Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE

Datum:
14.09.2019
Místo konání:
Český Dub, areál SčVaK, 50.6649503N, 14.9984072E
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D21C     D35C     D40C     D45C     D50C     D55C     D60C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16A     H16C     H18A     H18C     H20A     H21E     H21A     H21C     H35C     H40C     H45C     H50C     H55C     H60C     H65C     H70C    
1.06 km, 40 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 90 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 90 Kč
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 90 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 90 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 90 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 90 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 90 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 8033239 90 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 90 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 90 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 2126371 90 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 130 Kč
0050001 Bozděchová Bára 005 - SK Praga Praha 130 Kč
VLI1052 Trojanová Vendula Slavia Liberec orienteering C 2087692 130 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 130 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102694 90 Kč
1.05 km, 40 m, 12 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 90 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 90 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 90 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 90 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice B 2060292 90 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 90 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 90 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 8028815 90 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 90 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 90 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 8080827 90 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 90 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 2103732 90 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 90 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 90 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 2148111 90 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 2115709 90 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 90 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 90 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 90 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 90 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 90 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 90 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 90 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 90 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 90 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 90 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 90 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662699 90 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 90 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 90 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 90 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7208071 90 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 90 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 8012087 90 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 90 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 90 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 90 Kč
RIC0760 Vařeková Marianna OB Říčany C 2073692 130 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 180 Kč
1.45 km, 40 m, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 90 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 90 Kč
VLI0657 Široká Karolína Slavia Liberec orienteering C 49962 90 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 90 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 90 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha A 8656743 90 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8033281 90 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 90 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 90 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 90 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2141911 90 Kč
DKP0659 Heřmanová Aino Oddíl OB Kotlářka C 90 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 90 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 90 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 90 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 90 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 90 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 90 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 90 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 90 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 90 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 90 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 553451 90 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7210128 90 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 90 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 90 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8061502 90 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 90 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany B 8660563 90 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 8116810 90 Kč
TAP0551 Rosendorfová Hana KOB Tretra Praha C 2126350 90 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary B 8670477 90 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 130 Kč
1.63 km, 50 m, 16 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 170 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 170 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 170 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 170 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 170 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 170 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 170 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 170 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 170 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 170 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 8663117 170 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 170 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 170 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 170 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 170 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 170 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 170 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 170 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 170 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga B 515464 170 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 170 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 170 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 170 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 170 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 170 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 170 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 170 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 170 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 170 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 170 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 170 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 2125333 170 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 170 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha C 170 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice A 2103294 170 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 170 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662749 170 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 8414092 170 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno A 8660438 170 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 170 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 170 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 170 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 8660595 170 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 170 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 170 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 170 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 170 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 170 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 170 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 170 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 170 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 170 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 170 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 170 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8116718 170 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 8660561 170 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 8660586 170 Kč
CHC0353 Mazurek Joanna K.O.B. Choceň C 8650390 170 Kč
CHC0352 Sudoł Hanna K.O.B. Choceň B 8650388 170 Kč
1.51 km, 50 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 130 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 130 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 7210923 130 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 130 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 130 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 130 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 8116743 130 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 260 Kč
1.75 km, 60 m, 17 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 170 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 170 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 170 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 170 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 170 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 170 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 170 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 170 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 170 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 170 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 170 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 170 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 170 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8680323 170 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 170 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 170 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 170 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 170 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 170 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 170 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 170 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 170 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 170 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 8670788 170 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 170 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2078462 170 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 170 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 170 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 170 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 7053354 170 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 8116766 170 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 170 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 170 Kč
