Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)

Datum:
24.03.2019
Místo konání:
Stříbrný rybník - Hradec Králové
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D21E     D21A     D21B     D21C     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H21E     H21A     H21B     H21C     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 3.64 km, 6 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1152 Lepšová JulieLepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
PHK1056 Vítková EliškaVítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 70 Kč
PHK1053 Mojžíšová NelaMojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 70 Kč
PHK1250 Kopecká EliškaKopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 70 Kč
PHK1050 Hrušová LucieHrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 70 Kč
17P1050 Wysocka MichalinaWysocka Michalina (POL) WKS Śląsk 2016299 70 Kč
PHK1252 Besedová MagdalénaBesedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 70 Kč
PHK1150 Kvapilová SimonaKvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 70 Kč
PHK1054 Stonawská GabrielaStonawská Gabriela OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
LPU1052 Froschová MagdalénaFroschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 70 Kč
LPU1154 Kroupová AnnaKroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 70 Kč
LPU1251 Zitková MarkétaZitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 70 Kč
LPU1151 Stryková JohanaStryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 70 Kč
VRL1151 Wohanková MichaelaWohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 70 Kč
SHK1053 Bergerová MichaelaBergerová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 2111614 70 Kč
SHK1050 Jedličková LucieJedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 70 Kč
SHK1155 Macháčková LucieMacháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 70 Kč
SHK1152 Brinkmanová NelaBrinkmanová Nela OK Slavia Hradec Králové C 2111607 70 Kč
SHK1055 Dytrychová LucieDytrychová Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2111661 70 Kč

D10C 2.04 km, 7 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová KarolínaHančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 70 Kč
SJC0950 Havrdová SelinaHavrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
SJC1050 Jakubcová KarolínaJakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
PHK0999 Grusserová DianaGrusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 70 Kč
PHK0958 Černá StellaČerná Stella OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
PHK0950 Kvapilová MarkétaKvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 70 Kč
PHK0953 Jelínková EvaJelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 70 Kč
PHK0957 Seligrová PavlínaSeligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 70 Kč
PHK0954 Ondrušová LeonaOndrušová Leona OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
CHC0953 Holingerová AlžbětaHolingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 2141896 70 Kč
SRK0952 Říhová EliškaŘíhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 70 Kč
PHK1051 Besedová BarborkaBesedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 70 Kč
CHT0951 Slavíková BarboraSlavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 70 Kč
CHT1053 Vítková EvaVítková Eva OOB SK Chrast C 682379 70 Kč
VAM0950 Netopilová SimonaNetopilová Simona OB Vamberk C 9478 70 Kč
STH1051 Buďárková LauraBuďárková Laura SK Studenec C 2124779 70 Kč
STH0951 Šimková LucieŠimková Lucie SK Studenec C 2116482 70 Kč
LPU1054 Fenclová HanaFenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 70 Kč
LPU0954 Hovorková ElenHovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 70 Kč
LPU0961 Macková GitaMacková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 70 Kč
LPU0951 Macháčková TerezaMacháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 70 Kč
LPU0952 Švíglerová AnnaŠvíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 70 Kč
LPU1051 Zitková VeronikaZitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 70 Kč
SHK0954 Lapáčková ŠárkaLapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 70 Kč
SHK0953 Sochorová KristýnaSochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 70 Kč

D12C 2.76 km, 9 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0888 Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 70 Kč
SRK0751 Stavrinou KristýnaStavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 70 Kč
SJC0851 Šnokhousová JohankaŠnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 70 Kč
SJC0750 Havrdová SheilaHavrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
SRK0951 Lepšová LucieLepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 70 Kč
VRL0753 Brdlíková EliškaBrdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
VRL0852 Hanušová MarkétaHanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 70 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 7205024 70 Kč
PHK0888 Kunartová DominikaKunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 70 Kč
PHK0855 Matoušková MarkétaMatoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 70 Kč
VRL0851 Čivrná EliškaČivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 70 Kč
PHK0752 Podlešáková MonikaPodlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 70 Kč
JIL0751 Malá AnežkaMalá Anežka OK Jilemnice B 9099 70 Kč
STH0851 Chrástová BarboraChrástová Barbora SK Studenec C 9050 70 Kč
PHK0850 Čapková MarkétaČapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 70 Kč
KOR0850 Bašová EmaBašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 70 Kč
SJC0850 Vltavská EliškaVltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
PHK0755 Ježková BarboraJežková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 70 Kč
VRL0951 Kutlvašrová PavlaKutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 70 Kč
SRK0851 Schwengerová AnnaSchwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 70 Kč
JIL0750 Votočková AmélieVotočková Amélie OK Jilemnice C 2133886 70 Kč
CHT0751 Boučková EvaBoučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 70 Kč
CHT0753 Zoulíková VendulaZoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 70 Kč
CHT0851 Charouzová EliškaCharouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 70 Kč
CHT0852 Kellerová AliceKellerová Alice OOB SK Chrast C 2115706 70 Kč
STH0750 Bulušková BarboraBulušková Barbora SK Studenec C 9043 70 Kč
STH0752 Pavlová KarolínaPavlová Karolína SK Studenec C 410777 70 Kč
STH0754 Hamáčková TáňaHamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 70 Kč
STH0852 Hamáčková ŠárkaHamáčková Šárka SK Studenec C 303925 70 Kč
LCE0753 Mianowska TosiaMianowska Tosia OOB TJ Slovan Luhačovice C 8131207 70 Kč
TBM0758 Dobrovolná AnnaDobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 70 Kč
LPU0857 Dominová JulieDominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 70 Kč
LPU0756 Pipková KarolínaPipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0752 Švíglerová KateřinaŠvíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2081386 70 Kč
LPU0751 Zitková AndreaZitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 70 Kč
SHK0760 Chlupáčová AnežkaChlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 70 Kč
SHK0750 Netuková AnežkaNetuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 1396847 70 Kč

D12D 2.48 km, 8 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0899 Musilová JohanaMusilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 2103716 70 Kč
PHK0757 Ondrušová ZuzanaOndrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
LTU0751 Imrišková NatálieImrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 70 Kč
LTU0752 Potůčková EmíliePotůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 70 Kč
SNA0851 Balcarová OlgaBalcarová Olga TJ START Náchod C 405984 70 Kč
17P0850 Ciaston OliwiaCiaston Oliwia (POL) WKS Śląsk 2067741 70 Kč
17P0851 Staniec JuliaStaniec Julia (POL) WKS Śląsk 7067739 70 Kč
17P0753 Złotowska JoannaZłotowska Joanna (POL) WKS Śląsk 2016284 70 Kč
17P0752 Kuciel HannaKuciel Hanna (POL) WKS Śląsk 2057131 70 Kč
17P0750 Kraszewska OlgaKraszewska Olga (POL) WKS Śląsk 2067721 70 Kč
17P0751 Szczygiel HannaSzczygiel Hanna (POL) WKS Śląsk 2016283 70 Kč
CET0751 Hájková LucieHájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 70 Kč
ZAM0851 Julišová KateřinaJulišová Kateřina OB T.J. Sokol Žamberk C 426310 70 Kč
ZAM0852 Němcová KateřinaNěmcová Kateřina OB T.J. Sokol Žamberk C 2096135 70 Kč
LPU0759 Janáčková MichaelaJanáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 70 Kč
LPU0758 Růžková MarkétaRůžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 70 Kč
SHK0857 Hlavsová TerezaHlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 70 Kč
SHK0856 Dobiášová JohanaDobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové 2144078 70 Kč
SHK0854 Lapáčková AnnaLapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 70 Kč
SHK0851 Čížková AlenaČížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 70 Kč
SHK0850 Jedličková VeronikaJedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 70 Kč

D14C 3.58 km, 9 kontrol

(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0550 Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 70 Kč
SRK0554 Tomášová AnnaTomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 70 Kč
PHK0565 Šumberová JohanaŠumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 70 Kč
PHK0555 Kopecká MartinaKopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 70 Kč
SRK0552 Cejpková KarolínaCejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 70 Kč
PHK0550 Metelková MichaelaMetelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 2056274 70 Kč
PHK0554 Doudová AlžbětaDoudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 70 Kč
PHK0553 Zurynková JanaZurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 70 Kč
CHC0655 Barcalová IvaBarcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 70 Kč
PHK0650 Neumannová AlžbětaNeumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 70 Kč
DOB0550 Kubcová AnnaKubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 70 Kč
SRK0551 Morávková ZuzanaMorávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 70 Kč
KOR0551 Smisitelová ElenaSmisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 70 Kč
JIL0552 Kopecká AnnaKopecká Anna OK Jilemnice B 425535 70 Kč
JIL0551 Matěásková ŠárkaMatěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 70 Kč
PHK0662 Rážová AnetaRážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 70 Kč
STH0551 Chrástová MagdalénaChrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 70 Kč
LBM0651 Tomanová EliškaTomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52032 70 Kč
SJC0557 Gurinová GabrielaGurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 70 Kč
CHC0658 Mimrová KateřinaMimrová Kateřina K.O.B. Choceň C 2128452 70 Kč
KOR0651 Rybínová VendulaRybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 70 Kč
ZLH0550 Moskvová AgátaMoskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 70 Kč
CHC0652 Krummerová VeronikaKrummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 70 Kč
SJC0650 Malínská NelaMalínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 70 Kč
KOR0550 Výchová VeronikaVýchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 70 Kč
SNA0551 Sychrovská KláraSychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 70 Kč
JIL0651 Pitrmucová LuciePitrmucová Lucie OK Jilemnice B 2127639 70 Kč
ZBM0552 Finstrlová JulieFinstrlová Julie SK Brno Žabovřesky A 8660424 70 Kč
ZBM0553 Ondrová AnnaOndrová Anna SK Brno Žabovřesky B 8660428 70 Kč
ZBM0560 Ježková IvanaJežková Ivana SK Brno Žabovřesky A 8660552 70 Kč
CHT0652 Slavíková EvaSlavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 70 Kč
CHT0655 Doležalová BarboraDoležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 70 Kč
ZAM0552 Hovadová IvetaHovadová Iveta OB T.J. Sokol Žamberk C 416281 70 Kč
ZAM0553 Hylmarová ZuzanaHylmarová Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk C 416295 70 Kč
KOR0650 Hammová LindaHammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 70 Kč
PHK0658 Chrtková AnežkaChrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
KUO0599 Holubářová ViktorieHolubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 70 Kč
VAM0550 Mikysková AdélaMikysková Adéla OB Vamberk B 51468 70 Kč
STH0550 Štefanová MarkétaŠtefanová Markéta SK Studenec B 7204983 70 Kč
VRL0553 Dostálová BarboraDostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 70 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora NikolMudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 70 Kč
LPU0555 Cachová MirkaCachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 70 Kč
LPU0656 Dvořáková KateřinaDvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 70 Kč
LPU0655 Haasová KláraHaasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
LPU0552 Kadaníková TerezaKadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 70 Kč
LPU0566 Kubíková MagdalénaKubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 70 Kč
LPU0565 Losmanová NatálieLosmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 2096132 70 Kč
LPU0553 Mrskočová MarkétaMrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 70 Kč
LPU0562 Sádovská AnežkaSádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075605 70 Kč
LPU0657 Skořepová LucieSkořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 301633 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková EmaVošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 70 Kč
SHK0656 Štěrbová AgátaŠtěrbová Agáta OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK0653 Morávková AlžbětaMorávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 70 Kč
SHK0652 Košková MartinaKošková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 70 Kč
SHK0650 Čečková KarolínaČečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 70 Kč
PHK0663 Kačerová EmilieKačerová Emilie OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč

D14D 3.06 km, 8 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0655 Zurynková EmaZurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 70 Kč
VRL0651 Hájková MarieHájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 70 Kč
0150006 Volná HanaVolná Hana 015 - Outdoor Praha zapůjčit 110 Kč
0150008 Halačová EmilieHalačová Emilie 015 - Outdoor Praha zapůjčit 110 Kč
LTU0651 Kynclová AndreaKynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 70 Kč
KUO0551 Šlesingerová SáraŠlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 70 Kč
BRU0651 Voláková ViktorieVoláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 70 Kč
LPU0660 Holcová NikolaHolcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 70 Kč
LPU0558 Janáčková TerezaJanáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 331619 70 Kč
LPU0559 Kay NathalieKay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 70 Kč
LPU0652 Kuhnová AlžbětaKuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 70 Kč

D21E 11.18 km, 27 kontrol Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.15

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9451 Voborníková AlenaVoborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 130 Kč
KAM9852 Čechová TerezaČechová Tereza OK Kamenice E 8656609 130 Kč
KAM9354 Aschermannová PetraAschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 130 Kč
LPM9651 Šiková KarolínaŠiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 130 Kč
DOB9399 Pachnik MalgorzataPachnik Malgorzata KOB Dobruška C 8110693 130 Kč
CHT8353 Matrasová KateřinaMatrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 130 Kč
TBM9669 Vališová MartinaVališová Martina KOS TJ Tesla Brno R 8660569 130 Kč
ZBM9354 Zháňalová BarboraZháňalová Barbora SK Brno Žabovřesky E 8644886 130 Kč
ZBM9651 Hiršová GabrielaHiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky R 8660421 130 Kč
17H0013 Szerencsi IldikóSzerencsi Ildikó (HUN) Hungarian Team 1406123 130 Kč
17H0014 Gerber CsengeGerber Csenge (HUN) Hungarian Team 8118098 130 Kč
17H0018 Morandini HangaMorandini Hanga (HUN) Hungarian Team 8160903 130 Kč
17H0019 Sárközy ZsófiSárközy Zsófi (HUN) Hungarian Team 8130599 130 Kč
LCE8951 Jirčáková MartinaJirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 130 Kč
LCE9250 Sklenářová RadkaSklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660599 130 Kč
LPU7667 Fenclová MartaFenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 130 Kč
LPU9457 Horová PavlaHorová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656525 130 Kč
LPU9757 Nováková TerezaNováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 130 Kč
LPM9650 Šiková BarboraŠiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň E 8656622 130 Kč

