Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)

Datum:
24.03.2019
Místo konání:
Stříbrný rybník - Hradec Králové
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D21E     D21A     D21B     D21C     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H21E     H21A     H21B     H21C     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 70 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 70 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 70 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 70 Kč
17P1050 Wysocka Michalina (POL) WKS Śląsk Wrocław 2016299 70 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 70 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 70 Kč
PHK1054 Stonawská Gabriela OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 70 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 70 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 70 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 70 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 70 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 70 Kč
SHK1152 Brinkmanová Nela OK Slavia Hradec Králové C 2111607 70 Kč
SHK1055 Dytrychová Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2111661 70 Kč
SHK1053 Bergerová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 2111614 70 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 70 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 70 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 70 Kč
PHK0958 Černá Stella OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 70 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 70 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 70 Kč
PHK0954 Ondrušová Leona OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 2141896 70 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 70 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 70 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 70 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 70 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 9478 70 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 70 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 70 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 70 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 70 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 70 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 70 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 70 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 70 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 70 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 70 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 70 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 70 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 70 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 70 Kč
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 70 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 7205024 70 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 70 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 70 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 70 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 70 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 70 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 70 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 70 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 70 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 70 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 70 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 70 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 2133886 70 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 70 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 70 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 70 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast C 2115706 70 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 70 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 70 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 70 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 70 Kč
LCE0753 Mianowska Tosia OOB TJ Slovan Luhačovice C 8131207 70 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 70 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 70 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2081386 70 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 70 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 70 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 1396847 70 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí 2103716 70 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
LTU0751 Imrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 70 Kč
LTU0752 Potůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 70 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 70 Kč
17P0850 Ciaston Oliwia (POL) WKS Śląsk Wrocław 2067741 70 Kč
17P0851 Staniec Julia (POL) WKS Śląsk Wrocław 7067739 70 Kč
17P0753 Złotowska Joanna (POL) WKS Śląsk Wrocław 2016284 70 Kč
17P0752 Kuciel Hanna (POL) WKS Śląsk Wrocław 2057131 70 Kč
17P0750 Kraszewska Olga (POL) WKS Śląsk Wrocław 2067721 70 Kč
17P0751 Szczygiel Hanna (POL) WKS Śląsk Wrocław 2016283 70 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 70 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 70 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 70 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 70 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 70 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové 2144078 70 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 70 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 70 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 70 Kč
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 70 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 70 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 70 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 70 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 70 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 2056274 70 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 70 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 70 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 70 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 70 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 70 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 70 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 70 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 70 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 70 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 70 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 70 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52032 70 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 70 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň C 2128452 70 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 70 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 70 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 70 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 70 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 70 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 70 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 2127639 70 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111795 70 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 2051495 70 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 8660428 70 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 8660552 70 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 70 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 70 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 70 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 70 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 70 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 70 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 70 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 70 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 70 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 70 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 70 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 70 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 70 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 70 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 2096132 70 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 70 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075605 70 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 301633 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 70 Kč
SHK0656 Štěrbová Agáta OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 70 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 70 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 70 Kč
PHK0663 Kačerová Emilie OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 70 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 70 Kč
0150006 Volná Hana 015 - Outdoor Praha zapůjčit 110 Kč
0150008 Halačová Emilie 015 - Outdoor Praha zapůjčit 110 Kč
LTU0651 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 70 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí 2085581 70 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 70 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 70 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 70 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 70 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.15
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 130 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 130 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 130 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 130 Kč
DOB9399 Pachnik Malgorzata KOB Dobruška C 8110693 130 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 130 Kč
TBM9669 Vališová Martina KOS TJ Tesla Brno R 8660569 130 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 130 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 130 Kč
17H0013 Szerencsi Ildikó (HUN) Hungarian Team 1406123 130 Kč
17H0014 Gerber Csenge (HUN) Hungarian Team 8118098 130 Kč
17H0018 Morandini Hanga (HUN) Hungarian Team 8160903 130 Kč
17H0019 Sárközy Zsófi (HUN) Hungarian Team 8130599 130 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 130 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660599 130 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 130 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656525 130 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 130 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň E 8656622 130 Kč
Rank. koef.: 1
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662723 130 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 130 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 130 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 130 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 130 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8564 130 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 130 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 130 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 130 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 130 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 130 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 130 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 7209350 130 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 130 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 130 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 130 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín R 2091555 130 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 130 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 130 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082918 130 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 130 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 130 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 130 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897370 130 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 130 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 130 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 130 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 130 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 130 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 130 Kč
LCE0056 Głowacz Julia OOB TJ Slovan Luhačovice C 1110200 130 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka 2099482 130 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice C 434574 130 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice R 8656607 130 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2124771 130 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 130 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 130 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 130 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 130 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 130 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 130 Kč
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 130 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 130 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 130 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 130 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 130 Kč
LPM9353 Zayats Inna OK Lokomotiva Plzeň C 51161 130 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 130 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 130 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 130 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 130 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2025352 130 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 130 Kč
17H0023 Zsigmon Száva (HUN) Hungarian Team 8008000 130 Kč
LCE9051 Cahlová Blanka OOB TJ Slovan Luhačovice 52708 130 Kč
LCE0154 Mianowska Julia OOB TJ Slovan Luhačovice B 886685 130 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 130 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 130 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 130 Kč
Rank. koef.: 1
(142)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 130 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 130 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 130 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 130 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 130 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 130 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 130 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 130 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051536 130 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 130 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 130 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 130 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 130 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 130 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 130 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 130 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 130 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 130 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 130 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 130 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 130 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 130 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 130 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 130 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 130 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 130 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 130 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 130 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 130 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 130 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 130 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 8663172 130 Kč
TUR0155 Kochová Anna OOB TJ Turnov A 8656631 130 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 130 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 130 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 130 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 130 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 130 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 130 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 130 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 130 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 130 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 130 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 130 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 130 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 1428926 130 Kč
JIL0454 Pokorná Adéla OK Jilemnice C 2122270 130 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 130 Kč
0170003 Klecová Johana 017 - ROB Pardubice 2067235 130 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk 9035 130 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 130 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 130 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 130 Kč
0140009 Trpáková Daniela 014 - Asociace ROB ČR 2092353 130 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 2078459 130 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 130 Kč
CHC8553 Majasow Agata K.O.B. Choceň C 8650821 130 Kč
CHC0154 Mazurek Agnieszka K.O.B. Choceň C 8645191 130 Kč
CHC0352 Sudoł Hanna K.O.B. Choceň C 8650388 130 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 8645192 130 Kč
CHC0353 Mazurek Joanna K.O.B. Choceň C 8650390 130 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 130 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 130 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 130 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 130 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 130 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 130 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 130 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7200589 130 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 130 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 130 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 130 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 130 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 2078456 130 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 130 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 7205966 130 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 130 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 130 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 130 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 130 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 130 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 130 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 130 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 130 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno A 416017 130 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660403 130 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 130 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 130 Kč
0240002 Czakó Boglárka 024 - (HUN) MOM Budapest 8031118 130 Kč
0240003 Zempléni Lilla 024 - (HUN) MOM Budapest 8645184 130 Kč
0240004 Sárközy Rita 024 - (HUN) MOM Budapest 8260904 130 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 130 Kč
JIL9052 Jiřištová Klára OK Jilemnice C 2122272 130 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 130 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 130 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí 2144027 130 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 8667525 130 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 130 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 130 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 130 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 130 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 130 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 130 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 130 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 130 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 130 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 130 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 130 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 130 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 7209445 130 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 130 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 8656714 130 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 130 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 130 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 130 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 130 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 130 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 2082907 130 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 130 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 130 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 130 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1421908 130 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 130 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 130 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 130 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 130 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 130 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 9310 130 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 130 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 130 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec B 331022 130 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 130 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 8656694 130 Kč
SHK8650 Lánová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 219202 130 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 130 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 130 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 130 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 130 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 130 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 130 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 130 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 260 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 100 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 100 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 100 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 100 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 100 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 100 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 100 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 100 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 100 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 100 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 100 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 100 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 100 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 100 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 100 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 100 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 100 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 100 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 100 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 100 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 100 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 100 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 100 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 100 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 100 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 100 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 100 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 100 Kč
