Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0950 | Walaská KláraWalaská Klára | TJ TŽ Třinec | C | 2102570 | 60 Kč |
PLU0950 | Chytráčková ZuzanaChytráčková Zuzana | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 60 Kč |
PLU1051 | Luterová LauraLuterová Laura | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061817 | 60 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 428280 | 60 Kč |
OOP0950 | Švidrnochová NelaŠvidrnochová Nela | TJ Opava | C | 2060211 | 60 Kč |
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127853 | 60 Kč |
VIC0951 | Vlčková MarkétaVlčková Markéta | OB Vizovice | C | 425437 | 60 Kč |
JPV0999 | Soldánová PavlínaSoldánová Pavlína | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49873 | 60 Kč |
STE1051 | Tomášková AnnaTomášková Anna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102861 | 60 Kč |
0100001 | KRŇOVÁ AnnaKRŇOVÁ Anna | 010 - OS SK Prostějov | 2080972 | 60 Kč | |
TZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | SKOB Zlín | C | 7209279 | 60 Kč |
TZL0952 | Novosadová KláraNovosadová Klára | SKOB Zlín | C | 2070833 | 60 Kč |
RBK0952 | Šujanová RozálieŠujanová Rozálie | SK Radioklub Blansko | C | 2115694 | 60 Kč |
LCE1051 | Slámová JulieSlámová Julie | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51298 | 60 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053541 | 60 Kč |
KSU1050 | Jordánová NellyJordánová Nelly | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108906 | 60 Kč |
TZL0954 | Pozlovská EliškaPozlovská Eliška | SKOB Zlín | C | 8605 | 60 Kč |
UOL0951 | Paulíčková AdelaPaulíčková Adela | SOB Olomouc | C | 2118494 | 60 Kč |
TBM0953 | Mudráková NatálieMudráková Natálie | KOS TJ Tesla Brno | C | 52680 | 60 Kč |
TZL0955 | Mašláňová EmaMašláňová Ema | SKOB Zlín | C | 08411 | 60 Kč |
UOL1151 | Zbíralová KateřinaZbíralová Kateřina | SOB Olomouc | C | 60 Kč | |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 2113056 | 60 Kč |
VIC0952 | Kubíčková LucieKubíčková Lucie | OB Vizovice | C | 425438 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0753 | Jílková PavlaJílková Pavla | SOB Olomouc | B | 2069073 | 60 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 60 Kč |
TBM0980 | Ptáčková JuliePtáčková Julie | KOS TJ Tesla Brno | C | 53250 | 60 Kč |
SKM0850 | Buksová KarolínaBuksová Karolína | KOB Směr Kroměříž | C | 436932 | 60 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | B | 8004292 | 60 Kč |
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 681869 | 60 Kč |
PLU0854 | Slezáková VendulaSlezáková Vendula | TJ SOKOL Plumlov | C | 896972 | 60 Kč |
TBM0888 | Čechová JohanaČechová Johana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8180908 | 60 Kč |
AOP0752 | Cetlová KarolínaCetlová Karolína | Orientační Běh Opava | B | 2091596 | 60 Kč |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | C | 232251 | 60 Kč |
TBM0780 | Vernerová HanaVernerová Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 2087664 | 60 Kč |
38S0850 | Valyavka ViktoriyaValyavka Viktoriya | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071292 | 60 Kč | |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | C | 2090865 | 60 Kč |
RBK0752 | Šujanová BerenikaŠujanová Berenika | SK Radioklub Blansko | C | 2115693 | 60 Kč |
VRB0777 | Malá KarolínaMalá Karolína | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067388 | 60 Kč |
LCE0751 | Hrbáčková MichaelaHrbáčková Michaela | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 8680292 | 60 Kč |
LCE0851 | Michálková SabinaMichálková Sabina | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 253362 | 60 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8670787 | 60 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 60 Kč |
TZL0858 | Lázničková AlžbětaLázničková Alžběta | SKOB Zlín | C | 331753 | 60 Kč |
ZBM0752 | Finstrlová KristýnaFinstrlová Kristýna | SK Brno Žabovřesky | B | 2067231 | 60 Kč |
ZBM0850 | Kočová KláraKočová Klára | SK Brno Žabovřesky | C | 2061840 | 60 Kč |
ZBM0854 | Rotková VeronikaRotková Veronika | SK Brno Žabovřesky | C | 2103674 | 60 Kč |
UOL0750 | Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza | SOB Olomouc | B | 2069082 | 60 Kč |
PTE0850 | Vrbová MarieVrbová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 2135198 | 60 Kč |
PTE0852 | Klapková AlžbětaKlapková Alžběta | TJ Sokol Ptení | C | 2135185 | 60 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2135196 | 60 Kč |
TZL0851 | Fišerová MarkétaFišerová Markéta | SKOB Zlín | B | 2070831 | 60 Kč |
SSU0751 | Vavříková TerezaVavříková Tereza | SK Severka Šumperk | 52553 | 60 Kč | |
ASU0799 | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | C | 416509 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0654 | Jílková LenkaJílková Lenka | SOB Olomouc | B | 2069072 | 120 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | B | 2069085 | 120 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | A | 8667550 | 120 Kč |
LBM0651 | Tomanová EliškaTomanová Eliška | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | B | 52032 | 120 Kč |
MOV0751 | Štětínská TerezaŠtětínská Tereza | SKOB Ostrava | B | 8670475 | 120 Kč |
AOP0651 | Holasová BarboraHolasová Barbora | Orientační Běh Opava | B | 8660378 | 120 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | A | 8655378 | 120 Kč |
TRI0551 | Kolarczyková EliškaKolarczyková Eliška | TJ TŽ Třinec | B | 7210919 | 120 Kč |
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | B | 8028875 | 120 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | B | 7003005 | 120 Kč |
TBM0659 | Doušková HanaDoušková Hana | KOS TJ Tesla Brno | B | 8149311 | 120 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 2111803 | 120 Kč |
AOP0552 | Cetlová MagdalénaCetlová Magdaléna | Orientační Běh Opava | B | 8000238 | 120 Kč |
BFM0551 | Zahradníková KateřinaZahradníková Kateřina | SKOB Frýdek - Místek | B | 2102874 | 120 Kč |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | B | 8667994 | 120 Kč |
TBM0660 | Hlaváčová LucieHlaváčová Lucie | KOS TJ Tesla Brno | B | 2059757 | 120 Kč |
TZL0651 | Kusáková ValentýnaKusáková Valentýna | SKOB Zlín | B | 7211007 | 120 Kč |
MOV0551 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SKOB Ostrava | B | 8670491 | 120 Kč |
MOV0650 | Pavlová EliškaPavlová Eliška | SKOB Ostrava | B | 8670472 | 120 Kč |
MOV0654 | Čudková KristýnaČudková Kristýna | SKOB Ostrava | B | 8670474 | 120 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108903 | 120 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108918 | 120 Kč |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | B | 8654916 | 120 Kč |
TBM0653 | Fuchsová EmaFuchsová Ema | KOS TJ Tesla Brno | B | 8667974 | 120 Kč |
27S1650 | Kendrová TerezaKendrová Tereza | (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 2078493 | 120 Kč | |
LCE0551 | Pišová AdélaPišová Adéla | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 8662430 | 120 Kč |
KSU0550 | Konečná JulieKonečná Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053569 | 120 Kč |
ZBM0552 | Finstrlová JulieFinstrlová Julie | SK Brno Žabovřesky | A | 8660424 | 120 Kč |
ZBM0553 | Ondrová AnnaOndrová Anna | SK Brno Žabovřesky | B | 8660428 | 120 Kč |
ZBM0560 | Ježková IvanaJežková Ivana | SK Brno Žabovřesky | A | 8660552 | 120 Kč |
ZBM0651 | Finstrlová LucieFinstrlová Lucie | SK Brno Žabovřesky | B | 2051514 | 120 Kč |
TZL0551 | Batani ValentinaBatani Valentina | SKOB Zlín | A | 8050121 | 120 Kč |
VRB0555 | Tomčíková EliškaTomčíková Eliška | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067392 | 120 Kč |
ABM0655 | Palátová RenátaPalátová Renáta | KOB ALFA Brno | B | 2054645 | 120 Kč |
TBM0679 | Doušková KateřinaDoušková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | B | 8123459 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 60 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 60 Kč |
ZPV0555 | Karásková DenisaKarásková Denisa | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 60 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 60 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 2044889 | 60 Kč |
STE0652 | Kotrle SylviaKotrle Sylvia | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108917 | 60 Kč |
