Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)

pro kategorii: HDR

Datum:
24.03.2019
Místo konání:
Stříbrný rybník - Hradec Králové
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové

HDR 3.64 km, 6 kontrol

(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9795 70 Kč
DOB1750 Hejzlarová Adriana KOB Dobruška C 2141884 70 Kč
DOB1400 Hejzlar Boris KOB Dobruška C 8667523 70 Kč
PHK1003 Koláček Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2134357 70 Kč
0040002 Svoboda Marek 004 - STS Červenka 9138 70 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 70 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 70 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 70 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 09797 70 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 70 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 70 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 70 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 70 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 70 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 70 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 70 Kč
0120001 Steinfeldová Ivana 012 - Steinfeldovi zapůjčit 110 Kč
0120002 Steinfeldová Ivana 012 - Steinfeldovi zapůjčit 110 Kč
0160001 Řoutil Matěj 016 - Řoutil 2127622 70 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405983 70 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 70 Kč
17P1250 Staniec Jagoda (POL) WKS Śląsk 2016290 70 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2102789 70 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 70 Kč
SNA1202 Macek Matěj TJ START Náchod C 2112768 70 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 70 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 70 Kč
0220001 Hochmanová Veronika 022 - OK Kukleny zapůjčit 110 Kč
SRK1099 Schwengerová Karla SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 434581 70 Kč
SRK1049 Šíma Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 416342 70 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 70 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí C 2127551 70 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 70 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 70 Kč
BRU0951 Anežka Janatová Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032381 70 Kč
VAM1600 Klapal Tomáš OB Vamberk C 9670 70 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 70 Kč
0340001 Kušičková Jolana 034 - ČHTM Horní Jelení zapůjčit 110 Kč
0340002 Kušičková Lucie 034 - ČHTM Horní Jelení 1425339 70 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 70 Kč
0350002 Souralová Veronika 035 - Dolní Čermná 8653 70 Kč
0350004 Soural Adam 035 - Dolní Čermná 9382 70 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 70 Kč
TYN0751 Daňková Tereza OOB SK Týniště nad Orlicí C 09744 70 Kč
LPU2222 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 2127660 70 Kč
LPU2224 Šolcová Daniela OK Lokomotiva Pardubice 9883 70 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 70 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 70 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 70 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 70 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 70 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 70 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 70 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 70 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 70 Kč
LPU1361 Potůčková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 301173 70 Kč
LPU1205 Semerád Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1006615 70 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 70 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 70 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 70 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 553446 70 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 70 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 70 Kč
SHK8753 Dubrovská Veronika OK Slavia Hradec Králové C 9182 70 Kč
SHK9999 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové 1428930 70 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 70 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 9856 70 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 70 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 70 Kč
SHK1156 Klimešová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331276 70 Kč
SHK1154 Vrchotová Vanda OK Slavia Hradec Králové C 1008172 70 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 70 Kč
SHK1103 Šatínský Jan OK Slavia Hradec Králové C 9845 70 Kč
SHK1057 Pechánková Leticie OK Slavia Hradec Králové C 9133 70 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 70 Kč
SHK0957 Chang Amálie OK Slavia Hradec Králové C 420437 70 Kč
SHK9998 Brinkmanová Tereza OK Slavia Hradec Králové 2111609 70 Kč
SHK9997 Slavík František OK Slavia Hradec Králové 410782 70 Kč
SHK9995 Gazdačko Petr OK Slavia Hradec Králové 4352 70 Kč
SHK9994 Nováková Veronika OK Slavia Hradec Králové 9172 70 Kč
037002 Cibulková Nela 037 - Cibulkovi 232909 70 Kč
037003 Cibulková Ema 037 - Cibulkovi 232910 70 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
SJC1599 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín 2112770 70 Kč