Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
13.01.2019
Místo konání:
Vysočina Arena, Nové Město na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Kategorie:
D12     D14A     D17     D20     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17     H20     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    
2.38 km, 75 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 8660576 160 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 8180908 160 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 160 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 160 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 160 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 160 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2120074 160 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 160 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 160 Kč
TRI0852 Byrtusová Klára TJ TŽ Třinec C 8667954 160 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654916 160 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 160 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc 8655427 160 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 160 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno 2081351 160 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín 8940 160 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc C 2069073 160 Kč
SPC0952 Akrmanová Jana SPORTICUS team zapůjčit 360 Kč
2.99 km, 80 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067392 160 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 8667966 160 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 160 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 160 Kč
KSU0551 Hloušková Marcela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 160 Kč
KSU0552 Venoušová Terezie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8862445 160 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8123459 160 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha C 2067999 160 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno 8667955 160 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 160 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 7204976 160 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 160 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 160 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662736 160 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov C 8660577 160 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 160 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 1418087 160 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice 2061855 160 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 160 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc C 2069072 160 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C dodáme 320 Kč
4.35 km, 160 m, 17 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 220 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 8656736 220 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 220 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 220 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8656680 220 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 220 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7208078 220 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 220 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava 8660560 220 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8863167 220 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 220 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656602 220 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 220 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 220 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 8660567 220 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk C 8655379 220 Kč
VPM0254 Macholdová Tereza KOS Slavia Plzeň A 8656747 220 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 220 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 220 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 220 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659409 220 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 220 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436929 220 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 220 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 220 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 220 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 220 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 220 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8654913 220 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga A 8660550 220 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice 442879 220 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 7204618 220 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 220 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 220 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 220 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662747 220 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga C 8667539 220 Kč
VRB0353 Matušová Vendula Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 220 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc C 8655425 220 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 8655426 220 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032385 220 Kč
VCB0362 Procházková Dana OB České Budějovice C 2127642 220 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 220 Kč
6.87 km, 210 m, 25 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory C 1421909 220 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň A 8656520 220 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8655484 220 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice 8100500 220 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8662727 220 Kč
OSN0098 Trávníčková Aneta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8662686 220 Kč
SZP0050 Lacigová Marie TJ Slovan Zdravotník Praha A 8670500 220 Kč
6.87 km, 210 m, 25 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8660465 220 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 220 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka A 8450007 220 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 220 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 8008010 220 Kč
42P1750 Lisewska Agnieszka (POL) Team360 1397548 220 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 886269 220 Kč
5.89 km, 195 m, 24 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 220 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec E 8660373 220 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8660544 220 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga A 8654900 220 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 220 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Zdravotník Praha E 7009782 220 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 220 Kč
DKP7855 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka A 9784 220 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 7260021 220 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř C 8660906 220 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška 8660520 220 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8080815 220 Kč
SHK8153 Košárková Iva OK Slavia Hradec Králové C 2082714 220 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8656512 220 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 220 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín 8000426 220 Kč
SJI8956 Kafková Tereza OK Jihlava B 52335 220 Kč
SZP8150 Lacigová Michaela TJ Slovan Zdravotník Praha C 887608 220 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno A 703370 220 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno 8660408 220 Kč
5.20 km, 165 m, 21 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 220 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 220 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 220 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 220 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 220 Kč
SPC7651 Akrmanová Jitka SPORTICUS team 2118493 220 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660394 220 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 220 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor 8304113 220 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 220 Kč
4.79 km, 160 m, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 220 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 220 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 220 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 220 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 220 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc B 2032169 220 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 220 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek 2091538 220 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 220 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 220 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 220 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 220 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 220 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 220 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8663120 220 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 260 Kč
4.36 km, 150 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 220 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 220 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 220 Kč
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 232184 220 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8656549 220 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno 8663184 220 Kč
VIP6251 Dohnalová Jindra SK VIPrahlo 8635828 220 Kč
3.17 km, 100 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 160 Kč
2.99 km, 80 m, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 8080819 160 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8656612 160 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava 8667506 160 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 160 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 8070717 160 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 160 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2134388 160 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 2094544 160 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 160 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň 2031365 160 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 160 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 160 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava 2103300 160 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 160 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno 2061842 160 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 8667981 160 Kč
SJI0906 Hofhanzl Antonín OK Jihlava C 2801030 160 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 160 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor 8304111 160 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 2126343 160 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava 2127589 160 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava 52969 160 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 160 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2800931 160 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8663117 160 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 160 Kč
3.83 km, 125 m, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 8667526 160 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8080825 160 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 160 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec C 8663128 160 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně B 9101679 160 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 8440505 160 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 160 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 8663178 160 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 8663152 160 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 2113360 160 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 160 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno 8660548 160 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662444 160 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662428 160 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 7003010 160 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 8662678 160 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656630 160 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 160 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 2080838 160 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 160 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 160 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 160 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 160 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast 336786 160 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8656604 160 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032388 160 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 160 Kč
SPC0505 Akrman Václav SPORTICUS team zapůjčit 360 Kč