0040001 Svobodová Jana 004 - STS Červenka 436418 100 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 100 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 9645 100 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 100 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 100 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 100 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 100 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 100 Kč
0170002 Lásková Martina 017 - ROB Pardubice 2011797 100 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 100 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 100 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 100 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 100 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 100 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 100 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 100 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OB Vamberk C 9483 100 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 100 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 100 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 100 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 100 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 100 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 100 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 100 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 100 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 100 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 100 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 100 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 100 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 100 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 100 Kč
SHK7751 Holmannová Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 100 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 100 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 100 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 100 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 100 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 100 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 100 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 100 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 100 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 100 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 100 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 100 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 100 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 100 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 100 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 100 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 100 Kč
4HP7450 Mianowska Dorota (POL) UNTS Warszawa 1408260 100 Kč
4HP6800 Wolowczyk Mariola (POL) UNTS Warszawa 1393099 100 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 100 Kč
0170001 Šimáčková Jitka 017 - ROB Pardubice 9658 100 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 100 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 100 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 100 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 100 Kč
17P6950 Kurzyp Anna (POL) WKS Śląsk Wrocław 2067723 100 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 100 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 2056297 100 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 100 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 100 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 100 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 100 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 100 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 100 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 100 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 100 Kč
JIL7052 Ondřichová Lucie OK Jilemnice C zapůjčit 140 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 100 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 100 Kč
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 515063 100 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 100 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 100 Kč
JIL7257 Pokorná Petra OK Jilemnice C 2124768 100 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 100 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 100 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 100 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 100 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 100 Kč
0080001 Stodůlková Lenka 008 - Dvůr Králové n. L. zapůjčit 140 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 100 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 100 Kč
17P7102 Wysocka Joanna (POL) WKS Śląsk Wrocław 2016298 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 100 Kč
LTU6550 Pannyová Pavla OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1425372 100 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 100 Kč
0290001 Janelová Lenka 029 - Janelová zapůjčit 140 Kč
VRL7254 Dostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 100 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 100 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 100 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 100 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 100 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 100 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 100 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 100 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 100 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 100 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 100 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 100 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 100 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 100 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 100 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 100 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 100 Kč
0140001 Šrůtová Marcela 014 - Asociace ROB ČR 8077 100 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 100 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 100 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 100 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 100 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 100 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 100 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 100 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 100 Kč
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 100 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 100 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 100 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 100 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 100 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 100 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 100 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 100 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 100 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 100 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 100 Kč
0350003 Košková 035 - Dolní Čermná 6159 100 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 100 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 100 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 100 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 70 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 70 Kč
PHK1004 Severa Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2143367 70 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2088716 70 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 70 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 70 Kč
SRK0903 Dohnálek Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091530 70 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 70 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 70 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 70 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 70 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 70 Kč
LTU1100 Seidl Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 70 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 70 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 70 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 70 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 70 Kč
LPU1102 Potůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
LPU0906 Semerád Vít OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 70 Kč
SHK1100 Račák Jakub OK Slavia Hradec Králové C 1398689 70 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2111663 70 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2111662 70 Kč
SHK1002 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové C 2148053 70 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 70 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 70 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 70 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 70 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 70 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 70 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 70 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 70 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 70 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 70 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 70 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 70 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 70 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 70 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 70 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 70 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 70 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 70 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 70 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 70 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 70 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 70 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 211620 70 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003026 70 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 70 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 70 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 2096128 70 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 70 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 70 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 70 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 70 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 70 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 70 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 70 Kč
