pro kategorii: A
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT9501 | Hledík JakubHledík Jakub | OOB SK Chrast | C | 7207628 | 50 Kč |
ROZ9951 | Voltrová AlenaVoltrová Alena | OK Roztoky | A | 8181015 | 50 Kč |
ROZ9752 | Voltrová HanaVoltrová Hana | OK Roztoky | C | 8656678 | 50 Kč |
ROZ6150 | Voltrová SvatavaVoltrová Svatava | OK Roztoky | C | 438643 | 50 Kč |
DKP9401 | Řada JakubŘada Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 515144 | 50 Kč |
DKP9450 | Dlouhá HanaDlouhá Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 7945000 | 50 Kč |
DKP5700 | Dlouhý JiříDlouhý Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 9570000 | 50 Kč |
DKP5950 | Dlouhá JanaDlouhá Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8644 | 50 Kč |
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 50 Kč |
64C8502 | Maroušek VítMaroušek Vít | Ekonom Praha Outdoor | zapůjčit | 70 Kč | |
TAP9702 | Vlášek JakubVlášek Jakub | KOB Tretra Praha | C | 7779702 | 50 Kč |
MFP6700 | Siegl RomanSiegl Roman | Matfyz Praha | C | 9201746 | 50 Kč |
MFP7050 | Sieglová DagmarSieglová Dagmar | Matfyz Praha | C | 7201197 | 50 Kč |
46C6801 | Urban HynekUrban Hynek | Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech | 410252 | 50 Kč | |
64C8950 | Volencová KamilaVolencová Kamila | Ekonom Praha Outdoor | 2126389 | 50 Kč | |
LTP7351 | Kamírová GabrielaKamírová Gabriela | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 232494 | 50 Kč |
DKP7100 | Šubrt AntonínŠubrt Antonín | Oddíl OB Kotlářka | C | 7201757 | 50 Kč |
DKP0502 | Šubrt VojtěchŠubrt Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | B | 886289 | 50 Kč |
DKP0800 | Šubrt JáchymŠubrt Jáchym | Oddíl OB Kotlářka | B | 2103736 | 50 Kč |
BZP8750 | Králová VandaKrálová Vanda | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 7260013 | 50 Kč |
DKP6901 | Kalousek JiříKalousek Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 443079 | 50 Kč |
TAP6402 | Kopečný MojmírKopečný Mojmír | KOB Tretra Praha | C | 232200 | 50 Kč |
SLA7103 | Kolář TomášKolář Tomáš | SKOB Slaný | C | 8654898 | 50 Kč |
TAP9755 | Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela | KOB Tretra Praha | R | 7779755 | 50 Kč |
DKP8651 | Plochová DominikaPlochová Dominika | Oddíl OB Kotlářka | R | 7207077 | 50 Kč |
PGP0408 | Kabát MartinKabát Martin | SK Praga | A | 2099511 | 50 Kč |
EKP6912 | Kabát JanKabát Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 886298 | 50 Kč |
SCP6801 | Lohr IvoLohr Ivo | OK Sparta Praha | C | 442853 | 50 Kč |
TAP8453 | Puchernová ZuzanaPuchernová Zuzana | KOB Tretra Praha | C | 7518567 | 50 Kč |
HCE5900 | Kettner PavelKettner Pavel | TJ Hostivice | C | 515105 | 50 Kč |
HCE6450 | Kettnerová LenkaKettnerová Lenka | TJ Hostivice | C | 7202877 | 50 Kč |
45X7050 | Hlavatá PavlaHlavatá Pavla | PAT Praha | 253812 | 50 Kč | |
DKP0110 | Klement DavidKlement David | Oddíl OB Kotlářka | B | 1421299 | 50 Kč |
DKP0251 | Řadová LucieŘadová Lucie | Oddíl OB Kotlářka | B | 897371 | 50 Kč |
