Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Datum:
15.06.2019
Místo konání:
Vranov
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
2.20 km, 35 m, 5 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 60 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 60 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 60 Kč
0130002 Tomíčková Eliška 013 - ESOX ODEI 52023 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 53205 60 Kč
ZBM0961 Mazálková Veronika SK Žabovřesky Brno C 104 60 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 2054644 60 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 60 Kč
0160003 Drastíková Marie 016 - SVČ Miroslav 2109702 60 Kč
0160004 Drastíková Julie 016 - SVČ Miroslav 2109703 60 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 0 Kč
0240001 Veselá Martina 024 - Předklášteří 2034000 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 515049 90 Kč
2.70 km, 30 m, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 60 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 60 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 60 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov 2134259 60 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 60 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 896972 60 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 60 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 60 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 60 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 60 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 60 Kč
ZBM0960 Vrtílková Marie SK Žabovřesky Brno C 102 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 60 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 60 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 60 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 60 Kč
SKM0950 Skopalová Alexandra KOB Směr Kroměříž C 331683 60 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 60 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 90 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 52240 90 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Orienteering C 2117702 0 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 361980 90 Kč
3.10 km, 75 m, 9 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 0 Kč
SKM0850 Buksová Karolína KOB Směr Kroměříž C 436932 60 Kč
0010001 Dánielová Kateřina 001 - Zimovi-Dánielovi-Raabovi 49677 60 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 60 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 8180908 60 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 60 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 60 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 60 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 60 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 60 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 60 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2051531 60 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec B 232404 60 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 60 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 60 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 60 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 60 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 60 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 60 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 60 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 446349 60 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 60 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 1396847 60 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno C 361987 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2081386 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 60 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 60 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 60 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 60 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2051506 60 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 2121124 60 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2135179 60 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 60 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 60 Kč
0240002 Veselá Veronika 024 - Předklášteří 53201 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 60 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 60 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 90 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 90 Kč
0210004 Rudolfová Eva 021 - RBK zapůjčit 130 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín B 2121125 90 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 90 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno C 2126231 90 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 2801014 90 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 90 Kč
BBM0752 Martinkovičová Marika BETA URSUS Orienteering C 2117706 90 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 60 Kč
3.60 km, 65 m, 9 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52032 120 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 120 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 120 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 120 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 120 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 8660378 120 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 120 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 8028875 120 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 120 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 8149311 120 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 120 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 120 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 8667955 120 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 8000238 120 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8667994 120 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 120 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 120 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 8660553 120 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 120 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 120 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 120 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 120 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 8667550 120 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 120 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 120 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 120 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 120 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 120 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 120 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 120 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 120 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 120 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 120 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 120 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 8680425 120 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 120 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 8660428 120 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno B 2127522 120 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 8660552 120 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 120 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 8656541 120 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207037 120 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 120 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 120 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 120 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 120 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno B 2054645 120 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 120 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 120 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 120 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 120 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 2096132 120 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 120 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 120 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 301633 120 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 120 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava B 2126392 120 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 120 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8123459 120 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 180 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 180 Kč
3.40 km, 80 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 0 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 60 Kč
TBM0675 Kochová Isabel KOS TJ Tesla Brno C 2133883 60 Kč
0010002 Dánielová Lenka 001 - Zimovi-Dánielovi-Raabovi 2109751 60 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 60 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 60 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 90 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 90 Kč
4.90 km, 180 m, 11 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 200 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 8660366 200 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 200 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 7001029 200 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 200 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 200 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 8660531 200 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 200 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 200 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 200 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 200 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 200 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 200 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 200 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 2127638 200 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 8414138 200 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 200 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 200 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 200 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 200 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 200 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 200 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 200 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 200 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 200 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 200 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 200 Kč