LCE0261 Weissová Ľuboslava OOB TJ Slovan Luhačovice B 2032149 170 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8109309 170 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 170 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 170 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 170 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 170 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 8033223 170 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 170 Kč
CHC0155 Ciura Aleksandra K.O.B. Choceň C 8661597 170 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 170 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 250 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno A 8434822 250 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 250 Kč
1.51 km, 50 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 130 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 130 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 130 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 130 Kč
1.88 km, 60 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 170 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 8662719 170 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 170 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 170 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 170 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 170 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 170 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín R 2091555 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering R 8659381 170 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 8656601 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 170 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 170 Kč
CHC0056 Biederman Adrianna K.O.B. Choceň C 8120200 170 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga A 2021848 170 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8120499 170 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 170 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 170 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 170 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 170 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 170 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 8116790 170 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice R 8656599 170 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 170 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 170 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 170 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 8645192 170 Kč
2.96 km, 70 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(60)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7952 3090 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 8663149 170 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 170 Kč
SSU9651 20209 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 170 Kč
PHK9255 4220 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové R 8654892 170 Kč
SSU9953 28127 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 170 Kč
TZL9453 33112 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 170 Kč
PHK9951 25345 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 170 Kč
LPM9650 33496 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň E 8656622 170 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 170 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 170 Kč
DKP7753 3911 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 170 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 170 Kč
CTB9451 25168 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 170 Kč
SSU8952 4638 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 170 Kč
LPM9651 28119 Kamenická Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 170 Kč
DKP8450 19936 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 170 Kč
CTB9452 25996 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 170 Kč
PGP7355 2507 Janovská Petra SK Praga C 8654900 170 Kč
PGP9954 28598 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 170 Kč
PGP8656 28819 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 170 Kč
PGP9056 2488 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 170 Kč
TBM9669 33113 Vališová Martina KOS TJ Tesla Brno R 8660569 170 Kč
TAP9755 32901 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 170 Kč
KAM8851 1223 Doležalová Monika OK Kamenice E 232409 170 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 170 Kč
KAM9852 22097 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 170 Kč
TBM9696 Hošeková Vanda KOS TJ Tesla Brno C 7200369 170 Kč
PGP8556 5576 Matějů Martina SK Praga E 8680605 170 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice E 8271093 170 Kč
KAM9554 23044 Procházková Marie OK Kamenice C 8051795 170 Kč
CHC9051 Wiśniewska Hanna K.O.B. Choceň E 8640913 170 Kč
BOR9161 759 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 170 Kč
ZBM8350 23399 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 170 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 170 Kč
ZBM8989 2221 Perůtková Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 170 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 170 Kč
ZBM9353 19826 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 170 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 170 Kč
ZBM9757 33114 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 170 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 8644878 170 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 170 Kč
LCE8951 2566 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662427 170 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 170 Kč
LPU7667 1486 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 170 Kč
LPU9659 20932 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 170 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 8663168 170 Kč
LPU9757 23043 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 170 Kč
LPU9451 23401 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8656512 170 Kč
LPU8654 1260 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 170 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 170 Kč
LPU9461 33952 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 170 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 170 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 170 Kč
SHK8152 2169 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8656708 170 Kč
SHK8150 5614 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 170 Kč
RIC9850 28600 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 8656685 170 Kč
LCE9354 3156 Kubicka Zuzanna OOB TJ Slovan Luhačovice E 8001993 170 Kč
0040001 Hornik Aleksandra 004 - (POL) Paimion Rasti 8645196 250 Kč
PHK8051 5982 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 250 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno C 8660401 170 Kč
1.75 km, 60 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 170 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 170 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 170 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 170 Kč
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 170 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 170 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 170 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 170 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 170 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 170 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 170 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 170 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 170 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 170 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 170 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 170 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 170 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 170 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 170 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 170 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 170 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 170 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 170 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8008870 170 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 170 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662723 170 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 170 Kč
PGP9256 Neumannová Kateřina SK Praga C 8667999 170 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 170 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 170 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 170 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 170 Kč
TUR9253 Kořínková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 170 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 170 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 170 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 2051502 170 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 170 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 170 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 170 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 170 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 170 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 170 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 889309 170 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 170 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 250 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga R 1407423 250 Kč
1.40 km, 40 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 170 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 170 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 170 Kč
ZBM9356 Kavánková Jana SK Žabovřesky Brno C 7204981 170 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 170 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 250 Kč
0070001 Slabochová Barbora 007 - Tretra Praha (NER.) 887637 250 Kč
LCE9454 Polishchuk Mariya OOB TJ Slovan Luhačovice C 8444924 340 Kč
1.41 km, 50 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 130 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 130 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 130 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 130 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 130 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 130 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 130 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 130 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 130 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 130 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 130 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 130 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 130 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 190 Kč
1.41 km, 50 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 130 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 130 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 130 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 130 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 130 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha C 2133911 130 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava C 2084432 130 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 130 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 130 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 8012024 130 Kč
RIC7651 Lazarova Pavla OB Říčany C 2085572 130 Kč
0090001 Bulířová Blanka 009 - BlaBul zapůjčit 230 Kč
0090002 Dubová Renata 009 - BlaBul zapůjčit 230 Kč
1.44 km, 50 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 130 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 130 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 130 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 130 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 130 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 130 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 130 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 130 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 130 Kč
0020001 Richterová Ilona 002 - Nesoutěžní kategorie 2029220 130 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 130 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 130 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 130 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 130 Kč
CHC7352 Etterle-Biederman Lilianna K.O.B. Choceň C 887008 130 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 130 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 130 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 130 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8033249 130 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 130 Kč
1.40 km, 40 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 130 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 130 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 130 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 130 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 130 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 8657098 130 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 190 Kč
1.40 km, 40 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 130 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 130 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 130 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 130 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 130 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 130 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 130 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 130 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8116687 130 Kč
1.43 km, 40 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 130 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 190 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 190 Kč
1.43 km, 40 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 130 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 130 Kč
1.06 km, 40 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 90 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 90 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 90 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 90 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 90 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 8028859 90 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 90 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4100 90 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 90 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 90 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 90 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 90 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 90 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 90 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 90 Kč
RIC1100 Seidl Marek OB Říčany C 51610 90 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 90 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 130 Kč
0090003 Dub Pavel 009 - BlaBul zapůjčit 170 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 90 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 130 Kč
1.45 km, 40 m, 16 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 90 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 1424649 90 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 90 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 90 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 90 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 90 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 90 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 8667981 90 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 90 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 2124795 90 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 90 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 90 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 90 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2800319 90 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 90 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 90 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 90 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 90 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 90 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 90 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 90 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 2088156 90 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 90 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 90 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 90 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 90 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 90 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084431 90 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 90 Kč
TJN0706 Krejčí Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655468 90 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2104590 90 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088176 90 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 90 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 90 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 90 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 90 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 90 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 2131200 90 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 2049535 90 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 90 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 90 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň B 2031365 90 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 2126361 90 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 90 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 130 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 130 Kč
1.44 km, 50 m, 15 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 90 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 90 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 90 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 90 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 90 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 90 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 90 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 90 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 90 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 90 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 90 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8648548 90 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 90 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 90 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 90 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 90 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 90 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 90 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 90 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 438039 90 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená A 8020220 90 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 90 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 90 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 90 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 90 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 90 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662692 90 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 90 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 90 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 90 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 90 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8090148 90 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 90 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 90 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 90 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 90 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš C 8116782 90 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 90 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 90 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C 2141902 90 Kč
TAP0612 Zlesák Matyáš KOB Tretra Praha C 336786 90 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 90 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň A 2082911 90 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň A 8648544 90 Kč
DKP0612 Lorenc Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103755 130 Kč
1.78 km, 60 m, 17 kontrol
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 170 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 170 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 170 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín A 8660466 170 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 170 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 170 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 170 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 170 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 170 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 170 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 170 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 170 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 170 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 170 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 170 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 170 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 170 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 170 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 170 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 170 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 170 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník A 2056261 170 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 170 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 170 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 170 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 170 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 170 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 170 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 170 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 170 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 170 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8004316 170 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 170 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 170 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 170 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 170 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 170 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 170 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 170 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 170 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 170 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662688 170 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 170 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 8116709 170 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň A 8648588 170 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 170 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno B 8663130 170 Kč
