Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - sprint

pro kategorii: D17A

Datum:
26.01.2019
Místo konání:
Cínovec, hotel Krušnohorský dvůr
Pořadatel:
LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 8656736 160 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 160 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 160 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8654913 160 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha 2021833 160 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 160 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 160 Kč
VPM0254 Macholdová Tereza KOS Slavia Plzeň A 8656747 160 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk C 8655379 160 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659409 160 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662747 160 Kč
TJN0455 Brožková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662281 160 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 160 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8662365 160 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8656616 160 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 8660543 160 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice B 8656555 160 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 160 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 160 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga A 8660550 160 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí 2053583 160 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 160 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436929 160 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 160 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 160 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 160 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8656680 160 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 160 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A zapůjčit 210 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 160 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha 2020713 160 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha 2020712 160 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 160 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering C půjčit SIAC 160 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering C půjčit SIAC 160 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 8660586 160 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 160 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice 515426 160 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656602 160 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 160 Kč
VPM0253 Novotná Annie KOS Slavia Plzeň C 160 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 160 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha 2115749 240 Kč