STE0551 | Pospíšilová StellaPospíšilová Stella | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080829 | 60 Kč |
TRI0550 | Krčková LucieKrčková Lucie | TJ TŽ Třinec | C | 49360 | 60 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 60 Kč |
TZL0550 | Batani ValeriaBatani Valeria | SKOB Zlín | C | 8250121 | 60 Kč |
TZL0552 | Matochová AdélaMatochová Adéla | SKOB Zlín | C | 8670800 | 60 Kč |
SBR0550 | Good EliškaGood Eliška | SKOB Bruntál | C | 2091593 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 8655426 | 180 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 8655425 | 180 Kč |
AOP0351 | Pachmannová BáraPachmannová Bára | Orientační Běh Opava | B | 8656710 | 180 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 8660570 | 180 Kč |
TRI0450 | Bruková PetraBruková Petra | TJ TŽ Třinec | B | 8660369 | 180 Kč |
TRI0451 | Haltofová RomanaHaltofová Romana | TJ TŽ Třinec | B | 8670381 | 180 Kč |
TRI0453 | Rybková VendulaRybková Vendula | TJ TŽ Třinec | B | 7002089 | 180 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | B | 8004313 | 180 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | B | 2087689 | 180 Kč |
TBM0460 | Miková LenkaMiková Lenka | KOS TJ Tesla Brno | B | 8663167 | 180 Kč |
OOP0451 | Švidrnochová EliškaŠvidrnochová Eliška | TJ Opava | A | 8656605 | 180 Kč |
AOP0452 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Orientační Běh Opava | B | 8004330 | 180 Kč |
UOL0352 | Bídová MarkétaBídová Markéta | SOB Olomouc | B | 8660531 | 180 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 180 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 180 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 8660567 | 180 Kč |
TZL0458 | Šrámková AnetaŠrámková Aneta | SKOB Zlín | B | 2121123 | 180 Kč |
LCE0352 | Mudráková EliškaMudráková Eliška | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 889308 | 180 Kč |
TZL0451 | Mrkvičková EmaMrkvičková Ema | SKOB Zlín | B | 2091565 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0452 | Kolaříková EliškaKolaříková Eliška | SKOB Zlín | C | 995797 | 110 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443076 | 110 Kč |
KSU0383 | Murínová MarkétaMurínová Markéta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103267 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0255 | Kočová HalinaKočová Halina | SKOB Zlín | B | 2091546 | 180 Kč |
TZL0253 | Tichá MarieTichá Marie | SKOB Zlín | B | 2091544 | 180 Kč |
TZL0252 | Tichá JulieTichá Julie | SKOB Zlín | B | 2091554 | 180 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 7203461 | 180 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 180 Kč |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | B | 2092435 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VIC0151 | Sadílková IvaSadílková Iva | OB Vizovice | C | 53122 | 110 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | B | 52722 | 110 Kč |
STE0253 | Pospíšilová HelenaPospíšilová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080839 | 110 Kč |
LCE0256 | Končáková AlžbětaKončáková Alžběta | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV0051 | Štrosová JanaŠtrosová Jana | SKOB Ostrava | B | 8670492 | 180 Kč |
SOP0050 | Hájková LenkaHájková Lenka | OOB TJ Slezan Opava | A | 7207857 | 180 Kč |
TZL0058 | Kundratová LucieKundratová Lucie | SKOB Zlín | B | 7203458 | 180 Kč |
TBM0059 | Štefková KláraŠtefková Klára | KOS TJ Tesla Brno | B | 7204506 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON8888 | Hlavová HanaHlavová Hana | KOB Konice | C | 8635805 | 190 Kč |
VBM8558 | Vernerová RadkaVernerová Radka | VSK Mendelu Brno | C | 53211 | 190 Kč |
PTE9474 | Vítková LucieVítková Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8656506 | 190 Kč |
86S8950 | Kotrlová JankaKotrlová Janka | (SVK) Slávia ZU Žilina | 9102150 | 190 Kč | |
TZL8181 | Slováčková VěraSlováčková Věra | SKOB Zlín | C | 53339 | 190 Kč |
PTE8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | TJ Sokol Ptení | C | 1424653 | 190 Kč |
TZL7653 | Pekárková EvaPekárková Eva | SKOB Zlín | C | 8663119 | 190 Kč |
SVS8151 | Bouzková KatkaBouzková Katka | Orientklub Vsetín | C | 53385 | 190 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 8663157 | 190 Kč |
RBK9252 | Mazalová MonikaMazalová Monika | SK Radioklub Blansko | C | 8667995 | 190 Kč |
LCE8151 | Michálková RenataMichálková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2088219 | 190 Kč |
ZBM8451 | Stachoňová BarbaraStachoňová Barbara | SK Brno Žabovřesky | C | 7906090 | 190 Kč |
KON9175 | Dittrichová ZuzanaDittrichová Zuzana | KOB Konice | C | 52416 | 190 Kč |
ZBM8772 | Adamová EvaAdamová Eva | SK Brno Žabovřesky | C | 52039 | 190 Kč |
PHK8569 | Šímová JanaŠímová Jana | OK 99 Hradec Králové | C | 553442 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SVS8751 | Maliňáková PetraMaliňáková Petra | Orientklub Vsetín | C | 53387 | 110 Kč |
TBM7374 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083378 | 110 Kč |
JPV8550 | Šebková KláraŠebková Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109698 | 110 Kč |
KVS8550 | Muchová BarboraMuchová Barbora | SKOB Kobra Vsetín | C | 2080849 | 110 Kč |
0040001 | Pangrácová MariePangrácová Marie | 004 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. | 8028804 | 110 Kč | |
0030001 | Hornová LenkaHornová Lenka | 003 - SK SKIVELO Olomouc | 2092370 | 110 Kč | |
0030005 | Pangrácová AnnaPangrácová Anna | 003 - SK SKIVELO Olomouc | 2103250 | 110 Kč | |
JPV8750 | Cetkovská TerezaCetkovská Tereza | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109697 | 110 Kč |
UOL7651 | Janošíková LenkaJanošíková Lenka | SOB Olomouc | C | 301554 | 110 Kč |
SBR8750 | Czaschová EmílieCzaschová Emílie | SKOB Bruntál | C | 51883 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP8050 | Librová LucieLibrová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 49386 | 180 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 52208 | 180 Kč |
AOP7951 | Gallo MartinaGallo Martina | Orientační Běh Opava | C | 7204970 | 180 Kč |
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 981818 | 180 Kč |
TBM7654 | Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2049566 | 180 Kč |
LPU7957 | Lučanová MartaLučanová Marta | OK Lokomotiva Pardubice | C | 515134 | 180 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 8028882 | 180 Kč |
ZBM7454 | Bukovacová AlenaBukovacová Alena | SK Brno Žabovřesky | C | 522004 | 180 Kč |
SBR8050 | Good LudmilaGood Ludmila | SKOB Bruntál | C | 2092369 | 180 Kč |
TZL8250 | Šidlová KláraŠidlová Klára | SKOB Zlín | C | 7209281 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL8050 | Jílková HanaJílková Hana | SOB Olomouc | C | 2069071 | 110 Kč |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 110 Kč |
UOL7652 | Vránová HelenaVránová Helena | SOB Olomouc | C | 9201328 | 110 Kč |
LBM7751 | Tomanová VeronikaTomanová Veronika | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 219277 | 110 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 110 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 110 Kč |
UOL7650 | Šaňáková ŠárkaŠaňáková Šárka | SOB Olomouc | C | 1420235 | 110 Kč |
TBM7659 | Čechová MarcelaČechová Marcela | KOS TJ Tesla Brno | C | 8007659 | 110 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 420402 | 110 Kč |
TBM7275 | Kubáňová JanaKubáňová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8007275 | 110 Kč |
MOV7650 | Štětínská SoňaŠtětínská Soňa | SKOB Ostrava | C | 232406 | 110 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 110 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112743 | 110 Kč |
STE8250 | Tomášková PetraTomášková Petra | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143383 | 110 Kč |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 301698 | 110 Kč |
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 110 Kč |
KON8063 | Rozsívalová PetraRozsívalová Petra | KOB Konice | C | 2112772 | 110 Kč |
LCE8253 | Slámová AlenaSlámová Alena | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 425578 | 110 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 110 Kč |
UOL7851 | Paulíčková BarbaraPaulíčková Barbara | SOB Olomouc | C | 2116467 | 110 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2133902 | 110 Kč |
ABM7451 | Radová MartinaRadová Martina | KOB ALFA Brno | C | 8010 | 110 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 8007503 | 165 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP7351 | Valíková PetraValíková Petra | Orientační Běh Opava | C | 980374 | 180 Kč |
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 51197 | 180 Kč |
OOP7751 | Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana | TJ Opava | C | 7210910 | 180 Kč |
RBK7451 | Broschová LucieBroschová Lucie | SK Radioklub Blansko | C | 2061836 | 180 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 361977 | 180 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 180 Kč |
TZL7350 | Kundratová JanaKundratová Jana | SKOB Zlín | C | 53360 | 180 Kč |
RBK7851 | Šujanová KateřinaŠujanová Kateřina | SK Radioklub Blansko | C | 2127529 | 180 Kč |
ZBM7550 | Finstrlová AlenaFinstrlová Alena | SK Brno Žabovřesky | C | 2087665 | 180 Kč |
TZL7351 | Batani HanaBatani Hana | SKOB Zlín | C | 8100202 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 180 Kč |
MOV7352 | Hulenková MartinaHulenková Martina | SKOB Ostrava | C | 51174 | 180 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 180 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 180 Kč |
VIC7055 | Sadílková LenkaSadílková Lenka | OB Vizovice | C | 416050 | 180 Kč |
HAV7051 | Kaděrová BarboraKaděrová Barbora | OB Havířov | C | 1425330 | 180 Kč |
SIT6951 | Kovaříková MáriaKovaříková Mária | OK SILESIA | C | 8655462 | 180 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 180 Kč |
24I4015 | Anat MeirAnat Meir | (ISR) Israel Orienteering | 1111774 | 180 Kč | |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 180 Kč |
JPV7171 | Vidmuchová MartinaVidmuchová Martina | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49883 | 180 Kč |
BFM7453 | Popieluchová IvonaPopieluchová Ivona | SKOB Frýdek - Místek | C | 2102855 | 180 Kč |
LCE6569 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 9201824 | 180 Kč |
ZBM6251 | Hrušková LenkaHrušková Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 49398 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2032169 | 110 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006556 | 110 Kč |
TBM7060 | Doušková VlastaDoušková Vlasta | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067215 | 110 Kč |
TBM7071 | Miková IvaMiková Iva | KOS TJ Tesla Brno | C | 53270 | 110 Kč |
JPV7474 | Hýblová IvetaHýblová Iveta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127879 | 110 Kč |
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 7209283 | 110 Kč |
TBM7258 | Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka | KOS TJ Tesla Brno | C | 49656 | 110 Kč |
MOV7450 | Vavříková IvetaVavříková Iveta | SKOB Ostrava | C | 2025346 | 110 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 110 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 110 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 110 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 110 Kč |
TBM7260 | Fuchsová MarcelaFuchsová Marcela | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067207 | 110 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 110 Kč |
SKM7351 | Blank RadkaBlank Radka | KOB Směr Kroměříž | C | 53809 | 110 Kč |
SKM7350 | Pěčková MonikaPěčková Monika | KOB Směr Kroměříž | C | 2017677 | 110 Kč |
ASU6099 | Strachotová EvaStrachotová Eva | Magnus Orienteering | C | 52560 | 110 Kč |
STE7454 | Urbanová EditaUrbanová Edita | SK SKI-OB Šternberk | C | 52480 | 110 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 110 Kč |
KSU7383 | Mlčková JanaMlčková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886292 | 110 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 110 Kč |
0180002 | Marie ŽenčákováMarie Ženčáková | 018 - ASPV OA Šumperk | 2032185 | 110 Kč | |
0180003 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | 018 - ASPV OA Šumperk | 433098 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 180 Kč |
OOP6750 | Kociánová EvaKociánová Eva | TJ Opava | C | 2112733 | 180 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 180 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 180 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 180 Kč |
24I4000 | Shachar Noiman AnatShachar Noiman Anat | (ISR) Israel Orienteering | 2071092 | 180 Kč | |
24I4009 | Rainhartz OritRainhartz Orit | (ISR) Israel Orienteering | 2071557 | 180 Kč | |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52451 | 180 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 180 Kč |
TZL6566 | Schäferová JanaSchäferová Jana | SKOB Zlín | C | 52342 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VBM5754 | Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 53306 | 180 Kč |
TRI6450 | Jastrzembská JarmilaJastrzembská Jarmila | TJ TŽ Třinec | C | 8670488 | 180 Kč |
HAV6250 | Sochorová HanaSochorová Hana | OB Havířov | C | 1421893 | 180 Kč |
TZL6262 | Krejčíková MonikaKrejčíková Monika | SKOB Zlín | C | 8260628 | 180 Kč |
AOP6351 | Švejdíková YvonaŠvejdíková Yvona | Orientační Běh Opava | C | 8004296 | 180 Kč |
38S6150 | Denysenko TamaraDenysenko Tamara | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071309 | 180 Kč | |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 180 Kč |
TZL6263 | Cetkovská AlenaCetkovská Alena | SKOB Zlín | C | 53342 | 180 Kč |
24I4002 | Hagit WiessHagit Wiess | (ISR) Israel Orienteering | 2088710 | 180 Kč | |
24I4011 | Nativ RuthNativ Ruth | (ISR) Israel Orienteering | 2071179 | 180 Kč | |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52698 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6452 | Štrajtová ZuzanaŠtrajtová Zuzana | SOB Olomouc | C | 52466 | 110 Kč |
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 7209285 | 110 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 110 Kč |
SBK5555 | Seifertová MarieSeifertová Marie | KOB START Blansko | C | 2011795 | 110 Kč |
SBK5251 | Kolaříková VěraKolaříková Věra | KOB START Blansko | C | 49685 | 110 Kč |
JPV6350 | Honkyšová EvaHonkyšová Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2080971 | 110 Kč |
TZL5954 | Žaludková MiroslavaŽaludková Miroslava | SKOB Zlín | C | 53838 | 110 Kč |
3SX6450 | Roubalíková IvaRoubalíková Iva | ZŠ a MŠ Těšetice | 2102820 | 110 Kč | |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 110 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 2092434 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8662735 | 140 Kč |
24I4004 | Regev Yael RivkaRegev Yael Rivka | (ISR) Israel Orienteering | 2071021 | 140 Kč | |
24I4006 | Lisa MishliLisa Mishli | (ISR) Israel Orienteering | 2071083 | 140 Kč | |
24I4007 | Nurit shmuelyNurit shmuely | (ISR) Israel Orienteering | 2071296 | 140 Kč | |
TBM5451 | Eremiášová JanaEremiášová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 52361 | 140 Kč |
LCE5451 | Cahlová SlávkaCahlová Slávka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416063 | 140 Kč |
LCE5551 | Stackeová AnnaStackeová Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 7053853 | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 140 Kč |
OTK5250 | Volencová IvanaVolencová Ivana | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 8670735 | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5454 | Henková SvatavaHenková Svatava | SK Radioklub Blansko | C | 52092 | 110 Kč |
ASU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Magnus Orienteering | C | 52599 | 110 Kč |
ASU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Magnus Orienteering | C | 52557 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52763 | 140 Kč |
24I4016 | Kotzer AndraKotzer Andra | (ISR) Israel Orienteering | 2071234 | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LBM0909 | Toman MatějToman Matěj | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52038 | 60 Kč |
AOP1000 | Liber VáclavLiber Václav | Orientační Běh Opava | C | 2127594 | 60 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 60 Kč |
SKM1000 | Dittrich MatoušDittrich Matouš | KOB Směr Kroměříž | C | 436931 | 60 Kč |
PLU0900 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 682345 | 60 Kč |
PLU1001 | Lutera OliverLutera Oliver | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 60 Kč |
AOP0902 | Cetl JanCetl Jan | Orientační Běh Opava | C | 307338 | 60 Kč |
TZL0902 | Slováček OndřejSlováček Ondřej | SKOB Zlín | C | 2084933 | 60 Kč |
TZL1000 | Pekárek DavidPekárek David | SKOB Zlín | C | 2121129 | 60 Kč |
LPU0903 | Lučan MatějLučan Matěj | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2148080 | 60 Kč |
SSU0900 | Heiser MatějHeiser Matěj | SK Severka Šumperk | C | 9102883 | 60 Kč |
LCE1111 | Michálek MariánMichálek Marián | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 331675 | 60 Kč |
KSU0929 | Sovadina JakubSovadina Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108889 | 60 Kč |
KSU0919 | Stojaník ZdeněkStojaník Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 60 Kč |
KSU0909 | Mátl JáchymMátl Jáchym | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2148055 | 60 Kč |
KSU1121 | Vlček AntonínVlček Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52258 | 60 Kč |
KSU1111 | Mátl AdamMátl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108868 | 60 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053548 | 60 Kč |
KSU1001 | Sovadina MatějSovadina Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 60 Kč | |
KSU1000 | Jordán DominikJordán Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103281 | 60 Kč |
TZL1005 | Mašláň ProkopMašláň Prokop | SKOB Zlín | C | 52223 | 60 Kč |
RBK0861 | Rudolf JanRudolf Jan | SK Radioklub Blansko | zapůjčit | 80 Kč | |
TBM0904 | Doušek VilémDoušek Vilém | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067212 | 60 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | C | 2020738 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | C | 2133905 | 60 Kč |
SKM0801 | Mlčoch JakubMlčoch Jakub | KOB Směr Kroměříž | C | 53811 | 60 Kč |
SKM0800 | Buksa JanBuksa Jan | KOB Směr Kroměříž | C | 53817 | 60 Kč |
TRI0706 | Krupa JanKrupa Jan | TJ TŽ Třinec | B | 8655482 | 60 Kč |
TRI0802 | Bocek VáclavBocek Václav | TJ TŽ Třinec | C | 416128 | 60 Kč |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | C | 7201830 | 60 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | B | 8000245 | 60 Kč |
PLU0804 | Novotný JakubNovotný Jakub | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061762 | 60 Kč |
TBM0809 | Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 8208112 | 60 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 426313 | 60 Kč |
VIC0713 | Vlček TomášVlček Tomáš | OB Vizovice | B | 7210090 | 60 Kč |
TBM0706 | Račanský JiříRačanský Jiří | KOS TJ Tesla Brno | B | 2061842 | 60 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 60 Kč |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 60 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108898 | 60 Kč |
STE0808 | Tomášek JosefTomášek Josef | SK SKI-OB Šternberk | C | 2106723 | 60 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | B | 7206535 | 60 Kč |
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7758623 | 60 Kč |
PLU0800 | Kubeš DavidKubeš David | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 60 Kč |
TZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | SKOB Zlín | B | 7209278 | 60 Kč |
TZL0704 | Mikláš MatějMikláš Matěj | SKOB Zlín | B | 2126258 | 60 Kč |
ASU0745 | Sekanina OndřejSekanina Ondřej | Magnus Orienteering | C | 52844 | 60 Kč |
LCE0703 | Stacke VáclavStacke Václav | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 8662435 | 60 Kč |
KSU0838 | Marek VítMarek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 361910 | 60 Kč |
KSU0828 | Juřina MarekJuřina Marek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 60 Kč |
KSU0700 | Mlček VincencMlček Vincenc | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058486 | 60 Kč |
ZBM0702 | Finstrle FilipFinstrle Filip | SK Brno Žabovřesky | C | 2092386 | 60 Kč |
ZBM0706 | Marek FilipMarek Filip | SK Brno Žabovřesky | B | 8660413 | 60 Kč |
ZBM0813 | Ježek DavidJežek David | SK Brno Žabovřesky | C | 8667953 | 60 Kč |
SKM0700 | Pěček JakubPěček Jakub | KOB Směr Kroměříž | B | 8660395 | 60 Kč |
TZL0815 | Jahudka TomášJahudka Tomáš | SKOB Zlín | C | 2134314 | 60 Kč |
UOL0803 | Heča MichalHeča Michal | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 80 Kč |
NNN1162 | Skácel ViktorSkácel Viktor | Neregistrovaní | zapůjčit | 80 Kč | |
PGP0703 | Matyšek OndřejMatyšek Ondřej | SK Praga | C | 2087642 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667538 | 120 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667537 | 120 Kč |
ADA0500 | Odehnal TomášOdehnal Tomáš | OOB Spartak Adamov | B | 8660407 | 120 Kč |
MOV0502 | Grygar VáclavGrygar Václav | SKOB Ostrava | B | 8670495 | 120 Kč |
TBM0717 | Ptáček JonášPtáček Jonáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 8070717 | 120 Kč |
MOV0600 | Vojvodík EduardVojvodík Eduard | SKOB Ostrava | B | 8670493 | 120 Kč |
TRI0506 | Kirschner DamianKirschner Damian | TJ TŽ Třinec | B | 2099502 | 120 Kč |
TRI0604 | Ryška MatějRyška Matěj | TJ TŽ Třinec | B | 8667990 | 120 Kč |
MOV0700 | Menzel AntonínMenzel Antonín | SKOB Ostrava | B | 8670494 | 120 Kč |
TZL0602 | Pernička VáclavPernička Václav | SKOB Zlín | B | 7207028 | 120 Kč |
TBM0611 | Čech RadanČech Radan | KOS TJ Tesla Brno | B | 8663178 | 120 Kč |
RBK0606 | Brosch OndřejBrosch Ondřej | SK Radioklub Blansko | B | 8660437 | 120 Kč |
TZL0505 | Vaněk BořekVaněk Bořek | SKOB Zlín | B | 2113077 | 120 Kč |
TZL0601 | Strakoš OndřejStrakoš Ondřej | SKOB Zlín | B | 7209291 | 120 Kč |
TBM0607 | Štěpánek JanŠtěpánek Jan | KOS TJ Tesla Brno | B | 8660548 | 120 Kč |
TZL0502 | Pekárek TobiasPekárek Tobias | SKOB Zlín | A | 8663152 | 120 Kč |
SIT0501 | Bíčánek JanBíčánek Jan | OK SILESIA | B | 8655447 | 120 Kč |
SIT0502 | Byrtus JakubByrtus Jakub | OK SILESIA | B | 8663128 | 120 Kč |
TBM0503 | Račanský JakubRačanský Jakub | KOS TJ Tesla Brno | B | 8100029 | 120 Kč |
TZL0507 | Palas JanPalas Jan | SKOB Zlín | C | 2135180 | 120 Kč |
27S0502 | Berčík JakubBerčík Jakub | (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 2134365 | 120 Kč | |
TZL0604 | Huleja MartinHuleja Martin | SKOB Zlín | B | 2113096 | 120 Kč |
LCE0601 | Mudrák ŠimonMudrák Šimon | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 331690 | 120 Kč |
LCE0502 | Sláma ŠimonSláma Šimon | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2080838 | 120 Kč |
LCE0603 | Veselka MatějVeselka Matěj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52687 | 120 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 120 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2104587 | 120 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 120 Kč |
KSU0525 | Bláha AdamBláha Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2073730 | 120 Kč |
ZBM0501 | Bukovác FilipBukovác Filip | SK Brno Žabovřesky | B | 2096113 | 120 Kč |
ZBM0512 | Kasza TomášKasza Tomáš | SK Brno Žabovřesky | B | 2078496 | 120 Kč |
ZBM0602 | Koča VojtěchKoča Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | B | 2051511 | 120 Kč |
ZBM0604 | Urbánek TomášUrbánek Tomáš | SK Brno Žabovřesky | B | 8670828 | 120 Kč |
ZBM0605 | Kučera TomášKučera Tomáš | SK Brno Žabovřesky | B | 8660418 | 120 Kč |
UOL0502 | Vodička IgorVodička Igor | SOB Olomouc | B | 7200909 | 120 Kč |
TBM0621 | Vedra TobiášVedra Tobiáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 446444 | 120 Kč |
TBM0629 | Mudrák DanielMudrák Daniel | KOS TJ Tesla Brno | B | 8663145 | 120 Kč |
ZBM0505 | Zřídkaveselý AdamZřídkaveselý Adam | SK Brno Žabovřesky | A | 8660411 | 120 Kč |
ADA0503 | Strýček JanStrýček Jan | OOB Spartak Adamov | A | 8028870 | 120 Kč |
LCE0604 | Křapa ŠtěpánKřapa Štěpán | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52693 | 180 Kč |
MOV0503 | Zádrapa Marian PetrZádrapa Marian Petr | SKOB Ostrava | B | 428262 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | B | 2124798 | 60 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8440505 | 60 Kč |
KVS0600 | Švestka ŠtěpánŠvestka Štěpán | SKOB Kobra Vsetín | C | 53694 | 60 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8663160 | 60 Kč |
