Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
02.06.2019
Místo konání:
Otaslavice
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D70B     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H70C     H75B     H80B     HD10N     HDR     P    
2.20 km, 35 m, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 60 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 2051531 60 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2061817 60 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 60 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 60 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 60 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 60 Kč
JPV0999 Soldánová Pavlína Oddíl OS SK Prostějov C 49873 60 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 60 Kč
0100001 KRŇOVÁ Anna 010 - OS SK Prostějov 2080972 60 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 60 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 60 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 60 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 60 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 60 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 60 Kč
TZL0954 Pozlovská Eliška SKOB Zlín C 8605 60 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 60 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno C 52680 60 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 60 Kč
UOL1151 Zbíralová Kateřina SOB Olomouc C 60 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 60 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 90 Kč
2.30 km, 50 m, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 2069073 60 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 60 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 60 Kč
SKM0850 Buksová Karolína KOB Směr Kroměříž C 436932 60 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 60 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 60 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 896972 60 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 8180908 60 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 60 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 60 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 60 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 60 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 60 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 60 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 60 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 60 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 60 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670787 60 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 60 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 60 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 60 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 60 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 60 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 60 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 60 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2135185 60 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 60 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 2070831 60 Kč
SSU0751 Vavříková Tereza SK Severka Šumperk 52553 60 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 90 Kč
3.00 km, 75 m, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 2069072 120 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 120 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 8667550 120 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52032 120 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 120 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 8660378 120 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 120 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 120 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 8028875 120 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 120 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 8149311 120 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 120 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 8000238 120 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 120 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8667994 120 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 120 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 120 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 120 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 120 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 120 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 120 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 120 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 120 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 120 Kč
27S1650 Kendrová Tereza (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 120 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 120 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 120 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 120 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 8660428 120 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 8660552 120 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 120 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 120 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 120 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno B 2054645 120 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8123459 120 Kč
2.50 km, 60 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 60 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 60 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 60 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 60 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 2044889 60 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 60 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 2080829 60 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 49360 60 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 60 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 8250121 60 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 8670800 60 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál C 2091593 60 Kč
3.30 km, 90 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8655426 180 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 8655425 180 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 180 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 180 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 180 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 180 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 180 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 180 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 180 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 180 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava A 8656605 180 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 180 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 8660531 180 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 180 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 180 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 180 Kč
TZL0458 Šrámková Aneta SKOB Zlín B 2121123 180 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 180 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 180 Kč
3.10 km, 85 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 995797 110 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 110 Kč
KSU0383 Murínová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103267 110 Kč
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 180 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 180 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 180 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 180 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 180 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 180 Kč
3.30 km, 90 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 110 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice B 52722 110 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 110 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice C 110 Kč
3.90 km, 110 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 8670492 180 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 180 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 180 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno B 7204506 180 Kč
4.20 km, 140 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice C 8635805 190 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 190 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 190 Kč
86S8950 Kotrlová Janka (SVK) Slávia ZU Žilina 9102150 190 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 190 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 190 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 190 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 190 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 190 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 190 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 190 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 190 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 190 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 190 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 190 Kč
3.90 km, 110 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 110 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 110 Kč
