Přihlášky závodu: Metodický seminář trenérů a rozhodčích

pro kategorii: Rozhodčí

Datum:
23.11.2018
Místo konání:
Střední průmyslová škola elektrotechnická, Koterovská 828/85, Plzeň
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 101
Náhradníků: 50
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 0 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 1000 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 1000 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 1000 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 1000 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 1000 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 1000 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 0 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 1000 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 1000 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 1000 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 1000 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 1000 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 1000 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 0 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 1000 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 1000 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 200 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 200 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 300 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 51477 300 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 0 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 1000 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 1000 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 1000 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 1000 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 1000 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 1000 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 1000 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 1000 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 1000 Kč
SCP6101 Zuna Jaroslav OK Sparta Praha C 52116 700 Kč
JIL9206 Vik Martin OK Jilemnice C 500838 1000 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 1000 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 1000 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 1000 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 1000 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 1000 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421921 400 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 1000 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 1000 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 1000 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 1000 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 1000 Kč
VPM8201 Rauch Stanislav KOS Slavia Plzeň C 887624 1000 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 1000 Kč
VPM8501 Rauch Tomáš KOS Slavia Plzeň C 887625 1000 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 1000 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 1000 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 1000 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 1000 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 1000 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 1000 Kč