Logo

Přihlášky závodu: Bohemia orienteering

pro kategorii: T10P

Datum:
24.07.2019
Místo konání:
centrum Nový Bor, sportovní hala, etapy viz mapka níže (body B+C)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BZP1550 Svítilová Veronika Báječné ženy v orientačním běhu C 2131197 Ano Ne Ne Ano Ano 480 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
STB1100 Erben Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 2121897 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 9400 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 232379 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP1202 Mrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín C 2080944 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 Ano Ne Ano Ne Ne 320 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2126280 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 Ano Ne Ano Ne Ne 320 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2102789 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM1700 Albrecht Jiří OK Kamenice C 515491 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STB1451 Erbenová Martina TJ Stadion Nový Bor C 2111701 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PVP1200 Eisner Matias VSK Přírodní vědy Praha C 8251819 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip DVP ORIENTATION C 428204 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP1002 Tejkalová Eliška OOB SK Zbraslav C Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 2054644 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč