Přihlášky závodu: Podvečerní O-běh Folimankou

Datum:
26.09.2018
Místo konání:
Na Folimance 2, Praha 2
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
P1     T2     T3    
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9XX1500 Eliáš Vojta neregistrovaní Na kopci 20 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
9BC0701 Motyčka Michal NNN 20 Kč
EKP1353 Ševčíková Linda VŠTJ Ekonom Praha C 2073671 20 Kč
4KC0601 Brabec Vojtěch Lyčkárna C 20 Kč
NNN9059 Šafářová Jana Neregistrovaní 20 Kč
VSP1450 Bartošová Natálie USK Praha C 887933 20 Kč
9DC0900 Vičanová Anežka KÁMMOŠ 40 Kč
9DC1350 Vičanová Kateřina KÁMMOŠ 40 Kč
9DC1100 Vičan Ondřej KÁMMOŠ 40 Kč
9DC7850 Vičanová Šárka KÁMMOŠ 40 Kč
1.40 km, 10 m, 10 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 40 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 40 Kč
VSP0804 Kraus Matouš USK Praha C zapůjčit 80 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 40 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 51730 40 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 40 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 40 Kč
DLP0950 Smutná Markéta OOB TJ Dukla Praha C 2135177 40 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 40 Kč
VSP0502 Maňour Vojtěch USK Praha C 2121008 40 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 40 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 40 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 80 Kč
5RX0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 80 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 40 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 40 Kč
4KC0451 Hanzalová Aneta Lyčkárna zapůjčit 80 Kč
4KC0600 Dlask Kašpar Lyčkárna zapůjčit 80 Kč
4KC0800 Brabec Matěj Lyčkárna C zapůjčit 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 40 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 40 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 40 Kč
NNN9058 Novotná Jitka Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 40 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 40 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 40 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 40 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 40 Kč
8FX1750 Málková Antonie TJ Kobylisy 2112761 40 Kč
DLP0801 Velek Hubert OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 80 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C 2111739 40 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 40 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 40 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha C 887910 40 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 40 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 40 Kč
MFP1054 Pavlů Marie Matfyz Praha C 246874 40 Kč
MFP7753 Pavlů Lenka Matfyz Praha C 246877 40 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 52319 40 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52320 40 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 981803 40 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 981802 40 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 981809 40 Kč
LBE6850 Skálová Petra TJ Lokomotiva Beroun C 981846 40 Kč
LBE7999 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun 52317 40 Kč
DLP0903 Vaníček Ondřej OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 120 Kč
DLP0700 Vaníček Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 120 Kč
(135)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 40 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 40 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 40 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 40 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo 7209367 40 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 40 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 40 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 40 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 40 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 40 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 40 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 40 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 40 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci 2134300 40 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 40 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 40 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 40 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 40 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 40 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 40 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo 7207615 40 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 40 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 40 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 40 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 40 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 40 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 40 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 40 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 40 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 40 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 40 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 40 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 40 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 40 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 40 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 40 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 40 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 40 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C 2111743 40 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 40 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 40 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 40 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 40 Kč
98Z8500 Škoch Jan OK Viníci 2102695 40 Kč
98Z1850 Týfová Radka OK Viníci zapůjčit 80 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 40 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 40 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 40 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 40 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 1413720 40 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 40 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 40 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 40 Kč
DLP0050 Horalíková Eva OOB TJ Dukla Praha C 2134292 40 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 40 Kč
9BC7401 Motyčka Michal NNN zapůjčit 80 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 40 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 40 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 40 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 40 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 40 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 40 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 40 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 40 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 40 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 40 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 40 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 40 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 40 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 40 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2051473 40 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 8662314 40 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 40 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 40 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 40 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga C 246900 40 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 40 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 40 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 40 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 1425376 40 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 40 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 40 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 40 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 40 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 40 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 40 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 40 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 40 Kč
95C7500 Hroch Tomáš Hroši 1421293 40 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 40 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 40 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 40 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 40 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 40 Kč
SRK9401 Hauptfleisch Filip SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301103 40 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C 2127562 40 Kč
7KX9450 Kociánová Barbora Kociánová 218972 40 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 40 Kč
44C8000 Dvořák Josef Neregistrovaní borci 682615 40 Kč
4KC7801 Dlask Matěj Lyčkárna zapůjčit 80 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 40 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 40 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 40 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 52974 40 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52976 40 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 40 Kč
8XC8401 Bulva Radek NER- Neregistrovani 2051513 40 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 2061855 40 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 40 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 40 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 40 Kč
DLP7800 Novák Peter OOB TJ Dukla Praha C 2134257 40 Kč
73X9450 Zavadilová Barbora Opět na Kozla 53667 40 Kč
73X9451 Barešová Jitka Opět na Kozla zapůjčit 80 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 40 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 40 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 40 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 40 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 40 Kč
NNN8609 Gregor Tomáš Neregistrovaní 232130 40 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 80 Kč
KAMXX51 Šafková Petra OK Kamenice 51278 80 Kč
NNNXX01 Monckton Daniel Neregistrovaní 8630909 80 Kč
9DC7300 Vičan Martin KÁMMOŠ zapůjčit 120 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 80 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 80 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 80 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 80 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 80 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 80 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha B 7202884 0 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 0 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 0 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 0 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 0 Kč
celkem přihlášených: 196, vklad: 8580 Kč