Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)

pro kategorii: P

Datum:
24.03.2019
Místo konání:
Stříbrný rybník - Hradec Králové
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové

P 3.08 km, 9 kontrol

(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 70 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 70 Kč
0020001 Dachovský Radovan 002 - Tempo Malšovice 09468 70 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 70 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 70 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 70 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 70 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 70 Kč
0050001 David Retek 005 - Olfin Car Ski team 2134343 70 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 70 Kč
0060001 Severová Radka 006 - Severová zapůjčit 110 Kč
0070001 Věříšová Lenka 007 - Věříšovi 2129221 70 Kč
0090001 Kopecký Martin 009 - Sovy Bělečko 2058528 70 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 70 Kč
0130001 Sommer Jaroslav 013 - (j)Elita 2126395 70 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 70 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 70 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 70 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 70 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 70 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 70 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 2102083 70 Kč
KOR0304 Zahradník Jan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 70 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 70 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 70 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 70 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 70 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 70 Kč
ZAM0351 Hrdinová Lucie OB T.J. Sokol Žamberk C 436955 70 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 70 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 70 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 70 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 70 Kč
0130002 Jahoda Jiří 013 - (j)Elita 1428935 70 Kč
VAM0400 Koblic Jan OB Vamberk C 9528 70 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 70 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 70 Kč
KUO7851 Šlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí C 887161 70 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 70 Kč
0300001 Munzar Petr 030 - OBR 2125322 70 Kč
BRU0703 Tlapák Dominik Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011812 70 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 70 Kč
BRU7602 Janata Jaroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425503 70 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 70 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 70 Kč
LIP0400 Kubeček Josef SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 70 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 70 Kč
0320001 Grabmüllerová Natalie 032 - Ski Šumava 515462 70 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 70 Kč
0350001 Košková Eva 035 - Dolní Čermná zapůjčit 110 Kč
LPU2223 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice 9290 70 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 70 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 70 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 70 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 70 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2122256 70 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2122257 70 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2122285 70 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 70 Kč
LPU7560 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2108897 70 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 70 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 70 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 70 Kč
SHK9996 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové 2148106 70 Kč
KUO1899 Musilová Jana KOB Ústí nad Orlicí 2103752 70 Kč
0390001 Mornštejn Roman 039 - Mornštejn zapůjčit 110 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 70 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 70 Kč
CHT6002 Ďoubalík Petr OOB SK Chrast C 336716 70 Kč