Logo

Přihlášky závodu: Bohemia orienteering

pro kategorii: H21E

Datum:
24.07.2019
Místo konání:
centrum Nový Bor, sportovní hala, etapy viz mapka níže (body B+C)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor

H21E 8.70 km, 23 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy E 8651739 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9807 Semerád Antonín SK Praga C 1394693 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9600 Stormer Oskar OK Kamenice C 211436 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 1625050 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 1302790 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656520 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 8656613 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 Ne Ano Ne Ano Ne 400 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 2051509 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 Ne Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0003 Gray Daniel OK Kamenice C 8644940 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 7717777 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
KAM9604 Šmelík Martin OK Kamenice C 682340 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč