Přihlášky závodu: 2. Pražský pohár žactva

Datum:
23.05.2018
Místo konání:
ZŠ K Milíčovu
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     Elite     H10     H10L     H12     H14     HDR     P12     P14     PD     T3     T5    
2.09 km, 7 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086455 30 Kč
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C 2125338 30 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 30 Kč
ROZ0950 Čelikovská Kateřina OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 30 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 30 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 30 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 30 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 30 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 30 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086451 30 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 30 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 30 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 30 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 30 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 30 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2086452 30 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 30 Kč
DKP0861 Schneeweissová Luisa Oddíl OB Kotlářka C 2086453 30 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 30 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 30 Kč
4VC0850 Endrštová Magdaléna Radioklub OK1KYP/ASP 2115717 30 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086454 30 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 30 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 30 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086456 30 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 30 Kč
DKP1052 Burianová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2124748 30 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 30 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 30 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 30 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 30 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 30 Kč
6MX0850 Strnadová Josefína MDDM Čelákovice 30 Kč
6MX0851 Strnadová Františka MDDM Čelákovice 2060212 30 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 30 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 30 Kč
1.72 km, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 30 Kč
6YC1050 Řepková Anna Neregistrovaní C zapůjčit 50 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 30 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 30 Kč
DKP1057 Rudolfová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127568 30 Kč
LME0951 Berchová Anežka SK Los Mělník C 2113387 30 Kč
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 30 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 30 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 30 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 30 Kč
4VC1850 Exnerová Petra Radioklub OK1KYP/ASP 2023950 30 Kč
4VC1851 Zusková Jana Radioklub OK1KYP/ASP 2023958 30 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086457 30 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 30 Kč
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 30 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 30 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 30 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 8629752 30 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 30 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 30 Kč
2.56 km, 6 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 7949 30 Kč
ROZ0750 Čelikovská Tereza OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 30 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 30 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 30 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 30 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 30 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 30 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 30 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 30 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 30 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 30 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 30 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 30 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 30 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 30 Kč
4VC0750 Kundrátová Viktorie Radioklub OK1KYP/ASP 2023959 30 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 1417258 30 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 30 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 995813 30 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 30 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 30 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 30 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 30 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 30 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 30 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 30 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 30 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 30 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 30 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 30 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 30 Kč
2EC0650 Červenková Anna Babičáci zapůjčit 50 Kč
2EC0651 Červenková Kristýna Babičáci zapůjčit 50 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice B 2099495 30 Kč
4KC0650 Hutláková Adéla Lyčkárna zapůjčit 50 Kč
3.41 km, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 209242 30 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 30 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 30 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 30 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 30 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 30 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 30 Kč
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C 30 Kč
ROZ0453 Červinková Lucie OK Roztoky C 2127537 30 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 30 Kč
ROZ0553 Bernová Viktorie OK Roztoky C 2103238 30 Kč
SLP0550 Hudčeková Klára OOB Slavia Praha C 2124804 30 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 30 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 30 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 30 Kč
5RX0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 50 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 30 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 30 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 30 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 30 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 30 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 30 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 30 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 30 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 30 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 30 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 30 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 30 Kč
4KC0450 Dobrovolná Radka Lyčkárna zapůjčit 50 Kč
4KC0451 Hanzalová Aneta Lyčkárna zapůjčit 50 Kč
4KC0550 Bartoníčková Anička Lyčkárna zapůjčit 50 Kč
4KC0551 Fuchsová Ester Lyčkárna zapůjčit 50 Kč
4KC0552 Handtová Kateřina Lyčkárna zapůjčit 50 Kč
5.51 km, 19 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 70 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 70 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 70 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 70 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 70 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 70 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 70 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 70 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 70 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 70 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 70 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 70 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 70 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 70 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 70 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 70 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 70 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 70 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 70 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 70 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 70 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 70 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 70 Kč
64C9002 Holec Jakub Ekonom Praha Outdoor 1409876 70 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 2118488 70 Kč
2EC7600 Babický Jan Babičáci zapůjčit 90 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 70 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 70 Kč
2.46 km, 6 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 30 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 30 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 30 Kč
DOB0800 Tejkl Štěpán KOB Dobruška C 2088207 30 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 30 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 30 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 30 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086459 30 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 30 Kč
6YC0801 Řepka Jan Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 30 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 30 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 30 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 30 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 98182 30 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 30 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 30 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 50 Kč
DLP0800 Pokorný Vojtěch OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 50 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C zapůjčit 50 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 30 Kč
TAP0904 Protiva Jan KOB Tretra Praha C 1420795 30 Kč
TAP1100 Protiva Mikuláš KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 30 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 30 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 30 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 30 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 30 Kč
DLP0801 Velek Hubert OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 50 Kč
4KC0800 Brabec Matěj Lyčkárna C zapůjčit 50 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 30 Kč
DLP0904 Válek Maximilián OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 50 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 30 Kč
1.72 km, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 2035145 30 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 30 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 07939 30 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 30 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 30 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 50 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086458 30 Kč
TAP0804 Girgle Nikola KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 30 Kč
