Logo

Přihlášky závodu: Bohemia orienteering

pro kategorii: H21A

Datum:
24.07.2019
Místo konání:
centrum Nový Bor, sportovní hala, etapy viz mapka níže (body B+C)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor

H21A 7.60 km, 20 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA8604 Ježek Lukáš OK Chrastava C 8001212 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662728 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MFP9400 Valach Adam Matfyz Praha C 7003029 Ne Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2045221 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 Ano Ano Ne Ne Ne 400 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 Ne Ne Ne Ano Ne 200 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
AOP9200 Šulc Václav Orientační Běh Opava C 49474 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč