Přihlášky závodu: Noční bohnický orienťák 2018

Datum:
01.11.2018
Místo konání:
Ústavní 249, Praha 8 - Bohnice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
T2     T4     T6     Ultimate    
1.90 km, 9 kontrol
(93)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 426455 30 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 30 Kč
TAP1250 Toflová Elizabeth KOB Tretra Praha 2131193 30 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha C 2102563 30 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 2106732 30 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP 2135166 30 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 30 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 30 Kč
TAP1252 Vernerová Magdaléna KOB Tretra Praha 1470163 30 Kč
MFP1054 Pavlů Marie Matfyz Praha C 246874 30 Kč
MFP7753 Pavlů Lenka Matfyz Praha C 246877 30 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 30 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 30 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 30 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 30 Kč
DKL1300 Janda Matyáš KOB Kladno C 2135194 30 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 30 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 7966 30 Kč
DKL0652 Ulbertová Lucie KOB Kladno C 8663116 30 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 30 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 30 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 30 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 30 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 30 Kč
6KC0800 Ouda Filip Neregistrovaní 2129190 30 Kč
6KC1000 Ouda Kryštof Neregistrovaní 2129177 30 Kč
6KC7650 Bednářová Barbora Neregistrovaní 2129186 30 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 30 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 30 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 30 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C 2111739 30 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 60 Kč
9BC0701 Motyčka Michal NNN zapůjčit 60 Kč
4VC1850 Exnerová Petra Radioklub OK1KYP/ASP 2023958 30 Kč
4VC0800 Exner Tomáš Radioklub OK1KYP/ASP 2023956 30 Kč
4VC0700 Endršt Jáchym Radioklub OK1KYP/ASP 2125329 30 Kč
4VC0850 Endrštová Magdaléna Radioklub OK1KYP/ASP 2115717 30 Kč
4VC0851 Bush Amélie Radioklub OK1KYP/ASP 2023950 30 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 30 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 30 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 30 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 30 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 30 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 30 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 51730 30 Kč
1UZ0900 Hýbl Orlík VIPrahlé mládí 2053563 30 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 30 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 30 Kč
5HX1051 Novotná Anděla TO Nezmaři zapůjčit 60 Kč
5HX1300 Rypáček Radim TO Nezmaři zapůjčit 60 Kč
5HX0800 Novotný Adam TO Nezmaři zapůjčit 60 Kč
4EX8200 Klíma Kamil SKIVELO Olomouc zapůjčit 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 30 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 1417258 30 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 30 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 30 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 30 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 30 Kč
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 2133021 30 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 30 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 30 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 60 Kč
ODV0750 Králíková Nela TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 60 Kč
ODV0751 Pilchová Sofie TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 60 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52889 30 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 60 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 60 Kč
ODV0856 Syblíková Rozarie TJ Aero Odolena Voda C 428228 30 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 60 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 60 Kč
ODV0952 Bezdíčková Adriana Nelly TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 60 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C 52891 30 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 52893 30 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 30 Kč
ODV1002 Králík Jiří TJ Aero Odolena Voda C 52117 30 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 60 Kč
ODV1004 Lomosík Štěpán TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 60 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 60 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C 30 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 60 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 52115 30 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 30 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 2103707 30 Kč
DKP1003 Elleder Jan Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 30 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 30 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 30 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 30 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 30 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný C 2129245 30 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 60 Kč
DKP7651 Seifertová Vendula Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 60 Kč
4.00 km, 26 kontrol
(109)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 30 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 30 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 30 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 30 Kč
5HX7500 Rypáček Miroslav TO Nezmaři zapůjčit 60 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 30 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 30 Kč
TAP0702 Verner Václav KOB Tretra Praha C 7201761 30 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 30 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 30 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 30 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 30 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 30 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 30 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 30 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 30 Kč
1SC0550 Gemperlová Eliška Wall Street Systems 2061812 30 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 30 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 30 Kč
1SC6950 Beranová Jana Wall Street Systems 30 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 30 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 30 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 30 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 30 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga C 246900 30 Kč
DKL6950 Rousová Jana KOB Kladno C zapůjčit 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 7020417 30 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 30 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 30 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 30 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 30 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 30 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 30 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 30 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 2099493 30 Kč
81C0303 Kotulán Matěj Cirkus Čakovice 2088190 30 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 30 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 30 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 30 Kč
HCE0050 Černá Karolína TJ Hostivice C 1426032 30 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 30 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 30 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 30 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 30 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři zapůjčit 60 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 30 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 30 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 30 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 30 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 30 Kč
VSP0502 Maňour Vojtěch USK Praha C 2121008 30 Kč
5RX0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 30 Kč
4VC0200 Matěj Šafář Radioklub OK1KYP/ASP 1424647 30 Kč
4VC5150 Voráčková Eliška Radioklub OK1KYP/ASP 53718 30 Kč
TAP0551 Rosendorfová Hana KOB Tretra Praha C 2126350 30 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 30 Kč
TAP0450 Linhartová Anna KOB Tretra Praha zapůjčit 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 30 Kč
9FX7500 Slavíček Petr Fóglíci zapůjčit 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 30 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 30 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 30 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 30 Kč
MKP6400 Barták Miroslav SK GORDIC Praha Kačerov 51694 30 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 51628 30 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 30 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 30 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha C 887910 30 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 30 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha A 2099481 30 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 30 Kč
TAP0013 Fenton Adam KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52976 30 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 9201070 30 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C 1418758 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 30 Kč
7KC8450 Nováková Alice GC zapůjčit 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 30 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda 2135182 30 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 30 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 30 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 30 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 30 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 30 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 30 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 30 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 30 Kč
LTP7601 Klein Aleš OOB TJ Lokomotiva Teplice 2082919 30 Kč
SRK9401 Hauptfleisch Filip SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301103 30 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 30 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo 7209367 30 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 30 Kč
3LX8500 Brožová Adéla AC SAKÉ KATEŘINKY zapůjčit 60 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2800343 30 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 30 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 30 Kč