TZL0458 Šrámková Aneta SKOB Zlín B 2121123 200 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 200 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 200 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 200 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 200 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 200 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 200 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 200 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 200 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 416215 200 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 200 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové B 7210923 300 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 300 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 200 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 439103 200 Kč
3.60 km, 65 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno B 2081393 150 Kč
6.10 km, 250 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 200 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 49312 200 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 200 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 200 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 8663114 200 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 200 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 8667525 200 Kč
KUO0153 Kubíčková Iva KOB Ústí nad Orlicí C 2091564 200 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 200 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 8655402 200 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice C 200 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 200 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 200 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 200 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 200 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 200 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 200 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 200 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 200 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec B 331022 200 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 200 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 200 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 200 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 300 Kč
6.70 km, 285 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 200 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 200 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 7205966 200 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 200 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 200 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 8662722 200 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 2025342 200 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 200 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 7210905 200 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 200 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast B 51970 300 Kč
8.10 km, 395 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice C 8635805 220 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 220 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 220 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 220 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové C 331166 220 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 7170894 220 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 220 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 220 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 220 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 330 Kč
5.70 km, 235 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 220 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 8667516 220 Kč
0050001 Hornová Lenka 005 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2092370 220 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 220 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 220 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 220 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 220 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 220 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 220 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 220 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 220 Kč
RBK8556 Toušová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 220 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 330 Kč
3.80 km, 100 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 100 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 100 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec C 420443 100 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 100 Kč
ADA8451 Matulová Iva OOB Spartak Adamov 8083 100 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 100 Kč
0250001 Handlová Andrea 025 - mňouk 301589 100 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 150 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 361911 150 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 150 Kč
6.20 km, 245 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 200 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 200 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 200 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 200 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 8010108 200 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 200 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 200 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 200 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 200 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 200 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 200 Kč
5.10 km, 210 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 100 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 100 Kč
0010004 Dánielová Iva 001 - Zimovi-Dánielovi-Raabovi zapůjčit 140 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 100 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 100 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 100 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 100 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 100 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 100 Kč
ZBM7755 Coufalová Martina SK Žabovřesky Brno C 2067925 100 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno C 434829 100 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 100 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 100 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 100 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 100 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 100 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 150 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 150 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 150 Kč
0380001 Sýkorová Iva 038 - Sykorky 2067217 150 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 100 Kč
5.50 km, 140 m, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 200 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 200 Kč
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 200 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 200 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 200 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 200 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 8028877 200 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 200 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 200 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 200 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 200 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 200 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 200 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 200 Kč
STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna SK SKI-OB Šternberk C 8240668 200 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 200 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 200 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 200 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 200 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 200 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 200 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 200 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 200 Kč
0170001 Zámečníková Jitka 017 - Zámečníci 2103763 200 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 0 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín 200 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 200 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 300 Kč
5.10 km, 210 m, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 200 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 200 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 200 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 200 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 200 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 200 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 200 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 200 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 200 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 200 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 200 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 200 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 200 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 200 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 200 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 200 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 200 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 200 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 200 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 200 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 200 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 200 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 200 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 200 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 200 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 200 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 200 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 200 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 200 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 200 Kč
3.40 km, 80 m, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 100 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 100 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 100 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 100 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 100 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 100 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 100 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 100 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 100 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 100 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 100 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 100 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 100 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 100 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 100 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 100 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 100 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 100 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 100 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 100 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 100 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 100 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 150 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 150 Kč