DKP8850 | Svobodná ŠárkaSvobodná Šárka | Oddíl OB Kotlářka | C | 8651916 | 50 Kč |
DKP0351 | Tichá DoroteaTichá Dorotea | Oddíl OB Kotlářka | A | 2051523 | 50 Kč |
DKP0107 | Novák PřemyslNovák Přemysl | Oddíl OB Kotlářka | B | 2106739 | 50 Kč |
PGP8154 | Bartalošová JanaBartalošová Jana | SK Praga | C | 2084985 | 50 Kč |
PGP8010 | Bartaloš TomášBartaloš Tomáš | SK Praga | C | 2084951 | 50 Kč |
KPY8650 | Procházková ZuzanaProcházková Zuzana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 7210815 | 50 Kč |
KPY8506 | Koldinský JanKoldinský Jan | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 7207361 | 50 Kč |
69X8300 | Ficek MichalFicek Michal | HO Humanita | 2090844 | 50 Kč | |
1WX8200 | Klíma KamilKlíma Kamil | SK Olympia Praha SPS | 8667960 | 50 Kč | |
DOB8803 | Lžíčař MartinLžíčař Martin | KOB Dobruška | C | 9122436 | 50 Kč |
SCP5200 | Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk | OK Sparta Praha | C | 500289 | 50 Kč |
PGP6651 | Kožinová JanaKožinová Jana | SK Praga | C | 7210812 | 50 Kč |
SJP4200 | Hlavatý KarelHlavatý Karel | KČT Slavoj Praha | C | 53507 | 50 Kč |
PGP8851 | Jelínková ZoraJelínková Zora | SK Praga | C | 232167 | 50 Kč |
PGP5103 | Jelínek MartinJelínek Martin | SK Praga | C | 232091 | 50 Kč |
PGP9153 | Jelínková ŠárkaJelínková Šárka | SK Praga | C | 232168 | 50 Kč |
PGP9350 | Kožinová AnnaKožinová Anna | SK Praga | C | 7200338 | 50 Kč |
SCP6950 | Tloušťová EvaTloušťová Eva | OK Sparta Praha | C | 52114 | 50 Kč |
VSP5801 | Šváb JanŠváb Jan | USK Praha | C | 886277 | 50 Kč |
DKP0210 | Malačka MilanMalačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | A | 446345 | 50 Kč |
DKP0309 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | A | 7210914 | 50 Kč |
ROZ6801 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OK Roztoky | C | 51894 | 50 Kč |
ROZ0800 | Sedláček PatrikSedláček Patrik | OK Roztoky | B | 2092429 | 50 Kč |
ROZ0050 | Sedláčková LindaSedláčková Linda | OK Roztoky | B | 232535 | 50 Kč |
ROZ7050 | Sedláčková PetraSedláčková Petra | OK Roztoky | C | 7921 | 50 Kč |
DKP8756 | Pospíšilová MariePospíšilová Marie | Oddíl OB Kotlářka | R | 7875600 | 50 Kč |
DKP8717 | Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 8667544 | 50 Kč |
OOL8750 | Typltová HanaTypltová Hana | SK Haná orienteering | C | 7207357 | 50 Kč |
DKP9801 | Semerád AntonínSemerád Antonín | Oddíl OB Kotlářka | R | 1394693 | 50 Kč |
PGP8605 | Vlach MartinVlach Martin | SK Praga | C | 51807 | 50 Kč |
PGP9353 | Mikulášová HelenaMikulášová Helena | SK Praga | C | 515453 | 50 Kč |
DKP5752 | Dudová HanaDudová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 49892 | 50 Kč |
KAM7054 | Škáchová PetraŠkáchová Petra | OK Kamenice | C | 7201760 | 50 Kč |
PGP8606 | Kurz MatoušKurz Matouš | SK Praga | C | 2108874 | 50 Kč |
17Z7900 | Dvořáček DanDvořáček Dan | Neregistrovaní - Cookies & Pancakes | 8629750 | 50 Kč | |
17Z8450 | Pecoldová PavlínaPecoldová Pavlína | Neregistrovaní - Cookies & Pancakes | 8631588 | 50 Kč | |