JPV0520 | Poláček TomášPoláček Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108908 | 60 Kč |
0090001 | Lasota JanLasota Jan | 009 - Lasota neregistrovaní | 2067241 | 60 Kč | |
LBM0500 | Kycl MichalKycl Michal | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52047 | 60 Kč |
LBM0501 | Kycl OndřejKycl Ondřej | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52082 | 60 Kč |
PTE0501 | Fajstl VojtěchFajstl Vojtěch | TJ Sokol Ptení | C | 2102714 | 60 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 7210915 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0301 | Rajman FilipRajman Filip | SOB Olomouc | B | 8655427 | 180 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2124774 | 180 Kč |
RBK0403 | Fousek VojtěchFousek Vojtěch | SK Radioklub Blansko | B | 8000241 | 180 Kč |
RBK0402 | Fousek MatějFousek Matěj | SK Radioklub Blansko | B | 8667988 | 180 Kč |
TRI0302 | Sliž RostislavSliž Rostislav | TJ TŽ Třinec | B | 8662309 | 180 Kč |
TRI0304 | Martynek PetrMartynek Petr | TJ TŽ Třinec | B | 8654 | 180 Kč |
TRI0401 | Mrózek PawelMrózek Pawel | TJ TŽ Třinec | B | 8002604 | 180 Kč |
TRI0404 | Krupa JakubKrupa Jakub | TJ TŽ Třinec | B | 8655414 | 180 Kč |
TBM0326 | Lička AdamLička Adam | KOS TJ Tesla Brno | B | 7202856 | 180 Kč |
BFM0305 | Bjolek MichalBjolek Michal | SKOB Frýdek - Místek | A | 2087698 | 180 Kč |
RBK0404 | Hanousek MatějHanousek Matěj | SK Radioklub Blansko | B | 301286 | 180 Kč |
TZL0401 | Eichler VítekEichler Vítek | SKOB Zlín | B | 7209282 | 180 Kč |
SIT0401 | Kovařík TomášKovařík Tomáš | OK SILESIA | B | 8656740 | 180 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 180 Kč |
TZL0404 | Novosad PavelNovosad Pavel | SKOB Zlín | A | 8660475 | 180 Kč |
VRB0414 | Malý TomášMalý Tomáš | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067397 | 180 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2082903 | 180 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 442865 | 180 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 180 Kč |
ZBM0307 | Oujezdský MatyášOujezdský Matyáš | SK Brno Žabovřesky | C | 8660413 | 180 Kč |
ZBM0400 | Racek JosefRacek Josef | SK Brno Žabovřesky | C | 8663130 | 180 Kč |
ZBM0410 | Marek VojtěchMarek Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | B | 8660439 | 180 Kč |
ZBM0414 | Ježek FilipJežek Filip | SK Brno Žabovřesky | B | 8660425 | 180 Kč |
SKM0401 | Pěček DominikPěček Dominik | KOB Směr Kroměříž | C | 8670802 | 180 Kč |
ABM0307 | Palát TomášPalát Tomáš | KOB ALFA Brno | B | 332962 | 180 Kč |
ABM0404 | Rada ŠtěpánRada Štěpán | KOB ALFA Brno | B | 420418 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 110 Kč |
ZPV0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | KOB ZPV Prostějov | C | 303923 | 110 Kč |
UOL0302 | Krampla Michal JanKrampla Michal Jan | SOB Olomouc | C | 2148133 | 110 Kč |
UOL0303 | Sarazin Julien PierreSarazin Julien Pierre | SOB Olomouc | C | 52450 | 110 Kč |
LBM0300 | Kycl LukášKycl Lukáš | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52042 | 110 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 165 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0203 | Jirka MatyášJirka Matyáš | SOB Olomouc | B | 8655429 | 180 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8663202 | 180 Kč |
TBM0106 | Gryc VojtěchGryc Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | B | 8645931 | 180 Kč |
TRI0200 | Haltof MarekHaltof Marek | TJ TŽ Třinec | B | 8670482 | 180 Kč |
TZL0202 | Bartík FilipBartík Filip | SKOB Zlín | B | 8090126 | 180 Kč |
TZL0103 | Janda PřemekJanda Přemek | SKOB Zlín | B | 7208084 | 180 Kč |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | B | 8655428 | 180 Kč |
SIT0101 | Kovařík MartinKovařík Martin | OK SILESIA | B | 8655413 | 180 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 180 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 8090134 | 180 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 180 Kč |
TZL0203 | Kundrata JanKundrata Jan | SKOB Zlín | B | 7209284 | 180 Kč |
SKM0201 | Blank NoahBlank Noah | KOB Směr Kroměříž | C | 8670821 | 180 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2080935 | 180 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8662432 | 180 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 180 Kč |
SVS0200 | Koňařík VítKoňařík Vít | Orientklub Vsetín | B | 2133890 | 180 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0222 | Havelka JanHavelka Jan | KOB Konice | C | 361996 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV0004 | Vavřík TomášVavřík Tomáš | SKOB Ostrava | B | 8663153 | 180 Kč |
SOP9901 | Procházka ZdeněkProcházka Zdeněk | OOB TJ Slezan Opava | A | 7209362 | 180 Kč |
JPV9912 | Honkyš JanHonkyš Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 439212 | 180 Kč |
LCE0011 | Panovec KryštofPanovec Kryštof | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 8662750 | 180 Kč |
LCE0012 | Zentrich DušanZentrich Dušan | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 2082929 | 180 Kč |
ZBM9902 | Komenda JanKomenda Jan | SK Brno Žabovřesky | B | 8660415 | 180 Kč |
TBM0003 | Rajnoha DavidRajnoha David | KOS TJ Tesla Brno | B | 7204496 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8662320 | 190 Kč |
AOP9301 | Hadač FilipHadač Filip | Orientační Běh Opava | C | 8656686 | 190 Kč |
TBM8911 | Zimmermann JakubZimmermann Jakub | KOS TJ Tesla Brno | C | 8645930 | 190 Kč |
KRN6804 | Zavřel MichalZavřel Michal | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52643 | 190 Kč |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 8017701 | 190 Kč |
TZL8001 | Novotný JiříNovotný Jiří | SKOB Zlín | C | 8662744 | 190 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 1400441 | 190 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 8004332 | 190 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 190 Kč |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 8198811 | 190 Kč |
86S8900 | Vríčan PeterVríčan Peter | (SVK) Slávia ZU Žilina | 9201671 | 190 Kč | |
AOP7700 | Bencúr JurajBencúr Juraj | Orientační Běh Opava | C | 8004329 | 190 Kč |
TBM7835 | Čech RadovanČech Radovan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8007835 | 190 Kč |
JPV8235 | Perknovský RadimPerknovský Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8235111 | 190 Kč |
TZL6808 | Šidla JanŠidla Jan | SKOB Zlín | C | 8053367 | 190 Kč |
TZL8002 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 8662694 | 190 Kč |
RBK8605 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 515193 | 190 Kč |
ZBP7800 | Pražák JiříPražák Jiří | OOB SK Zbraslav | C | 8666865 | 190 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8656711 | 190 Kč |
TZL7007 | Pekárek EvženPekárek Evžen | SKOB Zlín | C | 8660398 | 190 Kč |
SVS7901 | Bouzek PetrBouzek Petr | Orientklub Vsetín | C | 53388 | 190 Kč |
SKM9401 | Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch | KOB Směr Kroměříž | C | 2045216 | 190 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 190 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655374 | 190 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654882 | 190 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 8656569 | 190 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 190 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662343 | 190 Kč |
TZL8131 | Smola MichalSmola Michal | SKOB Zlín | R | 8667971 | 190 Kč |
MAS8200 | Redlich TomášRedlich Tomáš | OOB Aš | C | zapůjčit | 210 Kč |
ZBM7605 | Bukovac MarošBukovac Maroš | SK Brno Žabovřesky | C | 525005 | 190 Kč |
ZBM8242 | Brabec JaroslavBrabec Jaroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 520540 | 190 Kč |
ZBM8511 | Drábek JanDrábek Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 8660410 | 190 Kč |
ZBM9503 | Jordanov AlexandrJordanov Alexandr | SK Brno Žabovřesky | C | 8660419 | 190 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 7210862 | 190 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 7202896 | 190 Kč |
TZL9003 | Kolárik JanKolárik Jan | SKOB Zlín | R | 8000665 | 190 Kč |
ABM7415 | Palát PetrPalát Petr | KOB ALFA Brno | C | 52056 | 190 Kč |
JHB8603 | Stupal FrantišekStupal František | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 52353 | 190 Kč |
ZBP7601 | Dvořák MiroslavDvořák Miroslav | OOB SK Zbraslav | C | 53581 | 190 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 285 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 110 Kč |
VBM8204 | Verner TomášVerner Tomáš | VSK Mendelu Brno | C | 49679 | 110 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 110 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 110 Kč |
VBM8207 | Šedivý JiříŠedivý Jiří | VSK Mendelu Brno | C | 2121762 | 110 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 110 Kč |
TBM7120 | Ptáček OndřejPtáček Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083358 | 110 Kč |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 110 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 8662369 | 110 Kč |
UOL6601 | Krampla TomášKrampla Tomáš | SOB Olomouc | C | 2148092 | 110 Kč |
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2092403 | 110 Kč |
UOL8000 | Zbíral RobertZbíral Robert | SOB Olomouc | C | 8660922 | 110 Kč |
JPV9300 | Drmola FilipDrmola Filip | Oddíl OS SK Prostějov | 2148150 | 110 Kč | |
KSU7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2069100 | 110 Kč |
0020001 | Klíma KamilKlíma Kamil | 002 - SK Olympia Praha SPS | 8667960 | 110 Kč | |
0030002 | Procházka JosefProcházka Josef | 003 - SK SKIVELO Olomouc | 2083419 | 110 Kč | |
0030003 | Semerád JanSemerád Jan | 003 - SK SKIVELO Olomouc | 2083362 | 110 Kč | |
0030004 | Bednařík MarekBednařík Marek | 003 - SK SKIVELO Olomouc | 2104685 | 110 Kč | |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 110 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060296 | 110 Kč |
STE8500 | Zapletal MartinZapletal Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 8662724 | 110 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 110 Kč |
KSU7504 | Videcký JanVidecký Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8414126 | 110 Kč |
ASU8817 | Navrátil TomášNavrátil Tomáš | Magnus Orienteering | C | 1602632 | 110 Kč |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 8670456 | 110 Kč |
JPV9707 | Honkyš PavelHonkyš Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 234582 | 110 Kč |
0200001 | Pekárek MichalPekárek Michal | 020 - RBK | 301285 | 110 Kč | |
JPV7927 | Hodač KarelHodač Karel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52595 | 110 Kč |
SHK7907 | Fátor JanFátor Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 8670457 | 110 Kč |
NNN9861 | Rušil MichalRušil Michal | Neregistrovaní | zapůjčit | 130 Kč | |
ASU8948 | Thiemel JiříThiemel Jiří | Magnus Orienteering | C | 515175 | 165 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 52207 | 180 Kč |
SKM7701 | Rytíř JanRytíř Jan | KOB Směr Kroměříž | C | 7210872 | 180 Kč |
TRI8006 | Walaski AntonínWalaski Antonín | TJ TŽ Třinec | C | 02113099 | 180 Kč |
ASU8101 | Bubela TomášBubela Tomáš | Magnus Orienteering | C | 8018801 | 180 Kč |
RBK7111 | Brosch PetrBrosch Petr | SK Radioklub Blansko | C | 2061849 | 180 Kč |
VIC6901 | Sadílek MartinSadílek Martin | OB Vizovice | C | 8123400 | 180 Kč |
RBK7401 | Hanousek KamilHanousek Kamil | SK Radioklub Blansko | C | 2115695 | 180 Kč |
0080001 | Karásek MichalKarásek Michal | 008 - Krumsín | 433096 | 180 Kč | |
STE8000 | Tomášek TomášTomášek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108900 | 180 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080826 | 180 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 8028819 | 180 Kč |
STE8001 | Tomášek PetrTomášek Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 52462 | 180 Kč |
LCE8103 | Sláma LumírSláma Lumír | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2091534 | 180 Kč |
ZBM7704 | Rotek PavelRotek Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 2103682 | 180 Kč |
ZBM8206 | Koča JaroslavKoča Jaroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 301217 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LBM7517 | Toman OndřejToman Ondřej | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52017 | 110 Kč |
JPV7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8123477 | 110 Kč |
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 110 Kč |
TBM6747 | Horký TomášHorký Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 49659 | 110 Kč |
BFM7601 | Bjolek LukášBjolek Lukáš | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113076 | 110 Kč |
TRI7800 | Ryška KamilRyška Kamil | TJ TŽ Třinec | C | 53294 | 110 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 110 Kč |
0090002 | Lasota MarekLasota Marek | 009 - Lasota neregistrovaní | 2087636 | 110 Kč | |
TRI7803 | Krček JakubKrček Jakub | TJ TŽ Třinec | C | 49356 | 110 Kč |
TBM7319 | Sedlář PetrSedlář Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 7201210 | 110 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 110 Kč |
PTE7619 | Dušek VáclavDušek Václav | TJ Sokol Ptení | C | 8824 | 110 Kč |
0180001 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | 018 - ASPV OA Šumperk | 2060274 | 110 Kč | |
GIG7502 | Fišer PetrFišer Petr | GIGANT Orienteering | C | 8662302 | 110 Kč |
ABM7401 | Rada PavelRada Pavel | KOB ALFA Brno | C | 8004 | 110 Kč |
TBM7911 | Doušek RobertDoušek Robert | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067213 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV7400 | Vojvodík MartinVojvodík Martin | SKOB Ostrava | C | 7000317 | 180 Kč |
RBK7801 | Fousek MartinFousek Martin | SK Radioklub Blansko | C | 1413717 | 180 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 8670823 | 180 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 180 Kč |
VBM7301 | Lička LukášLička Lukáš | VSK Mendelu Brno | C | 7204512 | 180 Kč |
TZL7336 | Pernička PetrPernička Petr | SKOB Zlín | C | 8104170 | 180 Kč |
AOP6301 | Peřinka JanPeřinka Jan | Orientační Běh Opava | C | 887168 | 180 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 180 Kč |
BOR7714 | Prošek JanProšek Jan | OK Jiskra Nový Bor | C | 8409 | 180 Kč |
VIC7700 | Vlček JiříVlček Jiří | OB Vizovice | C | 2073733 | 180 Kč |
SIT7702 | Byrtus PetrByrtus Petr | OK SILESIA | C | 7209459 | 180 Kč |
SIT7703 | Bíčánek MilanBíčánek Milan | OK SILESIA | C | 7861 | 180 Kč |
SKM7325 | Rytíř MichalRytíř Michal | KOB Směr Kroměříž | C | 7210886 | 180 Kč |
SKM7301 | Pěček MartinPěček Martin | KOB Směr Kroměříž | C | 253369 | 180 Kč |
LCE7517 | Aleš DavidAleš David | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8660924 | 180 Kč |
LCE6207 | Slezák LiborSlezák Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8662710 | 180 Kč |
SKM7104 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 52199 | 180 Kč |
TZL7801 | Mašláň JakubMašláň Jakub | SKOB Zlín | C | 1400424 | 180 Kč |
TZL6304 | Schäfer MichalSchäfer Michal | SKOB Zlín | C | 7209288 | 180 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 270 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 8008112 | 270 Kč |
VIC7801 | Kubíček PetrKubíček Petr | OB Vizovice | C | 2126305 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 7202579 | 180 Kč |
ADA7400 | Odehnal LuděkOdehnal Luděk | OOB Spartak Adamov | C | 2053551 | 180 Kč |
KVS7301 | Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav | SKOB Kobra Vsetín | C | 8670745 | 180 Kč |
MOV7202 | Svěchota MilanSvěchota Milan | SKOB Ostrava | C | 9101186 | 180 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 180 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 51882 | 180 Kč |
MOV7000 | Vavřík RenéVavřík René | SKOB Ostrava | C | 8670471 | 180 Kč |
24I4010 | Yaniv RainhartzYaniv Rainhartz | (ISR) Israel Orienteering | 2071381 | 180 Kč | |
24I4029 | David GorinDavid Gorin | (ISR) Israel Orienteering | 2071685 | 180 Kč | |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 180 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 180 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655386 | 180 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073426 | 180 Kč |
TZL7401 | Novosad PavelNovosad Pavel | SKOB Zlín | C | 2080910 | 180 Kč |
LCE6701 | Mudrák StanislavMudrák Stanislav | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8645928 | 180 Kč |
