Přihlášky závodu: 5. závod Žaket Pražský pohár žactva

Datum:
13.06.2018
Místo konání:
Hřiště ZŠ Litvínovská 500
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     T3     T5    
1.36 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 30 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 30 Kč
ROZ0950 Čelikovská Kateřina OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086453 30 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 30 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 30 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 30 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 30 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 30 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 30 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 30 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 30 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 30 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 30 Kč
DLP0950 Smutná Markéta OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 30 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2086452 30 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 30 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086451 30 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 30 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 30 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 30 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 30 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 30 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 30 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 30 Kč
DKP1052 Burianová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2124748 50 Kč
4VC0850 Endrštová Magdaléna Radioklub OK1KYP/ASP 2115717 50 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 50 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 50 Kč
1.87 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1057 Rudolfová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127568 30 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 30 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 426455 30 Kč
KAM0953 Kubecová Markéta OK Kamenice C 232246 30 Kč
6YC1050 Řepková Anna Neregistrovaní C 2134299 30 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 30 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 30 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086454 30 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 30 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 30 Kč
DLP0951 Polasek Tea OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C zapůjčit 70 Kč
ODV0952 Bezdíčková Adriana Nelly TJ Aero Odolena Voda C 428228 30 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 52887 30 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 50 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 50 Kč
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 50 Kč
4VC1851 Zusková Jana Radioklub OK1KYP/ASP 2134310 50 Kč
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086455 50 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 50 Kč
1.94 km, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0750 Čelikovská Tereza OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 30 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 30 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 30 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 30 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 7949 30 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 30 Kč
4KC0650 Hutláková Adéla Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 30 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 30 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 30 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 30 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 995813 30 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 30 Kč
LBE0654 Velebová Kristýna TJ Lokomotiva Beroun C 52320 30 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka C 2129222 30 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 30 Kč
6MX0651 Krbcová Aneta MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 30 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 30 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 30 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 30 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 30 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 30 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086456 30 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 50 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 50 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 50 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 50 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 50 Kč
NNN0751 Krivanova Zuzana Neregistrovaní 2088714 30 Kč
2.34 km, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 30 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 30 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 7939 30 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 30 Kč
4KC0450 Dobrovolná Radka Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
4KC0451 Hanzalová Aneta Lyčkárna 2801043 30 Kč
4KC0550 Bartoníčková Anička Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
4KC0551 Fuchsová Ester Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
4KC0552 Handtová Kateřina Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 30 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 30 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 30 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 30 Kč
SLP0550 Hudčeková Klára OOB Slavia Praha C 2124804 30 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 30 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 30 Kč
6MX0553 Strnadová Nela MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 30 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 30 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 30 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 30 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 50 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 50 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 50 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 50 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C zapůjčit 90 Kč
1.54 km, 12 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 30 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086457 30 Kč
DOB0800 Tejkl Štěpán KOB Dobruška C 2088207 30 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 30 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 30 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086459 30 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 30 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 30 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 30 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 30 Kč
DLP0800 Pokorný Vojtěch OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DLP0903 Vaníček Ondřej OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 30 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 30 Kč
4KC0800 Brabec Matěj Lyčkárna C zapůjčit 70 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 30 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 30 Kč
6YC0801 Řepka Jan Neregistrovaní 2134301 30 Kč
DLP0801 Velek Hubert OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DLP0904 Válek Maximilián OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2133918 30 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 30 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 30 Kč
TAP0803 Bublík František KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C 2111743 30 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 30 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 30 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 30 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C 2111739 30 Kč
DKP0906 Franěk Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086458 30 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 30 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 30 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 30 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 30 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 30 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 30 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 50 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 50 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 90 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 50 Kč
NNN1001 Vokurka Vaclav Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
1.87 km, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0800 Nechvatal Matyas Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN1000 Nechvatal Marek Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 30 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2067255 30 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2095959 30 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 30 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 30 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 30 Kč
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 2133021 30 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 52316 30 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 52974 30 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 30 Kč
TJP1101 Bučo Vítek TJ Sokol Troja C zapůjčit 70 Kč
TJP1102 Skácelík Tomáš TJ Sokol Troja C zapůjčit 70 Kč
TJP0901 Paterok Daniel TJ Sokol Troja C zapůjčit 70 Kč
TJP0902 Blaho Aleš TJ Sokol Troja C zapůjčit 70 Kč
DKP0907 Halaška Michael Oddíl OB Kotlářka C 2086460 30 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany 2085578 30 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 428268 30 Kč
ODV1002 Králík Jiří TJ Aero Odolena Voda C 428273 30 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 52981 30 Kč
TAP0906 Gregor Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
2.13 km, 18 kontrol
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 30 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 30 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 30 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 20295971 30 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086468 30 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 30 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 30 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 30 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 30 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 30 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 30 Kč
SPC0611 Bittner Václav SPORTICUS team C 2118490 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
ROZ0704 Walsh Zak OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 30 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 30 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 30 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 30 Kč
DLP0700 Vaníček Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086463 30 Kč
4KC0600 Dlask Kašpar Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 30 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086464 30 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 30 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka C 2129223 30 Kč
DKP0609 Krogman Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2086461 30 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 30 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 30 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 30 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 30 Kč
DKP0720 Štůla Vincent Oddíl OB Kotlářka C 2086469 30 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086467 30 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 30 Kč
DLP0702 Rataj Vít OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 30 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7020417 30 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 30 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2086466 30 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 30 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 52976 30 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 9200735 30 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 9201062 30 Kč
ROZ0701 Liboska Viktor OK Roztoky C 51593 30 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 30 Kč
DLP0600 Šimík Marek OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 30 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 30 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 30 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 30 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 70 Kč
ODV0601 Abdalla Adam TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 70 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 30 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092396 30 Kč
FSP0710 Brdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 30 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 30 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 30 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 30 Kč
DKP0710 Ransdorf Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086465 50 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 30 Kč
4VC0700 Endršt Jáchym Radioklub OK1KYP/ASP 2125329 50 Kč
4VC0701 Dubec Matyáš Radioklub OK1KYP/ASP 2023958 50 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 50 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 50 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
DVP0701 Picl František DVP ORIENTATION C 682105 50 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 90 Kč
2.56 km, 23 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0503 Chessell Thomas OK Roztoky C 2103285 30 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 30 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 30 Kč
DKP0409 Nepeřil Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086470 30 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 30 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 8655423 30 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 30 Kč
VSP0502 Maňour Vojtěch USK Praha C 2121008 30 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 30 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 30 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 30 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 30 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 30 Kč
DKP0410 Kovařík Matěj Oddíl OB Kotlářka C 887932 30 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 30 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 30 Kč
ROZ0505 Mašát David OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 30 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 30 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 30 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 30 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C 2096265 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 50 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 50 Kč
ROZ0604 Měchura Matěj OK Roztoky C zapůjčit 90 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 50 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 50 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 50 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 50 Kč
DVP0401 Picl Daniel DVP ORIENTATION C 440393 50 Kč
1.33 km, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0801 Novák Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 30 Kč
DKP1601 Bauer Tobiáš Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci zapůjčit 70 Kč
DKP1254 Hrzinová Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2082360 30 Kč
NNN1200 Nechvatal Vojtech Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
SPC1109 Bednařík Vojtěch SPORTICUS team C zapůjčit 70 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C zapůjčit 70 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 30 Kč
ODV1400 Hartl Jakub TJ Aero Odolena Voda C 52119 30 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 30 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 30 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 2099500 30 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 30 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 30 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 30 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 886251 30 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 887165 30 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 30 Kč
NNN1300 Franz Maxmilián Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN1500 Franz Bartoloměj Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
LBE1449 Baxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun 52319 30 Kč
1VD0900 Krč Tobias (GER) SG Zittau Süd 8211209 30 Kč
ODV0750 Králíková Nela TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 70 Kč
3HC7850 Bartošová Tereza Crazy Dancers Praha 50 Kč
6YC1100 Votoček Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 224915 50 Kč
PGP1450 Štáfková Zuzana SK Praga C 515056 50 Kč
81C0803 Petraš Roman Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2102787 50 Kč
3.07 km, 21 kontrol
(101)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 60 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 60 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 60 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 60 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 60 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 60 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 60 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 60 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 60 Kč
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515008 60 Kč
7KC8650 Šlapáková Míša GC 2111770 60 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 60 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 60 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 515411 60 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 60 Kč
DKP8859 Bauerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2103743 60 Kč
5RX7700 Kváča Vladimír NNN zapůjčit 100 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 60 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 60 Kč
NNN1850 Skalova Marianna Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN1851 Sehnalova Tereza Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
ROZ7301 Jirásek Vít OK Roztoky C 2069046 60 Kč
DKP7950 Rybářová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 7142530 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
DKP0307 Hošek Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2103749 60 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 60 Kč
4KC0250 Havelková Barbora Lyčkárna zapůjčit 100 Kč
6YC7500 Nepivoda Aleš Neregistrovaní 981841 60 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 60 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 60 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 60 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 60 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 60 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 60 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 60 Kč
22I8000 Taddei Valerio (ITA) Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 60 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 60 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 60 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 60 Kč
6YC7702 Řepková Jana Neregistrovaní C 2126398 60 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 60 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
MKP7050 Mašková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 51703 60 Kč
SLP7850 Hudčeková Jana OOB Slavia Praha C 2133897 60 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 60 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 60 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 60 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 60 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 60 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 60 Kč
LBE7999 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun 981846 60 Kč
28Z5900 Nováková Zdenka Neregistrovaná 2118503 60 Kč
LBE7950 Stříbrná Dagmar TJ Lokomotiva Beroun C 52317 60 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 60 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 60 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 60 Kč
8LC8200 Voves Ondřej Leveris zapůjčit 100 Kč
NNN1852 Vernerova Gabriela Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN1853 Horakova Petra Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
DLP0050 Horalíková Eva OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