JPV8550 Šebková Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2109698 110 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 110 Kč
0040001 Pangrácová Marie 004 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 110 Kč
0030001 Hornová Lenka 003 - SK SKIVELO Olomouc 2092370 110 Kč
0030005 Pangrácová Anna 003 - SK SKIVELO Olomouc 2103250 110 Kč
JPV8750 Cetkovská Tereza Oddíl OS SK Prostějov C 2109697 110 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 110 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál C 51883 110 Kč
3.90 km, 110 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 180 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 180 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 180 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 180 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 180 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 180 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 180 Kč
ZBM7454 Bukovacová Alena SK Žabovřesky Brno C 522004 180 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 180 Kč
TZL8250 Šidlová Klára SKOB Zlín C 7209281 270 Kč
3.30 km, 90 m, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 2069071 110 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 110 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 110 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 110 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 110 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 110 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 110 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 110 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 110 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 110 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 110 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 110 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 110 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 110 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 110 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 110 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 110 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 110 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 110 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 110 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 110 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 110 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 165 Kč
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 180 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 180 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 180 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 180 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 180 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 180 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 180 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 180 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 180 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 180 Kč
3.50 km, 105 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 180 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 180 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 180 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 180 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 180 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 180 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 180 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 180 Kč
24I4015 Anat Meir (ISR) Israel Orienteering 1111774 180 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 180 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 49883 180 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 180 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 180 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 180 Kč
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2032169 110 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 110 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 110 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 110 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 110 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 110 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 110 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 110 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 110 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 110 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 110 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 110 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 110 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 110 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 110 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 110 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 110 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 110 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 110 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 110 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 110 Kč
0180002 Marie Ženčáková 018 - ASPV OA Šumperk 2032185 110 Kč
0180003 Felklová Jarmila 018 - ASPV OA Šumperk 433098 110 Kč
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 180 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 180 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 180 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 180 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 180 Kč
24I4000 Shachar Noiman Anat (ISR) Israel Orienteering 2071092 180 Kč
24I4009 Rainhartz Orit (ISR) Israel Orienteering 2071557 180 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 180 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 180 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 180 Kč
3.00 km, 80 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 180 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 180 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 180 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 180 Kč
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 8004296 180 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071309 180 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 180 Kč
TZL6263 Cetkovská Alena SKOB Zlín C 53342 180 Kč
24I4002 Hagit Wiess (ISR) Israel Orienteering 2088710 180 Kč
24I4011 Nativ Ruth (ISR) Israel Orienteering 2071179 180 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 180 Kč
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 110 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 110 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 110 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 110 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 110 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 2080971 110 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 110 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ a MŠ Těšetice 2102820 110 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 110 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 110 Kč
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 140 Kč
24I4004 Regev Yael Rivka (ISR) Israel Orienteering 2071021 140 Kč
24I4006 Lisa Mishli (ISR) Israel Orienteering 2071083 140 Kč
24I4007 Nurit shmuely (ISR) Israel Orienteering 2071296 140 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 140 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 140 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 140 Kč
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 140 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 140 Kč
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 110 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 110 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 110 Kč
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 140 Kč
24I4016 Kotzer Andra (ISR) Israel Orienteering 2071234 140 Kč
2.20 km, 35 m, 7 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 60 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 2127594 60 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 60 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 60 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 682345 60 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2051506 60 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 60 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 2084933 60 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 60 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2148080 60 Kč
SSU0900 Heiser Matěj SK Severka Šumperk C 9102883 60 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 60 Kč
KSU0929 Sovadina Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 60 Kč
KSU0919 Stojaník Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 60 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2148055 60 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 60 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108868 60 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 60 Kč
KSU1001 Sovadina Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 60 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 60 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 60 Kč
RBK0861 Rudolf Jan SK Radioklub Blansko zapůjčit 80 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 60 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 90 Kč
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 2133905 60 Kč
SKM0801 Mlčoch Jakub KOB Směr Kroměříž C 53811 60 Kč