ZBM7202 | Ježek PetrJežek Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 7300188 | 180 Kč |
KSU6844 | Mátl PavelMátl Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515459 | 180 Kč |
MOV6901 | Berger TomášBerger Tomáš | SKOB Ostrava | C | 52771 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7300 | Vrána JanVrána Jan | SOB Olomouc | C | 7300185 | 110 Kč |
UOL7201 | Dráč PavelDráč Pavel | SOB Olomouc | C | 2109764 | 110 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 110 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 110 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 110 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 1421294 | 110 Kč |
MOV7104 | Štětínský PavelŠtětínský Pavel | SKOB Ostrava | C | 52780 | 110 Kč |
TBM6709 | Gryc JanGryc Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53233 | 110 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 110 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8488884 | 110 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 110 Kč |
STE7103 | Mikoška EmanMikoška Eman | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112775 | 110 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 110 Kč |
JPV6800 | Pelikán DanielPelikán Daniel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 352344 | 110 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2092433 | 110 Kč |
OOL6300 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK Haná orienteering | C | 426375 | 110 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 110 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 110 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 110 Kč |
LBM7100 | Kycl MiroslavKycl Miroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52026 | 110 Kč |
RBK6602 | Pekárek AlešPekárek Aleš | SK Radioklub Blansko | C | 4643 | 110 Kč |
OTK7202 | Šiška OtoŠiška Oto | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 425524 | 110 Kč |
0240001 | Furmánek ZdeněkFurmánek Zdeněk | 024 - železničáři | zapůjčit | 130 Kč | |
UBM7106 | Ruda MiroslavRuda Miroslav | MENISKOS Brno | C | 515452 | 165 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP6402 | Liber VlastimilLiber Vlastimil | Orientační Běh Opava | C | 2127600 | 180 Kč |
TZL6401 | Vrubel KarelVrubel Karel | SKOB Zlín | C | 7210876 | 180 Kč |
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 8656723 | 180 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 180 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 8666874 | 180 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 180 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 2011817 | 180 Kč |
24I3999 | Noiman ZivNoiman Ziv | (ISR) Israel Orienteering | 9201026 | 180 Kč | |
24I4020 | Twig RonTwig Ron | (ISR) Israel Orienteering | 2071158 | 180 Kč | |
24I4024 | Amos SegalAmos Segal | (ISR) Israel Orienteering | 2071672 | 180 Kč | |
OTK6800 | Riessler OttoRiessler Otto | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433092 | 180 Kč |
UOL6501 | Pernica JiříPernica Jiří | SOB Olomouc | C | 52478 | 180 Kč |
AOP6502 | Schuster MartinSchuster Martin | Orientační Běh Opava | C | 8662321 | 180 Kč |
TZL6835 | Černoch KarelČernoch Karel | SKOB Zlín | C | 8933 | 180 Kč |
TZL6701 | Láznička LiborLáznička Libor | SKOB Zlín | C | 331193 | 180 Kč |
TBM6900 | Mudrák PavelMudrák Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 8662331 | 180 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 1410004 | 180 Kč |
KON6919 | Huňka KarelHuňka Karel | KOB Konice | C | 2112777 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV6102 | Maceček OtakarMaceček Otakar | SKOB Ostrava | C | 51173 | 180 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 7200359 | 180 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 180 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 8660919 | 180 Kč |
OOP5803 | Ryšavý JiříRyšavý Jiří | TJ Opava | C | 2049558 | 180 Kč |
HAV6301 | Sochor TomášSochor Tomáš | OB Havířov | C | 515436 | 180 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 8071221 | 180 Kč |
TZL6345 | Strakoš BohumilStrakoš Bohumil | SKOB Zlín | C | 7209290 | 180 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 180 Kč |
24I4017 | Melamed DrorMelamed Dror | (ISR) Israel Orienteering | 2071164 | 180 Kč | |
24I4021 | Shachar JosefShachar Josef | (ISR) Israel Orienteering | 8140363 | 180 Kč | |
24I4022 | Brit EdoBrit Edo | (ISR) Israel Orienteering | 2071077 | 180 Kč | |
24I4027 | Dror ZiporiDror Zipori | (ISR) Israel Orienteering | 8222222 | 180 Kč | |
24I4032 | Yaron NechushtanYaron Nechushtan | (ISR) Israel Orienteering | 2071057 | 180 Kč | |
LCE6118 | Plášek MartinPlášek Martin | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52702 | 180 Kč |
ZBM6401 | Hruška TomášHruška Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 49393 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 110 Kč |
VIC5902 | Kršák KarelKršák Karel | OB Vizovice | C | 1006613 | 110 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 110 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 110 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 8028829 | 110 Kč |
RBK5719 | Jalový JaroslavJalový Jaroslav | SK Radioklub Blansko | C | 8812 | 110 Kč |
SBK5406 | Kolařík ZdeněkKolařík Zdeněk | KOB START Blansko | C | 49683 | 110 Kč |
0120001 | Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk | 012 - BzB | 2127637 | 110 Kč | |
3SX6400 | Roubalík RadovanRoubalík Radovan | ZŠ a MŠ Těšetice | C | 8656544 | 110 Kč |
0180004 | Felkl LuděkFelkl Luděk | 018 - ASPV OA Šumperk | 52589 | 110 Kč | |
UOL5600 | Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk | SOB Olomouc | C | 682075 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SVS5501 | Maliňák JosefMaliňák Josef | Orientklub Vsetín | C | 53389 | 140 Kč |
HAV5701 | Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk | OB Havířov | C | 1421900 | 140 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 8451957 | 140 Kč |
MOV5201 | Juřeník JosefJuřeník Josef | SKOB Ostrava | C | 52774 | 140 Kč |
24I4001 | Moshe ManorMoshe Manor | (ISR) Israel Orienteering | 2071503 | 140 Kč | |
24I4003 | Regev ShmuelRegev Shmuel | (ISR) Israel Orienteering | 2071037 | 140 Kč | |
24I4012 | Yodfat OferYodfat Ofer | (ISR) Israel Orienteering | 2071017 | 140 Kč | |
24I4018 | Wollstein-Ofer DanWollstein-Ofer Dan | (ISR) Israel Orienteering | 2071040 | 140 Kč | |
24I4023 | Ben Sitrit MeirBen Sitrit Meir | (ISR) Israel Orienteering | 2071064 | 140 Kč | |
24I4028 | Mordechai BuchbinderMordechai Buchbinder | (ISR) Israel Orienteering | 2071053 | 140 Kč | |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 2070844 | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VBM5329 | Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil | VSK Mendelu Brno | C | 2124752 | 140 Kč |
OOP5302 | Rychlý MilošRychlý Miloš | TJ Opava | C | 8654811 | 140 Kč |
OOP5001 | Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav | TJ Opava | C | 49301 | 140 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8656584 | 140 Kč |
BFM5301 | Zeman LudvíkZeman Ludvík | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113053 | 140 Kč |
SPR5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK SKI - SPORT Praděd | C | 8135135 | 140 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 140 Kč |
0050001 | Novák MiroslavNovák Miroslav | 005 - Novakovi | 8007006 | 140 Kč | |
LBM5401 | Štěpánek JiříŠtěpánek Jiří | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2122244 | 140 Kč |
24I4005 | Yuval MishliYuval Mishli | (ISR) Israel Orienteering | 2071039 | 140 Kč | |
24I4008 | Shmuely AsherShmuely Asher | (ISR) Israel Orienteering | 2071026 | 140 Kč | |
24I4014 | Avital Rapoport OferAvital Rapoport Ofer | (ISR) Israel Orienteering | 8461951 | 140 Kč | |
24I4031 | Abraham YuvalAbraham Yuval | (ISR) Israel Orienteering | 2071242 | 140 Kč | |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 8662674 | 140 Kč |
AOP5301 | Krmášek BohdanKrmášek Bohdan | Orientační Běh Opava | C | 7207625 | 140 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 140 Kč |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 7209359 | 140 Kč |
