Přihlášky závodu: 1.závod Slezské zimní ligy - Prostata Open

Datum:
24.11.2018
Místo konání:
Fakultní nemocnice Ostrava
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC     K    
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 50 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 50 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 50 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 436421 50 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 50 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 50 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 50 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 50 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 50 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 50 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 50 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7200589 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 2082935 50 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 50 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 50 Kč
KVS6551 Maliňáková Eva SKOB Kobra Vsetín C 887151 50 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 50 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 50 Kč
2PP7850 Marszałek Hanna (POL) Marklowice Górne 2032322 50 Kč
HAV1819 Gruchalová Lucie OB Havířov 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 50 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 50 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 50 Kč
SFM0151 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy 49485 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 436420 50 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 420459 50 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 50 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 2027246 50 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 50 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 50 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 50 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 50 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 50 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 50 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 50 Kč
12P9850 Porada Lilianna (POL) UKS Reflex Rybnik 1998716 50 Kč
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 50 Kč
51P6250 Czerkawska Urszula (POL) UKS Sparta Czyżowice 2036945 50 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
HAV1804 Podešvová Lucie OB Havířov 50 Kč
HAV1805 Wágnerová Jaruna OB Havířov 50 Kč
HAV1807 Klímková Kateřina OB Havířov 50 Kč
HAV1812 Menzelová Zuzana OB Havířov 50 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 50 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 50 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 50 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 50 Kč
SFM0351 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy 2061800 50 Kč
SFM7651 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy 49450 50 Kč
SFM1050 Rychlá Zuzana O-RUNNAŘI Beskydy C 50 Kč
HAV1825 Miturová Barbora OB Havířov 50 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 50 Kč
HAV1829 Rýznarová Olga OB Havířov 50 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň C 8416122 50 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 50 Kč
HAV1837 Hoňková Natálie OB Havířov 50 Kč
MSK7001 Martinásková Václava Moravskoslezský kraj 50 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV1801 Kopcová Ludmila OB Havířov 50 Kč
HAV1808 Honzíková Lucie s dcerou OB Havířov 50 Kč
HAV1809 Wagnerová Bronislava OB Havířov 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
HAV1813 Pospíšolová Kateřina OB Havířov 50 Kč
HAV1814 Hurtíková Eva OB Havířov 50 Kč
TRI0852 Byrtusová Klára TJ TŽ Třinec C 7209459 50 Kč
HAV1817 Medková Alžběta OB Havířov 50 Kč
HAV1818 Medková Kristýna OB Havířov 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 50 Kč
HAV1821 Čalová Aneta OB Havířov 50 Kč
2IX0750 Done Eliška Sokol Vítkovice 50 Kč
2IX1350 Sýkorová Anna Sokol Vítkovice 50 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
HAV1828 Kavcová Lucie OB Havířov 50 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 50 Kč
HAV1832 Šmídová Natálie OB Havířov 50 Kč
HAV1833 Ševčíková Kristýna OB Havířov 50 Kč
HAV1836 Hoňková Veronika OB Havířov 50 Kč
HAV1840 Šenková Tereza OB Havířov 50 Kč
(77)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 50 Kč
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C 50 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 50 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek C 206365 50 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
HAV1803 Wágner Jakub OB Havířov 50 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 50 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 50 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 428276 50 Kč
HAV1810 Menzel Pavel OB Havířov 50 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 50 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 50 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 50 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 50 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 50 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 50 Kč
HAV1815 Rajdus Vojtěch OB Havířov 50 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 50 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 50 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 50 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 1421910 50 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 50 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 50 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 50 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 50 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 50 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 50 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 50 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 49319 50 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 50 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 50 Kč
MOV6300 Kohoutek Milan SKOB Ostrava C 2111804 50 Kč
2PP7700 Marszałek Piotr (POL) Marklowice Górne 2032323 50 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 50 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 50 Kč
MOV7001 Rýc-Bednář René SKOB Ostrava C 50 Kč
34Z8000 Rubeš Pavel SK Černé plíce zapůjčit 50 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 50 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 50 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 50 Kč
MOV9100 Fousek Jan SKOB Ostrava C 52945 50 Kč
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz 2096599 50 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 50 Kč
HAV1820 Čala Robert OB Havířov 50 Kč
HAV1824 Stoklasa Radek OB Havířov 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 50 Kč
SFM7801 Rychlý Kamil O-RUNNAŘI Beskydy 50 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 50 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 7200588 50 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 50 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 50 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 50 Kč
5RX9302 Stoszek Ondřej NNN 52939 50 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 50 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 50 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 50 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 50 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 50 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 50 Kč
4EP7400 Janas Sebastian (POL) Uks Kometa Gliwice 338916 50 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 50 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 50 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 50 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 50 Kč
MOV6900 Tůma Aleš SKOB Ostrava C 515486 50 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 2102544 50 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 50 Kč
83P9000 TALANDA Mateusz (POL) Gymcity AR zapůjčit 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 50 Kč
12P7200 Porada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 1972223 50 Kč
51P6000 Czerkawski Wacław (POL) UKS Sparta Czyżowice 435239 50 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 50 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 50 Kč
4RC9200 Šidík Petr Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 253128 50 Kč
1DP7402 bluza lukasz (POL) Indywidualnie 1460500 50 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV1806 Wágner Bert OB Havířov 50 Kč
HAV1811 Menzel František OB Havířov 50 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 50 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 50 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 50 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 50 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8655421 50 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 50 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 50 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 50 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 50 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 50 Kč
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava B 50 Kč
HAV0100 Zinecker Jiří OB Havířov C 336725 50 Kč
HAV0501 Staněk Matěj OB Havířov C 232146 50 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 50 Kč
14P1400 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 889674 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
HAV1826 Šarman Martin OB Havířov 50 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 50 Kč
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 50 Kč
BFM9402 Řeha Tomáš SKOB Frýdek - Místek 50 Kč
HAV1838 Honěk Jiří OB Havířov 50 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 50 Kč
MOV6001 Karásek Dalibor SKOB Ostrava 50 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
HAV1802 Ardielli Jiří OB Havířov 50 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 50 Kč
HAV1816 Vlašánek Richard OB Havířov 50 Kč
14P1002 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2032326 50 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654882 50 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 50 Kč
SFM1201 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy 4987 50 Kč
HAV1822 Čala Ondřej OB Havířov 50 Kč
2IX1600 Tichý Erik Sokol Vítkovice 50 Kč
2IX0900 Sýkora Vojtěch Sokol Vítkovice 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 2127594 50 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2111741 50 Kč
HAV1830 Rýznar Petr OB Havířov 50 Kč
HAV1831 Rýznar Vojtěch OB Havířov 50 Kč
LOV1000 Zajíc Josef lepus.cz C 51315 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
2JX5800 Šimeček Jan TJŠemík 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
HAV1834 Bomer Matyas OB Havířov 50 Kč
HAV1835 Honěk Adam OB Havířov 50 Kč
HAV1839 Bryndáč Mikuláš OB Havířov 50 Kč
HAV1841 Macko Přemysl OB Havířov 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec 50 Kč
HAV1823 Chamrád Jan OB Havířov 50 Kč
HAV1827 Létalová Eva OB Havířov 50 Kč
MOV1400 Kostka Mikuláš SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
celkem přihlášených: 221, vklad: 11050 Kč