Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti

Datum:
16.06.2019
Místo konání:
Mariánské Lázně - louka areálu Kamzík
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
DCH - Radioelektronika Cheb
Kategorie:
D10     D12     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10     H12     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HD10L     HDR     P     T4     T8    
2.07 km, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 100 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086460 100 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 100 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086451 100 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2086455 100 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 100 Kč
DCH0959 Fryšová Žaneta Radioelektronika Cheb C 8036 100 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 100 Kč
LPM0953 Šafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň C zapůjčit 140 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 100 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 52043 100 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 100 Kč
DOR0955 Hrdličková Anna OK Dobříš C 2104707 100 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 100 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 100 Kč
KRL0953 Peterková Adéla Kometa Kralovice C 2124756 100 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 100 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 200 Kč
2.99 km, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 100 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 100 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 100 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 100 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 2084947 100 Kč
SKV0754 Frühaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary C 2134297 100 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 100 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086453 100 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 100 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 100 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 100 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 100 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov C 2103708 100 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 100 Kč
DCH0760 Fryšová Andrea Radioelektronika Cheb C 2141931 100 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 8000237 100 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 100 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 100 Kč
SKV0751 Soukupová Silva TJ Slovan Karlovy Vary C 2103295 100 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 100 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086452 100 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 7208080 100 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 100 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 100 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 100 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice C 2127659 100 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 100 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 100 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 100 Kč
LPM0851 Hofmanová Anna OK Lokomotiva Plzeň C 200 Kč
SKV0770 Bártová Kornelia TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
SKV0771 Šperlová Iva TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
SKV0772 Pátková Viktorka TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
SKV0773 Peřinová Eliška TJ Slovan Karlovy Vary 2103720 100 Kč
4.12 km, 9 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 120 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 120 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 120 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 120 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 8656743 120 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 120 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 120 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 120 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 120 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 120 Kč
NEK0550 Čáslavská Klára Nejdek Orienteering 2113473 120 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 120 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 120 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 120 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 120 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 120 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 120 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga B 9102086 120 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8660538 120 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 120 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 120 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 120 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 120 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 120 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 8028827 120 Kč
DCH0657 Doubravová Barbora Radioelektronika Cheb C 2141925 120 Kč
DCH0655 Novotná Kristýna Radioelektronika Cheb C 2141928 120 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 120 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 120 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 120 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 120 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 120 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 120 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 120 Kč
BSO0651 Šobíšková Lucie KOB Baník Sokolov C 8685 120 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 120 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 120 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 8004274 120 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2141911 120 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2111746 120 Kč
TAP0551 Rosendorfová Hana KOB Tretra Praha C 2126350 120 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary B 7202879 120 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 120 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 120 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 2104705 120 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 2126299 120 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 120 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 120 Kč
KRL0658 Králová Lucie Kometa Kralovice C 232611 120 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 120 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 120 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 120 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 120 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary B 682089 120 Kč
VLI0552 Sokolová Julie Slavia Liberec orienteering C 2122290 240 Kč
SKV0570 Kolovratová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 160 Kč
SKV0571 Holá Valerie TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 160 Kč
SKV0572 Peřinová Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary 2106733 120 Kč
4.96 km, 10 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice B 2084936 200 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 200 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 200 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 200 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 200 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 200 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 200 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 200 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha C 2134349 200 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 200 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 200 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 1428926 200 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 200 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 200 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 200 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 200 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 200 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 200 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 200 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 200 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 200 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 200 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 200 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 200 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 200 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 8660361 200 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 200 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 200 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 200 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 7202893 200 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 200 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 200 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 200 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 200 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 200 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 200 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 200 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 200 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 200 Kč
SKV0452 Nováková Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 2085595 200 Kč
SKV0370 Walchedsederová Linda TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 240 Kč
SKV0371 Kolenatá Ema TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 240 Kč
SKV0372 Dvořáková Karla TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 240 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 301730 400 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 400 Kč
5.85 km, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 200 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 200 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 200 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 200 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 200 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 200 Kč
PGP0257 Titzová Adéla SK Praga B 2035748 200 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 200 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 8648575 200 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 200 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 200 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 200 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 200 Kč
DCH0258 Daňková Dominika Radioelektronika Cheb C 2103785 200 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 200 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 200 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 200 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 200 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 200 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 200 Kč
BSO0152 Raková Eliška KOB Baník Sokolov C 7875 200 Kč
6.21 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 200 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 200 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 200 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 200 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice A 7291299 200 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 200 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga B 2021848 400 Kč
9.03 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 220 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 220 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 220 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 220 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 220 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 220 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 220 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 220 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 220 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 220 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 220 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 220 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 220 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 220 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 220 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 220 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 220 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 220 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 220 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 220 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 220 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 220 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082918 220 Kč
STH9251 Jebavá Lucie SK Studenec C 331285 220 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 220 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 220 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 220 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 220 Kč
NPA9051 Wiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 220 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 8656685 220 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662427 220 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 220 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 220 Kč
0060001 Pecoldová Pavlína 006 - Cookies & Pancakes 8631588 220 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 440 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 7202891 220 Kč
7.54 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 220 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 220 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 220 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 220 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 220 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 220 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 220 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 220 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 220 Kč
5.81 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 220 Kč
TAP8650 Makovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 220 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 220 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 220 Kč
SKV9453 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 1470168 220 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 220 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 220 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 220 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 220 Kč
TJP8750 Kuklová Jana TJ Sokol Troja C 51328 220 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 220 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 220 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 220 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 220 Kč
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 220 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 440 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 440 Kč
6.46 km, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 200 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 200 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 200 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 200 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 200 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 200 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 200 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 200 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 200 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 232490 200 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 200 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 200 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 200 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C 2118940 200 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 200 Kč
6.00 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 200 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 200 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 200 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 200 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 200 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 200 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 200 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 200 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 200 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 200 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 200 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 200 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 200 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 200 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 200 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 200 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 200 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 7207861 200 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 200 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 200 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 200 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 200 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 200 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 200 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 200 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 200 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 200 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 400 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 400 Kč
5.12 km, 11 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 200 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 200 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 200 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 200 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 200 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 200 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 200 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 200 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 200 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 200 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 200 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 200 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 200 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 200 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 200 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 200 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 200 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 200 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 200 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 200 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 200 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 200 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 200 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 200 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 200 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 200 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 200 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 200 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 200 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 200 Kč
MAS7351 Millionová Hedvika KČT Aš C 2087633 200 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 200 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 200 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 200 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 200 Kč
4.67 km, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 200 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 200 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 200 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 200 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 200 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 200 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 200 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 200 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 200 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 200 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 200 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 200 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 200 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 200 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 200 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 200 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 200 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 200 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 200 Kč
4.39 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 200 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 200 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 200 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 200 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 2104601 200 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 200 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 200 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 200 Kč
4.29 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 150 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 150 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 150 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 150 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 150 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 150 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 150 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 150 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 150 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 150 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 150 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 150 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 150 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 150 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 150 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 150 Kč
4.01 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 150 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 150 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 150 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 150 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 150 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 150 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 150 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 150 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 150 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 150 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 150 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka KČT Aš C 232364 150 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 150 Kč
3.53 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 150 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 150 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 150 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 150 Kč
NEK4950 Horáková Magdalena Nejdek Orienteering C 301414 150 Kč
3.53 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 150 Kč
2.07 km, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 100 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 1421915 100 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 100 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086461 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 100 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 100 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 100 Kč
ONO1000 Ritter Jakub SKOB Ostrov C 2117426 100 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 100 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 100 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 100 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 100 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 301405 100 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 100 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk KČT Aš C 2087666 100 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 100 Kč
DCH0901 Novotný Vítek Radioelektronika Cheb 8047 100 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 100 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 9201070 100 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 100 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 200 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 200 Kč
2.99 km, 8 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 232235 100 Kč
MLA0702 Beneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 301474 100 Kč
MLA0703 Beránek Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 416180 100 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 2073704 100 Kč
MLA0801 Herman Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 416220 100 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 100 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 100 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 100 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2148146 100 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 100 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2134276 100 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 100 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 100 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 8667981 100 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka C 1302784 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 100 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2800319 100 Kč
DCH0711 Plevný Albert Radioelektronika Cheb C 8662372 100 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 100 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 100 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 100 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 100 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 100 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 100 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 100 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 100 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 100 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301726 100 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš B 2026161 100 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov C 1400426 100 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 100 Kč
0050001 Witney Sam 005 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice B 2126308 100 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 100 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 9201062 100 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 100 Kč
SKV0720 Holý Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
SKV0721 Gašek Šimon TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
SKV0722 Bauer David TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
5.58 km, 11 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha B 2096222 120 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 8116801 120 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 8656638 120 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8116803 120 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 120 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 7941 120 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 120 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 120 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 120 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 120 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 120 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 120 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 120 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 120 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov B 8680581 120 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 120 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 2059763 120 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 120 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 1428940 120 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň B 2011846 120 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 120 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 120 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 120 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 8667989 120 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 120 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 120 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 120 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 120 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 120 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 120 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 120 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 120 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň B 232337 120 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov C 301430 120 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232240 120 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 2073690 120 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 120 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov C 8028820 120 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 7201205 120 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 120 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha B 8116696 120 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 120 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 120 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš C 2042521 120 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 120 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C 2141902 120 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 8670487 120 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 120 Kč
0070002 Kapoun Luděk 007 - neregistrovaný 2 zapůjčit 160 Kč
DKP0612 Lorenc Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103755 120 Kč
SKV0520 Krul Michal TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 160 Kč
SKV0521 Vyskočil Jan TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 160 Kč
SKV0522 Kulhánek Jáchym TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 160 Kč
SKV0523 Kováč Štěpán TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 160 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 240 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň B 8651736 120 Kč
7.11 km, 14 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 200 Kč
MLA0303 Novák Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073701 200 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 200 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 8656648 200 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 200 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 200 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 200 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 200 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň B 8648588 200 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 200 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 200 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 200 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 200 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 200 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 200 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 200 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 200 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 200 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 200 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 200 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 8662292 200 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 200 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 200 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 200 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 200 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 200 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 200 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor B 446338 200 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 200 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 8414 200 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 200 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 200 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 301433 200 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 200 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 200 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 200 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš B 2044894 200 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 8660917 200 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 200 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 200 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 200 Kč
SKV0320 Pavlas Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 240 Kč
SKV0321 Kulhánek Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 240 Kč
SKV0322 Dvořák Jan TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 240 Kč
SKV0323 Gašek Matouš TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 240 Kč
SKV0324 Kollár Nikola TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 240 Kč
8.09 km, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně C 8656612 200 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 200 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 200 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 200 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 200 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 200 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 200 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 200 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680598 200 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 200 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 8680614 200 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 200 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 200 Kč
DCH0113 Svatek Daniel Radioelektronika Cheb B 2090868 200 Kč
DCH0205 Svatek Samuel Radioelektronika Cheb C 2090848 200 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 200 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 200 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 200 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 200 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8663135 200 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 200 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660476 200 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 200 Kč
9.03 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 200 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy B 888634 200 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 200 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 200 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 200 Kč
14.11 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 220 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 220 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 220 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 220 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 8663123 220 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 220 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 220 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 220 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň E 8656689 220 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 220 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 220 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 220 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 220 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 220 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 220 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 220 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 220 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 220 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 220 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 220 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 220 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 220 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 220 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 220 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 220 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 220 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 220 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 220 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 220 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 220 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 220 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 220 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 220 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 8660474 220 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 220 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 220 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 220 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 220 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 220 Kč
12.00 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 220 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 220 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 220 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 220 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 220 Kč
CHA8604 Ježek Lukáš OK Chrastava C 8001212 220 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 220 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 220 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 220 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 220 Kč
LPM8901 Brož Jan OK Lokomotiva Plzeň C 1420839 220 Kč
MAS9302 Šulc Marek KČT Aš C 301507 220 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 220 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 220 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 220 Kč
Rank. koef.: 1.04
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 220 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888614 220 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 220 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 220 Kč
9.65 km, 19 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 200 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 200 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2148155 200 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 200 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 200 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 200 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 200 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 200 Kč
37S7200 Fujak Vladimir (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 200 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 200 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 200 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 200 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 200 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 200 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 200 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 200 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 200 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 200 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 200 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 8667511 200 Kč
0060002 Dvořáček Dan 006 - Cookies & Pancakes 8629750 200 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 200 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 200 Kč
SKV8020 Nováček Jan TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 240 Kč
MLA8099 Beneš Marek MLOK Mariánské Lázně zapůjčit 240 Kč
8.85 km, 20 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 200 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 200 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 200 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 200 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 200 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 200 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 200 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 200 Kč
ONO7502 Holík Jaromír SKOB Ostrov C 2087685 200 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 200 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 200 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 200 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 200 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 200 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 200 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 200 Kč
SKV7601 Soukup David TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit 240 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 200 Kč
LPM7905 Šafránek Petr OK Lokomotiva Plzeň C zapůjčit 240 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 200 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 8660453 200 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 200 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 200 Kč
SKV7101 Řehák Miroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 7207367 200 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 200 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 200 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 200 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 200 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 400 Kč
7.97 km, 16 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 200 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8654889 200 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 200 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 200 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 200 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 200 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 200 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 200 Kč
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov C 2061825 200 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 200 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 200 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 200 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 200 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 200 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 200 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 200 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 200 Kč
VPM7003 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 301719 200 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 200 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 200 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 200 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 200 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 200 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 8667502 200 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 200 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 8116781 200 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 200 Kč
NEK7000 Nádeníček Josef Nejdek Orienteering C 2121001 200 Kč
0070001 Kapoun Luděk 007 - neregistrovaný 2 zapůjčit 240 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 400 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 400 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 400 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 400 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 200 Kč
7.34 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 200 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 200 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 200 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 200 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 200 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 200 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 200 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 200 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 200 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 200 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 200 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 200 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 200 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 200 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 200 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 200 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 200 Kč
LPM6500 Hofman Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8852 200 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 200 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 200 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 200 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 200 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 200 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 200 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 200 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 200 Kč
6.67 km, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 200 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 200 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 200 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 200 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 200 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 200 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 200 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 200 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 200 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 200 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 200 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 200 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 200 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 200 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 400 Kč
6.21 km, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 150 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 150 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 150 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 150 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 150 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 150 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 150 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 150 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 150 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 150 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 150 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 150 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 150 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 150 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 150 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 150 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 150 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 150 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 150 Kč
5.59 km, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 150 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 150 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 150 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 150 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 150 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 150 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 150 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 150 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 150 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 150 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 150 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 150 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 150 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 150 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 150 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 150 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 150 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 150 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 150 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 150 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 150 Kč
4.39 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 150 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 150 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 150 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8100015 150 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 150 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 150 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 150 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 150 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 150 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 150 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 150 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 150 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 150 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 150 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 150 Kč
4.01 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 150 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 150 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 150 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 150 Kč
3.53 km, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 150 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 150 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 150 Kč
2.78 km, 6 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně C 301443 100 Kč
MLA1100 Mikyska Mael MLOK Mariánské Lázně C 1421913 100 Kč
MLA1102 Kváč Martin MLOK Mariánské Lázně C 51611 100 Kč
MLA1101 Klier Šimon MLOK Mariánské Lázně C 7884 100 Kč
MLA1152 Zabolotná Kiára MLOK Mariánské Lázně C 51494 100 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 232210 100 Kč
MLA1150 Prinzová Lada MLOK Mariánské Lázně C 301438 100 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 100 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 100 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 100 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086456 100 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov C 2148165 100 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 100 Kč
DCH1151 Fryšová Zuzana Radioelektronika Cheb C 232362 100 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 100 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 100 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2102671 100 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2102687 100 Kč
DKP1005 Brandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2088156 100 Kč
DCH1058 Adámková Sára Radioelektronika Cheb 8025 100 Kč
DCH1005 Novotný Kryštof Radioelektronika Cheb 8046 100 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 2118939 100 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 100 Kč
LPM1104 Hofman Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 100 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 100 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 100 Kč
2.78 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA1153 Sladká Barbora MLOK Mariánské Lázně C 1421918 100 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086458 100 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086459 100 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 100 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
0040005 Surgová Karolína 004 - Tatra Smíchov zapůjčit 140 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 232239 100 Kč
BSO1400 Rambousek Marek KOB Baník Sokolov C 7872 100 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 100 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 100 Kč
2.42 km, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 100 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 100 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 100 Kč
HCE7250 Müllerová Jana TJ Hostivice C 49152 100 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 2061777 100 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 100 Kč
DOK5751 Synková Marcela OK Doksy C 2053519 100 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
BOR7500 Lamač Vratislav OK Jiskra Nový Bor C 4133 100 Kč
MAS8050 Křížková Jitka KČT Aš C 301508 100 Kč
DCHxxxx Fryšová Tereza Radioelektronika Cheb 4451 100 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 100 Kč
4.22 km, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 150 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 150 Kč
0010001 Rážová Milena 001 - Lísteček 2129195 150 Kč
PGP7857 Priehodová Kateřina SK Praga C 2127610 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 150 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 150 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 150 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 150 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 52183 150 Kč
0030001 Váchová Ilona 003 - Ski klub Karlovy Vary 2113446 150 Kč
0030002 Křiklavová Petra 003 - Ski klub Karlovy Vary zapůjčit 190 Kč
0030003 Křiklava Adam 003 - Ski klub Karlovy Vary zapůjčit 190 Kč
0030004 Křiklavová Magdalena 003 - Ski klub Karlovy Vary zapůjčit 190 Kč
0030005 Turčinová Kamila 003 - Ski klub Karlovy Vary 1450162 150 Kč
0030006 Turčinová Anna 003 - Ski klub Karlovy Vary 7201766 150 Kč
0030007 Turčin Jan 003 - Ski klub Karlovy Vary 2143363 150 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 150 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 150 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 150 Kč
0040001 Surgová Markéta 004 - Tatra Smíchov 2061808 150 Kč
0040002 Surga Ondřej 004 - Tatra Smíchov 2049574 150 Kč
0040003 Surga Jakub 004 - Tatra Smíchov 897384 150 Kč
0040004 Surga David 004 - Tatra Smíchov 446322 150 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 150 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň C 01466 150 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 150 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 150 Kč
DOR7553 Hrdličková Monika OK Dobříš 2131181 150 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice C 150 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 2127636 150 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 2127655 150 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 2126298 150 Kč
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 150 Kč
ONO7752 Dondová Kateřina SKOB Ostrov C 2102677 150 Kč
0080002 Hartmanová Alžběta 008 - Bez registrace 51741 300 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 300 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 150 Kč
8.09 km, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8202 Pelikán Tomáš OK Sparta Praha 2125364 150 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 150 Kč
DCH9100 Fryš Zdeněk Radioelektronika Cheb 4449 150 Kč
0080001 Štěpová Dana 008 - Neregistrovaní Štěpovi 2099486 150 Kč
celkem přihlášených: 932, vklad: 160760 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.