0150005 Lukeš Josef 015 - Outdoor Praha 4641788 70 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 70 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 70 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 70 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 70 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 70 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 70 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 70 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 70 Kč
CHT0804 Halamka Jiří OOB SK Chrast C 2115702 70 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143370 70 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 70 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 9044 70 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 70 Kč
PHK0707 Winter Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 8656503 70 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 2122258 70 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 70 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 70 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 70 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 70 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 70 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 70 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 70 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 70 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 70 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 70 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 70 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 70 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2144092 70 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0150007 Volný Ondřej 015 - Outdoor Praha zapůjčit 110 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 70 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 70 Kč
17P0700 Złotowski Michał (POL) WKS Śląsk Wrocław 2016285 70 Kč
17P0800 Kociuba Wiktor (POL) WKS Śląsk Wrocław 8644895 70 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 70 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 70 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 70 Kč
STH0707 Meduna Ondřej SK Studenec C 09934 70 Kč
STH0807 Ott Martin SK Studenec C 2144186 70 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 70 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 70 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky C 2124780 70 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 2134308 70 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 70 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 70 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2141903 70 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 70 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 70 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 70 Kč
SHK0800 Šatínský Filip OK Slavia Hradec Králové C 9128 70 Kč
SHK0705 Štefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 70 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 70 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 70 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 70 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 70 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 70 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 70 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 70 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 70 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 70 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 70 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 70 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 2114992 70 Kč
PHK0507 Novák Tomáš OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 70 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 70 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 70 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 70 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 70 Kč
0150004 Lukeš František 015 - Outdoor Praha 4641787 70 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 70 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 70 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 70 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 2127658 70 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 70 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 70 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 70 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 1403415 70 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 70 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 70 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 70 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 70 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 7207035 70 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 70 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 70 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0008670486 70 Kč
BRU0602 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331365 70 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 70 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2103270 70 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 70 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 70 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 70 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 70 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 70 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 70 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 70 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové C 2144115 70 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 70 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0605 Nágl Alexandr Sportcentrum Jičín C 70 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 70 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 70 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 70 Kč
17P0600 Kurzyp Michał (POL) WKS Śląsk Wrocław 2057139 70 Kč
ZAM0506 Malošek Adam OB TJ Sokol Žamberk C 9029 70 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 70 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 70 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 70 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.15
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 130 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 130 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 130 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 130 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 130 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň E 8656689 130 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 2051509 130 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 130 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov E 8628698 130 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava C 7200584 130 Kč
DOB9101 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 130 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 130 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 130 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 130 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 130 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 130 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 7698697 130 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 2667535 130 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 130 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 130 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 130 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662437 130 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 130 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 130 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 130 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 130 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 130 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 130 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 130 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 130 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 130 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 130 Kč
17H0010 Zsebeházy István (HUN) Hungarian Team 8646368 130 Kč
17H0011 Kovács Ádám Milán (HUN) Hungarian Team 1406163 130 Kč
17H0012 Baumholczer Máté (HUN) Hungarian Team 7201392 130 Kč
17H0015 Bárány Tamás (HUN) Hungarian Team 8444331 130 Kč
17H0017 Morandini Viktor (HUN) Hungarian Team 8030916 130 Kč
17H0020 Porgányi Márk (HUN) Hungarian Team 1396123 130 Kč
17H0021 Divin Péter (HUN) Hungarian Team 8060398 130 Kč
17H0022 Peregi Dániel (HUN) Hungarian Team 2022134 130 Kč
17H0027 Bakó Áron (HUN) Hungarian Team 8101092 130 Kč
17H0028 Nagy Péter (HUN) Hungarian Team 8042201 130 Kč
17H0030 Liszka Krisztián (HUN) Hungarian Team 1408162 130 Kč
17H0031 Kálmán Erik (HUN) Hungarian Team 8088801 130 Kč
LCE9805 Bednarski Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8040198 130 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 130 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662426 130 Kč
LCE9502 Wołowczyk Krzysztof OOB TJ Slovan Luhačovice R 9200095 130 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 130 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 1403413 130 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 130 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 130 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 130 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 130 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 130 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 130 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 130 Kč
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 130 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 130 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 130 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 130 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 130 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 130 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 130 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 130 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 130 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 130 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 130 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 130 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 130 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 130 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 130 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662750 130 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 682377 130 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 130 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 130 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 130 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 130 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 130 Kč
Rank. koef.: 1
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 130 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 130 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 8662363 130 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 130 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 130 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 130 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 130 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 130 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 130 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 130 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 130 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 130 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 130 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 130 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 130 Kč
SRK9201 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9486 130 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 130 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 130 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 130 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 130 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 130 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 130 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň C 130 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 130 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 130 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 130 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 130 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 130 Kč
LPM9304 Vištejn Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 207839 130 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 130 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 130 Kč
LCE0203 Olszewski Bartłomiej OOB TJ Slovan Luhačovice C 1403087 130 Kč
LCE0106 Pierzchała Michał OOB TJ Slovan Luhačovice C 505092 130 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 130 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 130 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 130 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 130 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 130 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 130 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 130 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 130 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 130 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 130 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 130 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 130 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 130 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 130 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 130 Kč
0360001 Mikel David 036 - KOB Zlín 7208084 130 Kč
Rank. koef.: 1
(185)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 130 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 130 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 130 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 130 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 130 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7260010 130 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 130 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 130 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 130 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 130 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 130 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 130 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 130 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 130 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 130 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 130 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 428234 130 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 130 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 130 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 130 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 130 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 130 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 130 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 130 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 130 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 130 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 130 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 130 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 130 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 130 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 130 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 130 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 130 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 130 Kč
VPM0209 Mayer Šimon KOS Slavia Plzeň A 8656537 130 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 130 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 130 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 130 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 130 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 130 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 130 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 130 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 130 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 130 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 130 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 130 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 130 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 130 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 130 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8655381 130 Kč
CHC0403 Viktorin Martin K.O.B. Choceň C 232919 130 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 130 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 130 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 130 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 130 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 130 Kč
0140002 Svatek Daniel 014 - Asociace ROB ČR 2090868 130 Kč
0140003 Svatek Samuel 014 - Asociace ROB ČR 2090848 130 Kč
0140004 Šrom Dominik 014 - Asociace ROB ČR 247349 130 Kč
0140005 David Tomáš 014 - Asociace ROB ČR 2118932 130 Kč
0140006 Šimáček Ondřej 014 - Asociace ROB ČR 9659 130 Kč
0140007 Šimáček Martin 014 - Asociace ROB ČR 246869 130 Kč
0140008 Gomzyk Andriy 014 - Asociace ROB ČR 5521 130 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 130 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 130 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 130 Kč
0170004 Klec Jakub 017 - ROB Pardubice 2067238 130 Kč
0170005 Jelínek Tomáš 017 - ROB Pardubice 2067267 130 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 130 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 130 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov C 301433 130 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 130 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 130 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 130 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 130 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662734 130 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 7210071 130 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 130 Kč
CHC0304 Toborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 130 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 8661471 130 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 8650386 130 Kč
CHC8304 Majasow Kostiantyn K.O.B. Choceň C 8645187 130 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň B 8645188 130 Kč
CHC0305 Łagoda Franciszek K.O.B. Choceň C 8650389 130 Kč
CHC0306 Strugarek Łukasz K.O.B. Choceň C 8083077 130 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 130 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 130 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 130 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 130 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 130 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 130 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 130 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 130 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 130 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8663176 130 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 130 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 130 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 130 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 130 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 130 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 130 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 130 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 130 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 130 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662688 130 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 130 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 8660426 130 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 130 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 8663130 130 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 8660412 130 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660439 130 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 130 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 130 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 130 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 130 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 130 Kč
0250001 Holeček Štěpán 025 - Holeckovi 2069053 130 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 130 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 130 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 130 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 130 Kč
KUO9802 Lauterbach David KOB Ústí nad Orlicí 2085646 130 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8645931 130 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 130 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 130 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 130 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 130 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 130 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 130 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 130 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 130 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 7210404 130 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 130 Kč
VAM9000 Klapal Jan OB Vamberk C 515142 130 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 130 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8655228 130 Kč
17H0016 Jónás Ferenc (HUN) Hungarian Team 8646130 130 Kč
17H0024 Klement Kelén (HUN) Hungarian Team 8636777 130 Kč
17H0026 Bujdosó Zoltán (HUN) Hungarian Team 8020217 130 Kč
17H0029 Egei Balázs (HUN) Hungarian Team 1396220 130 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 130 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 8656652 130 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 130 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 130 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 130 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 130 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 8627108 130 Kč
