Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy západ

Datum:
08.09.2019
Místo konání:
Kamenice, osada Těptín
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P3     T3     T5    
1.92 km, 15 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 120 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 120 Kč
LOU1252 Pešková Marie SK Moravan Louňovice C zapůjčit 160 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 120 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 120 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 120 Kč
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 7880 120 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 120 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 120 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 120 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 120 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 120 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 120 Kč
CHA1052 Straková Kateřina OK Chrastava C 8185 120 Kč
2.03 km, 20 m, 6 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 120 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 120 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 120 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 8116673 120 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 120 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 120 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 120 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 120 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 120 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 120 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 120 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 120 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 120 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 120 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 120 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 120 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 120 Kč
LBE1050 Horová Vendula TJ Lokomotiva Beroun C 2148216 120 Kč
ROZ0952 Schuhmeierová Alena OK Roztoky C zapůjčit 160 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 120 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 120 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 120 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 120 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 120 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 120 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 120 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 120 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport C 886294 120 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 120 Kč
2.34 km, 20 m, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 120 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 120 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 8116775 120 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 120 Kč
DKP0865 Mušková Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 336785 120 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 120 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 120 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 120 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 120 Kč
KAM0755 Křečková Apolena OK Kamenice C 682648 120 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 120 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 120 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 120 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8116784 120 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 120 Kč
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C 2125338 120 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 120 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 120 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 120 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 120 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 120 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 120 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 120 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 120 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 120 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 120 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 120 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany C 2143410 120 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice B 2127659 120 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice B 9102146 120 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 120 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 120 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 120 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 120 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš C 2067311 120 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 120 Kč
3.19 km, 45 m, 15 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 120 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 8667966 120 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 120 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 120 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 120 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8660538 120 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 120 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 120 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 8656743 120 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 120 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 120 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 120 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 2061855 120 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 120 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 120 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 120 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 2148090 120 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 120 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 120 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 120 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary B 8670477 120 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 8028827 120 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 120 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 120 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 120 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 120 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 120 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 120 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 120 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 120 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 120 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 120 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 120 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 120 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 120 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga C 2143358 120 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 120 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 120 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 120 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice B 2126299 120 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 120 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 120 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 120 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 120 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 120 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 120 Kč
DLP0650 Dostálová Lejla OOB TJ Dukla Praha C 2419951 120 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 120 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany B 2073696 120 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga C 2061812 120 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 120 Kč
DOR0658 Forštová Ema OK Dobříš C 2073745 120 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 180 Kč
3.58 km, 45 m, 17 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 180 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 8116743 180 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 180 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 180 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 180 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 180 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 180 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 180 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 180 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 180 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 180 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 180 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 180 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 180 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 8660586 180 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 180 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 180 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 361965 180 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 180 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 52284 180 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 180 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 180 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 180 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 180 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha C 2134349 180 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 180 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 180 Kč
BSO0351 Lillová Marie KOB Baník Sokolov C 8683 180 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 180 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 180 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 180 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 8660519 180 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 180 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 180 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 180 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 180 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 180 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 180 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 180 Kč
3.76 km, 45 m, 18 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 180 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 180 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 180 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 8030301 180 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 180 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 180 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 180 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 180 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 8116773 180 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 180 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 180 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 180 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 180 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 180 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy B 51496 180 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 180 Kč
PGP0257 Titzová Adéla SK Praga B 2035748 180 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 180 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 180 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 180 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 180 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 180 Kč
BSO0152 Raková Eliška KOB Baník Sokolov C 8684 180 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 180 Kč
3.97 km, 55 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 180 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 180 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga B 2021848 180 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 180 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 180 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 180 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 180 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice A 7291299 180 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 180 Kč