DKP6150 | Malačková JanaMalačková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 232646 | 50 Kč |
VSP7351 | Trnková DanaTrnková Dana | USK Praha | C | 2021823 | 50 Kč |
VSP0300 | Trnka Martin junTrnka Martin jun | USK Praha | B | 2021842 | 50 Kč |
VSP0402 | Trnka MarekTrnka Marek | USK Praha | C | 2021843 | 50 Kč |
DKP6401 | Chvojka ZbyšekChvojka Zbyšek | Oddíl OB Kotlářka | C | 2800314 | 50 Kč |
DKP6300 | Betlach MiroslavBetlach Miroslav | Oddíl OB Kotlářka | C | 49818 | 50 Kč |
FSP6803 | Žáček MartinŽáček Martin | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1396842 | 50 Kč |
VSP0455 | Beranová HanaBeranová Hana | USK Praha | B | 2021833 | 50 Kč |
TAP8002 | Benc JiříBenc Jiří | KOB Tretra Praha | C | 886822 | 50 Kč |
PHK7906 | Silný OndřejSilný Ondřej | OK 99 Hradec Králové | C | 2032168 | 50 Kč |
DKP8951 | Vyskočilová KarolínaVyskočilová Karolína | Oddíl OB Kotlářka | C | 1425327 | 50 Kč |
LTP7003 | Martinec PavelMartinec Pavel | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 262914 | 50 Kč |
EKP8651 | Hausmannová KláraHausmannová Klára | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8660566 | 50 Kč |
8RC8500 | Fučík MartinFučík Martin | BZP | zapůjčit | 70 Kč | |
NNN8899 | Dočekalová ZuzanaDočekalová Zuzana | Neregistrovaní | zapůjčit | 70 Kč | |
DKP0308 | Mareš AlbertMareš Albert | Oddíl OB Kotlářka | B | 2103741 | 50 Kč |
EKP7257 | Konečná MarcelaKonečná Marcela | VŠTJ Ekonom Praha | C | 725724 | 50 Kč |
PGP7106 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | C | 7201200 | 50 Kč |
PGP0200 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | A | 2060249 | 50 Kč |
PGP0404 | Janas AdamJanas Adam | SK Praga | B | 443090 | 50 Kč |
UOL0352 | Bídová MarkétaBídová Markéta | SOB Olomouc | B | 2124801 | 50 Kč |
PDY8700 | Fojtů PetrFojtů Petr | Běhej Poděbrady | C | 8663137 | 50 Kč |
NNN7849 | Korda DavidKorda David | Neregistrovaní | zapůjčit | 70 Kč | |
NNN7449 | Pelikán MichalPelikán Michal | Neregistrovaní | 682617 | 50 Kč | |
ZVO0153 | Hovorková TerezaHovorková Tereza | OB SK Zvole | B | 2800330 | 50 Kč |
NNN0299 | Martincová NatyMartincová Naty | Neregistrovaní | 342046 | 50 Kč | |
KAM9802 | Jíra TomášJíra Tomáš | OK Kamenice | A | 8662741 | 50 Kč |
ROZ0601 | Čech AdamČech Adam | OK Roztoky | B | 2085006 | 50 Kč |
ROZ7300 | Čech ZdeněkČech Zdeněk | OK Roztoky | C | 2085008 | 50 Kč |
PGP6401 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | C | 8632139 | 50 Kč |
PGP0101 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | A | 8636798 | 50 Kč |
PGP7355 | Janovská PetraJanovská Petra | SK Praga | C | 8654900 | 50 Kč |
ROU8009 | Duda MiroslavDuda Miroslav | SKOB Roudnice nad Labem | C | 8631583 | 50 Kč |
DOR7601 | Houska JindřichHouska Jindřich | OK Dobříš | C | 8663146 | 50 Kč |
PGP7510 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | SK Praga | C | 7209464 | 50 Kč |
PGP0605 | Střelba AntonínStřelba Antonín | SK Praga | B | 2099508 | 50 Kč |
DKP0655 | Škáchová ViktorieŠkáchová Viktorie | Oddíl OB Kotlářka | A | 434803 | 50 Kč |