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL4801 | Šmakal PavelŠmakal Pavel | SKOB Zlín | C | 2049597 | 140 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 140 Kč |
BOV4403 | Vlach OldřichVlach Oldřich | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2060210 | 140 Kč |
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 140 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 140 Kč |
24I4013 | Shaul ShefiShaul Shefi | (ISR) Israel Orienteering | 2071049 | 140 Kč | |
24I4019 | Abugani ShmuelAbugani Shmuel | (ISR) Israel Orienteering | 2071291 | 140 Kč | |
24I4025 | Oded LevinOded Levin | (ISR) Israel Orienteering | 2071048 | 140 Kč | |
24I4030 | Moshe RavidMoshe Ravid | (ISR) Israel Orienteering | 2071644 | 140 Kč | |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 140 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 140 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 140 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 110 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 165 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL3613 | Láznička AloisLáznička Alois | SKOB Zlín | C | 425533 | 140 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 140 Kč |
HAV4201 | Beneš KarelBeneš Karel | OB Havířov | C | 1421901 | 140 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 140 Kč |
24I4026 | Menachem Yochanan MinskyMenachem Yochanan Minsky | (ISR) Israel Orienteering | 2071005 | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL3125 | Valla StanislavValla Stanislav | SKOB Zlín | C | 53321 | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | 53348 | 60 Kč |
SKM0900 | Rose OndřejRose Ondřej | KOB Směr Kroměříž | C | 51305 | 60 Kč |
ADA1001 | Procházka FerdinandProcházka Ferdinand | OOB Spartak Adamov | C | 2073729 | 60 Kč |
RBK1151 | Broschová AlžbětaBroschová Alžběta | SK Radioklub Blansko | C | 2061781 | 60 Kč |
TBM1114 | Verner JanVerner Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083371 | 60 Kč |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 60 Kč |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 60 Kč |
ZLH1100 | Mrkvica JanMrkvica Jan | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7000379 | 60 Kč |
JPV1000 | Pelikán DavidPelikán David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 207822 | 60 Kč |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | C | 2090866 | 60 Kč |
SSU1150 | Tichá AnnaTichá Anna | SK Severka Šumperk | C | 2111615 | 60 Kč |
PTE1001 | Vrba AntonínVrba Antonín | TJ Sokol Ptení | C | 2127543 | 60 Kč |
PTE1051 | Bábková AmálieBábková Amálie | TJ Sokol Ptení | C | 2127533 | 60 Kč |
SKM0950 | Skopalová AlexandraSkopalová Alexandra | KOB Směr Kroměříž | C | 331683 | 60 Kč |
TZL1004 | Fišer PetrFišer Petr | SKOB Zlín | C | 53899 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP1302 | Liber TomášLiber Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2111741 | 60 Kč |
TBM1372 | Ptáčková LuciePtáčková Lucie | KOS TJ Tesla Brno | C | 53240 | 60 Kč |
ABR1111 | Jašek VítJašek Vít | A-team MTBO | C | 8662350 | 60 Kč |
0050002 | Brabec LukášBrabec Lukáš | 005 - Novakovi | 845424 | 60 Kč | |
0050003 | Brabcová TinaBrabcová Tina | 005 - Novakovi | 52054 | 60 Kč | |
LPU1101 | Lučan OndřejLučan Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2099483 | 60 Kč |
0070001 | Palasová BarboraPalasová Barbora | 007 - OB Veliková | 49513 | 60 Kč | |
0080002 | Karásek RichardKarásek Richard | 008 - Krumsín | 2120651 | 60 Kč | |
STE1500 | Tomášek DavidTomášek David | SK SKI-OB Šternberk | C | 60 Kč | |
STE1202 | Tomášek MatějTomášek Matěj | SK SKI-OB Šternberk | C | 442849 | 60 Kč |
ZLH1600 | Mrkvica VítMrkvica Vít | OOB TJ Zlaté Hory | C | 251023 | 60 Kč |
SKM1100 | Pěček TobiášPěček Tobiáš | KOB Směr Kroměříž | C | 416083 | 60 Kč |
UBM1651 | Račanská JosefínaRačanská Josefína | MENISKOS Brno | C | 2126246 | 60 Kč |
VRB1100 | Malý DavidMalý David | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 60 Kč | |
0160002 | Pokluda FilipPokluda Filip | 016 - FreeRun Zlín | 2148239 | 60 Kč | |
LCE1253 | Slámová Emílie InkaSlámová Emílie Inka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416062 | 60 Kč |
ZBM1007 | Bukovác LukášBukovác Lukáš | SK Brno Žabovřesky | C | 307460 | 60 Kč |
ZBM1212 | Stachoň ŠtěpánStachoň Štěpán | SK Brno Žabovřesky | C | 976000 | 60 Kč |
TBM1108 | Skřivanek FrantišekSkřivanek František | KOS TJ Tesla Brno | C | 52592 | 60 Kč |
PTE1400 | Fládr JanFládr Jan | TJ Sokol Ptení | C | 2102683 | 60 Kč |
AOP1451 | Tesařová LucieTesařová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 331752 | 60 Kč |
AOP1650 | Tesařová EvaTesařová Eva | Orientační Běh Opava | C | 232620 | 60 Kč |
PLU1165 | Lorencová JustýnaLorencová Justýna | TJ SOKOL Plumlov | 60 Kč | ||
BFM1601 | Freith KvidoFreith Kvido | SKOB Frýdek - Místek | 49453 | 60 Kč | |
TBM1055 | Šímová JulieŠímová Julie | KOS TJ Tesla Brno | C | 446329 | 60 Kč |
TBM1213 | Šíma FilipŠíma Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 446328 | 60 Kč |
NNN1161 | Skácelová BeátaSkácelová Beáta | Neregistrovaní | zapůjčit | 80 Kč | |
TZL1200 | Šidla DaliborŠidla Dalibor | SKOB Zlín | C | 60 Kč | |
TZL1450 | Šidlová DorotaŠidlová Dorota | SKOB Zlín | C | 60 Kč | |
KON1353 | Čeřovská EliškaČeřovská Eliška | KOB Konice | C | 2020742 | 60 Kč |
NNN1168 | Petřivalská AnežkaPetřivalská Anežka | Neregistrovaní | 1004660 | 60 Kč | |
NNN1169 | Petřivalská EliškaPetřivalská Eliška | Neregistrovaní | 1700082 | 60 Kč | |
0300001 | Šímová KlaudieŠímová Klaudie | 030 - Tesla Brno | zapůjčit | 80 Kč | |
SBK1010 | Daněk FrantišekDaněk František | KOB START Blansko | C | 811213 | 60 Kč |
SBK1353 | Daňková ViktorieDaňková Viktorie | KOB START Blansko | 219251 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA7656 | Odehnalová RadkaOdehnalová Radka | OOB Spartak Adamov | 2050641 | 100 Kč | |
MOV7753 | Grygarová EvaGrygarová Eva | SKOB Ostrava | C | 232399 | 100 Kč |
SKM76xx | Rytířová SilvieRytířová Silvie | KOB Směr Kroměříž | 53822 | 100 Kč | |
AOP7551 | Pometlová JanaPometlová Jana | Orientační Běh Opava | C | 7206538 | 100 Kč |
TRI7350 | Mrozková OlgaMrozková Olga | TJ TŽ Třinec | C | 7206554 | 100 Kč |
STE9750 | Mikošková TerezaMikošková Tereza | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143385 | 100 Kč |
STE7900 | Novák JanNovák Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102537 | 100 Kč |
STE7551 | Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102551 | 100 Kč |
0100002 | KRŇA PavelKRŇA Pavel | 010 - OS SK Prostějov | 2080970 | 100 Kč | |
TRI7602 | Krupa DavidKrupa David | TJ TŽ Třinec | C | 49355 | 100 Kč |
ADA5111 | Truhlář KarelTruhlář Karel | OOB Spartak Adamov | C | 2032151 | 100 Kč |
0120002 | Buráňová HanaBuráňová Hana | 012 - BzB | 2108870 | 100 Kč | |
0130001 | Verner LeošVerner Leoš | 013 - NOCH | zapůjčit | 120 Kč | |
0160001 | Pokluda OndřejPokluda Ondřej | 016 - FreeRun Zlín | zapůjčit | 120 Kč | |
TZL6751 | Lázničková MarcelaLázničková Marcela | SKOB Zlín | C | 9200524 | 100 Kč |
LBM7450 | Kyclová JitkaKyclová Jitka | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52029 | 100 Kč |
PTE7650 | Bartošová DanaBartošová Dana | TJ Sokol Ptení | C | 2131187 | 100 Kč |
PTE7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 8827 | 100 Kč |
SKMyyyy | Skopalová KateřinaSkopalová Kateřina | KOB Směr Kroměříž | 436930 | 100 Kč | |
ASU6749 | Kobylka RomanKobylka Roman | Magnus Orienteering | C | 2102553 | 100 Kč |
TBM7555 | Mudráková MichaelaMudráková Michaela | KOS TJ Tesla Brno | 232377 | 100 Kč | |
RBK6767 | Pekárková RadkaPekárková Radka | SK Radioklub Blansko | C | 2067938 | 100 Kč |
0210001 | Sladká MagdalenaSladká Magdalena | 021 - PBM | 49465 | 100 Kč | |
PLU1166 | Lorenc MartinLorenc Martin | TJ SOKOL Plumlov | 100 Kč | ||
RBK7461 | Rudolf PavelRudolf Pavel | SK Radioklub Blansko | zapůjčit | 120 Kč | |
RBK0551 | Rudolfová EvaRudolfová Eva | SK Radioklub Blansko | zapůjčit | 120 Kč | |
BFM6801 | Freith MartinFreith Martin | SKOB Frýdek - Místek | 49467 | 100 Kč | |
KON8755 | Čeřovská AdélaČeřovská Adéla | KOB Konice | C | 2020743 | 100 Kč |