Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE

pro kategorii: D12C

Datum:
14.09.2019
Místo konání:
Český Dub, areál SčVaK, 50.6649503N, 14.9984072E
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
1.05 km, 40 m, 12 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 90 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 90 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 90 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 90 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice B 2060292 90 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 90 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 90 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 8028815 90 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 90 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 90 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 8080827 90 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 90 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 2103732 90 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 90 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 90 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 2148111 90 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 2115709 90 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 90 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 90 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 90 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 90 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 90 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 90 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 90 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 90 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 90 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 90 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 90 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662699 90 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 90 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 90 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 90 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7208071 90 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 90 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 8012087 90 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 90 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 90 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 90 Kč
RIC0760 Vařeková Marianna OB Říčany C 2073692 130 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 180 Kč