DKP0656 | Škáchová ZuzanaŠkáchová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | B | 1413720 | 50 Kč |
DKP0156 | Škáchová MagdalenaŠkáchová Magdalena | Oddíl OB Kotlářka | A | 7207772 | 50 Kč |
KAM0309 | Škácha VítŠkácha Vít | OK Kamenice | A | 682695 | 50 Kč |
DKP0600 | Tichý HubertTichý Hubert | Oddíl OB Kotlářka | C | 2079496 | 50 Kč |
PGP0106 | Forst AntonínForst Antonín | SK Praga | B | 218851 | 50 Kč |
MFP6850 | Forstová LenkaForstová Lenka | Matfyz Praha | C | 2079501 | 50 Kč |
MFP0901 | Forst AlbertForst Albert | Matfyz Praha | C | 218782 | 50 Kč |
5WC6600 | Vaníček TomášVaníček Tomáš | SK Líšná | 232892 | 50 Kč | |
RIC9850 | Vyhnálková BarboraVyhnálková Barbora | OB Říčany | E | 8660562 | 50 Kč |
PGP9650 | Kožinová ZuzanaKožinová Zuzana | SK Praga | C | 7003042 | 50 Kč |
PGP0300 | Kožina ŠtěpánKožina Štěpán | SK Praga | A | 8656580 | 50 Kč |
LBE5000 | Hamáček BohuslavHamáček Bohuslav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 411760 | 50 Kč |
DKP8511 | Wagner LiborWagner Libor | Oddíl OB Kotlářka | C | 7207349 | 50 Kč |
SOB6802 | Janík PavelJaník Pavel | SOBSA | C | 2090842 | 50 Kč |
SOB6750 | Janíková MartinaJaníková Martina | SOBSA | C | 2090841 | 50 Kč |
KAM7201 | Balej JiříBalej Jiří | OK Kamenice | C | 2067243 | 50 Kč |
TAP9052 | Tihonová HanaTihonová Hana | KOB Tretra Praha | C | 8660593 | 50 Kč |
2SX9350 | Zachová LucieZachová Lucie | Robíci | 53704 | 50 Kč | |
2SX6600 | Zach JaroslavZach Jaroslav | Robíci | 8013 | 50 Kč | |
DKP8606 | Ramba JiříRamba Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 8636190 | 50 Kč |
KAM9202 | Hájek AdamHájek Adam | OK Kamenice | C | 8499979 | 50 Kč |
KAM9403 | Kettner LukášKettner Lukáš | OK Kamenice | C | 8654886 | 50 Kč |
4VC6550 | Soukupová LeonaSoukupová Leona | Radioklub OK1KYP/ASP | 53712 | 50 Kč | |
SLP8503 | Fišer JiříFišer Jiří | OOB Slavia Praha | C | 7111117 | 50 Kč |
4VC7350 | Zusková IlonaZusková Ilona | Radioklub OK1KYP/ASP | 53786 | 50 Kč | |
SLP5951 | Chloupková JanaChloupková Jana | OOB Slavia Praha | C | 51546 | 50 Kč |
NNN7848 | Kobylák DavidKobylák David | Neregistrovaní | zapůjčit | 70 Kč | |
PGP9705 | Werner MichalWerner Michal | SK Praga | C | 2080959 | 50 Kč |
BOR7105 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 8439 | 50 Kč |
BOR7563 | Jeřábková TerezaJeřábková Tereza | OK Jiskra Nový Bor | C | 8438 | 50 Kč |
BOR9957 | Jeřábková EmaJeřábková Ema | OK Jiskra Nový Bor | B | 1333177 | 50 Kč |
BOR0151 | Jeřábková NinaJeřábková Nina | OK Jiskra Nový Bor | B | 1333269 | 50 Kč |
NNN8800 | Slabý JiříSlabý Jiří | Neregistrovaní | 1418094 | 50 Kč | |
UOL0301 | Rajman FilipRajman Filip | SOB Olomouc | B | 2113074 | 50 Kč |
4VC5650 | Poláková LudmilaPoláková Ludmila | Radioklub OK1KYP/ASP | 247330 | 50 Kč | |
PGP9601 | Landovský JakubLandovský Jakub | SK Praga | C | 7210114 | 50 Kč |
DKP5651 | Klusáková JitkaKlusáková Jitka | Oddíl OB Kotlářka | C | 8558 | 50 Kč |
DKP8704 | Klusák MartinKlusák Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 8557 | 50 Kč |
