Přihlášky závodu: Mistrovství ČR na klasické trati

Datum:
02.03.2019
Místo konání:
Nová Ves areál SKP
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     P    
3.50 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2120074 160 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 160 Kč
LTP0866 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice 160 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 160 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 160 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 160 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 160 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 160 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 160 Kč
SZP0750 Gajdová Michaela TJ Slovan Praha Zdravotník C 51730 160 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava 232251 160 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno 8120028 160 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 160 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 160 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 160 Kč
0070002 Kroupa Hana 007 - TTR OOB Trebic 2143411 160 Kč
4.50 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 160 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 2067999 160 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210117 160 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 160 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 160 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 160 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 160 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067392 160 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 160 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 2067211 160 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava 361953 160 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 160 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 160 Kč
14P0655 Dziuba Justyna (POL) UKS Kometa Gliwice 2016971 160 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 160 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 160 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2111803 160 Kč
7.90 km, 11 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8654913 230 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8656680 230 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 8656736 230 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 230 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 230 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 230 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 230 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8656593 230 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 230 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 230 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 230 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 230 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436929 230 Kč
4HP0350 Chabiera Lena (POL) UNTS Warszawa 8444999 230 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 230 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 230 Kč
VPM0254 Macholdová Tereza KOS Slavia Plzeň A 8656747 230 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8663167 230 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 230 Kč
14P0452 Żmij Karolina (POL) UKS Kometa Gliwice 2016969 230 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 7202893 230 Kč
TJN0455 Brožková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 230 Kč
0050001 Tamoseviciute Emilija 005 - (LTU) Azuolas 8030513 230 Kč
VRB0353 Matušová Vendula Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 230 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga A 8660550 230 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 8660567 230 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 230 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7208078 230 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc C 2124801 230 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 8004346 230 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 2016481 230 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 230 Kč
14P0252 Nyga Julia (POL) UKS Kometa Gliwice 2021374 230 Kč
2SP0250 Leśnicka Agnieszka (POL) UKS Azymut Dębów . 8008007 230 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 230 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 230 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 8670483 230 Kč
0080006 HNILICA Jana 008 - (AUT) Ski – O Austria 8240102 230 Kč
10.30 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203325 230 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 230 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno E 8656742 230 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec A 2035745 230 Kč
SZP0050 Lacigová Marie TJ Slovan Praha Zdravotník A 8670500 230 Kč
13.30 km, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 230 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec E 8660373 230 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 230 Kč
38P9750 Nikitchenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 887239 230 Kč
4HP0150 Mianowska Julia (POL) UNTS Warszawa 8221001 230 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8656512 230 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 230 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 230 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Praha Zdravotník E 7009782 230 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8667999 230 Kč
SZP8750 Chmelíková Tereza TJ Slovan Praha Zdravotník C 232330 230 Kč
2TP8800 Pacek Karolina (POL) Indywidualny Mazowsze 1407620 230 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656515 230 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 515185 230 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř B 8660906 230 Kč
42P1750 Lisewska Agnieszka (POL) Team360 1397548 230 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha C 2103730 230 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 7260021 230 Kč
10.00 km, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 230 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 230 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 230 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 230 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 230 Kč
SZP7750 Gajdová Kristina TJ Slovan Praha Zdravotník C 2115689 230 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51992 230 Kč
66P7601 Konc Katarzyna (POL) UKS Azymut Pabianice 7204651 230 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 230 Kč
14P7450 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 230 Kč
1VP8350 Ner Monika (POL) HKS Azymut Mochy 2036957 230 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 230 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 230 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 230 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 230 Kč
0070001 Kroupa Diana 007 - TTR OOB Trebic 1091203 230 Kč
7.50 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 230 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 230 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 230 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 8670459 230 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc B 2032169 230 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 230 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 230 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 230 Kč
0080002 HNILICA Sonja 008 - (AUT) Ski – O Austria 8050268 230 Kč
6.30 km, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 232184 230 Kč
SSP6450 Smolková Alena SK Stopa Praha C 53567 230 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 230 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 230 Kč
4.90 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 160 Kč
3.80 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 160 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 160 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha 2021829 160 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8663117 160 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667506 160 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 160 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 160 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 2127594 160 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 160 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 160 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 160 Kč
SZP0900 Gajda Petr TJ Slovan Praha Zdravotník C 52283 160 Kč
SZP0901 Škorpil Marek TJ Slovan Praha Zdravotník C 8667965 160 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 160 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 160 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 8070717 160 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 160 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín zapůjčit 210 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 160 Kč
5.10 km, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 160 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 2113360 160 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 160 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky A 2085006 160 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 160 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 160 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 160 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 160 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 160 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 160 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 9201561 160 Kč
66P7603 Krempiński Franek (POL) UKS Azymut Pabianice 1260703 160 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 7003010 160 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga B 8575 160 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 160 Kč
1VP0500 Cupryś Amadeusz (POL) HKS Azymut Mochy 1424636 160 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 160 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 8670486 160 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 160 Kč
66P7609 Sztranek Maciej (POL) UKS Azymut Pabianice 2043890 160 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 2078474 160 Kč
10.90 km, 14 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 230 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 230 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 230 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 8663202 230 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 230 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 230 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 230 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 230 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 230 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 230 Kč
38P0300 Bartos Zbigniew (POL) UKS Orientus Lodz 8646291 230 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 230 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 230 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067397 230 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 230 Kč
4HP0200 Olszewski Bartlomiej (POL) UNTS Warszawa 1403087 230 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662429 230 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 230 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 230 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 230 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 230 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662740 230 Kč
VRB0403 Kosík Dan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067399 230 Kč
1VP0200 Grobelny Alex (POL) HKS Azymut Mochy 1424637 230 Kč
1VP0300 Paterek Mikołaj (POL) HKS Azymut Mochy 1424633 230 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 230 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2099922 230 Kč
88P0302 Zaleski Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053614 230 Kč
88P0301 Jurczak Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 230 Kč
14P0303 Kołodziejczyk Łukasz (POL) UKS Kometa Gliwice 2026141 230 Kč
14P0202 Buława Filip (POL) UKS Kometa Gliwice 2016977 230 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 230 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň A 2042505 230 Kč
0080004 HNILICA Hannes 008 - (AUT) Ski – O Austria 8070504 230 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 2102777 345 Kč
14.30 km, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 230 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8651709 230 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660476 230 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8656507 230 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 331313 230 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662436 230 Kč
17.20 km, 22 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha E 8667547 230 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 230 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec E 8662374 230 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 8656669 230 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 7003030 230 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 230 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 230 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov A 8912 230 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 230 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8659382 230 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava A 2085619 230 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 230 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 230 Kč
4HP9500 Wolowczyk Krzysztof (POL) UNTS Warszawa 8640915 230 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice E 8654903 230 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 8654891 230 Kč
41P6700 Moszkowicz Paweł (POL) WKS Wawel Kraków 886325 230 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 230 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 8662439 230 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 2078484 230 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice B 8662325 230 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice A 8656519 230 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha E 1403421 230 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha E 8667979 230 Kč
YBM8130 Topolovský Stanislav Klub turistů a lyžařů Brno 230 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 8656509 230 Kč
4HP0100 Michalak Kacper (POL) UNTS Warszawa 8655941 230 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 230 Kč
1VP0100 Seidel Nikodem (POL) HKS Azymut Mochy 1424634 230 Kč
1VP0101 Cupryś Gracjan (POL) HKS Azymut Mochy 1424635 230 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 607807 230 Kč
86P9300 Skorupa Piotr (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 8657175 230 Kč
2SP0000 Huba Karol (POL) UKS Azymut Dębów . 8636599 230 Kč
2SP9900 Kruk Michał (POL) UKS Azymut Dębów . 8636600 230 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 230 Kč
14P0101 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 230 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň E 8252429 230 Kč
0060001 Lenczowski Jan 006 - (POL) Team360stopni 1409305 230 Kč
DCE9400 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice E 887640 230 Kč
0080005 FESSELHOFER Roland 008 - (AUT) Ski – O Austria 8211087 230 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 345 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8660522 345 Kč
13.90 km, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec A 8655 230 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 230 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 230 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 230 Kč
AOP7603 Salich Radomír Orientační Běh Opava 2096268 230 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 230 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 7200386 230 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 2067843 230 Kč
3LP7500 Żmij Jacek (POL) The Vipers zapůjčit 280 Kč
66P7600 Krempiński Piotr (POL) UKS Azymut Pabianice 7202779 230 Kč
4HP6900 Michalak Tomasz (POL) UNTS Warszawa 8180169 230 Kč
41P7200 Bergier Tomasz (POL) WKS Wawel Kraków 9102728 230 Kč
41P7400 Zaworonek Rafał (POL) WKS Wawel Kraków 1403091 230 Kč
1VP7800 Walicki Rafał (POL) HKS Azymut Mochy 8270678 230 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 230 Kč
14P7400 Marszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 2032328 230 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 8444884 230 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 230 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 8660910 230 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 230 Kč
0098401 Sokalski Dariusz 009 - (POL) AZS WAT Warszawa/SPSP Dęblin 888969 460 Kč
12.20 km, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 230 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 230 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 230 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 9005227 230 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 230 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 230 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 230 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 230 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno A 8200033 230 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 230 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 230 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 230 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 230 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 230 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 230 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 230 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2033634 230 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha 7204488 230 Kč
0080001 Hnilica Thomas 008 - (AUT) Ski – O Austria 8171068 230 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov 8660377 345 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice 7210097 230 Kč
9.70 km, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 230 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 230 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 51701 230 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 230 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 230 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 230 Kč
2UP5600 Wierciński Piotr (POL) MKS Metalowiec Łódź 1394894 230 Kč
41P6300 Niessner Piotr (POL) WKS Wawel Kraków 2057145 230 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering 52531 230 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 8670484 230 Kč
0030001 Kozłowski Jacek 003 - (POL) PATRIA Młynne 2021371 230 Kč
HAV6200 Opletal Jaroslav OB Havířov C 253121 230 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 230 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering 426375 230 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 230 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno 8655419 230 Kč
7.80 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 160 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 160 Kč
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 7210122 160 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 160 Kč
SZP5100 Hora Vladimír TJ Slovan Praha Zdravotník C 7200325 160 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín 7300470 160 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering 1400440 160 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 51706 160 Kč
SZP5200 Laciga Zdeněk TJ Slovan Praha Zdravotník C 8667549 160 Kč
6.90 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 160 Kč
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 502087 160 Kč
6.20 km, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 160 Kč
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 995879 160 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 160 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2067330 160 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2058462 160 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 9201326 160 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň 2011846 160 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec 8660 160 Kč
0040001 Moravec Jiří 004 - JM Team Letohrad 8667543 160 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 160 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice 416301 160 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 160 Kč
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering 2081359 160 Kč
celkem přihlášených: 329, vklad: 69600 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.