Přihlášky závodu: 4.závod Žaket Pražského poháru žactva

Datum:
06.06.2018
Místo konání:
Praha 4
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     P2     T3     T5    
1.70 km, 6 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 30 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 30 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086453 30 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 30 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 30 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 30 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 30 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 30 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 30 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086454 30 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 30 Kč
DKP1057 Rudolfová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127568 30 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 30 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 30 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 30 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 30 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 30 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 30 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086452 30 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2086451 30 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 30 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 30 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 30 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 30 Kč
DLP0950 Smutná Markéta OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 30 Kč
6MX0850 Strnadová Josefína MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
6MX0851 Strnadová Františka MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
4VC0850 Endrštová Magdaléna Radioklub OK1KYP/ASP 2115717 30 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 30 Kč
TAP0855 Votruba Hana KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka Příbram 7205024 30 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 30 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 30 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 30 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 30 Kč
DKP0858 Ellederová Eva Oddíl OB Kotlářka C 2800307 30 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 60 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 60 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
DKP0861 Schneeweissová Luisa Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
3.60 km, 5 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 30 Kč
6YC1050 Řepková Anna Neregistrovaní C zapůjčit 70 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 30 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 30 Kč
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086456 30 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 30 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 30 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 30 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086455 30 Kč
KAM0953 Kubecová Markéta OK Kamenice C 232246 30 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 30 Kč
4VC1850 Exnerová Petra Radioklub OK1KYP/ASP 2023959 30 Kč
4VC1851 Zusková Jana Radioklub OK1KYP/ASP 2023958 30 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 8629752 60 Kč
NNN6010 Šafková Klára Neregistrovaní 500266 30 Kč
NNN6011 Hrnčířová Sofi Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 60 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 60 Kč
2.50 km, 6 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 30 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 30 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 30 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 30 Kč
4KC0650 Hutláková Adéla Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
PGP0753 Viktorová Klára SK Praga C 30 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 30 Kč
VSP0655 Nová Magdalena USK Praha C 2096250 30 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 30 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 30 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 30 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 30 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka C 2129222 30 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 30 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086457 30 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 1413720 30 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 995813 30 Kč
6MX0651 Krbcová Aneta MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 30 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 30 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 30 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 30 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 30 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 30 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 30 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 30 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 30 Kč
RIC0757 Nekovářová Lucie OB Říčany C 2085569 30 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 30 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 30 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 30 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 60 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 1417258 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 60 Kč
DVP0651 Řeháková Karolina DVP ORIENTATION C 60 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 60 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 60 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 60 Kč
3.90 km, 8 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 30 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 30 Kč
4KC0450 Dobrovolná Radka Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
4KC0451 Hanzalová Aneta Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
4KC0550 Bartoníčková Anička Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
4KC0551 Fuchsová Ester Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
4KC0552 Handtová Kateřina Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 30 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 30 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 30 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 30 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 30 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 30 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 30 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 434803 30 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 30 Kč
6MX0553 Strnadová Nela MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 30 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 30 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 30 Kč
SLP0550 Hudčeková Klára OOB Slavia Praha C 2124804 30 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 30 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 30 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 30 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 30 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 30 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 30 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 30 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 60 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 30 Kč
1.90 km, 7 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 30 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086458 30 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 30 Kč
6YC0801 Řepka Jan Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 30 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 30 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 30 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 30 Kč
4KC0800 Brabec Matěj Lyčkárna C zapůjčit 70 Kč
DOB0800 Tejkl Štěpán KOB Dobruška C 2088207 30 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 30 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 30 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 30 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 30 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 30 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 30 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 30 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 30 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 30 Kč
KAM0804 Vít Samuel Aron OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 30 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 30 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C 2111743 30 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2133918 30 Kč
DLP0904 Válek Maximilián OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 30 Kč
DLP0800 Pokorný Vojtěch OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DLP0903 Vaníček Ondřej OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0803 Bublík František KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 30 Kč
DLP1000 Šimík Daniel OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 30 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 30 Kč
DLP0801 Velek Hubert OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 60 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 60 Kč
TAP0904 Protiva Jan KOB Tretra Praha C 1420795 60 Kč
TAP1100 Protiva Mikuláš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 60 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
3.60 km, 5 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 07939 30 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086459 30 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 30 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 30 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 30 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 30 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 30 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2095959 30 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 30 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2067255 30 Kč
DKP0907 Halaška Michael Oddíl OB Kotlářka C 2086460 30 Kč
ZVO0803 Gabriel Štěpán OB SK Zvole C 2116192 30 Kč
2HC1000 Prox Jan NNN Px 2127588 30 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 30 Kč
KAM1003 Vít Benjamin Adam OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 52974 30 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 52316 30 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 2035145 30 Kč
4VC0900 Cink Kryštof Radioklub OK1KYP/ASP 2023950 30 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 30 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 30 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany 2085578 30 Kč
DKP1003 Elleder Jan Oddíl OB Kotlářka C 2801022 30 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 60 Kč
HCE1100 Brodský Matěj TJ Hostivice C 410247 60 Kč
NNN6012 Hrnčíř Alex Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
NNN6013 Vrňata Vítek Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
NNN6014 Vrňata Antonín Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
TAP0906 Gregor Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP1005 Tiefenbach Vladimír KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
FSP0902 Krutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
3.20 km, 6 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 30 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 30 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 30 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 30 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 30 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086466 30 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2121097 30 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 30 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 20295971 30 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 30 Kč
SPC0611 Bittner Václav SPORTICUS team C 2118490 30 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 30 Kč
4KC0600 Dlask Kašpar Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 30 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 30 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 30 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 30 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 30 Kč
ROZ0704 Walsh Zak OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086461 30 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 30 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 30 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 30 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 30 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka C 2129223 30 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 30 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 30 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 30 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 30 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 30 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 30 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 30 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 30 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 30 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2086465 30 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086467 30 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 52976 30 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 30 Kč
DLP0702 Rataj Vít OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0720 Štůla Vincent Oddíl OB Kotlářka C 2086468 30 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 30 Kč
4VC0700 Endršt Jáchym Radioklub OK1KYP/ASP 2125329 30 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 9201323 30 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DLP0700 Vaníček Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086463 30 Kč
DKP0710 Ransdorf Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086464 30 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 30 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 30 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 30 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 30 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 30 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2800343 30 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 52320 60 Kč
NNN6015 Cordier Jan Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
DVP0701 Picl František DVP ORIENTATION C 682105 60 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 60 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 0 Kč
4.60 km, 12 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 30 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 30 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 8655423 30 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 30 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 30 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C 2086469 30 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 30 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 30 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 30 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 30 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 30 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 30 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 30 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole C 2115679 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 30 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 30 Kč
ZVO0502 Jelínek Tomáš OB SK Zvole C 301533 30 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 30 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 30 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 30 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Příbram 7204994 30 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 30 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 30 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 30 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 30 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany B 2069070 30 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C 2096265 30 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 30 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 30 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 30 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 30 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 60 Kč
VSP0502 Maňour Vojtěch USK Praha C 2121008 60 Kč
DVP0401 Picl Daniel DVP ORIENTATION C 440393 60 Kč
ROZ0505 Mašát David OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 60 Kč
ROZ0604 Měchura Matěj OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 60 Kč
ROZ0506 Chvátal Tobiáš OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 60 Kč
1.80 km, 7 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 30 Kč
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 30 Kč
BZP1550 Svítilová Veronika Báječné ženy v orientačním běhu 2131197 30 Kč
5RX1500 Kadlec Jindřich NNN zapůjčit 70 Kč
DKP1601 Bauer Tobiáš Oddíl OB Kotlářka C 2103743 30 Kč
KPY1550 Procházková Anička SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 30 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 30 Kč
DKP1450 Collis Helena Oddíl OB Kotlářka C 517704 30 Kč
PGP1002 Viktora Jan SK Praga C 30 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 30 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 30 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 30 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 30 Kč
SPC1109 Bednařík Vojtěch SPORTICUS team C zapůjčit 70 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C zapůjčit 70 Kč
2HC1350 Proxová Veronika NNN Px 2115715 30 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 30 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 426455 30 Kč
6CC1300 Nezveda David Malí draci 53191 30 Kč
6CC1450 Nezvedová Terezka Malí draci 30 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 30 Kč
LBE1449 Baxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun 52319 30 Kč
EKP1515 Ondráček Viktor VŠTJ Ekonom Praha 2045231 30 Kč
SJC1701 Fujáček Vojtěch Sportcentrum Jičín 53634 30 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 53592 30 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 30 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 30 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 30 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 30 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 30 Kč
RIC0306 Nykodem Tomáš OB Říčany C 2049640 30 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086470 60 Kč
NNN6007 Šedivý Jonáš Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
NNN6008 Šedivý Miko Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