4.40 km, 145 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 200 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 200 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 200 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 200 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 200 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 200 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 200 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 200 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 200 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 200 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 200 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 200 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 200 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 200 Kč
4.00 km, 110 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 200 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 7210880 200 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 200 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 200 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 200 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 200 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 200 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 200 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 200 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 200 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 200 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 200 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 200 Kč
3.10 km, 75 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 100 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 100 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 100 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 100 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 100 Kč
3.80 km, 100 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 150 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 150 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 150 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 150 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 150 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
UBM5751 Svobodová Jindřiška MENISKOS Brno C 2148232 150 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 225 Kč
3.40 km, 80 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 150 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 150 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 150 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 150 Kč
2.90 km, 65 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 100 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 100 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 100 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 100 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 150 Kč
3.10 km, 75 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 150 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 150 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 150 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 150 Kč
2.90 km, 65 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 150 Kč
2.20 km, 35 m, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM0900 Rose Ondřej KOB Směr Kroměříž C 51305 60 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 60 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 60 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 60 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8662359 60 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 60 Kč
TZL1111 Smola Jakub SKOB Zlín C 515174 60 Kč
0160002 Drastík Václav 016 - SVČ Miroslav 2109701 60 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 60 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 90 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 8660436 90 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 90 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 90 Kč
3.00 km, 45 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 2087680 60 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 60 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 60 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 60 Kč
VCB0920 Kozák Matěj OB České Budějovice C 426356 60 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 681869 60 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 60 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 2127531 60 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 60 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 60 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 60 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2061762 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 60 Kč
SSU0900 Heiser Matěj SK Severka Šumperk C 9102883 60 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 7204480 90 Kč
0210003 Rudolf Jan 021 - RBK zapůjčit 130 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 90 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 410254 90 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 53193 90 Kč
3.60 km, 85 m, 11 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 60 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno C 2087678 60 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 2133905 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 2102717 60 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9794 60 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8655482 60 Kč
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 416128 60 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 7207055 60 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 60 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 60 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 60 Kč
SKM0801 Mlčoch Jakub KOB Směr Kroměříž C 53811 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 60 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 7210090 60 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí B 2134308 60 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 60 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 60 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 60 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051534 60 Kč
ZBM0714 Vrtílek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 130 60 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 60 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno C 8667953 60 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 2061842 60 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 60 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 60 Kč
0210001 Král David 021 - RBK zapůjčit 100 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 60 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín C 2134314 60 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 90 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 90 Kč
0080002 Jedlička Jonáš 008 - Tišnov 2051479 90 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 90 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 90 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 90 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 90 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 446369 90 Kč
5.40 km, 200 m, 14 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 120 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 120 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 120 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 120 Kč
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava B 8670495 120 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 120 Kč
TAP0612 Zlesák Matyáš KOB Tretra Praha C 336786 120 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 120 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 120 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 120 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 120 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 120 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 120 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 8667506 120 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 120 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 8660437 120 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 120 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 120 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 120 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 120 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 120 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 120 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 120 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 120 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 428262 120 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 120 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 120 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 120 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 120 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 120 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8116669 120 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek B 2064781 120 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8100029 120 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk B 8636188 120 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 120 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 120 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 120 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 120 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660445 120 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8670828 120 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8660418 120 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8655447 120 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 120 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 120 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 120 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 120 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 120 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 120 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 120 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 120 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 120 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8660548 120 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 120 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 120 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 120 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 120 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 120 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 8654910 120 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 120 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 8028815 180 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 180 Kč