5.68 km, 210 m, 19 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 220 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 220 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 220 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 2126352 220 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 220 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 220 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 220 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662329 220 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662353 220 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 220 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 8663202 220 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek 2080834 220 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 220 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 220 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 2102777 220 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 220 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662432 220 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662429 220 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 220 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 220 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 220 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno 8654918 220 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 8001809 220 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 220 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 220 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek 2064779 220 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 220 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662740 220 Kč
JIL0403 Trojan Matěj OK Jilemnice C nahlásíme u prezentace 220 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 220 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 8655411 220 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 220 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8656645 220 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 220 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 220 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8180018 220 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 220 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 220 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 220 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno 8651737 220 Kč
VRB0403 Kosík Dan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067399 440 Kč
8.04 km, 275 m, 27 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 220 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 220 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 220 Kč
SZP0011 Panovec Kryštof TJ Slovan Zdravotník Praha C 331216 220 Kč
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 995879 220 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 7207505 220 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659386 220 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 220 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš C 8660476 220 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 331313 220 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8655228 220 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 8629803 440 Kč
8.04 km, 275 m, 27 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec E 8662374 220 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 8656669 220 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava E 8656540 220 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 8632139 220 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Zdravotník Praha E 8662439 220 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 8286697 220 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha E 8667547 220 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 220 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň E 995796 220 Kč
DCE9300 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice E 8660571 220 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 8656509 220 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice E 8007701 220 Kč
DCE9400 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice E 8654886 220 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 220 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8660522 220 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 220 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 8654891 220 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha E 1403421 220 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha E 8667979 220 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice E 8654903 220 Kč
VPM9548 Šňupárek Václav KOS Slavia Plzeň E 7204504 220 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8662707 220 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 8640906 220 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Žabovřesky Brno E 8401151 220 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň E 8252429 220 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 220 Kč
86P9300 Skorupa Piotr (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 8657175 220 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 220 Kč
7.26 km, 245 m, 25 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 220 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 220 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec A 8655 220 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř 1001979 220 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava A 995877 220 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 8663200 220 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín A 8010100 220 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory B 7506161 220 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška B 7241 220 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662433 220 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha B 888643 220 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice 8066608 220 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 220 Kč
SZP8101 Kovář Miroslav TJ Slovan Zdravotník Praha C 8008104 220 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov A 8912 220 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga B 8656676 220 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 220 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 220 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk 8662436 220 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8656628 220 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 220 Kč
DOB8801 Preininger Ondřej KOB Dobruška C 7238 220 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice 8645928 220 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín 8068608 220 Kč
5.89 km, 195 m, 24 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8656638 220 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662299 220 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno 8007835 220 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 220 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno 8017701 220 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 220 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 220 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál C 8656726 220 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál C 8663195 220 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice 2091534 220 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 220 Kč
TBM7711 Rovensky Milan KOS TJ Tesla Brno 8301177 220 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 220 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 220 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 220 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 220 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 220 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 220 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 220 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 220 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor 8304110 220 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team 8667508 220 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava 500580 220 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 220 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 220 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 220 Kč
7FC7900 Šutera Josef Atletika Polička 8663125 220 Kč
5.20 km, 165 m, 21 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 220 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 220 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 220 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 220 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 220 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 220 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 220 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 220 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 220 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek 2088182 220 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 220 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8655429 220 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 220 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 220 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 220 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno 8656501 220 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 220 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 220 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 220 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek 2088168 220 Kč
SPC7406 Akrman Libor SPORTICUS team zapůjčit 260 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 220 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice 2067243 220 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno 8645929 220 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 220 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská 2131192 220 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast 52155 220 Kč
SJI7300 Hofhanzl Abrahám OK Jihlava C 2800340 220 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 220 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 220 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava 52152 220 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2033634 220 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 220 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 260 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 440 Kč
4.79 km, 160 m, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 220 Kč
VLI5601 Drobník Ivan Slavia Liberec orienteering C 9902 220 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 220 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 8654915 220 Kč
UOL6400 Roubalík Radovan SOB Olomouc C 8656544 220 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 220 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 220 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno 515090 220 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 220 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 220 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 220 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha 8627106 220 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 220 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 220 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 220 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 220 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8656580 220 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 220 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 220 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 220 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 220 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno 8663197 220 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Zdravotník Praha C 2011900 440 Kč
4.36 km, 150 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 160 Kč
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 7210122 160 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 160 Kč
SZP5100 Hora Vladimír TJ Slovan Zdravotník Praha C 7200325 160 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 160 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8656611 160 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 8655430 160 Kč
SZP5200 Laciga Zdeněk TJ Slovan Zdravotník Praha C 8667549 160 Kč
3.17 km, 100 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 160 Kč
2.71 km, 100 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice 2088714 160 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec C 416128 160 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 160 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 160 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška 8660521 160 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 7209459 160 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654882 160 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654885 160 Kč
6YC7400 Račanský Martin Neregistrovaní 2116189 160 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2085638 160 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 887950 160 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2092396 160 Kč
7FC8300 Šuterová Kateřina Atletika Polička 8662347 160 Kč
VIP6501 Řízek Jaroslav SK VIPrahlo 7208230 160 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc 2069071 160 Kč
UOL69 Jílek Karel SOB Olomouc 160 Kč
celkem přihlášených: 419, vklad: 86600 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.