Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

pro kategorii: HDR

Datum:
19.04.2019
Místo konání:
Kozly (okres Česká Lípa)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
97C1250 Valencikovi Helena a Martin No register Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1101 Kunst Miroslav SKOB Slaný C 438033 Ano Ano Ano 320 Kč
4FC1050 Všetečková Dora Tigi Shu Ano Ano Ano 320 Kč
4FC1250 Všetečková Stela Tigi Shu Ano Ano Ano 320 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov 886824 Ano Ano Ano 320 Kč
3PX1200 Wespi Mats (SUI) OLG Herzogenbuchsee 7202684 Ano Ano Ano 320 Kč
JHB1352 Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C Ano Ano Ano 320 Kč
ROU1250 Bradáčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2134302 Ano Ano Ano 320 Kč
TUV1004 Novák Jiří SOK TJ Turnov C 411380 Ano Ano Ne 220 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 Ano Ano Ano 320 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 Ano Ano Ano 320 Kč
BBM1050 Hájková Klára BETA URSUS Orienteering C 2117701 Ano Ano Ano 320 Kč
BBM1401 Hájek Jan BETA URSUS Orienteering C 2117702 Ano Ano Ano 320 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko, z.s. C 980373 Ano Ano Ano 320 Kč
RBK1401 Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko, z.s. 52015 Ano Ano Ano 320 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 Ano Ano Ano 320 Kč
0050001 Podhrázský David 005 - Maláči zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
2JD1150 Adorjan Vera Lotte (GER) Berliner TSC 361277 Ano Ano Ano 320 Kč
0080003 Oskar Stene 008 - (NOR) Nydalens Skiklub 1000514 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 Ano Ano Ano 320 Kč
0120003 Viktorie Knotková 012 - bez klubu zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 Ano Ne Ne 110 Kč
BZP1550 Svítilová Veronika Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit Ano Ne Ne 150 Kč
71D1150 Löhning Lisa (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano 320 Kč
TJN1150 Honsová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8269 Ano Ano Ano 320 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C Ano Ano Ano 320 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ne Ano Ano 220 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 Ano Ano Ano 0 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál C Ano Ano Ano 320 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 Ano Ano Ne 220 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 Ano Ano Ne 220 Kč
JHB1051 Slavíčková Julie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106742 Ano Ne Ne 110 Kč
ROU1251 Hejcmanová Amálie SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
57P1001 Januszewicz Jan (POL) Azymut 45 Gdynia 887218 Ano Ano Ano 320 Kč
69S0021 Stehlík Jakub (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 8087 Ano Ano Ano 320 Kč
69S0022 Stehlík Šimon (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 2133066 Ano Ano Ano 320 Kč
0260002 Votava Jan 026 - DSVJ zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 Ne Ne Ano 0 Kč
LME1200 Vošlajer Zdeněk SK Los Mělník C zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
0310003 Stokseth Troy 031 - (NOR) Halden skiklubb 7204919 Ano Ano Ano 320 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 320 Kč
1VD1050 Moraweck Hannah (GER) SG Zittau Süd 2801287 Ano Ano Ano 320 Kč
TTR1402 Kroupa Otto OOB Třebíč C zapůjčit Ano Ano Ne 300 Kč
ROU1151 Brotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2144100 Ano Ne Ne 110 Kč
0370002 Hasek Matej 037 - Haskovi 53815 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 2135181 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI1255 Harazinová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 4402216 Ano Ano Ano 320 Kč
0480002 Kušičková Jolana 048 - T.J. Sokol Horní Jelení 1425339 Ano Ano Ne 220 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 Ano Ne Ne 110 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
3LD1450 Krüger Náya Livia (GER) Berliner Turnerschaft 2067892 Ano Ano Ano 320 Kč
NNN4462 Bělecký Jan Neregistrovaní zapůjčit Ano Ne Ne 150 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 Ano Ne Ne 0 Kč
PHK1300 Cichý Marek OK 99 Hradec Králové C 2070824 Ano Ne Ne 110 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 410769 Ano Ano Ano 320 Kč
DOR1350 Forštová Linda OK Dobříš C 51268 Ne Ano Ano 220 Kč
NNN8811 Drbohlav Marek Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
0220002 Budaj Oliver 022 - Hurrá team 4616539 Ne Ano Ne 110 Kč
NNN9996 Hájková Nora Neregistrovaní zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč