdamŠtěp Adam | Neregistrovaní Štěpovi | 2106876 | 70 Kč | |
KPY7400 | Vejražka JiříVejražka Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2801249 | 70 Kč |
MKP8600 | Paulino JosePaulino Jose | SK Meteor Kačerov | C | 2113476 | 70 Kč |
DCE8050 | Kučerová BerenikaKučerová Berenika | KOB Dobřichovice | C | 2102812 | 70 Kč |
DKP7901 | Ledinský MartinLedinský Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087675 | 70 Kč |
DKP8500 | Johanovský TomášJohanovský Tomáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8654893 | 70 Kč |
MFP6700 | Siegl RomanSiegl Roman | Matfyz Praha | C | 9201746 | 70 Kč |
DLP7400 | Dostál TomášDostál Tomáš | OOB TJ Dukla Praha | C | 2131186 | 70 Kč |
ROZ0200 | Svoboda JáchymSvoboda Jáchym | OK Roztoky | C | 7943 | 70 Kč |
ROZ7100 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | OK Roztoky | C | 416137 | 70 Kč |
KPY7900 | Kameník JanKameník Jan | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2129232 | 70 Kč |
8LC8101 | Červený LadislavČervený Ladislav | Leveris | zapůjčit | 90 Kč | |
8LC8400 | Valerián MartinValerián Martin | Leveris | zapůjčit | 90 Kč | |
8LC8301 | Sláma JiříSláma Jiří | Leveris | 2111779 | 70 Kč | |
NNN5500 | Šomvársky JánŠomvársky Ján | Neregistrovaní | 232173 | 70 Kč | |
DKP7201 | Víteček JanVíteček Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 7007201 | 70 Kč |
KAM9850 | Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina | OK Kamenice | B | 7209350 | 70 Kč |
KNC6602 | Votava PetrVotava Petr | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52894 | 70 Kč |
KNC0250 | Votavová ŽofieVotavová Žofie | Sokol Kostelec n. Č. l. | B | 446355 | 70 Kč |
DKP8051 | Izdná PetraIzdná Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103714 | 70 Kč |
8LC7400 | Votípka VáclavVotípka Václav | Leveris | zapůjčit | 90 Kč | |
ASU8949 | Oľhava RastislavOľhava Rastislav | Magnus Orienteering | C | 7201826 | 70 Kč |
ASU9199 | Oľhavová HanaOľhavová Hana | Magnus Orienteering | C | 416555 | 70 Kč |
TAP5802 | Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír | KOB Tretra Praha | C | 682651 | 70 Kč |
ROZ9553 | Zajícová KateřinaZajícová Kateřina | OK Roztoky | C | 1420234 | 70 Kč |
DLP7200 | Šindelka AntonínŠindelka Antonín | OOB TJ Dukla Praha | C | 2060227 | 70 Kč |
EKP6912 | Kabát JanKabát Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 886298 | 70 Kč |
87C8100 | Glaser JiříGlaser Jiří | Divoké kvasnice | zapůjčit | 90 Kč | |
DKP8109 | Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | C | 2080999 | 70 Kč |
BZP8751 | Krupová TerezaKrupová Tereza | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2088730 | 70 Kč |
VSP5801 | Šváb JanŠváb Jan | USK Praha | C | 886277 | 70 Kč |
SOB6802 | Janík PavelJaník Pavel | SOBSA | C | 2090842 | 70 Kč |
SOB6750 | Janíková MartinaJaníková Martina | SOBSA | C | 2090841 | 70 Kč |
KAM8952 | Kettnerová DanaKettnerová Dana | OK Kamenice | C | 7201193 | 70 Kč |
SPC8112 | Bednařík JanBednařík Jan | SPORTICUS team | C | zapůjčit | 90 Kč |
SCP4700 | Buriánek JaromírBuriánek Jaromír | OK Sparta Praha | C | 7206545 | 70 Kč |
EKP7053 | Zurynková JanaZurynková Jana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 515496 | 70 Kč |
EKP7257 | Konečná MarcelaKonečná Marcela | VŠTJ Ekonom Praha | C | 725724 | 70 Kč |
12L9850 | Ivbule IevaIvbule Ieva | (LAT) OSK Selijas Mezs | 8636828 | 70 Kč | |
6YC8701 | Fojtů PetrFojtů Petr | Neregistrovaní | zapůjčit | 90 Kč | |
ZVO0152 | Vallová KristýnaVallová Kristýna | OB SK Zvole | C | 2035151 | 70 Kč |
ZVO6501 | Valla ZdeněkValla Zdeněk | OB SK Zvole | C | 2031359 | 70 Kč |
TJP9150 | Krausová BarboraKrausová Barbora | TJ Sokol Troja | C | 53504 | 70 Kč |
LBE7349 | Hůla PavelHůla Pavel | TJ Lokomotiva Beroun | 981809 | 70 Kč | |
VSP8800 | Samek JakubSamek Jakub | USK Praha | C | 1418767 | 70 Kč |
VSP7423 | Rod JanRod Jan | USK Praha | C | 2088220 | 70 Kč |