SKM0800 Buksa Jan KOB Směr Kroměříž C 53817 60 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8655482 60 Kč
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 416128 60 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 7201830 60 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 60 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 2061762 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 60 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 60 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 7210090 60 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 2061842 60 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 60 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 60 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 60 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 60 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 60 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 60 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 52500 60 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 7209278 60 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 60 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 52844 60 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 60 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 60 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 60 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 60 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 60 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 60 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno C 8667953 60 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 60 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín C 2134314 60 Kč
UOL0803 Heča Michal SOB Olomouc C zapůjčit 80 Kč
NNN1162 Skácel Viktor Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 60 Kč
3.10 km, 85 m, 14 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 120 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 120 Kč
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava B 8670495 120 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 120 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 120 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 120 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 120 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 120 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 120 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 120 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 8660437 120 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 120 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 120 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8660548 120 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 120 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8655447 120 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 120 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8100029 120 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 2135180 120 Kč
27S0502 Berčík Jakub (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2134365 120 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 2113096 120 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 331690 120 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 120 Kč
LCE0603 Veselka Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 52687 120 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 120 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2104587 120 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 120 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 120 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno B 2096113 120 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2078496 120 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 120 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8670828 120 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8660418 120 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 120 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 120 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 120 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 120 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 120 Kč
LCE0604 Křapa Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 52693 180 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 428262 180 Kč
3.00 km, 75 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 60 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 8440505 60 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 60 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 60 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 60 Kč
0090001 Lasota Jan 009 - Lasota neregistrovaní 2067241 60 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 60 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 60 Kč
PTE0501 Fajstl Vojtěch TJ Sokol Ptení C 2102714 60 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 60 Kč
3.80 km, 95 m, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8655427 180 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 180 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 8000241 180 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 8667988 180 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 180 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8654 180 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 180 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 180 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 180 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 180 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 180 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 180 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 180 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 180 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 8660475 180 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 180 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 180 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 180 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 180 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 8660413 180 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 8663130 180 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660439 180 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 180 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 8670802 180 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 180 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 180 Kč
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 110 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 110 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc C 2148133 110 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc C 52450 110 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 110 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 165 Kč
4.60 km, 155 m, 20 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 8655429 180 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 180 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8645931 180 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 180 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8090126 180 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 180 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8655428 180 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 180 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 180 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8090134 180 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 180 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 180 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 8670821 180 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 180 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 180 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 180 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 2133890 180 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 180 Kč
3.80 km, 95 m, 17 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 361996 110 Kč
4.90 km, 165 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 180 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 7209362 180 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 180 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662750 180 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 180 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 8660415 180 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 180 Kč
5.60 km, 210 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 190 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 190 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 190 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 190 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 190 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 8662744 190 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 190 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 190 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 190 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 190 Kč
