Přihlášky závodu: Tour de Prague

pro kategorii: A

Datum:
09.12.2018
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 80 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 80 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP zapůjčit 80 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 80 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 80 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 80 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 80 Kč
17Z8450 Pecoldová Pavlína Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8631588 80 Kč
17Z7900 Dvořáček Dan Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8629750 80 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 80 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 80 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 80 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 80 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 80 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 80 Kč
8TC8400 Bouška Zdeněk Tempo 7209367 80 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 80 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 80 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 80 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 80 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 80 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 7031575 80 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 80 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha 1420795 80 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 80 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 80 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 80 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 80 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 80 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 80 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 80 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 80 Kč
NNN9001 Slávik Alexander Neregistrovaní 7210805 80 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 80 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 80 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 80 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 80 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 80 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 80 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 80 Kč
3MX7300 Kratochvíl Daniel DAK 682339 80 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 2051509 80 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 80 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové R 8654906 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 80 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 80 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 7202860 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 80 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 80 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 80 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 80 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 80 Kč
69X8300 Ficek Michal HO Humanita 2090844 80 Kč