Přihlášky závodu: West cup

Datum:
30.08.2019
Místo konání:
Nejdek
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     T4     TF/HDR    
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2102687 Ano Ano Ano 210 Kč
0070020 Měchurová Karina 007 - TJ Radon Vysoká pec 2419989 Ne Ano Ne 90 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0953 Šafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň C zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov C 2103708 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA0752 Székelyová Viktória MLOK Mariánské Lázně C 1421911 Ne Ne Ano 90 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 Ano Ano Ano 210 Kč
0070022 Pejšová Barbora 007 - TJ Radon Vysoká pec zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0754 Frühaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary C 2134297 Ano Ano Ano 210 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice B 9102146 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice B 2127645 Ano Ano Ano 210 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný C 2109678 Ne Ano Ano 260 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2141920 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0653 Třísková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0653 Holíková Petra SKOB Ostrov C 8660587 Ano Ano Ano 210 Kč
0080006 Křiklavová Majda 008 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. 1450162 Ne Ano Ano 180 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary B 682089 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 Ano Ano Ano 210 Kč
0080008 MS Váchová Ilona 008 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. 2113446 Ne Ne Ano 90 Kč
0080009 MS Křiklavová Petra 008 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. zapůjčit Ne Ne Ano 120 Kč
ONO0654 Kocumová Linda SKOB Ostrov C 2143384 Ano Ano Ano 380 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš B 8660361 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano 290 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš B 301510 Ano Ano Ano 290 Kč
0060001 Čiháková Johana 006 - Johanka klub 232179 Ano Ano Ano 290 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 8028926 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ne Ano Ne 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 Ano Ano Ano 290 Kč
0010001 Monrová Jana 001 - - 301393 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV8951 Ondrová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 Ano Ano Ano 290 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 Ano Ano Ano 290 Kč
0020001 Chernykh Zoya 002 - (RUS) LVS Khimki 8638312 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ano Ano Ano 290 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 Ano Ano Ano 290 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 Ano Ano Ne 230 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 Ano Ano Ne 230 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice E 232409 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 Ano Ano Ano 290 Kč
SPC8656 Helikarová Kateřina SPORTICUS team C 2035157 Ano Ano Ne 230 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 Ano Ano Ano 500 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ne 360 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 8033228 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 290 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 8000318 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA7752 Székelyová Erika MLOK Mariánské Lázně C 2059738 Ne Ne Ano 100 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C 2118940 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 Ano Ano Ano 290 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ano 290 Kč
95D7850 Wendler-Groß Wiebke (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 501925 Ne Ano Ano 200 Kč
MLA8350 Kožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 290 Kč
0080003 Turčinová Kamila 008 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. 7201766 Ano Ano Ne 230 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 Ano Ano Ano 290 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 Ne Ano Ne 100 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 Ano Ano Ano 500 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 Ano Ano Ne 360 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 290 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 290 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ano 290 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 Ano Ne Ano 230 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 Ne Ano Ano 200 Kč
MAS7351 Millionová Hedvika KČT Aš C 2087633 Ne Ano Ano 200 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 Ano Ano Ano 290 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 Ano Ne Ne 130 Kč
JES7251 Jandová Lenka OK Rakovník C 301670 Ano Ano Ne 230 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 Ano Ano Ne 230 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 Ne Ano Ano 200 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 290 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 2127636 Ano Ano Ano 290 Kč
0120001 Čermáková Monika 012 - Čermákovy 2118477 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 Ne Ano Ano 360 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 290 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ano Ano Ano 290 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 Ne Ano Ne 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 Ne Ano Ne 100 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano 290 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ano Ne Ano 230 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 Ano Ano Ano 290 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 Ano Ano Ano 210 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ano Ano Ano 210 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ne Ano Ne 90 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka KČT Aš C 232364 Ne Ne Ano 90 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 Ano Ne Ne 90 Kč
0110001 Nyklová Helena 011 - Nyklová 301337 Ne Ano Ano 180 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO1000 Ritter Jakub SKOB Ostrov C 2117426 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 232210 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk KČT Aš C 2087666 Ne Ano Ano 180 Kč
95D0900 Groß Matti (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 6518 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně C 301443 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 210 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 Ano Ano Ano 210 Kč
0070021 Andresík Matyáš 007 - TJ Radon Vysoká pec 2134269 Ano Ano Ano 210 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C Ne Ano Ne 90 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C 2090857 Ano Ano Ano 380 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 Ano Ano Ano 210 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 Ano Ano Ano 210 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2121097 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0803 Krejčí Antonín SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš B 2026167 Ne Ano Ano 180 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš B 301726 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš C 2087659 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA0702 Beneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 301474 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 Ano Ano Ano 210 Kč
0070023 Bršťák Tomáš 007 - TJ Radon Vysoká pec 2113398 Ano Ano Ano 210 Kč
0070024 Kraus Christian 007 - TJ Radon Vysoká pec 2420010 Ne Ano Ne 90 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C Ne Ano Ne 90 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 1400426 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice B 2126308 Ano Ano Ano 210 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 232235 Ano Ano Ano 380 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ne Ano Ano 180 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8116803 Ano Ano Ano 210 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 7300545 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ano Ano Ano 210 Kč
0070025 Andrš Matěj 007 - TJ Radon Vysoká pec 2419986 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov C 301430 Ne Ano Ano 180 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 7201205 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 1428940 Ano Ano Ano 210 Kč
0090002 Kapoun Luděk 009 - neregistrovaný zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov B 8028820 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 Ano Ano Ano 210 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 2099522 Ne Ano Ano 260 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY0403 Vobořil Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM0403 Grohmann Jan KOS Slavia Plzeň C 443084 Ne Ano Ano 200 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš B 2026165 Ano Ano Ano 290 Kč
0080004 Turčin Jan 008 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. 2143363 Ne Ano Ne 100 Kč
0080005 Křiklava Adam 008 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. zapůjčit Ne Ano Ano 260 Kč
0080007 Dlabač Marek 008 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. zapůjčit Ne Ano Ano 260 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 301433 Ne Ano Ano 200 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 Ano Ano Ne 230 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 Ano Ano Ano 500 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA0102 Bureš Radek MLOK Mariánské Lázně C 1421912 Ano Ne Ano 230 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 Ano Ano Ano 290 Kč
0080010 Křiklava Jakub 008 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. Ano Ano Ano 290 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 2051509 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ne Ano Ne 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS9302 Šulc Marek KČT Aš C 2026166 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš C 301505 Ano Ano Ano 290 Kč
0020002 Chernykh Misha 002 - (RUS) LVS Khimki 8643721 Ano Ano Ano 290 Kč
0040001 Lhotka Ondřej 004 - Lhotkovi 301409 Ano Ano Ano 290 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 Ano Ano Ne 230 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 Ne Ano Ne 100 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 8028852 Ne Ne Ano 100 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 Ne Ano Ano 200 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421921 Ne Ano Ne 100 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 1421922 Ne Ano Ne 100 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 Ano Ano Ne 360 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 8116735 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 290 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8004120 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 2801037 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 8660453 Ne Ano Ano 200 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 7003022 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS7501 Pjenčák Roman KČT Aš C 2087640 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 Ano Ano Ano 290 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 Ano Ano Ano 290 Kč
95D7400 Groß Sebastian (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 8140214 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA7601 Beneš Marek MLOK Mariánské Lázně Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7701 Bauer Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 8644880 Ano Ano Ne 230 Kč
0050001 Kábrt Filip 005 - OK Viníci 51473 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 Ne Ano Ano 200 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 Ano Ano Ano 290 Kč
0070031 Šperl Milan 007 - TJ Radon Vysoká pec 995895 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2148155 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7709 Jedlička Karel OK Lokomotiva Plzeň C 49638 Ne Ano Ne 100 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 Ano Ano Ano 290 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 Ano Ne Ne 130 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 Ano Ano Ano 290 Kč
0100001 Škoch Jan 010 - Neregistrovaný klub 2102695 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 Ano Ano Ano 500 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 1421916 Ano Ano Ano 500 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 Ano Ano Ano 290 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 Ne Ano Ano 200 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano 290 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 Ano Ne Ne 130 Kč
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8686 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 7210930 Ne Ano Ano 200 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano 290 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 2116448 Ano Ano Ano 290 Kč
0090001 Kapoun Luděk 009 - neregistrovaný zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL7301 Bodurka Jaroslav Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 290 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 Ano Ano Ne 360 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 290 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 290 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano 290 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 Ano Ano Ano 290 Kč
0020003 Chernykh Sergey 002 - (RUS) LVS Khimki 8638340 Ano Ano Ano 290 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 Ne Ano Ano 200 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 Ne Ano Ano 200 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 Ne Ano Ne 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 Ano Ano Ano 210 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 Ne Ano Ne 90 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 Ne Ano Ne 90 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 Ne Ano Ne 90 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 Ne Ano Ne 90 Kč
JES4701 Janda Josef OK Rakovník C 301667 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 Ne Ano Ano 180 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 Ne Ano Ano 180 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 Ano Ne Ano 180 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 210 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ne Ano Ano 180 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 Ano Ano Ano 210 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 Ano Ano Ano 210 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 Ano Ano Ano 110 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 Ano Ano Ano 110 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 Ano Ano Ano 110 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 Ano Ano Ano 110 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 Ano Ano Ano 110 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 2118939 Ano Ano Ano 110 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 Ano Ano Ano 110 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 Ano Ano Ano 110 Kč
0070010 Bršťák Vítek 007 - TJ Radon Vysoká pec 2118481 Ano Ne Ano 80 Kč
0070011 Malý Vojta 007 - TJ Radon Vysoká pec 2134264 Ano Ne Ano 80 Kč
0070012 Rutrle Míša 007 - TJ Radon Vysoká pec 2118502 Ano Ano Ne 80 Kč
0070013 Špička David 007 - TJ Radon Vysoká pec 2118481 Ne Ano Ne 40 Kč
0070014 Šperlová Kateřina 007 - TJ Radon Vysoká pec 2117425 Ano Ano Ano 110 Kč
0070015 Kropáček Antonín 007 - TJ Radon Vysoká pec 2314268 Ano Ne Ano 80 Kč
0070016 Janstová Žofie 007 - TJ Radon Vysoká pec 2118502 Ne Ne Ano 40 Kč
0070017 Kratochvíl André 007 - TJ Radon Vysoká pec 2134264 Ne Ano Ne 40 Kč
0070018 Bršťák Antonín 007 - TJ Radon Vysoká pec 2419989 Ano Ne Ano 80 Kč
0070019 Pejša Antonín 007 - TJ Radon Vysoká pec 2314268 Ne Ano Ne 40 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano 110 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 Ano Ano Ano 110 Kč
LPM0801 Jedlička Jakub OK Lokomotiva Plzeň 2085607 Ne Ano Ano 80 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 Ne Ano Ne 40 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2102671 Ne Ano Ano 80 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 Ano Ano Ano 110 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano 160 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 Ano Ano Ano 160 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ne Ano Ano 120 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 Ano Ano Ano 160 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ano Ano Ano 160 Kč
KPY7850 Procházková Jitka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 Ano Ano Ano 160 Kč
MAS8050 Křížková Jitka KČT Aš C 301508 Ano Ano Ano 160 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 Ano Ano Ano 160 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 160 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano 160 Kč
0070026 Šperlová Zuzana 007 - TJ Radon Vysoká pec zapůjčit Ano Ano Ano 250 Kč
0070027 Špičková Jana 007 - TJ Radon Vysoká pec zapůjčit Ne Ano Ne 90 Kč
0070028 Rutrlová Míša 007 - TJ Radon Vysoká pec zapůjčit Ano Ano Ne 180 Kč
0070029 Rutrle Lumír 007 - TJ Radon Vysoká pec zapůjčit Ano Ano Ne 180 Kč
0070030 Andresíková Jana 007 - TJ Radon Vysoká pec zapůjčit Ano Ano Ano 250 Kč
0080001 Váchová Ilona 008 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. 2113446 Ano Ano Ne 120 Kč
0080002 Křiklavová Petra 008 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. zapůjčit Ne Ano Ne 90 Kč
LPM7854 Jedličková Renata OK Lokomotiva Plzeň C 51478 Ne Ano Ano 120 Kč
LPM9999 Kožíšková Zuzka OK Lokomotiva Plzeň Ne Ano Ano 120 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 Ne Ano Ano 120 Kč
KRL7801 Houba Petr Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 160 Kč
KRL8251 Houbová Hana Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 160 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 Ano Ano Ano 160 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 Ne Ano Ne 60 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 52183 Ano Ano Ano 160 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 Ano Ano Ano 160 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ano Ano Ne 120 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 Ano Ano Ne 120 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice A 7291299 Ano Ano Ano 160 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 7880 Ano Ano Ano 110 Kč
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 110 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 Ano Ano Ano 110 Kč
MLA1250 Benešová Marie MLOK Mariánské Lázně Ne Ano Ano 80 Kč
JZL1100 Navrátil Jáchym TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 Ano Ano Ano 110 Kč
0070001 Kratochvíl Samuel 007 - TJ Radon Vysoká pec 2118473 Ne Ano Ne 40 Kč
0070002 Janstová Amálka 007 - TJ Radon Vysoká pec 2118473 Ne Ne Ano 40 Kč
0070003 Melicharová Ema 007 - TJ Radon Vysoká pec zapůjčit Ano Ne Ne 70 Kč
0070004 Komínek Mirek 007 - TJ Radon Vysoká pec 2118466 Ne Ano Ne 40 Kč
0070005 Bršťákovy Josef_Aleš 007 - TJ Radon Vysoká pec 2118466 Ano Ne Ano 80 Kč
0070006 Volný Oliver_Laura 007 - TJ Radon Vysoká pec zapůjčit Ano Ne Ne 70 Kč
0070007 T.Melichar M.Souček 007 - TJ Radon Vysoká pec 2118473 Ano Ne Ne 40 Kč
0070008 Dragoun Jan 007 - TJ Radon Vysoká pec 2420010 Ano Ne Ano 80 Kč
0070009 Pejša Antonín 007 - TJ Radon Vysoká pec zapůjčit Ano Ne Ne 70 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 Ano Ano Ne 80 Kč
LPM1103 Jedlička Michal OK Lokomotiva Plzeň zapůjčit Ne Ano Ano 140 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 51856 Ne Ano Ne 40 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 Ne Ano Ne 40 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C 2109686 Ne Ano Ano 80 Kč
0130001 Eliáš Vojta 013 - Na Kopci 2134300 Ano Ano Ano 110 Kč
celkem přihlášených: 367, vklad: 79180 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.