86S8900 Vríčan Peter (SVK) Slávia ZU Žilina 9201671 190 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 190 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 190 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 190 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 190 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 190 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 190 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 190 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 190 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 190 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 190 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 190 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 190 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 190 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 190 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 190 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 190 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 190 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 190 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš OOB Aš C zapůjčit 210 Kč
ZBM7605 Bukovac Maroš SK Žabovřesky Brno C 525005 190 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 190 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 190 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 190 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 190 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 190 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín R 8000665 190 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 190 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 190 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 190 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 285 Kč
4.90 km, 165 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 110 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 110 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 110 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 110 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 110 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 110 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 110 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 110 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 110 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 110 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 110 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 110 Kč
JPV9300 Drmola Filip Oddíl OS SK Prostějov 2148150 110 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 110 Kč
0020001 Klíma Kamil 002 - SK Olympia Praha SPS 8667960 110 Kč
0030002 Procházka Josef 003 - SK SKIVELO Olomouc 2083419 110 Kč
0030003 Semerád Jan 003 - SK SKIVELO Olomouc 2083362 110 Kč
0030004 Bednařík Marek 003 - SK SKIVELO Olomouc 2104685 110 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 110 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 110 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 110 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 110 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 110 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 1602632 110 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 110 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 110 Kč
0200001 Pekárek Michal 020 - RBK 301285 110 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 110 Kč
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 8670457 110 Kč
NNN9861 Rušil Michal Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 515175 165 Kč
4.90 km, 165 m, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 180 Kč
SKM7701 Rytíř Jan KOB Směr Kroměříž C 7210872 180 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 02113099 180 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 8018801 180 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 180 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 180 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 180 Kč
0080001 Karásek Michal 008 - Krumsín 433096 180 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 180 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 180 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 180 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 180 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 180 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 180 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 180 Kč
4.20 km, 140 m, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 110 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 110 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 110 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 110 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 110 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 110 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 110 Kč
0090002 Lasota Marek 009 - Lasota neregistrovaní 2087636 110 Kč
TRI7803 Krček Jakub TJ TŽ Třinec C 49356 110 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 110 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 110 Kč
PTE7619 Dušek Václav TJ Sokol Ptení C 8824 110 Kč
0180001 Ženčák Jaroslav 018 - ASPV OA Šumperk 2060274 110 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 110 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 110 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 110 Kč
4.60 km, 155 m, 20 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 180 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 180 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 180 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 180 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 180 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 180 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 180 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 180 Kč
BOR7714 Prošek Jan OK Jiskra Nový Bor C 8409 180 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 180 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 180 Kč
SIT7703 Bíčánek Milan OK SILESIA C 7861 180 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 180 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 180 Kč
LCE7517 Aleš David OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660924 180 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 180 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 180 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 180 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 180 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 270 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 270 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 270 Kč
3.80 km, 95 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 7202579 180 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 180 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 180 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 180 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 180 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 180 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 180 Kč
24I4010 Yaniv Rainhartz (ISR) Israel Orienteering 2071381 180 Kč
24I4029 David Gorin (ISR) Israel Orienteering 2071685 180 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 180 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 180 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 180 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 180 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 180 Kč
ZBM7202 Ježek Petr SK Žabovřesky Brno C 7300188 180 Kč
KSU6844 Mátl Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515459 180 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 270 Kč
3.70 km, 125 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 110 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 110 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 110 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 110 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 110 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 1421294 110 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 110 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 110 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 110 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 110 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 110 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 110 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 110 Kč
JPV6800 Pelikán Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 352344 110 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 110 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 110 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 110 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 110 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 110 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 110 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 110 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 110 Kč
0240001 Furmánek Zdeněk 024 - železničáři zapůjčit 130 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 515452 165 Kč
3.70 km, 125 m, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 180 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 7210876 180 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 180 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 180 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 180 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 180 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 180 Kč
24I3999 Noiman Ziv (ISR) Israel Orienteering 9201026 180 Kč
24I4020 Twig Ron (ISR) Israel Orienteering 2071158 180 Kč
24I4024 Amos Segal (ISR) Israel Orienteering 2071672 180 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 180 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 180 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 180 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 180 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 180 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 180 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 180 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 2112777 180 Kč
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 180 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 180 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 180 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 180 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 180 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 180 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 180 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 180 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 180 Kč
24I4017 Melamed Dror (ISR) Israel Orienteering 2071164 180 Kč
24I4021 Shachar Josef (ISR) Israel Orienteering 8140363 180 Kč
24I4022 Brit Edo (ISR) Israel Orienteering 2071077 180 Kč
24I4027 Dror Zipori (ISR) Israel Orienteering 8222222 180 Kč
24I4032 Yaron Nechushtan (ISR) Israel Orienteering 2071057 180 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 180 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 180 Kč
3.50 km, 105 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 110 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 110 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 110 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 110 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 110 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 110 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 110 Kč
0120001 Buráň Zdeněk 012 - BzB 2127637 110 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ a MŠ Těšetice C 8656544 110 Kč
0180004 Felkl Luděk 018 - ASPV OA Šumperk 52589 110 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 110 Kč
3.50 km, 105 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 140 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 140 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 140 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 140 Kč
24I4001 Moshe Manor (ISR) Israel Orienteering 2071503 140 Kč
24I4003 Regev Shmuel (ISR) Israel Orienteering 2071037 140 Kč
24I4012 Yodfat Ofer (ISR) Israel Orienteering 2071017 140 Kč
24I4018 Wollstein-Ofer Dan (ISR) Israel Orienteering 2071040 140 Kč
24I4023 Ben Sitrit Meir (ISR) Israel Orienteering 2071064 140 Kč
24I4028 Mordechai Buchbinder (ISR) Israel Orienteering 2071053 140 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 140 Kč
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 140 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 8654811 140 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 140 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 140 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 140 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 140 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 140 Kč
0050001 Novák Miroslav 005 - Novakovi 8007006 140 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 140 Kč
24I4005 Yuval Mishli (ISR) Israel Orienteering 2071039 140 Kč
24I4008 Shmuely Asher (ISR) Israel Orienteering 2071026 140 Kč
24I4014 Avital Rapoport Ofer (ISR) Israel Orienteering 8461951 140 Kč
24I4031 Abraham Yuval (ISR) Israel Orienteering 2071242 140 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 140 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 140 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 140 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 140 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 140 Kč
3.00 km, 80 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 140 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 140 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 140 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 140 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 140 Kč
24I4013 Shaul Shefi (ISR) Israel Orienteering 2071049 140 Kč
24I4019 Abugani Shmuel (ISR) Israel Orienteering 2071291 140 Kč
24I4025 Oded Levin (ISR) Israel Orienteering 2071048 140 Kč
24I4030 Moshe Ravid (ISR) Israel Orienteering 2071644 140 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 140 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 140 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 140 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 140 Kč
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 110 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 165 Kč
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 140 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 140 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 140 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 140 Kč
24I4026 Menachem Yochanan Minsky (ISR) Israel Orienteering 2071005 140 Kč
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 140 Kč
2.10 km, 35 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 53348 60 Kč
SKM0900 Rose Ondřej KOB Směr Kroměříž C 51305 60 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 60 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 60 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 60 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 60 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 7000379 60 Kč
JPV1000 Pelikán David Oddíl OS SK Prostějov C 207822 60 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 60 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 60 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127543 60 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 60 Kč
SKM0950 Skopalová Alexandra KOB Směr Kroměříž C 331683 60 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 53899 60 Kč
2.20 km, 35 m, 7 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2111741 60 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 8662350 60 Kč
0050002 Brabec Lukáš 005 - Novakovi 845424 60 Kč
0050003 Brabcová Tina 005 - Novakovi 52054 60 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 60 Kč
0070001 Palasová Barbora 007 - OB Veliková 49513 60 Kč
0080002 Karásek Richard 008 - Krumsín 2120651 60 Kč
STE1500 Tomášek David SK SKI-OB Šternberk C 60 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 60 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 251023 60 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 60 Kč
UBM1651 Račanská Josefína MENISKOS Brno C 2126246 60 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 60 Kč
0160002 Pokluda Filip 016 - FreeRun Zlín 2148239 60 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 60 Kč
ZBM1007 Bukovác Lukáš SK Žabovřesky Brno C 307460 60 Kč
ZBM1212 Stachoň Štěpán SK Žabovřesky Brno C 976000 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 60 Kč
PTE1400 Fládr Jan TJ Sokol Ptení C 2102683 60 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 60 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 60 Kč
PLU1165 Lorencová Justýna TJ SOKOL Plumlov 60 Kč
BFM1601 Freith Kvido SKOB Frýdek - Místek 49453 60 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 60 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 60 Kč
NNN1161 Skácelová Beáta Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 60 Kč
TZL1450 Šidlová Dorota SKOB Zlín C 60 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 2020742 60 Kč
NNN1168 Petřivalská Anežka Neregistrovaní 1004660 60 Kč
NNN1169 Petřivalská Eliška Neregistrovaní 1700082 60 Kč
0300001 Šímová Klaudie 030 - Tesla Brno zapůjčit 80 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 60 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko 219251 60 Kč
3.30 km, 85 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 100 Kč
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 232399 100 Kč
SKM76xx Rytířová Silvie KOB Směr Kroměříž 53822 100 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 100 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 7206554 100 Kč
STE9750 Mikošková Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2143385 100 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 100 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 100 Kč
0100002 KRŇA Pavel 010 - OS SK Prostějov 2080970 100 Kč
TRI7602 Krupa David TJ TŽ Třinec C 49355 100 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 100 Kč
0120002 Buráňová Hana 012 - BzB 2108870 100 Kč
0130001 Verner Leoš 013 - NOCH zapůjčit 120 Kč
0160001 Pokluda Ondřej 016 - FreeRun Zlín zapůjčit 120 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 100 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 100 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 100 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 8827 100 Kč
SKMyyyy Skopalová Kateřina KOB Směr Kroměříž 436930 100 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 100 Kč
TBM7555 Mudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno 232377 100 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 100 Kč
0210001 Sladká Magdalena 021 - PBM 49465 100 Kč
PLU1166 Lorenc Martin TJ SOKOL Plumlov 100 Kč
RBK7461 Rudolf Pavel SK Radioklub Blansko zapůjčit 120 Kč
RBK0551 Rudolfová Eva SK Radioklub Blansko zapůjčit 120 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 100 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 2020743 100 Kč
celkem přihlášených: 793, vklad: 101760 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.