3.60 km, 65 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 0 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 60 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 60 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 60 Kč
0160001 Šmíd Jiří 016 - SVČ Miroslav 2109705 60 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 60 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno C 2081399 60 Kč
0190002 Lasota Jan 019 - Lasota neregistrovaní 2067241 60 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 60 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 60 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 60 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 60 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 2083417 90 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 0 Kč
6.50 km, 255 m, 15 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 200 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8655427 200 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 200 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 200 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 200 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 200 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 200 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 200 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 200 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 200 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8657 200 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 200 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 200 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 200 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 200 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 8662342 200 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 8000241 200 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 200 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 200 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 8660475 200 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 8670824 200 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 200 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 200 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 200 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 200 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 200 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 200 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 200 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 8663130 200 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660439 200 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 200 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 200 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 200 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 200 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 200 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 8028836 200 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8656645 200 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 200 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 8656641 200 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 200 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 200 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 200 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 200 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 200 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 8670802 200 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 200 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 200 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 200 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 8663186 200 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 200 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 0 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 8654884 200 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 2115144 200 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 200 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 200 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín A 8660466 200 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 300 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 300 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 300 Kč
4.40 km, 145 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 100 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 100 Kč
VCB0420 Kozák Ondřej OB České Budějovice C 2104584 100 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 100 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 100 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc C 2148133 100 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 100 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc C 52450 150 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno B 2049608 150 Kč
8.70 km, 235 m, 22 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 8655429 200 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 200 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 200 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 200 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 8680308 200 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 200 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 8670807 200 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 200 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8655428 200 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 200 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 200 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8656630 200 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8090134 200 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8090126 200 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 200 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 200 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 200 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 200 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 200 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 200 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 200 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 200 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8655465 200 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 200 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 2133890 200 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 200 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 200 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 200 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 200 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2091559 200 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 200 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 200 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115149 200 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 200 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 300 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 300 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport B 7210239 300 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 200 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 300 Kč
5.10 km, 210 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 8670821 100 Kč
10.00 km, 425 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 200 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 200 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 200 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 200 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 8660415 200 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 200 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 200 Kč
12.40 km, 515 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 220 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 220 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 220 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 8201000 220 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 220 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 220 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 220 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 220 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 220 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 220 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 220 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 220 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 220 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 220 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 220 Kč
0030001 Stehlik Ondřej 003 - S-team 2133066 220 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 220 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 220 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 220 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 220 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 220 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 220 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 220 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 220 Kč
KUO9802 Lauterbach David KOB Ústí nad Orlicí C 2085646 220 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 220 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 220 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 220 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 220 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 220 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 220 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 8351967 220 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 220 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 220 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8170593 220 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 220 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 220 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 220 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 220 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 220 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 220 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 220 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 220 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C zapůjčit 260 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 220 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 220 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8116794 330 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 330 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 330 Kč
8.90 km, 365 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 220 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 220 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 220 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 220 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 220 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 220 Kč