HOR0407 Novák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2127654 130 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín A 2096138 130 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 9518 130 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 130 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 130 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 130 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 130 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 130 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 130 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 8663186 130 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 130 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 130 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 130 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 130 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 130 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 130 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 130 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 130 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 130 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 130 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 130 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 130 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 130 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 130 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 130 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 130 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 130 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 130 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 130 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň B 682694 130 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 130 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 130 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 130 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 130 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 130 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8656645 130 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 130 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 130 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662713 100 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 100 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027209 100 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 100 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 100 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 100 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 100 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 100 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 100 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 100 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 100 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 100 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 100 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí 8667546 100 Kč
0150003 Lukeš Zdeněk 015 - Outdoor Praha 4641786 100 Kč
0190001 Klíž Michal 019 - Asociace ROB ČR 2118931 100 Kč
CHC7605 Gmur Karol K.O.B. Choceň C 8664977 100 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 100 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 100 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 100 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 100 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 100 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 100 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 100 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 100 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 100 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 100 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 100 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 100 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 100 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 100 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 100 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 100 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 100 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 100 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 100 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 100 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 100 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 100 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 100 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 100 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 100 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 100 Kč
0100001 Kronika Miroslav 010 - SPORTeM 1398999 100 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 100 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 100 Kč
CHC7707 Holinger Jiří K.O.B. Choceň C 2141906 100 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 100 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 100 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 1420849 100 Kč
17P8001 Grzyb Łukasz (POL) WKS Śląsk Wrocław 2016296 100 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 100 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 100 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 100 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 100 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí 2144085 100 Kč
0280001 Novotný Petr 028 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 100 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 100 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 100 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 100 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 100 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 100 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 100 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 100 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 100 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 100 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 100 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 100 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 100 Kč
SHK7501 Charvát František OK Slavia Hradec Králové C 9130 100 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 100 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 100 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 100 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 100 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 8667502 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 100 Kč
4HP7300 Mianowski Rafał (POL) UNTS Warszawa 8270873 100 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 2025343 100 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 100 Kč
0150001 Halač Jaro 015 - Outdoor Praha 2133888 100 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 100 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 100 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 100 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662681 100 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 100 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 100 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 100 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 8100101 100 Kč
CHC7001 Mazurek Piotr K.O.B. Choceň C 8650820 100 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 100 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 100 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 100 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 100 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 100 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 100 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 100 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2129185 100 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 100 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 100 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 100 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 100 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 100 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 100 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 100 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 100 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 100 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 100 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 100 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 100 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 100 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 100 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 100 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 100 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 100 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 100 Kč
SRK6702 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9530 100 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 100 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 100 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí 1602617 100 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 100 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 100 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 100 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 100 Kč
17P6801 Wysocki Romuald (POL) WKS Śląsk Wrocław 1407622 100 Kč
17P7103 Szczygiel Marcin (POL) WKS Śląsk Wrocław 2016300 100 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 100 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 100 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 100 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 100 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2124783 100 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 100 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 100 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 100 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 100 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 100 Kč
JIL7002 Chrz Martin OK Jilemnice C zapůjčit 140 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 100 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 100 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 100 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 100 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 100 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 100 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 100 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 100 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 100 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 100 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 100 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 100 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 100 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 100 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 9626 100 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 100 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 100 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 100 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 100 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 100 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 100 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 100 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 100 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 100 Kč
4HP6300 Wolowczyk Marek (POL) UNTS Warszawa 1393090 100 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 100 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 100 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 100 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 100 Kč
CHC5501 Guga Romuald K.O.B. Choceň C 8664980 100 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 100 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 100 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 100 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 100 Kč