NNN6009 Peitz Kristián Neregistrovaní 2088714 30 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 60 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 2099500 60 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
9JC1300 Kosák Damián neregistrovaní - Všenory 2103760 60 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
MFP1414 Kučera Damián Matfyz Praha 515076 60 Kč
PGP1450 Štáfková Zuzana SK Praga C 515056 60 Kč
6GC0950 Hřebíková Markéta HO Satalice 2080960 60 Kč
6GC1100 Hřebík Vilém HO Satalice 2081380 60 Kč
3HC7850 Bartošová Tereza Crazy Dancers Praha zapůjčit 100 Kč
NNN6019 Lacigová Antonie Neregistrovaní 2111768 30 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci zapůjčit 70 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 30 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 889286 30 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 30 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 30 Kč
NNN6005 Leiš Marek Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
NNN6006 Franz Maxmilián Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
3.60 km, 6 kontrol
(110)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 70 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 70 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 70 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 70 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 70 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 2126358 70 Kč
DKL6950 Rousová Jana KOB Kladno C zapůjčit 110 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 886251 70 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 70 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 70 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 70 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 70 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 70 Kč
6YC7702 Řepková Jana Neregistrovaní C 2126398 70 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 70 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 70 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 70 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 70 Kč
4KC0250 Havelková Barbora Lyčkárna zapůjčit 110 Kč
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515008 70 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 70 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 70 Kč
6YC7500 Nepivoda Aleš Neregistrovaní 981841 70 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 70 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 70 Kč
98Z8500 Škoch Jan OK Viníci 2102695 70 Kč
98Z1850 T Radka OK Viníci zapůjčit 110 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 70 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 70 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 70 Kč
22I8000 Taddei Valerio (ITA) Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 70 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 70 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 70 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 70 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 70 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 70 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 70 Kč
5UC5500 Tučný Jan OB Tučňáci 2131195 70 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 70 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 70 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 70 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 70 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 70 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 70 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 70 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 70 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 70 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 70 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 70 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB Tretra Praha C 307344 70 Kč
8LC8200 Voves Ondřej Leveris zapůjčit 110 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 70 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 70 Kč
6YC0200 Hrubý František Neregistrovaní 2115729 70 Kč
DKP9152 Prouzová Jitka Oddíl OB Kotlářka C 49823 70 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 70 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 70 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 70 Kč
LBE7999 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun 981846 70 Kč
LBE7950 Stříbrná Dagmar TJ Lokomotiva Beroun C 52317 70 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 70 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 70 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 70 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 70 Kč
4VC6450 Skřivanová Dagmar Radioklub OK1KYP/ASP 8093 70 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 70 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 70 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 70 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 70 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 70 Kč
4VC5150 Voráčková Eliška Radioklub OK1KYP/ASP 53718 70 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 70 Kč
28Z5900 Nováková Zdenka Neregistrovaná 2118503 70 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 110 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 70 Kč
2HC7400 Prox Jakub NNN Px 2111745 70 Kč
2HC8350 Proxová Lada NNN Px 2111736 70 Kč
RIC8051 Grimmerová Mariana OB Říčany C 2800318 70 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 70 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 70 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 70 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 70 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 70 Kč
RIC7602 Pokorný Stanislav OB Říčany C 2073680 70 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 70 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 70 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 70 Kč
RIC7852 Stoklasová Kamila OB Říčany C 2096252 70 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 70 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 70 Kč
DKP7754 Ellederová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 2102821 70 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 100 Kč
NNN6016 Skálová Marianna Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN6017 Sehnalová Tereza Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN6018 Zikán Michal Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 887932 100 Kč
KAM6852 Hejsková Bohumila OK Kamenice C 2087647 100 Kč
99Z7800 Priehodová Kateřina Lísteček 2127610 100 Kč
99Z7300 Priehoda Milan Lísteček zapůjčit 140 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2113048 100 Kč
ZBP0950 Broumová Johanka OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
98Z7900 Kábrt Filip OK Viníci 51473 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
28C7400 Štěpová Dana Neregistrovaní Štěpovi 2099486 100 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 100 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 100 Kč
7KC6000 Hlaváčová Jarka GC zapůjčit 140 Kč
SOB0202 Hadač Jakub SOBSA C 2111669 100 Kč
(227)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 70 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 70 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 70 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 70 Kč
1GZ6300 Hurta Vladimír ALCEDO C 51658 70 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 70 Kč
5RX8800 Kadlec Zdeněk NNN zapůjčit 110 Kč
9BC8000 Horáková Jana NNN 7207624 70 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 70 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 70 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 70 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team 2023965 70 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 70 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 70 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 70 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 70 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 70 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 70 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 70 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 70 Kč
94Z8500 Vrátný Ondřej Alc Praha 2117431 70 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 70 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 70 Kč
TAP0013 Fenton Adam KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 70 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 70 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 70 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 70 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 70 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 70 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 70 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 70 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 70 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 70 Kč
28C7401 Štěp Adam Neregistrovaní Štěpovi 2106876 70 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 70 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 70 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 70 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 70 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 70 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 70 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 70 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 70 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 70 Kč
64C8201 Buňata Tomáš Ekonom Praha Outdoor 2113499 70 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 70 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 70 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 70 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 70 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 70 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 70 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 70 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 70 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 70 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 70 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 70 Kč
3RX9200 Neoproud Lukáš SKOB Zlín zapůjčit 110 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 70 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 70 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 70 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 70 Kč
8TC8600 Rajnoch Adam Tempo zapůjčit 110 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 70 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 70 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 70 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor 2126389 70 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 70 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 70 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 70 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 70 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C zapůjčit 110 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 70 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 70 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 70 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 70 Kč
MKP7050 Mašková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 51703 70 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 70 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 70 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo 7207615 70 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 70 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 70 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 70 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 70 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 70 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 70 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 70 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 70 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 70 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 70 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 70 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 110 Kč
66C8600 Návrat Jan Amatéři 2133914 70 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 70 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 70 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 70 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 70 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 218783 70 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 70 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 70 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 70 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 70 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 70 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 70 Kč
66C8800 Nikodým Tomáš Amatéři zapůjčit 110 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
66C8301 Jahoda Jan Amatéři zapůjčit 110 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris zapůjčit 110 Kč
8LC7000 Krompolc Roman Leveris zapůjčit 110 Kč
8LC8101 Červený Ladislav Leveris zapůjčit 110 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris 1421296 70 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris 2111779 70 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 70 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 70 Kč
28Z8650 Horáková Lenka Neregistrovaná zapůjčit 110 Kč
8LC8500 Villaris Vojtech Leveris zapůjčit 110 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 70 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 70 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 70 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 70 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 70 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 70 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 70 Kč
LBE7349 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun 981809 70 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 888632 70 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 70 Kč
7KC6450 Závěrková Jitka GC zapůjčit 110 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 110 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 70 Kč
7KC8350 Slámová Ester GC 2111819 70 Kč
7KC8450 Nováková Alice GC zapůjčit 110 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 70 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 70 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 70 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 9200521 70 Kč
NNN9103 Tomicek Jiri Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 70 Kč
64C9002 Holec Jakub Ekonom Praha Outdoor 1409876 70 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 70 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 70 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 70 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 70 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha 2134256 70 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 897345 70 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 70 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 70 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 70 Kč
4VC6550 Soukupová Leona Radioklub OK1KYP/ASP 53712 70 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 70 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 70 Kč
9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie Příbram 7205018 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 2121756 70 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 70 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 70 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 70 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany 2112780 70 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 70 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 70 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 70 Kč
RIC7405 Nekovář Ondřej OB Říčany C 2112766 70 Kč
RIC0252 Riegelová Kateřina OB Říčany C 2112755 70 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 70 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 70 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 70 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 70 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 70 Kč
8XC1600 Němec Jan NER- Neregistrovani 219274 70 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 70 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 70 Kč
DLP7800 Novák Peter OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 110 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 100 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 100 Kč
NNN6001 Veselý Vojtěch Neregistrovaní 70 Kč
NNN6002 Gregor Tomáš Neregistrovaní 232130 70 Kč
NNN6003 Procházková Iveta Neregistrovaní 253148 70 Kč
NNN6004 Petit Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
2NC8150 Polášková Pavlína Traged Team 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
64C8753 Řízková Magdaléna Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 140 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 100 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 2118488 100 Kč
87C8400 Chodil Karel Divoké kvasnice zapůjčit 140 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 100 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7208100 100 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka C 7202900 100 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 100 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 100 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 100 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 100 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 100 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 100 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 100 Kč
87C6701 Vašta Karel Divoké kvasnice zapůjčit 140 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
1QZ8700 Sedlecký Libor SAK Lenora 1420231 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 100 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 100 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2129232 100 Kč
6YC8504 Aftanas Michal Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 100 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha B 1420751 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
DLP0051 Chmelařová Anna OOB TJ Dukla Praha C 7260023 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 100 Kč
7KC5400 Švejdarová Hana GC zapůjčit 140 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové 207870 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
SOB7152 Hadačová Pavla SOBSA C 2113485 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 100 Kč
celkem přihlášených: 711, vklad: 41810 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.