ZBM0407 Milán Jakub SK Žabovřesky Brno A 8651737 170 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 170 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 170 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 170 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 170 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 170 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 170 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 170 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 170 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 170 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové A 8670458 170 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 8061461 170 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 8012037 170 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8655427 170 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec A 8656652 170 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 170 Kč
TAP0405 Kuchař Matěj KOB Tretra Praha C 8667509 170 Kč
CHC0304 Toborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 170 Kč
CHC0306 Strugarek Łukasz K.O.B. Choceň C 8083077 170 Kč
CHC0305 Łagoda Franciszek K.O.B. Choceň C 8650389 170 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 250 Kč
ZBM0308 Šipoš Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8100070 250 Kč
1.40 km, 40 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 130 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 130 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 8116738 130 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 130 Kč
0090004 Dub Josef 009 - BlaBul zapůjčit 230 Kč
1.87 km, 70 m, 19 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 170 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 8666867 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 170 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 170 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 170 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 170 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 170 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 170 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 170 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2115069 170 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 170 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 170 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 170 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8028879 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 170 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 170 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 170 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 170 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 170 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 170 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov A 8680598 170 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 170 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8655428 170 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 170 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 170 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 170 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 8020122 170 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 170 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 8680614 170 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 8414097 170 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 170 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 170 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8090134 170 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 170 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 170 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 170 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 8655429 170 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 170 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 170 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Žabovřesky Brno B 7209670 170 Kč
ZBM0108 Pompura Daniel SK Žabovřesky Brno B 8100023 170 Kč
ZBM0109 Šimo Matúš SK Žabovřesky Brno B 8100080 170 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8655228 170 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 170 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662443 170 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 170 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 170 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 170 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 170 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 170 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8090126 170 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 8661471 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 250 Kč
1.96 km, 60 m, 18 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 130 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 130 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 130 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 130 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 130 Kč
2.05 km, 70 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 170 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 8680600 170 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 170 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 8655466 170 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 170 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec A 8656716 170 Kč
STE9900 Šklíba Michal SK SKI-OB Šternberk B 7201758 170 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 170 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 170 Kč
CHC0005 Kijak Jakub K.O.B. Choceň B 8640922 170 Kč
0030001 David Tomáš 003 - ROB Liberec 2118932 170 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor R 8655456 170 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 8662363 170 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 170 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 170 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 170 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662437 170 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 170 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno B 8200031 170 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 170 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 170 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662750 170 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 170 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656620 170 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8656619 170 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 8680585 170 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 170 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 8650386 170 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín A 8499900 250 Kč
3.34 km, 80 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(106)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9703 33326 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 170 Kč
OSN9549 21060 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 170 Kč
TBM9437 20169 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 170 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 8656758 170 Kč
TBM8201 12082 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 8201000 170 Kč
PHK8602 7297 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 170 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 8008610 170 Kč
TBM9919 32164 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 170 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 170 Kč
0010001 Michiels Yannick 001 - (BEL) Turun Metsänkävijät 8290791 170 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 170 Kč
TUR9301 19977 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 170 Kč
PHK9001 33953 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8116710 170 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 8409111 170 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 170 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 170 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 170 Kč
CHT9501 33263 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 170 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 170 Kč
PGP9702 23039 Navrátil Šimon SK Praga E 8644884 170 Kč
TUR9701 33506 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 170 Kč
PGP9807 36510 Semerád Antonín SK Praga C 1394693 170 Kč
AOP9001 19812 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 170 Kč
KAM9602 24672 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 170 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
PGP7506 15039 Pokorný Ondřej SK Praga C 8090130 170 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 170 Kč
CHT8402 11137 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 51896 170 Kč
PHK9800 28592 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 170 Kč
PHK9805 28599 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 170 Kč
PGP9503 33960 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 170 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 170 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 170 Kč
TZL8808 18376 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 170 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 170 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice R 8651935 170 Kč
KAM9301 19819 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 170 Kč
DKP8717 19817 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 170 Kč
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 170 Kč
PHK8802 14618 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 170 Kč
PGP9606 22833 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 170 Kč
TBM9547 20191 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 8071299 170 Kč
PGP8401 8113 Buzek Martin SK Praga C 7051263 170 Kč
TBM8841 8435 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 170 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice C 887640 170 Kč
STE9411 24668 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 170 Kč
TUR7135 18385 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 170 Kč
DOK8800 18563 Škoda Jakub OK Doksy R 8656596 170 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 170 Kč
DOB8002 11120 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 170 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 170 Kč
CHC9805 Biederman Marcin K.O.B. Choceň C 8070598 170 Kč
CHC8904 Stefański Dawid K.O.B. Choceň C 8645199 170 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 170 Kč
EKP7414 14462 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 170 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8656549 170 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 170 Kč
BOR9608 28245 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 170 Kč
TJN8901 19972 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 170 Kč
DOK9800 28596 Koštejn Vít OK Doksy R 8657100 170 Kč
KSU7410 17312 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 170 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8180189 170 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 170 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 170 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 170 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 170 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 170 Kč
ZBM9444 20166 Minář Marek SK Žabovřesky Brno E 8396969 170 Kč
ZBM9711 33531 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 170 Kč
ZBM9901 20938 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 170 Kč
CHC9901 28597 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 170 Kč
CHC9501 33352 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 170 Kč
