Logo

Přihlášky závodu: 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti - BOB CUP

Datum:
24.11.2018
Místo konání:
Otaslavice
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    

D10 1.90 km, 30 m, 7 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 30 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 30 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov 896972 30 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 52488 30 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 30 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 30 Kč
KON0958 Zapletalová Anna KOB Konice 52722 30 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 30 Kč

D14 2.20 km, 90 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 30 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 30 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 30 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 30 Kč

D18 3.70 km, 90 m, 15 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 40 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 2019215 40 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 40 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 40 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 40 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 40 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 40 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 40 Kč

D19 5.00 km, 180 m, 21 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 40 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 40 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 40 Kč
JPV8550 Šebková Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2109698 40 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 40 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 40 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 40 Kč
JPV8750 Cetkovská Tereza Oddíl OS SK Prostějov C 2109697 40 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 40 Kč

D35 3.70 km, 90 m, 15 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 40 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 40 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 40 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 40 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 40 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 40 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 40 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 40 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 40 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 40 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 40 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 40 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 40 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 40 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 40 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 40 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 40 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 40 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 40 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 40 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 40 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 40 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 40 Kč
KON7755 Čeřovská Adéla KOB Konice 40 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 40 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 40 Kč

H10 1.90 km, 30 m, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 682345 30 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 30 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 30 Kč
JPV1005 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 30 Kč

H14 2.20 km, 90 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 682687 30 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 30 Kč
ASU0746 Král Ondřej Magnus Orienteering C zapůjčit 30 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 30 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 30 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 53360 30 Kč

H18 5.00 km, 180 m, 21 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 40 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 40 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 40 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 40 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 40 Kč
2FX0300 Krampla Michal TTC Olomouc zapůjčit 40 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 40 Kč

H19 5.70 km, 195 m, 22 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 1418768 40 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 40 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 40 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 52740 40 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 40 Kč
ASU8419 Ježek Tomáš Magnus Orienteering C 7203337 40 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 40 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Brno Žabovřesky C 8660449 40 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 7210085 40 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 40 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 40 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 40 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 40 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 40 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 40 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 40 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 40 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 40 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 40 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 40 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 40 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 40 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 40 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 40 Kč

H35 5.10 km, 170 m, 17 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 40 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 40 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 40 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 40 Kč
UOL7900 Svoboda Zdeněk SOB Olomouc C 2121000 40 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 40 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 40 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 40 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 40 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 40 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 40 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 40 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 40 Kč
JPV7301 Koutný Pavel Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 40 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 40 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 40 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 40 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 40 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 40 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 40 Kč

H50 3.30 km, 100 m, 15 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 40 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 40 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 40 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 40 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 40 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 40 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 40 Kč
2FX6600 Krampla Tomáš TTC Olomouc zapůjčit 40 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 40 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 40 Kč
6YC6100 Dvorský Ilja Neregistrovaní 416082 40 Kč

HDR 1.90 km, 35 m, 7 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 30 Kč
UOL1201 Svoboda Ondřej SOB Olomouc C 2121010 30 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 30 Kč
STE0851 Bártková Rozárie SK SKI-OB Šternberk 30 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 30 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 30 Kč
NNN1350 Petřivalská Anežka Neregistrovaní 1700082 30 Kč
NNN5001 Petřivalská Eliška Neregistrovaní 421859 30 Kč
KONXXXX Zapletal David KOB Konice 52720 30 Kč
NNN1366 Bradáčová Žaneta Neregistrovaní 30 Kč

P 3.00 km, 85 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 30 Kč
STE7400 Lubrich Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073432 30 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 30 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 30 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 30 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 30 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 30 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 30 Kč
celkem přihlášených: 145, vklad: 5400 Kč