DKP0557 Puci Alžběta Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 60 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 30 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 30 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 30 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 515052 30 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 30 Kč
4VC6550 Soukupová Leona Radioklub OK1KYP/ASP 53718 30 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 30 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 2115758 30 Kč
5.80 km, 26 kontrol
(97)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 30 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 30 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 30 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 30 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 30 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 30 Kč
ROU8250 Manethová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 8662337 30 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 8662741 30 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 30 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 30 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 30 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 30 Kč
ROU81xx Maneth Petr SKOB Roudnice nad Labem 8662316 30 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 30 Kč
1JC8100 Hulec Jan Klub přátel kofoly 780815 30 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 30 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 30 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 30 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 30 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 30 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 30 Kč
4FZ9350 Velká Tereza Argentus zapůjčit 60 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 30 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 30 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 30 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 30 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 2126358 30 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 30 Kč
9BC8000 Horáková Jana NNN 7207624 30 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 30 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 30 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 30 Kč
64C8502 Maroušek Vít Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 60 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 30 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga B 336710 30 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 30 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 30 Kč
6KC0000 Ouda Martin Neregistrovaní 2129214 30 Kč
6KC0500 Stelšovský Karel Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 30 Kč
DLP7800 Novák Peter OOB TJ Dukla Praha C 2134257 30 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 1425376 30 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 30 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 30 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C 2127562 30 Kč
6KC9300 Hruška David Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 30 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 30 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 30 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 30 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 30 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 30 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 30 Kč
LPM9450 Doležalová Anna OK Lokomotiva Plzeň 301711 30 Kč
NNN9001 Slávik Alexander Neregistrovaní 7210805 30 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 30 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 30 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 30 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 30 Kč
4EX9101 Pangrácová Anna SKIVELO Olomouc 2103250 30 Kč
4EX8301 Doležal František SKIVELO Olomouc zapůjčit 60 Kč
4EX9051 Pangrácová Marie SKIVELO Olomouc 2104589 30 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 30 Kč
4KC0450 Dobrovolná Radka Lyčkárna zapůjčit 60 Kč
4KC0603 Dobrovolný Štěpán Lyčkárna 30 Kč
4KC0801 Dobrovolný Šimon Lyčkárna 30 Kč
VCB8748 Vošta Zdeněk OB České Budějovice 331581 30 Kč
64C8600 Vaňkát Honza Ekonom Praha Outdoor 1400408 30 Kč
7KX9450 Kociánová Barbora Kociánová 218972 30 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 30 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 30 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 30 Kč
4KC7800 Černý Ondřej Lyčkárna 8627113 30 Kč
4KC7550 Dobrovolná Veronika Lyčkárna zapůjčit 60 Kč
4KC1000 Dobrovolný Ondřej Lyčkárna 30 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 30 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor 2126389 30 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha C 2103730 30 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 30 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 30 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 30 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 30 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 30 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 30 Kč
3LX8300 Řehák Vilém AC SAKÉ KATEŘINKY 2111780 30 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 30 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 1426034 30 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 30 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2042525 30 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 30 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 30 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 30 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha A 8655423 30 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha A 8655418 30 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 30 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 30 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 30 Kč
5.60 km, 22 kontrol
(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 30 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 30 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 30 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 218783 30 Kč
9XC7050 Fišerová Ester Neregistr zapůjčit 60 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 30 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 30 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 30 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 30 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 30 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 30 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 30 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 30 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 30 Kč
6YC9051 Stejskalová Tereza Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN8800 Slabý Jiří Neregistrovaní 1418094 30 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 30 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 30 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 30 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 30 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 30 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 30 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 30 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 30 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 2118488 30 Kč
8RC7703 Baciák Pavel BZP zapůjčit 60 Kč
7KC8650 Šlapáková Míša GC 2111770 30 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 30 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 30 Kč
MFP9400 Valach Adam Matfyz Praha C zapůjčit 60 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 30 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 30 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 30 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 30 Kč
PFP9250 Procházková Iveta VŠSK PedF UK Praha 53009 30 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov C 1403414 30 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 30 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 30 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 30 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 30 Kč
69X8501 Zalužanský David HO Humanita zapůjčit 60 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 30 Kč
DOB7701 Máca Petr KOB Dobruška C 1416364 30 Kč
9BC7401 Motyčka Michal NNN zapůjčit 60 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 30 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 30 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 30 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 30 Kč
11X8000 Dvořák Josef NNN Dvořákovi Jesenice 682615 30 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 30 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 30 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 30 Kč
17Z8450 Pecoldová Pavlína Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8631588 30 Kč
17Z7900 Dvořáček Dan Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8629750 30 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 30 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 30 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 7202860 30 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 30 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 30 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 30 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 30 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 30 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 416051 30 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 30 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 30 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 8662314 30 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 30 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 30 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 30 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha B 1420751 30 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 30 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 30 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 30 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 30 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 30 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 30 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 30 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 30 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 30 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 7009151 30 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha C 53443 30 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň C 361920 30 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 30 Kč
celkem přihlášených: 382, vklad: 12780 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.