CHC9402 32849 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 170 Kč
CHC8801 19981 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 170 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 170 Kč
LCE9501 20162 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 170 Kč
LCE8903 11830 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 170 Kč
LCE9601 23040 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 170 Kč
LCE8902 16449 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 170 Kč
LCE9801 25347 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 170 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 170 Kč
LPU9410 23402 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654891 170 Kč
LPU9001 10809 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 170 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 170 Kč
LPU9303 33963 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 170 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 170 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 170 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 170 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 170 Kč
ABM9211 19813 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 170 Kč
SHK8901 11226 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 170 Kč
SHK8702 18614 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 170 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 170 Kč
SHK7907 19800 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 8670457 170 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 170 Kč
34P9200 Olejnik Michał (POL) WKS Grunwald Poznań 8653291 170 Kč
CHC9701 33064 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 170 Kč
LCE9805 34077 Bednarski Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8040198 170 Kč
LCE9502 19705 Wołowczyk Krzysztof OOB TJ Slovan Luhačovice R 8640915 170 Kč
LCE9401 Parfianowicz Piotr OOB TJ Slovan Luhačovice E 8640916 170 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 170 Kč
DOK9602 23036 Fürst Matouš OK Doksy E 8651739 170 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 250 Kč
DOB9200 9048 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 250 Kč
PGP8302 16950 Sysel Ondřej SK Praga C 8109398 250 Kč
34P9000 Pawlak Bartosz (POL) WKS Grunwald Poznań 8645200 250 Kč
2.17 km, 70 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 170 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 170 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 170 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 170 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 170 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 170 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 170 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 170 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 170 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 8656669 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 170 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 170 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 170 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 170 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 170 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8000665 170 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 170 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 170 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 170 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 170 Kč
SSU8931 Panovec Jan SK Severka Šumperk C 8066608 170 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 170 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 170 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 170 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 170 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 170 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 170 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 170 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 170 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 170 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 170 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové C 8680293 170 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 170 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 170 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 170 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 170 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 170 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 170 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor C 8116722 170 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 170 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 170 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 170 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 170 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 170 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 170 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 170 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 8351967 170 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 170 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 170 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 170 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 8660404 170 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 170 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 170 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava C 7003044 170 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 170 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 170 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 170 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava C 7200584 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 170 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 8670552 170 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 8033245 170 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 170 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 170 Kč
LPM9304 Vištejn Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 207839 170 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 250 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 250 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662426 340 Kč
1.96 km, 60 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 170 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 170 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 170 Kč
0060001 Górny David 006 - bez registrace zapůjčit 210 Kč
0060002 Górny Petr 006 - bez registrace zapůjčit 210 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 250 Kč
1.88 km, 70 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 130 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 130 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 130 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 130 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 130 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 130 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 130 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 8004547 130 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 190 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 260 Kč
1.88 km, 70 m, 19 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 130 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 130 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 130 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 130 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 130 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 130 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 130 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 130 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 130 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 130 Kč
RIC7601 Hudos Martin OB Říčany C 52621 130 Kč
RIC7504 Lazar Jindřich OB Říčany C 2127577 130 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 130 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 130 Kč
SKV7101 Řehák Miroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 7207367 130 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 190 Kč
1.61 km, 60 m, 18 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 130 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 130 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 130 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 130 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 130 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 130 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 130 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 130 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 130 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 130 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 130 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 130 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 130 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8004292 130 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 130 Kč
CHC7102 Biederman Pawel K.O.B. Choceň C 887009 130 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 130 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava C 2084433 130 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 130 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 130 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 130 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 130 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 2112780 130 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 130 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 130 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 130 Kč
CHC7001 Mazurek Piotr K.O.B. Choceň C 8062046 130 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 130 Kč
1.61 km, 60 m, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 130 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 130 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 130 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 130 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 130 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 130 Kč
1.61 km, 60 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 130 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 130 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 130 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 130 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 130 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 130 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 130 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 130 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 130 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 130 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 130 Kč
1.44 km, 40 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 130 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 130 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 130 Kč
CHC5501 Guga Romuald K.O.B. Choceň C 8006972 130 Kč
1.44 km, 40 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 130 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 130 Kč
1.43 km, 40 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 130 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 130 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 130 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 130 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 130 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 130 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 190 Kč
celkem přihlášených: 973, vklad: 145980 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.