Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Datum:
02.06.2019
Místo konání:
Větrný Jeníkov
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21D     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21D     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P    
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 40 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 40 Kč
VTA1151 Trachtová Barbora SC vebr-sport C 2025205 40 Kč
VTA1053 Kůrková Ema SC vebr-sport C 2025211 40 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 40 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport C 886294 60 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 40 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 40 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 52240 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 52192 40 Kč
0010001 Hamáková Adéla 001 - Xxx 2148138 60 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 40 Kč
TTR0853 Kroupa Hana OOB Třebíč C 2143411 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec B 2088158 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec B 232404 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
VTA0752 Pokorná Bára SC vebr-sport C 2019546 40 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 40 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 2115709 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast C 2115706 40 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2081386 40 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
VTA0854 Niesytová Nikola SC vebr-sport C 2025220 40 Kč
STA0751 Doleželová Vendula OK Střelka C 2116494 40 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 2108861 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 40 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 60 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 120 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 7210814 120 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 120 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8670798 120 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 120 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 120 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 120 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 120 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 2056274 120 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 120 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 120 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 120 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 120 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport B 7207889 120 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 8660553 120 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 120 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 120 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 120 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 120 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava B 2126392 120 Kč
VTA0655 Mufová Anežka SC vebr-sport C 2019555 120 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 120 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 120 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 120 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 120 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 120 Kč
CHT0653 Horáková Markéta OOB SK Chrast C 120 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 120 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast C 120 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 120 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 2127639 120 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 120 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 120 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 120 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 2096132 120 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 120 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 120 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 301633 120 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 120 Kč
VTA0658 Krejčová Petra SC vebr-sport C 2025208 120 Kč
VTA0657 Kůrková Kateřina SC vebr-sport C 2019556 120 Kč
VCB0662 Procházková Magdalena OB České Budějovice C 2127641 120 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka C 2116453 120 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 120 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 180 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 7001029 200 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 200 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 200 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 200 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 2127638 200 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 2127630 200 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 200 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové B 7210923 200 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 200 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 8414138 200 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 200 Kč
SJH0353 Šerhaklová Karolína SJH Jindřichův Hradec C 681900 200 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 200 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 200 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast C 200 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 200 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 200 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 200 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 200 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 200 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 200 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 200 Kč
VCB0362 Procházková Dana OB České Budějovice C 2127642 200 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka C 2118115 200 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 200 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 416215 200 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 300 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 200 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 8680299 200 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 200 Kč
VCB0154 Votíková Veronika OB České Budějovice C 426358 200 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 2078456 200 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 8667525 200 Kč
KUO0153 Kubíčková Iva KOB Ústí nad Orlicí C 2091564 200 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 200 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 682635 200 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 200 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 200 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 200 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 200 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 200 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 200 Kč
CTB0150 Ondráčková Eliška SK OB Chotěboř C 2121754 200 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 300 Kč
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 200 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast B 51970 200 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 200 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 200 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 200 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport B 7208097 200 Kč
Rank. koef.: 1.04
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 220 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 500267 220 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 220 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 220 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 220 Kč
TJN9392 Mátlová Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 920693 220 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 7170894 220 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 220 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 220 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 220 Kč
SJH8251 Míková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 2079502 220 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SJH Jindřichův Hradec C 553438 220 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 220 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové C 331166 220 Kč
ZBM8459 Slámová Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 220 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 220 Kč
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
ZBM9759 Štaubertová Tereza SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 130 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 80 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 80 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 80 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 120 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 200 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 200 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 200 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 200 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 200 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 200 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 200 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 200 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 200 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 200 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 200 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 200 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 300 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 300 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 300 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 200 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 200 Kč
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 200 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 200 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 200 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 200 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 200 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 200 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 200 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SJH Jindřichův Hradec C 2096216 200 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 2035147 200 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SJH Jindřichův Hradec C 995845 200 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 200 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 200 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 200 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 200 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 200 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 200 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 200 Kč
0060001 Zámečníková Jitka 006 - Zámečníci 2103763 300 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 200 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 200 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 200 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 200 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 200 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 200 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 200 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 200 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 200 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 200 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 200 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 200 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 200 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 200 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 200 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 200 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 200 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 200 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 200 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 200 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 200 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 200 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 200 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 200 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 200 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 200 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 300 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 200 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 2025202 200 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 200 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 200 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 200 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 300 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 200 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 200 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 200 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 200 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 899154 200 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 200 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 200 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 200 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 150 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 150 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 150 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 150 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 225 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 150 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 150 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 150 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 150 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 40 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 40 Kč
VTA1001 Pekarovič Jakub SC vebr-sport C 2019549 40 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 2103754 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C 336789 40 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 40 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8662359 40 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 40 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
VTA0901 Snášel Dominik SC vebr-sport C 2019557 40 Kč
STA1203 Krätzer Vojtěch OK Střelka C 2118112 40 Kč
STA1002 Wierer Antonín OK Střelka C 2118114 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 40 Kč
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč C 02244 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SJH Jindřichův Hradec C 2103731 40 Kč
SJH0902 Šerhakl Bořek SJH Jindřichův Hradec C 889277 40 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 60 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 60 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 40 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 40 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 8663132 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec B 8662336 40 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SJH Jindřichův Hradec C 681891 40 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