0170003 Zámečník Pavel ml. 017 - Zámečníci 7300189 220 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 220 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 220 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 330 Kč
0270002 Bednařík Marek 027 - SK SKIVELO Olomouc 2083419 330 Kč
0300001 Hala Lukáš 030 - Hala 301244 330 Kč
6.20 km, 245 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 100 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 100 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 100 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 100 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 100 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 100 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 100 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 100 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 8660423 100 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 887948 100 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 1412021 100 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 100 Kč
CHT9101 Janda Petr OOB SK Chrast C 2125330 100 Kč
9.80 km, 430 m, 20 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 200 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 200 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 200 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 200 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 200 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 200 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 200 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 200 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 200 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 200 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 200 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 200 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 200 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 200 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 200 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 200 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 200 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 200 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 300 Kč
6.50 km, 255 m, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 100 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 100 Kč
0010005 Dániel Vladimír 001 - Zimovi-Dánielovi-Raabovi zapůjčit 140 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 100 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7204478 100 Kč
0080001 Václavek Lukáš 008 - Tišnov 7300282 100 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 100 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 100 Kč
0130001 Tomíček Oldřich 013 - ESOX ODEI 2096247 100 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 100 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 100 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 100 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103686 100 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 8000013 100 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 100 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 100 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
0150001 Polách David 015 - Neregistrovani Vlci zapůjčit 140 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 100 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 100 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 100 Kč
0190001 Lasota Marek 019 - Lasota neregistrovaní 2087636 100 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 100 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 100 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 100 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 150 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 150 Kč
0320001 Baláč Radek 032 - Baláčovi 53264 150 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 150 Kč
0380002 Sýkora Lukáš 038 - Sykorky 2067218 150 Kč
8.50 km, 385 m, 21 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 200 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 200 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 200 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 200 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 200 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 200 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 200 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 200 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 200 Kč
KUO7601 Zapletal Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2103752 200 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 200 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 200 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 200 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 200 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 200 Kč
SIT7703 Bíčánek Milan OK SILESIA C 7861 200 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 200 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 200 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 200 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 200 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 200 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 200 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 200 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 200 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 200 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 200 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 200 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 200 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 200 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 200 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 0 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 200 Kč
RBK7901 Procházka Jan SK Radioklub Blansko C 2127597 200 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 300 Kč
0270001 Procházka Josef 027 - SK SKIVELO Olomouc 2083412 300 Kč
7.90 km, 390 m, 21 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 200 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 200 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 200 Kč
RBK7101 Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2032122 200 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Szabi SE 8434004 200 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 200 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 200 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 200 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 200 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 200 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 200 Kč
ZBM7202 Ježek Petr SK Žabovřesky Brno C 7300188 200 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 200 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 200 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 200 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 200 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 200 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 200 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 200 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 200 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 200 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 300 Kč
5.40 km, 190 m, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 1421294 100 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 100 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
0120001 Novotný Petr 012 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 100 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 100 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 100 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 100 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 100 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 100 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 100 Kč
ABM7047 Palát Marek KOB ALFA Brno C 1420860 100 Kč
0170002 Zámečník Pavel 017 - Zámečníci 2801012 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 100 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 100 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří 2056277 100 Kč
0220001 Tužil Petr 022 - Tužilovi 2045249 100 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov C 2127612 100 Kč
SSU7301 Heiser Kamil SK Severka Šumperk C 9939575 100 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 150 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 150 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 150 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 150 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 150 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 8007013 150 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 150 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 150 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 150 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 150 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 150 Kč
6.70 km, 285 m, 16 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 200 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 200 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 7210876 200 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 200 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 200 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 200 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 200 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 200 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 200 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 200 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 200 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 200 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 200 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 200 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 200 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 200 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 200 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 200 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 200 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 200 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 200 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 200 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 200 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 2112777 200 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 200 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 200 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 200 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 200 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 200 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 200 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 200 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 300 Kč