TAP0908 Meier Otto Josef KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086461 30 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 30 Kč
DKP0907 Halaška Michael Oddíl OB Kotlářka C 2086460 30 Kč
2HC1000 Prox Jan NNN Px 2127588 30 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 30 Kč
HCE1100 Brodský Matěj TJ Hostivice C 410247 30 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 981803 30 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 981803 30 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 30 Kč
FSP0902 Krutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 30 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany 2085578 30 Kč
TAP0906 Gregor Filip KOB Tretra Praha C 30 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 30 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 30 Kč
3.41 km, 8 kontrol
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 30 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 30 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 30 Kč
SPC0611 Bittner Václav SPORTICUS team C 2118490 30 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 30 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 30 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 30 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 30 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086465 30 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 30 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 30 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 30 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 30 Kč
ROZ0704 Walsh Zak OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 20295971 30 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 30 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 30 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2121097 30 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 30 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086466 30 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 30 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 30 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 30 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 30 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 30 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 30 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 30 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 30 Kč
DKP0710 Ransdorf Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086464 30 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 30 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 30 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 50 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 30 Kč
DLP0702 Rataj Vít OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 30 Kč
4VC0700 Endršt Jáchym Radioklub OK1KYP/ASP 2125329 30 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 52976 30 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52317 30 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52316 30 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 981802 30 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 50 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 30 Kč
DKP0609 Krogman Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2086463 30 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 30 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092396 30 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 30 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 30 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 30 Kč
FSP0710 Brdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 30 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 30 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 30 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 30 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 30 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 30 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 30 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086467 30 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 30 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 30 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 30 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 30 Kč
4KC0600 Dlask Kašpar Lyčkárna zapůjčit 50 Kč
4.07 km, 9 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 30 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 30 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 30 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 30 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 30 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 30 Kč
ROZ0503 Chessell Thomas OK Roztoky C 2103285 30 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 30 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 30 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 30 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 30 Kč
DKP0409 Nepeřil Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086468 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 30 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 30 Kč
ROZ0505 Mašát David OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
ROZ0604 Měchura Matěj OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C 2086469 30 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 30 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 30 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 30 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 30 Kč
ROZ0506 Chvátal Tobiáš OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 30 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 30 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 30 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 30 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 8655423 30 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 30 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 30 Kč
RIC0403 Hanzal Prokop OB Říčany 2073686 30 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 30 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 30 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany B 2069070 30 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C 2096265 30 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 30 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 30 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 30 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 30 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 30 Kč
1.72 km, 6 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP1550 Svítilová Veronika Báječné ženy v orientačním běhu 2131197 30 Kč
5RX1500 Kadlec Jindřich NNN zapůjčit 50 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 30 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 887165 30 Kč
DKP1157 Englová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 887932 30 Kč
6YC1350 Řepková Ema Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 30 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 50 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci 30 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 30 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 30 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 30 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 888632 30 Kč
DKP1601 Bauer Tobiáš Oddíl OB Kotlářka C 2092360 30 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 886251 30 Kč
8XC1150 Šiková Adéla NER- Neregistrovani zapůjčit 50 Kč
8XC1300 Šik Jakub NER- Neregistrovani zapůjčit 50 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2086470 30 Kč
ROZ1200 Kunc Kryštof OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
TAPXXXX Moffitt Matyáš KOB Tretra Praha zapůjčit 50 Kč
2HC1350 Proxová Veronika NNN Px 2115715 30 Kč
SPC1109 Bednařík Vojtěch SPORTICUS team C zapůjčit 50 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C zapůjčit 50 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 30 Kč
6KC0900 Votoček David Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 30 Kč
PGP1002 Viktora Jan SK Praga C 30 Kč
PGP0753 Viktorová Klára SK Praga C 30 Kč
LBE1449 Baxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun 30 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 30 Kč
RIC0909 Formánek Kryštof OB Říčany 2096260 30 Kč
4FC1050 Všetečková Dora Tigi Shu 899164 30 Kč
4FC1250 Všetečková Stela Tigi Shu zapůjčit 50 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 30 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 30 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 30 Kč
LME1200 Vošlajer Zdeněk SK Los Mělník C zapůjčit 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6MX0651 Krbcová Aneta MDDM Čelákovice 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6MX0552 Dohnálková Karolína MDDM Čelákovice 0 Kč
6MX0553 Strnadová Nela MDDM Čelákovice 0 Kč
2.60 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 0 Kč
4BC9200 Štiková Lucie Sever 0 Kč
4BC9300 Šmidrkal Jan Sever 0 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 889286 0 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 0 Kč
SLP7850 Hudčeková Jana OOB Slavia Praha C 0 Kč
KAM6852 Hejsková Bohumila OK Kamenice C 2087647 0 Kč
9XC7050 Fišerová Ester Neregistr zapůjčit 20 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 0 Kč
2EC7650 Babická Zuzana Babičáci zapůjčit 20 Kč
3.11 km, 11 kontrol
(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 70 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 70 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 70 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 70 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 70 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP zapůjčit 90 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 70 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 70 Kč
7KC8650 Šlapáková Míša GC 2111770 70 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 70 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 70 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 70 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 70 Kč
6YC7702 Řepková Jana Neregistrovaní C 2126398 70 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 70 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 70 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 70 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 70 Kč
6YC0200 Hrubý František Neregistrovaní 2115729 70 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 70 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 70 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 70 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 70 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 70 Kč
DKP7950 Rybářová Lucie Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 90 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 70 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 70 Kč
99Z7800 Priehodová Kateřina Lísteček 2127610 70 Kč
4GC9800 Blažek Vladimír KOB Buštěhrad zapůjčit 90 Kč
ROZ7301 Jirásek Vít OK Roztoky C 2069046 70 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 70 Kč