PGP0353 | Chrzová EliškaChrzová Eliška | SK Praga | C | 2125333 | 70 Kč |
TJP8400 | Junek VladimírJunek Vladimír | TJ Sokol Troja | C | 2075695 | 70 Kč |
DKP0308 | Mareš AlbertMareš Albert | Oddíl OB Kotlářka | B | 2103741 | 70 Kč |
DKP0107 | Novák PřemyslNovák Přemysl | Oddíl OB Kotlářka | B | 2106739 | 70 Kč |
CHT9652 | Kašparová LucieKašparová Lucie | OOB SK Chrast | C | 53141 | 70 Kč |
VSP9850 | Kašparová AdélaKašparová Adéla | USK Praha | B | 52760 | 70 Kč |
OLP5701 | Knotek KamilKnotek Kamil | PSK Olymp Praha | C | 49370 | 70 Kč |
87C8400 | Chodil KarelChodil Karel | Divoké kvasnice | zapůjčit | 90 Kč | |
FSP7502 | Skripnik OndřejSkripnik Ondřej | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7204999 | 70 Kč |
7QX8650 | Studničná LenkaStudničná Lenka | Neregistrovaní - Studničná | 2115067 | 70 Kč | |
8FX8900 | Málek MartinMálek Martin | TJ Kobylisy | 2112747 | 70 Kč | |
8FX8350 | Málková ŠárkaMálková Šárka | TJ Kobylisy | 2112761 | 70 Kč | |
PGP9606 | Jonáš MartinJonáš Martin | SK Praga | C | 515307 | 70 Kč |
7KC5650 | Šlapáková LibušeŠlapáková Libuše | GC | 09447 | 70 Kč | |
DKP0052 | Holzbachová LucieHolzbachová Lucie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103743 | 70 Kč |
RIC0352 | Končická KateřinaKončická Kateřina | OB Říčany | C | 2096246 | 70 Kč |
RIC0252 | Riegelová KateřinaRiegelová Kateřina | OB Říčany | C | 2112755 | 70 Kč |
RIC0301 | Rožek VilémRožek Vilém | OB Říčany | C | 9200525 | 70 Kč |
KAM7451 | Víšková AlenaVíšková Alena | OK Kamenice | C | 51618 | 70 Kč |
VSP9051 | Němečková HanaNěmečková Hana | USK Praha | C | 53013 | 70 Kč |
DLP0051 | Chmelařová AnnaChmelařová Anna | OOB TJ Dukla Praha | C | 7260023 | 70 Kč |
28C7400 | Štěpová DanaŠtěpová Dana | Neregistrovaní Štěpovi | 2099486 | 70 Kč | |
DKP6750 | Klašková KateřinaKlašková Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 49806 | 70 Kč |
HCE8850 | Kudrnáčová LucieKudrnáčová Lucie | TJ Hostivice | C | 2800345 | 70 Kč |
7KC8350 | Slámová EsterSlámová Ester | GC | 2111819 | 70 Kč | |
8XC8401 | Bulva RadekBulva Radek | NER- Neregistrovani | 2051513 | 70 Kč | |
7KC8450 | Nováková AliceNováková Alice | GC | zapůjčit | 90 Kč | |
48A5100 | Glas PetrGlas Petr | (AUS) petrglas | 886257 | 70 Kč | |
DKP5202 | Wagner RichardWagner Richard | Oddíl OB Kotlářka | C | 7003027 | 70 Kč |
DKL7900 | Pilát MiroslavPilát Miroslav | KOB Kladno | C | 2103282 | 70 Kč |
VSP7303 | Solar JanSolar Jan | USK Praha | C | 2032110 | 70 Kč |
VSP7750 | Solarová ZuzanaSolarová Zuzana | USK Praha | C | 2032115 | 70 Kč |
KPY7800 | Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 420417 | 70 Kč |
KPY0050 | Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | B | 2800315 | 70 Kč |
8XC8052 | Chmelinová AndreaChmelinová Andrea | NER- Neregistrovani | zapůjčit | 90 Kč | |
KAM7601 | Chramosta TomášChramosta Tomáš | OK Kamenice | C | 2113411 | 70 Kč |
TJP7801 | Bergl TomášBergl Tomáš | TJ Sokol Troja | C | 7202860 | 70 Kč |
TAP7200 | Černý DanielČerný Daniel | KOB Tretra Praha | C | 2103742 | 70 Kč |
OKP9450 | Nováková KateřinaNováková Kateřina | SK OK 24 Praha | C | 887935 | 70 Kč |
EKP6550 | Janečková DagmarJanečková Dagmar | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51594 | 70 Kč |
KNC9103 | Šedivý OndřejŠedivý Ondřej | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52898 | 70 Kč |
LIT7605 | Pavlík LiborPavlík Libor | KOB Litvínov | C | 7210130 | 70 Kč |
VSP6710 | Zavadil VladimírZavadil Vladimír | USK Praha | C | 2129230 | 70 Kč |
DKP8717 | Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 7202874 | 70 Kč |
DKP8756 | Pospíšilová MariePospíšilová Marie | Oddíl OB Kotlářka | C | 7875600 | 70 Kč |
8TC8800 | Vereš LukášVereš Lukáš | Tempo | 7207615 | 70 Kč | |
MFP7050 | Sieglová DagmarSieglová Dagmar | Matfyz Praha | C | 7201197 | 70 Kč |
SCP6001 | Hošek LadislavHošek Ladislav | OK Sparta Praha | C | 1413715 | 70 Kč |