17H0025 Bujdosó István (HUN) Hungarian Team 7020217 100 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 100 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 100 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 100 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 100 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 100 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 100 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 100 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 100 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 100 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 100 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 100 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 100 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 100 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 100 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 100 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 100 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 100 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 100 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 100 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 100 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 100 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 100 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 100 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 100 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 100 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 100 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 100 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 100 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 100 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 100 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 100 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 100 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 100 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 100 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 100 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 100 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 100 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 100 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 100 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9795 70 Kč
DOB1750 Hejzlarová Adriana KOB Dobruška C 2141884 70 Kč
DOB1400 Hejzlar Boris KOB Dobruška C 8667523 70 Kč
PHK1003 Koláček Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2134357 70 Kč
0040002 Svoboda Marek 004 - STS Červenka 9138 70 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 70 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 70 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 70 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 09797 70 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 70 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 70 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 70 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 70 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 70 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 70 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 70 Kč
0120001 Steinfeldová Ivana 012 - Steinfeldovi zapůjčit 110 Kč
0120002 Steinfeldová Ivana 012 - Steinfeldovi zapůjčit 110 Kč
0160001 Řoutil Matěj 016 - Řoutil 2127622 70 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405983 70 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 70 Kč
17P1250 Staniec Jagoda (POL) WKS Śląsk Wrocław 2016290 70 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2102789 70 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 70 Kč
SNA1202 Macek Matěj TJ START Náchod C 2112768 70 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 70 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 70 Kč
0220001 Hochmanová Veronika 022 - OK Kukleny zapůjčit 110 Kč
SRK1099 Schwengerová Karla SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 434581 70 Kč
SRK1049 Šíma Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 416342 70 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 70 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí 2127551 70 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 70 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 70 Kč
BRU0951 Anežka Janatová Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032381 70 Kč
VAM1600 Klapal Tomáš OB Vamberk C 9670 70 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 70 Kč
0340001 Kušičková Jolana 034 - ČHTM Horní Jelení zapůjčit 110 Kč
0340002 Kušičková Lucie 034 - ČHTM Horní Jelení 1425339 70 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 70 Kč
0350002 Souralová Veronika 035 - Dolní Čermná 8653 70 Kč
0350004 Soural Adam 035 - Dolní Čermná 9382 70 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 70 Kč
TYN0751 Daňková Tereza OOB SK Týniště nad Orlicí C 09744 70 Kč
LPU2222 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 2127660 70 Kč
LPU2224 Šolcová Daniela OK Lokomotiva Pardubice 9883 70 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 70 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 70 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 70 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 70 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 70 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 70 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 70 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 70 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 70 Kč
LPU1361 Potůčková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
LPU1205 Semerád Jan OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 70 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 70 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 70 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 553446 70 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 70 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 70 Kč
SHK8753 Dubrovská Veronika OK Slavia Hradec Králové C 9182 70 Kč
SHK9999 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové 1428930 70 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 70 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 9856 70 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 70 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 70 Kč
SHK1156 Klimešová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331276 70 Kč
SHK1154 Vrchotová Vanda OK Slavia Hradec Králové C 1008172 70 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 70 Kč
SHK1103 Šatínský Jan OK Slavia Hradec Králové C 9845 70 Kč
SHK1057 Pechánková Leticie OK Slavia Hradec Králové C 9133 70 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 70 Kč
SHK0957 Chang Amálie OK Slavia Hradec Králové C 420437 70 Kč
SHK9998 Brinkmanová Tereza OK Slavia Hradec Králové 2111609 70 Kč
SHK9997 Slavík František OK Slavia Hradec Králové 410782 70 Kč
SHK9995 Gazdačko Petr OK Slavia Hradec Králové 4352 70 Kč
SHK9994 Nováková Veronika OK Slavia Hradec Králové 9172 70 Kč
037002 Cibulková Nela 037 - Cibulkovi 232909 70 Kč
037003 Cibulková Ema 037 - Cibulkovi 232910 70 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 70 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 70 Kč
0020001 Dachovský Radovan 002 - Tempo Malšovice 09468 70 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 70 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 70 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 70 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 70 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 70 Kč
0050001 David Retek 005 - Olfin Car Ski team 2134343 70 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 70 Kč
0060001 Severová Radka 006 - Severová zapůjčit 110 Kč
0070001 Věříšová Lenka 007 - Věříšovi 2129221 70 Kč
0090001 Kopecký Martin 009 - Sovy Bělečko 2058528 70 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 70 Kč
0130001 Sommer Jaroslav 013 - (j)Elita 2126395 70 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 70 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 70 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 70 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 70 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 70 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 70 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 2102083 70 Kč
KOR0304 Zahradník Jan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 70 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 70 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 70 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 70 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 70 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 70 Kč
ZAM0351 Hrdinová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 436955 70 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 70 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 70 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 70 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 70 Kč
0130002 Jahoda Jiří 013 - (j)Elita 1428935 70 Kč
VAM0400 Koblic Jan OB Vamberk C 9528 70 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 70 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 70 Kč
KUO7851 Šlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí 887161 70 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 70 Kč
0300001 Munzar Petr 030 - OBR 2125322 70 Kč
BRU0703 Tlapák Dominik Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011812 70 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 70 Kč
BRU7602 Janata Jaroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425503 70 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 70 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 70 Kč
LIP0400 Kubeček Josef SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 70 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 70 Kč
0320001 Grabmüllerová Natalie 032 - Ski Šumava 515462 70 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 70 Kč
0350001 Košková Eva 035 - Dolní Čermná zapůjčit 110 Kč
LPU2223 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 70 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 70 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 70 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 70 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2122256 70 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2122257 70 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2122285 70 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 70 Kč
LPU7560 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2108897 70 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 70 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 70 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 70 Kč
SHK9996 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové 2148106 70 Kč
KUO1899 Musilová Jana KOB Ústí nad Orlicí 2103752 70 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 100 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 100 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 100 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 100 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 100 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 100 Kč
0240001 Kisvölcsey Ákos 024 - (HUN) MOM Budapest 8280272 100 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9040 100 Kč
KOR8249 Válek Lukáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 100 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 100 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 100 Kč
0230001 Dubrovský Lukáš 023 - Hradec Králové 2032109 100 Kč
037001 Cibulka Stanislav 037 - Cibulkovi 232920 100 Kč
CHT7799 Keller Ivoš OOB SK Chrast 100 Kč
0380001 Jireš František 038 - Jireš 301639 100 Kč
celkem přihlášených: 1501, vklad: 152300 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.