6.30 km, 255 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 200 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 200 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 200 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 200 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 200 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 200 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 200 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 200 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 200 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 200 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 200 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 200 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 200 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 200 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 200 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 200 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 200 Kč
ZBM6108 Štěpánský Václav SK Žabovřesky Brno C 1210961 300 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 300 Kč
3.80 km, 100 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5913 Hubík Petr KOS TJ Tesla Brno C 320129 100 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 100 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 100 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 100 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 100 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 100 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 100 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 150 Kč
5.50 km, 140 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 150 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 8660458 150 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 7210888 150 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 150 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 150 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 150 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 150 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 150 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 150 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 150 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 150 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 150 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 150 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 150 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 150 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 150 Kč
5.00 km, 180 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 150 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 150 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 150 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 150 Kč
0070001 Novák Miroslav 007 - Novakovi 8007006 150 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 150 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 150 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 51950 150 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 150 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 150 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 150 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 150 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 150 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 150 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 150 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 150 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 150 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 225 Kč
3.10 km, 75 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 100 Kč
4.40 km, 145 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice 7206533 150 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 150 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 150 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 150 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 150 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 150 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 150 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 150 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 150 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 8101111 150 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 150 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 150 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 150 Kč
4.00 km, 110 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 150 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 150 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 150 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 150 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 150 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 150 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 225 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 225 Kč
2.10 km, 30 m, 6 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 150 Kč
2.30 km, 35 m, 6 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 60 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 60 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
0030002 Stehlík Jakub 003 - S-team 8087 60 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 2102684 60 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 8662350 60 Kč
ABR0950 Jašková Adriana A-team NOVO Bruntál C 8660585 60 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 60 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 60 Kč
0070002 Brabec Lukáš 007 - Novakovi 845424 60 Kč
0070003 Brabcová Tina 007 - Novakovi 52054 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 60 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava C 428276 60 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 60 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 60 Kč
0130003 Tomíčková Ivana 013 - ESOX ODEI 52537 60 Kč
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 60 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 60 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko 219251 60 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 60 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 1985526 60 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 500884 60 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 60 Kč
TBM1452 Šímová Klaudie KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 100 Kč
PBM1501 Trš Josef TJ Spartak 1. Brněnská C 2126288 60 Kč
UBM1151 Floryánová Alžběta MENISKOS Brno C 361909 60 Kč
SKMxxxx Kunovská Natálie KOB Směr Kroměříž 619094 60 Kč
ADA1501 Burdilák Robin OOB Spartak Adamov 1414506 60 Kč
TZL1414 Smola Štěpán SKOB Zlín C 428255 60 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 60 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 60 Kč
0200002 Kozel Kryštof 020 - Family Point zapůjčit 100 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 60 Kč
RBK8228 Touš Michal SK Radioklub Blansko C 232001 60 Kč
0230001 Šuláková Karolína 023 - bez registrace zapůjčit 100 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53228 60 Kč
0080003 Václavková Lenka 008 - Tišnov 2051494 60 Kč
UOL1351 Šaňáková Anna SOB Olomouc C 2124801 60 Kč
0280001 Kalinová Jasmína 028 - JK 53723 60 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 60 Kč
SBK1411 Sluka Matouš KOB START Blansko C 49655 60 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 0 Kč
3.60 km, 85 m, 11 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 100 Kč
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 232399 100 Kč
0010003 Zima Vojtěch 001 - Zimovi-Dánielovi-Raabovi 2112753 100 Kč
0010006 Zimová Kristýna 001 - Zimovi-Dánielovi-Raabovi zapůjčit 140 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 100 Kč
VCB7720 Kozák Martin OB České Budějovice 426363 100 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 100 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 100 Kč
0040001 Podpierová Dona 004 - HOB ŠLeKo zapůjčit 140 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 7206554 100 Kč
0060001 Vrtílek Roman 006 - Roman Vrtílek zapůjčit 140 Kč
0060002 Hesová Iva 006 - Roman Vrtílek zapůjčit 140 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 100 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 100 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 682345 100 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 100 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 100 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 100 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 8660416 100 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 100 Kč
SVS7401 Koňařík Jaroslav Orientklub Vsetín 51521 100 Kč
UBM7702 Floryán David MENISKOS Brno C 2049605 100 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 100 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 100 Kč
ABM7667 Žovincová Sylva KOB ALFA Brno C 2081395 100 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 100 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 100 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 100 Kč
SBK2222 Buřt Lukáš KOB START Blansko 2102705 100 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 100 Kč
0200001 Kozlová Slávka 020 - Family Point zapůjčit 140 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 100 Kč
0260001 Verner Leoš 026 - NOCH zapůjčit 140 Kč
0210002 Rudolf Pavel 021 - RBK zapůjčit 140 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 100 Kč
0320002 Baláčová Jana 032 - Baláčovi zapůjčit 140 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2081392 100 Kč
TBM7105 Hanousek Radim KOS TJ Tesla Brno C 438040 100 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 100 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 100 Kč
0330001 Kadlecová Gabriela 033 - P 2127623 100 Kč
0340001 Košíková Jana 034 - Brno zapůjčit 140 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 100 Kč
0350001 Pošta Jiří 035 - Pošta - Vršková zapůjčit 140 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 100 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 100 Kč
SKM77xx Skopalová Kateřina KOB Směr Kroměříž 100 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 2801248 100 Kč
4.10 km, 115 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 100 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 100 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 100 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 100 Kč
0100001 Hájková Radka 010 - chodec.com 2042511 100 Kč
0110001 Pánek Tomáš 011 - Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
0130004 Tomíčková Dana 013 - ESOX ODEI 2096221 100 Kč
STE0001 Zdařil Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2035722 100 Kč
0180001 Smolová Anna 018 - Zlin 08531 100 Kč
VAM9000 Klapal Jan OB Vamberk C 515142 100 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 100 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha C 887910 150 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 150 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 920677 150 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 150 Kč
celkem přihlášených: 1166, vklad: 169600 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.