TAP0100 | Měšťan OndřejMěšťan Ondřej | KOB Tretra Praha | A | 7201203 | 50 Kč |
DKP5650 | Mrázková IvanaMrázková Ivana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080100 | 50 Kč |
13G4900 | Kotecký RomanKotecký Roman | (GBR) Octavian Droobers | 8040749 | 50 Kč | |
DKP9907 | Ridzoň DanielRidzoň Daniel | Oddíl OB Kotlářka | B | 2102784 | 50 Kč |
DKP9953 | Klikarová IvanaKlikarová Ivana | Oddíl OB Kotlářka | B | 2094474 | 50 Kč |
FSP6304 | Šimek Tomᚊimek Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1403434 | 50 Kč |
DLP0900 | Motejzík ProkopMotejzík Prokop | OOB TJ Dukla Praha | C | 2111739 | 50 Kč |
DLP7600 | Motejzík PetrMotejzík Petr | OOB TJ Dukla Praha | C | 2127562 | 50 Kč |
2HX6800 | Klánský ArnoštKlánský Arnošt | Vysoké školy Praha | 50 Kč | ||
DKP7201 | Víteček JanVíteček Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 7007201 | 50 Kč |
DKP0801 | Víteček ŠimonVíteček Šimon | Oddíl OB Kotlářka | B | 7020417 | 50 Kč |
SJC8450 | Drobníková MarkétaDrobníková Markéta | Sportcentrum Jičín | C | 8482121 | 50 Kč |
67X9100 | Vesecký OndřejVesecký Ondřej | TJ Spartak ČKD Praha | 910714 | 50 Kč | |
KAM9354 | Aschermannová PetraAschermannová Petra | OK Kamenice | R | 8271093 | 50 Kč |
NNN6099 | Hlaváčová JarkaHlaváčová Jarka | Neregistrovaní | 899157 | 50 Kč | |
NNN9049 | Vít JakubVít Jakub | Neregistrovaní | zapůjčit | 70 Kč | |
NNN9399 | Greenough MichelleGreenough Michelle | Neregistrovaní | zapůjčit | 70 Kč | |
PDY7800 | Beier PetrBeier Petr | Běhej Poděbrady | 2102782 | 50 Kč | |
46C8200 | Plašil OndraPlašil Ondra | Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech | 682644 | 50 Kč | |
11X8000 | Dvořák JosefDvořák Josef | NNN Dvořákovi Jesenice | 682615 | 50 Kč | |
PGP0355 | Dvořáková HanaDvořáková Hana | SK Praga | B | 246900 | 50 Kč |
VSP6650 | Němečková JarmilaNěmečková Jarmila | USK Praha | C | 2103280 | 50 Kč |
VSP6201 | Němeček JanNěmeček Jan | USK Praha | C | 682682 | 50 Kč |
6YC9051 | Stejskalová TerezaStejskalová Tereza | Neregistrovaní | 2088142 | 50 Kč | |
DKP9600 | Illner VojtěchIllner Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 899156 | 50 Kč |
DLP7200 | Šindelka AntonínŠindelka Antonín | OOB TJ Dukla Praha | C | 2060227 | 50 Kč |
SCP6200 | Veljačik PavelVeljačik Pavel | OK Sparta Praha | C | 2800319 | 50 Kč |
SCP6451 | Veljačiková MarkétaVeljačiková Markéta | OK Sparta Praha | C | 2800325 | 50 Kč |
OKP9450 | Nováková KateřinaNováková Kateřina | SK OK 24 Praha | C | 887935 | 50 Kč |
KPY6850 | Míchalová MarcelaMíchalová Marcela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 682670 | 50 Kč |
KPY0050 | Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | B | 2800315 | 50 Kč |
OKP6504 | Novák LiborNovák Libor | SK OK 24 Praha | C | 51680 | 50 Kč |
69X8350 | Benešová ZuzanaBenešová Zuzana | HO Humanita | 2106732 | 50 Kč | |
SPC7955 | Rypáčková DanaRypáčková Dana | SPORTICUS team | C | 218783 | 50 Kč |
PGP0309 | Šimša MartinŠimša Martin | SK Praga | A | 8654907 | 50 Kč |
PGP8108 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | SK Praga | C | 7203451 | 50 Kč |
SPC7604 | Matoušek MartinMatoušek Martin | SPORTICUS team | C | 2109758 | 50 Kč |
DKP9952 | Klikarová ZuzanaKlikarová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2043004 | 50 Kč |
RIC7200 | Koten PavelKoten Pavel | OB Říčany | C | 2060262 | 50 Kč |
3LX8300 | Řehák VilémŘehák Vilém | AC SAKÉ KATEŘINKY | 2111780 | 50 Kč | |
PGP7405 | Komín DavidKomín David | SK Praga | C | 9767 | 50 Kč |
PGP6250 | Hrabánková IlonaHrabánková Ilona | SK Praga | C | 232184 | 50 Kč |
NNN8699 | Ouředníková MarieOuředníková Marie | Neregistrovaní | zapůjčit | 70 Kč | |
NNN6399 | Kolská MonikaKolská Monika | Neregistrovaní | 2081360 | 50 Kč | |
DKP7401 | Hladík ZdeněkHladík Zdeněk | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087701 | 50 Kč |
DKP0857 | Hladíková JulieHladíková Julie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2092422 | 50 Kč |
DKP1102 | Hladík FilipHladík Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 2096233 | 50 Kč |
DKP7852 | Hladíková ZuzanaHladíková Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2092421 | 50 Kč |
PGP9154 | Čermáková KristýnaČermáková Kristýna | SK Praga | C | 53007 | 50 Kč |
OKP7350 | Balusková IdaBalusková Ida | SK OK 24 Praha | C | 681852 | 50 Kč |
OKP6200 | Novák IvoNovák Ivo | SK OK 24 Praha | C | 51679 | 50 Kč |
DKP8450 | Kolínová KristýnaKolínová Kristýna | Oddíl OB Kotlářka | R | 8450007 | 50 Kč |
DKP7701 | Kolín JanKolín Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 8007701 | 50 Kč |
DKP1500 | Kolín JonášKolín Jonáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 9000007 | 50 Kč |
PGP0354 | Novotná MarieNovotná Marie | SK Praga | B | 515464 | 50 Kč |
DKP7901 | Ledinský MartinLedinský Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087675 | 50 Kč |
DKP8161 | Ledinská LeonaLedinská Leona | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102803 | 50 Kč |
KAM6501 | Kozák PetrKozák Petr | OK Kamenice | C | 51733 | 50 Kč |
DKP8254 | Jiřištová ZuzanaJiřištová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 9054 | 50 Kč |
NNN6499 | Skřivanová DagmarSkřivanová Dagmar | Neregistrovaní | 8093 | 50 Kč | |
DKP6601 | Illner JakubIllner Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 515448 | 50 Kč |
DKP6651 | Illnerová DanielaIllnerová Daniela | Oddíl OB Kotlářka | C | 231939 | 50 Kč |
EKP8608 | Štemberg MilanŠtemberg Milan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2067963 | 50 Kč |
ROZ7500 | Svoboda JiříSvoboda Jiří | OK Roztoky | C | 8069069 | 50 Kč |
NNN8149 | Nehasil PetrNehasil Petr | Neregistrovaní | zapůjčit | 70 Kč | |
TAP9000 | Cvrček AntonínCvrček Antonín | KOB Tretra Praha | C | 7009151 | 50 Kč |
NNN8449 | Brabec TomášBrabec Tomáš | Neregistrovaní | zapůjčit | 70 Kč | |
NNN8549 | Pumpr AdamPumpr Adam | Neregistrovaní | zapůjčit | 70 Kč | |
RIC0151 | Vyhnálková MarieVyhnálková Marie | OB Říčany | A | 2019236 | 50 Kč |
RIC7552 | Vyhnálková EvaVyhnálková Eva | OB Říčany | C | 889279 | 50 Kč |