HCE7251 Kuttelwascherová Jitka TJ Hostivice C 1417248 60 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 60 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 60 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 60 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 60 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 60 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda 52893 60 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 60 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 60 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 60 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 60 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 60 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 60 Kč
ODV1800 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda 52889 60 Kč
ODV1801 Pich Rudolf TJ Aero Odolena Voda 52117 60 Kč
ODV1850 Majerska Adriana TJ Aero Odolena Voda 428285 60 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 60 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 60 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
ROZ9553 Zajícová Kateřina OK Roztoky C 1420234 100 Kč
6GC7750 Hřebíková Radka HO Satalice 2080970 100 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 100 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 100 Kč
4VC6450 Skřivanová Dagmar Radioklub OK1KYP/ASP 8093 100 Kč
DKP9152 Prouzová Jitka Oddíl OB Kotlářka C 49823 100 Kč
4VC7350 Zusková Ilona Radioklub OK1KYP/ASP 2023956 100 Kč
4VC5150 Voráčková Eliška Radioklub OK1KYP/ASP 53718 100 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 100 Kč
NNN7851 Zednikova Maria Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
7KC5600 Horák Vlastimil GC zapůjčit 140 Kč
4.46 km, 28 kontrol
(168)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 60 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 60 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 60 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 60 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 60 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 60 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 60 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 60 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 60 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 60 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 60 Kč
81C7450 Nováková Jana Cirkus Čakovice 7207874 60 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 60 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 60 Kč
9BC8000 Horáková Jana NNN 7207624 60 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 60 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 60 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 60 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
1GZ6300 Hurta Vladimír ALCEDO C 51658 60 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 60 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 60 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 60 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 60 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team 2023965 60 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 60 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 60 Kč
94Z8500 Vrátný Ondřej Alc Praha 2117431 60 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 60 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 60 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 60 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 60 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky B 7944 60 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 60 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 60 Kč
DKP8110 Rybář Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 7800087 60 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 60 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 60 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 60 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 60 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 60 Kč
28Z8650 Horáková Lenka Neregistrovaná zapůjčit 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 60 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 60 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 60 Kč
87C8400 Chodil Karel Divoké kvasnice zapůjčit 100 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 60 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 60 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 60 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 218783 60 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 60 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 60 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 60 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 60 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 60 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 60 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 60 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 60 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 60 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 60 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 60 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 60 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo 7209367 60 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 60 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 60 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 60 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 60 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 60 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 60 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 60 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 60 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 60 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 60 Kč
7KC8450 Nováková Alice GC zapůjčit 100 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 60 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 60 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 60 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 60 Kč
DLP0051 Chmelařová Anna OOB TJ Dukla Praha C 7260023 60 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 60 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 60 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 60 Kč
DLP7800 Novák Peter OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 60 Kč
5UC5500 Tučný Jan OB Tučňáci 2131195 60 Kč
7KC8350 Slámová Ester GC 2111819 60 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 60 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 60 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha 51719 60 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 2121756 60 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 60 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 7202860 60 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 60 Kč
66C8600 Návrat Jan Amatéři 2133914 60 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 60 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 60 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2103710 60 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 60 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 60 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 60 Kč
LBE7349 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun 981809 60 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 60 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 100 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C zapůjčit 100 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 8140166 60 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 60 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 60 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris 2111779 60 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 100 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 60 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 60 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris 1421296 60 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 60 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C zapůjčit 100 Kč
8LC7000 Krompolc Roman Leveris zapůjčit 100 Kč
94Z5700 Goldmann Luděk Alc Praha zapůjčit 100 Kč
94Z6600 Florenc Vratislav Alc Praha zapůjčit 100 Kč
6YC9300 Motejl Jiří Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 60 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 60 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 60 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 60 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany 2112780 60 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 60 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 60 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 60 Kč
RIC0252 Riegelová Kateřina OB Říčany C 2112755 60 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 60 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 60 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 60 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 60 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 60 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
28C7401 Štěp Adam Neregistrovaní Štěpovi 2106876 60 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 60 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 60 Kč
NNN1854 Prochazkova Iveta Neregistrovaní 253148 60 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 60 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 60 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 100 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
NNN1800 Misík Petr Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo 7207615 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
64C9002 Holec Jakub Ekonom Praha Outdoor 1409876 100 Kč
3KX7850 Hönigová Iva Špekouni zapůjčit 140 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 100 Kč
8XC8401 Bulva Radek NER- Neregistrovani 2051513 100 Kč
98Z8500 Škoch Jan OK Viníci 2102695 100 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 100 Kč
98Z7900 Kábrt Filip OK Viníci 51473 100 Kč
OKP9200 Frydrych Pavel SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8537 100 Kč
87C6701 Vašta Karel Divoké kvasnice zapůjčit 140 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 100 Kč
NNN1802 Petit Tomas Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
celkem přihlášených: 576, vklad: 31240 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.