CHT0804 Halamka Jiří OOB SK Chrast C 2115702 40 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 40 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 8656503 40 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 40 Kč
CTB0701 Krupička Vít SK OB Chotěboř C 2121768 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 40 Kč
STA0702 Krätzer Matěj OK Střelka C 2118111 40 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka C 2116465 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 8654887 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 60 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 60 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 120 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 120 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 8667506 120 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8116669 120 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 120 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 120 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 120 Kč
TAP0612 Zlesák Matyáš KOB Tretra Praha C 336786 120 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 120 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 120 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 120 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 120 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 120 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 120 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 120 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 120 Kč
VTA0603 Khýn Hubert SC vebr-sport C 2025201 120 Kč
VTA0502 Mengler Vojtěch SC vebr-sport C 2025207 120 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 120 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 120 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 120 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 120 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 120 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 120 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 120 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže B 8656659 120 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 120 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 120 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2103270 120 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 120 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 120 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 120 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 120 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 120 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 120 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 120 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 8654910 120 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 180 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 180 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 200 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 200 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 200 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 200 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 200 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 200 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 8662342 200 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 200 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 200 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 200 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 8028836 200 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8656645 200 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 200 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 200 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 8656641 200 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 200 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 7210074 200 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 8663186 200 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 200 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 200 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 200 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 200 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 200 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 200 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 8654884 200 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 8680308 200 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 8670807 200 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport B 7210239 200 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232348 200 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 200 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 200 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 200 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 200 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 200 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 200 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 200 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2091559 200 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 200 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 200 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 200 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 200 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 300 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 300 Kč
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové B 2059764 200 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 200 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice B 426392 200 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 200 Kč
VTA0001 Vondruška Jan SC vebr-sport B 7207488 200 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 200 Kč
Rank. koef.: 1.04
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 220 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 220 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 220 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 220 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 220 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 220 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 220 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 220 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 220 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 220 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 8636195 220 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 220 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 220 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 220 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 220 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 220 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 220 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 220 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 220 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 220 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 7300181 220 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 220 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 220 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 220 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 220 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 52315 220 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 220 Kč
Rank. koef.: 1.04
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 80 Kč
JHB7703 Slavíček Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103798 80 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
VCB8901 Krška Vojtěch OB České Budějovice C 2080931 80 Kč
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
CHT9101 Janda Petr OOB SK Chrast C 2125330 120 Kč
RUZ0000 Pavlík Lukáš TJ Růžená C 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 200 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 200 Kč
TTR8003 Kroupa Václav OOB Třebíč 303960 300 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 200 Kč
SJH8001 Rychtárik Ladislav SJH Jindřichův Hradec C 436407 200 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 200 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 200 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 200 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 200 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 200 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 300 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 53133 300 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 200 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 200 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 200 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 200 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 200 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 200 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 200 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 200 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 200 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 200 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 200 Kč
STA7702 Wierer Martin OK Střelka C 2116452 200 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 200 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 200 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 80 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 200 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 200 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 200 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 200 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 200 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 200 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 200 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 8656643 200 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 200 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SJH Jindřichův Hradec C 995874 200 Kč
SJH6502 Novotný Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079504 200 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 200 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 200 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 200 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 200 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 200 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 200 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 200 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 200 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 200 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 200 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 200 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 426352 200 Kč
0060002 Zámečník Pavel 006 - Zámečníci 2801012 300 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 200 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 200 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 300 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 200 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 200 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 200 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 200 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 200 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 200 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 200 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 200 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662681 200 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 200 Kč
OSN6811 Janíček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 232029 300 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 200 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 200 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 200 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 150 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 150 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 150 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 150 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 150 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 150 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 150 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 225 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 150 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 150 Kč
SJH5201 Jarčevský Pavel SJH Jindřichův Hradec C 331289 150 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 225 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 150 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 150 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 150 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 150 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 225 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 225 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 150 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 225 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
0010002 Hamáková Zuzana 001 - Xxx 2148107 40 Kč
JHB1352 Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1551 Rychtáriková Sofie SJH Jindřichův Hradec C 2118501 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1052 Píšová Gréta SJH Jindřichův Hradec C 2096227 40 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SJH Jindřichův Hradec C 681884 40 Kč
SJH1154 Kösslová Šárka SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 40 Kč
VTA1102 Pokorný Vítek SC vebr-sport C 2019545 40 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 2141924 40 Kč
VTA1701 Lexa Vendelín SC vebr-sport C 2019541 40 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2125340 40 Kč
RUZ1300 Jelínek Šimon TJ Růžená C 2092366 40 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 40 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 40 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 40 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 1091203 40 Kč
0020001 Věříšová Lenka 002 - Věříšovi 2129221 40 Kč
VCB8851 Kršková Lenka OB České Budějovice C 232351 40 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 40 Kč
JHB8452 Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
SJH7602 Kössl Jan SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 40 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 40 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 40 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 40 Kč
0040001 Horák Pavel 004 - PavelH 2088722 40 Kč
VCB7512 Procházka Robert OB České Budějovice C 426393 40 Kč
STA7651 Vítovcová Radana OK Střelka C 2118113 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 40 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 40 Kč
celkem přihlášených: 569, vklad: 83030 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.