7KC6000 Hlaváčová Jarka GC zapůjčit 90 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 70 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 70 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 70 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2103761 70 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 70 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 70 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 70 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 70 Kč
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C 2106882 70 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2113048 70 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 70 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 70 Kč
DKP8859 Bauerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 70 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 70 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 70 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 70 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 70 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 9200521 70 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 70 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 70 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 70 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 90 Kč
4VC6450 Skřivanová Dagmar Radioklub OK1KYP/ASP 8093 70 Kč
7KC6450 Závěrková Jitka GC zapůjčit 90 Kč
4VC7350 Zusková Ilona Radioklub OK1KYP/ASP 2023956 70 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 70 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 70 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 70 Kč
LBE7950 Stříbrná Dagmar TJ Lokomotiva Beroun C 52320 70 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 70 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 70 Kč
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515008 70 Kč
28Z5900 Nováková Zdenka Neregistrovaná 2118503 70 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 70 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 70 Kč
RIC8051 Grimmerová Mariana OB Říčany C 2800318 70 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 70 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 70 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 70 Kč
RIC7602 Pokorný Stanislav OB Říčany C 2073680 70 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 70 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 70 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 70 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 70 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 70 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 70 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 70 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 70 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 70 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 70 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 70 Kč
5.51 km, 19 kontrol
(152)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 70 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 70 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team 2023965 70 Kč
2NC8150 Polášková Pavlína Traged Team zapůjčit 90 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 70 Kč
5RX8800 Kadlec Zdeněk NNN zapůjčit 90 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 70 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 70 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 70 Kč
9GX7700 Chmelařová Zuzana Chmelíci C 2106887 70 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 70 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 70 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 70 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 70 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 70 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 70 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 70 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 70 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 70 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 70 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 70 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 70 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 70 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 70 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 70 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 70 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 70 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 70 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 70 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 70 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 70 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 70 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 70 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 70 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 70 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 70 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 70 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 70 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 70 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 70 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 70 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 70 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 70 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 70 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 70 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor 2126389 70 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 70 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 70 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 70 Kč
DKP8110 Rybář Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 7800087 70 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 70 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo 7209367 70 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 70 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 70 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 70 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 70 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky B 7944 70 Kč
28C7401 Štěp Adam Neregistrovaní Štěpovi 2106876 70 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 70 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 70 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 70 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 70 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 70 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 70 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 70 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 70 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 70 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2129232 70 Kč
8LC8101 Červený Ladislav Leveris zapůjčit 90 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 90 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris 2111779 70 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 70 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 70 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 70 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 70 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 70 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 70 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris zapůjčit 90 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 70 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 416555 70 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 70 Kč
ROZ9553 Zajícová Kateřina OK Roztoky C 1420234 70 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 70 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 70 Kč
87C8100 Glaser Jiří Divoké kvasnice zapůjčit 90 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 70 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 70 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 70 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 70 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 70 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 70 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C zapůjčit 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 70 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 70 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 70 Kč
12L9850 Ivbule Ieva (LAT) OSK Selijas Mezs 8636828 70 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 70 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 70 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 70 Kč
LBE7349 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun 981809 70 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 70 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 70 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C 2125333 70 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 70 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 70 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 70 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 70 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 52760 70 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 70 Kč
87C8400 Chodil Karel Divoké kvasnice zapůjčit 90 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 70 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 70 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 70 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 70 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 70 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 70 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2103743 70 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 70 Kč
RIC0252 Riegelová Kateřina OB Říčany C 2112755 70 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 70 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 70 Kč
VSP9051 Němečková Hana USK Praha C 53013 70 Kč
DLP0051 Chmelařová Anna OOB TJ Dukla Praha C 7260023 70 Kč
28C7400 Štěpová Dana Neregistrovaní Štěpovi 2099486 70 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 70 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 70 Kč
7KC8350 Slámová Ester GC 2111819 70 Kč
8XC8401 Bulva Radek NER- Neregistrovani 2051513 70 Kč
7KC8450 Nováková Alice GC zapůjčit 90 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 70 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 70 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 70 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 70 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 70 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 70 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 70 Kč
8XC8052 Chmelinová Andrea NER- Neregistrovani zapůjčit 90 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 70 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 7202860 70 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 70 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 70 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 70 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 70 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 70 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 70 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 70 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 70 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo 7207615 70 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 70 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 70 Kč
celkem přihlášených: 610, vklad: 29850 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.