4.66 km, 55 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 190 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 190 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 190 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 190 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 7202891 190 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 190 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 190 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 190 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 190 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 190 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 190 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov C 1403419 190 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 190 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 190 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 190 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 190 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 190 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 190 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 190 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 190 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 190 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 190 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 190 Kč
TUR9253 Kořínková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 190 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 190 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 8028926 190 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 190 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 190 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 8680605 190 Kč
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 190 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 190 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 190 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 190 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 190 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 190 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 190 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 190 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 190 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 2115758 190 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 190 Kč
0110001 Pecoldová Pavlína 011 - Cookies & Pancakes 8631588 190 Kč
TUR8350 Holasová Lenka OOB TJ Turnov C 51818 190 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 190 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 190 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8080815 285 Kč
3.89 km, 50 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 190 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 190 Kč
TAP8650 Makovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 190 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 190 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 190 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 190 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 190 Kč
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 190 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 190 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 190 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 190 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 190 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 190 Kč
NNN0008 Doležalová Michaela Neregistrovaní 232409 285 Kč
3.41 km, 50 m, 18 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 180 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 180 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 180 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 180 Kč
LOU8150 Geševa Radka SK Moravan Louňovice C 1450169 180 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 180 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 180 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 180 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 8116800 180 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 180 Kč
LOU8250 Pešková Erika SK Moravan Louňovice C zapůjčit 220 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 180 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 180 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 180 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 180 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 180 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 180 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 8033228 180 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 180 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 180 Kč
RIC7853 Čevelová Ivana OB Říčany C 2102678 180 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 180 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 180 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 180 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 180 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 180 Kč
3.28 km, 45 m, 16 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 180 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 180 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 180 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 180 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 180 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 180 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 180 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 180 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 180 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 180 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 180 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 180 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 180 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 180 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 180 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 180 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 180 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 180 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 180 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 180 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 180 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 180 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 180 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 180 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 180 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 180 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 180 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 180 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 180 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 180 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 180 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 180 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 180 Kč
LOU7950 Zábřeská Jitka SK Moravan Louňovice C zapůjčit 220 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 180 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 180 Kč
3.05 km, 40 m, 14 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 180 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 180 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 180 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 180 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 180 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 180 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 180 Kč
ZBP7352 Honsová Jitka OOB SK Zbraslav C 232261 180 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 180 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 180 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 180 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 180 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 180 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 180 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 180 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 180 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 180 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 180 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 180 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 180 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 180 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 180 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 180 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 180 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8506 180 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 180 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 180 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 180 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 180 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 180 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 180 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 180 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 180 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 180 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 180 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 180 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 180 Kč
RIC7353 Riegelová Gabriela OB Říčany C 2096262 180 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 180 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 180 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 180 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 232750 270 Kč
2.77 km, 30 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 180 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 180 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 180 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 180 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 180 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 180 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 180 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 180 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 180 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 180 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 180 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 180 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 180 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 180 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 180 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 180 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 180 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 180 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 180 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 180 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 180 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 180 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 180 Kč
2.65 km, 40 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 180 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 180 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 180 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 180 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 180 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 180 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 180 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 180 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 180 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 180 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 180 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 180 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 180 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 180 Kč
PGP6153 Tichovská Jitka SK Praga C 53005 180 Kč
2.53 km, 45 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 140 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 140 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 140 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 140 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 8656660 140 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 140 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 140 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 140 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 140 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 140 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 140 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 140 Kč
VPM5757 Bouchalová Zdena KOS Slavia Plzeň C 52378 140 Kč
2.37 km, 35 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 140 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 140 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 140 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 140 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 140 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 140 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 140 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 140 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 140 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 140 Kč
2.30 km, 40 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 140 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 140 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 140 Kč
2.30 km, 40 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 140 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 140 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 140 Kč
1.92 km, 15 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 120 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 120 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 2148166 120 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 120 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 120 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 120 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 120 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 120 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 120 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 120 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 120 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 1407425 120 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 120 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 120 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 120 Kč
2.04 km, 20 m, 6 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 120 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 120 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 120 Kč
LOU0900 Gešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 120 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 120 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 120 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 232210 120 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 120 Kč
LOU1002 Pešek Jan SK Moravan Louňovice C zapůjčit 160 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 120 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 120 Kč
KAM1003 Vít Benjamin Adam OK Kamenice C zapůjčit 160 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk KČT Aš C 2087666 120 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 120 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 120 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 120 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 120 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 120 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 120 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 120 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 120 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 120 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 120 Kč
0010001 Etrych Jonáš 001 - Etryšáci 2133884 120 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 120 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 2029218 120 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 120 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 120 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 120 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 51554 120 Kč
2.54 km, 25 m, 9 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 120 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2800319 120 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 120 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 120 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 120 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 120 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 120 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 120 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 120 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš C 2131194 120 Kč
KAM0804 Vít Samuel Aron OK Kamenice C zapůjčit 160 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš B 2026167 120 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 120 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 120 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 120 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 120 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 120 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 120 Kč
ZVO0803 Gabriel Štěpán OB SK Zvole C 2116192 120 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 120 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 120 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 120 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 120 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 120 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2104590 120 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 120 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 120 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 120 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 120 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš C 2087659 120 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 120 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 120 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering B 8660516 120 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 120 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 120 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš B 2044885 120 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 120 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 120 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 120 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 120 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 120 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C 2111743 120 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 1400426 120 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 120 Kč
TAP0808 Štěpaník Vojtěch KOB Tretra Praha C zapůjčit 160 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 120 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 120 Kč
3.59 km, 40 m, 17 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 120 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň B 8648544 120 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha B 2096222 120 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 120 Kč
TAP0612 Zlesák Matyáš KOB Tretra Praha C 336786 120 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 120 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 120 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 1428940 120 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 120 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8116803 120 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 120 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 120 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 120 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 120 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 120 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 120 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 120 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 120 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 120 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 7201205 120 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov B 8680581 120 Kč
PGP0608 Kovář Vít SK Praga C 2144064 120 Kč
LOU0601 Václavík Richard SK Moravan Louňovice C 336701 120 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 120 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 8116815 120 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš C 8116782 120 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8116804 120 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 120 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 438039 120 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 8670487 120 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 120 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 120 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 120 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha B 8116696 120 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 120 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 120 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 120 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 120 Kč
TJN0508 Vaňura Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 160 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 120 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2143364 120 Kč
ZVO0602 Geleta Šimon OB SK Zvole C 2106879 120 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 120 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 120 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 2073690 120 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 120 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 120 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 8656638 120 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 120 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 8116792 120 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš C 2045302 120 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 120 Kč
3.79 km, 40 m, 19 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 180 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 180 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 180 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 180 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň B 8648588 180 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 180 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 180 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 180 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 180 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 180 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 180 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 180 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 180 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 180 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 180 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň B 2082944 180 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8116741 180 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 8116738 180 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 180 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 180 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 180 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 180 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 180 Kč
TJN0409 Marek Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 180 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 180 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 180 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 301433 180 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 180 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 180 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 180 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 180 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 180 Kč
4.21 km, 50 m, 21 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 180 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 180 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 180 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 180 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 180 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 8660469 180 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 180 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 180 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 180 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 180 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 180 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680598 180 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8648572 180 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 8680614 180 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 180 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 8322332 180 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 180 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 180 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8663135 180 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering B 8660517 180 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany C 2069069 180 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 180 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 180 Kč
4.55 km, 55 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 180 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec A 8656716 180 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy B 888634 180 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 180 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 180 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 180 Kč
5.47 km, 75 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 190 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 190 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 190 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 190 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 190 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 190 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 190 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 190 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 190 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 190 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 190 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 190 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 190 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 190 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 190 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 190 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 8660474 190 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 190 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 190 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 190 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080831 190 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 190 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 190 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 190 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 190 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 190 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 8090130 190 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 190 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 190 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 190 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 190 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 190 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 190 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 190 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 190 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 190 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 190 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 190 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 190 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 190 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 190 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 190 Kč
MAS9302 Šulc Marek KČT Aš C 2026166 190 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 190 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 190 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 190 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 190 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 190 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 190 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 8351967 190 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 190 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 190 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 190 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 190 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 190 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8116812 190 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 8116796 190 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 190 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 190 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 190 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 190 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 190 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 8663206 190 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 190 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 190 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 190 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 190 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 190 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 190 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 190 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 190 Kč
0120001 Barna Martin 012 - Ždimiators zapůjčit 230 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 190 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 190 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 190 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 190 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně C 8656598 190 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 190 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 190 Kč
4.54 km, 55 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 190 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 190 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 190 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering C 2067347 190 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 190 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888614 190 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 190 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 190 Kč
4.66 km, 60 m, 23 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 8116735 180 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 180 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 180 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 180 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 180 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 180 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 180 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 180 Kč
LBE7901 Hora Michal TJ Lokomotiva Beroun C 2148240 180 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 180 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 180 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 8028852 180 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 180 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 180 Kč
0110002 Dvořáček Dan 011 - Cookies & Pancakes 8629750 180 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 180 Kč
0240001 Michálek Jan 024 - ČaČua 2099517 180 Kč
4.51 km, 60 m, 22 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 180 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 180 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 180 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 180 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 180 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 180 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 180 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 180 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 180 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 180 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 180 Kč
SKV7101 Řehák Miroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 7207367 180 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8116793 180 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 180 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 180 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 180 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 180 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 180 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 180 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 180 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 180 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 180 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 180 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 180 Kč
RIC7501 Končický Lukáš OB Říčany C 2127565 180 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 180 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 180 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 180 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 180 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 180 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2148155 180 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 270 Kč
4.16 km, 50 m, 21 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 180 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 180 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 180 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 180 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 180 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 180 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 180 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 180 Kč
ZBP7201 Kabát Jiří OOB SK Zbraslav 8116724 180 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 180 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 180 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 180 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 180 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 180 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 180 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 180 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 180 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 8116781 180 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 180 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 180 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 8667502 180 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 180 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 180 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 180 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 180 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 180 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 180 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 180 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 180 Kč
0010004 Etrych Tomáš 001 - Etryšáci 2126245 180 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 180 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 180 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 180 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 180 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 180 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 180 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 180 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 180 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 180 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 180 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 180 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 180 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 180 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 180 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 180 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 180 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 180 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 180 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 180 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 180 Kč
0220001 Koten Petr 022 - _ 2001999 180 Kč
3.97 km, 55 m, 19 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 180 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 180 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 180 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 180 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 180 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 180 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 180 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 180 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 180 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 180 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 180 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 180 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 180 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 180 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 180 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 180 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 180 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 180 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 180 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 180 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 180 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 180 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 180 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 180 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 180 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 180 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 180 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 180 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 180 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 180 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 180 Kč
1VD6800 Wolfram Frank (GER) SG Zittau Süd 8161618 180 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 180 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 180 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 2116448 270 Kč
3.79 km, 40 m, 19 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 180 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 180 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 180 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 180 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 180 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 180 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 180 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 180 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 180 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 180 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 180 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 180 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 180 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 2125364 180 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 180 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 180 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 180 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 180 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 180 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 180 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 180 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 180 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 180 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 180 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 9200728 180 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 180 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 180 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 180 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 180 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 180 Kč
NNN0002 Oprsal Alan Neregistrovaní 700028 180 Kč
3.61 km, 45 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 140 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 140 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 140 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 140 Kč
0050001 Modalsli Sigbjørn 005 - (NOR) Fossum IF 889141 140 Kč
0050002 Zeiner-Gundersen Richard 005 - (NOR) Fossum IF 8191158 140 Kč
0050003 Hegna Trond 005 - (NOR) Fossum IF 402219 140 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 140 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 140 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 140 Kč
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 51769 140 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 140 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 140 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 140 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 140 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 140 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 140 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 8185555 140 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 140 Kč
3.45 km, 35 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 140 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 140 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 140 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 140 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 140 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 140 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 140 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 140 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 140 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 140 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 140 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 140 Kč
2.77 km, 30 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 140 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 140 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 140 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 140 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 140 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 140 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 140 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 140 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 140 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 140 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 140 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 140 Kč
2.37 km, 30 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 140 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 140 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 140 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 140 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 140 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 140 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 140 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 140 Kč
2.37 km, 30 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 140 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 140 Kč
1.92 km, 15 m, 6 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030002 Paulů Max 003 - Běhám na vlastní triko 2148212 120 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 120 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51139 120 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 120 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 120 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 120 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 120 Kč
0060001 Proxová Veronika 006 - Proxovi 2115715 120 Kč
LPU1100 Udržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 886715 120 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 120 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 120 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 120 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C bude oddílový 120 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 120 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 120 Kč
0080003 Králová Alžběta 008 - Modrá krev zapůjčit 160 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 120 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 120 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 120 Kč
VPM1616 Bouchal Vít KOS Slavia Plzeň C 995860 120 Kč
0010002 Etrych Matěj 001 - Etryšáci 2135176 120 Kč
0010003 Etrych Tobiáš 001 - Etryšáci 2148206 120 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2031364 120 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 120 Kč
LOU1152 Topičová Laura SK Moravan Louňovice C 2143340 120 Kč
DKP1257 van Dongen Annemiek Oddíl OB Kotlářka C 7000966 120 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 120 Kč
0040001 Dobyášová Kateřina 004 - Kamenice zapůjčit 160 Kč
LOU1000 Zábřeský Lukáš SK Moravan Louňovice C zapůjčit 160 Kč
BBM7750 Hájková Michaela BETA URSUS Orienteering C 53291 120 Kč
KRL1001 Vlach Viktor Kometa Kralovice C 232960 120 Kč
DOR1350 Forštová Linda OK Dobříš C 51268 120 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 120 Kč
TAP1103 Štěpaník Jakub KOB Tretra Praha C zapůjčit 160 Kč
KAM7751 Rejšková Blanka OK Kamenice C 2103702 120 Kč
0240002 Michálková Veronika 024 - ČaČua 53606 120 Kč
0240004 Michálek Bonifác 024 - ČaČua zapůjčit 160 Kč
3.14 km, 40 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030003 Paulů Markéta 003 - Běhám na vlastní triko 2127871 120 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 120 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha C 2133911 120 Kč
SKV6752 Řeháková Radka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 120 Kč
0070001 Kovář Libor 007 - Dezorientovaní šneci zapůjčit 160 Kč
LOU8000 Břízek Petr SK Moravan Louňovice C 2143409 120 Kč
LOU7951 Břízková Věra SK Moravan Louňovice C zapůjčit 160 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 120 Kč
VSP7203 Berounský Petr USK Praha C 2103777 120 Kč
0080002 Králová Lucie 008 - Modrá krev zapůjčit 160 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 120 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 120 Kč
0160001 Smažinka Dalibor 016 - FTVS zapůjčit 160 Kč
0180001 Kožnarová Barbora 018 - OKP - neregistrovaný 436949 120 Kč
RIC7452 Němečková Michaela OB Říčany C 2080986 120 Kč
0200001 Hladilova Klara 020 - FTVS zapůjčit 160 Kč
0240003 Michálková Michaela 024 - ČaČua 2120649 120 Kč
3.18 km, 40 m, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030001 Paulů Robert 003 - Běhám na vlastní triko 2135166 140 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 140 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 8660918 140 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 140 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 140 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 140 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 140 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2127567 140 Kč
CHA1950 Ježková Magdaléna OK Chrastava C 4126 140 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 361962 140 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 140 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 140 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 140 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 140 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 140 Kč
0080001 Král Lukáš 008 - Modrá krev 2143372 140 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 140 Kč
BOR7500 Lamač Vratislav OK Jiskra Nový Bor C 4133 140 Kč
ZVO7401 Geleta Marek OB SK Zvole C 2102863 140 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 140 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 888638 140 Kč
0130001 TUČNÝ Jan 013 - Tučňáci OB 2131195 140 Kč
0130002 MALÁ Martina 013 - Tučňáci OB 2148228 140 Kč
0170001 Hrušková Jana 017 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 140 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 52183 140 Kč
0190001 Brlicová Natalie 019 - SKI ŠUMAVA 515462 140 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 140 Kč
KRL6702 Kropáč Jiří Kometa Kralovice C 2017667 140 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 2127655 140 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 2126298 140 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 140 Kč
5.04 km, 55 m, 24 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 140 Kč
SCP8202 Pelikán Tomáš OK Sparta Praha 51571 140 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 140 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 140 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 140 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 140 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 140 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 140 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 140 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 140 Kč
DKP7503 Brandejs Jan Oddíl OB Kotlářka C 2095973 140 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 140 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 140 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 140 Kč
NNN0005 Hoang Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
NNN0006 Knošková Jitka Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
NNN0007 Knoška Martin Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
celkem přihlášených: 1048, vklad: 166540 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.