D21A 8.85 km, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU8950 Panchártková TerezaPanchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662723 130 Kč
TUR9952 Thořová MarkétaThořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 130 Kč
BOR9161 Havlová AdélaHavlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 130 Kč
TAP9755 Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 130 Kč
TZL9754 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 130 Kč
TAP8971 Hošková TerezaHošková Tereza KOB Tretra Praha C 8564 130 Kč
VRL7452 Randáková HelenaRandáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 130 Kč
SJC9951 Zlámalová NikolaZlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 130 Kč
DKP8651 Plochová DominikaPlochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 130 Kč
CHA9152 Kubátová JanaKubátová Jana OK Chrastava C 1008144 130 Kč
CHA0050 Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 130 Kč
23P9550 Drągowska MariaDrągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 130 Kč
KAM9850 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OK Kamenice C 7209350 130 Kč
CTB9452 Benešová JanaBenešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 130 Kč
TZL9753 Kavánková IvaKavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 130 Kč
KAM9851 Hájková EliškaHájková Eliška OK Kamenice C 8404001 130 Kč
TZL9951 Tichá VeronikaTichá Veronika SKOB Zlín R 2091555 130 Kč
TBM0050 Špringlová KamilaŠpringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 130 Kč
OSN0050 Nechanická KláraNechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 130 Kč
LPM9850 Kinkorová TerezaKinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082918 130 Kč
LPM9452 Chvalová VěraChvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 130 Kč
CHC9951 Semrádová JanaSemrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 130 Kč
SJC8765 Lepšíková EvaLepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 130 Kč
KSU9493 Hnilicová ŠárkaHnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897370 130 Kč
KSU9394 Vozdová AnetaVozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 130 Kč
KSU9393 Janů HanaJanů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 130 Kč
ZBM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky R 8660420 130 Kč
TBM9898 Korpasová TerezaKorpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 130 Kč
PHK9951 Chaloupská BarboraChaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 130 Kč
TBM0058 Grycová KateřinaGrycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 130 Kč
LCE0056 Głowacz JuliaGłowacz Julia OOB TJ Slovan Luhačovice C 1110200 130 Kč
DKP8351 Burešová LenkaBurešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 130 Kč
LPU9658 Chládková SimonaChládková Simona OK Lokomotiva Pardubice C 434574 130 Kč
LPU9958 Kopecká AnnaKopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice R 8656607 130 Kč
LPU9456 Lehárová AlžbětaLehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2124771 130 Kč
LPU0057 Peterová JanaPeterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 130 Kč
LPU8357 Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 130 Kč
SHK9951 Větříčková AndreaVětříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 130 Kč
SHK9755 Červená AdélaČervená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 130 Kč
SHK9351 Fundová EliškaFundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 130 Kč
SHK8150 Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 130 Kč

D21B 7.42 km, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8953 Peterová AlenaPeterová Alena KOB Dobruška C 7247 130 Kč
DOB8751 Ďoubalová VěraĎoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 130 Kč
BOR9751 Kameníková AndreaKameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051536 130 Kč
BOR9853 Staňová KarolínaStaňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 130 Kč
BOR9051 Folbrechtová ŠárkaFolbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 130 Kč
KAM0051 Aschermannová KarolínaAschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 130 Kč
TZL9252 Krejčíková MarieKrejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 130 Kč
RBK9252 Mazalová MonikaMazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 130 Kč
LPM9353 Zayats InnaZayats Inna OK Lokomotiva Plzeň C 51161 130 Kč
TJN8952 Svobodová BarboraSvobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 130 Kč
TJN9851 Štemberová NatálieŠtemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 130 Kč
ZBM8951 Mádlová VěraMádlová Věra SK Brno Žabovřesky C 995814 130 Kč
ZBM9956 Odehnalová KláraOdehnalová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660446 130 Kč
HOR0050 Rückerová ŠárkaRückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2025352 130 Kč
TBM9859 Grycová VeronikaGrycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 130 Kč
17H0023 Zsigmon SzávaZsigmon Száva (HUN) Hungarian Team 8008000 130 Kč
LCE9051 Cahlová BlankaCahlová Blanka OOB TJ Slovan Luhačovice 52708 130 Kč
LCE0154 Mianowska JuliaMianowska Julia OOB TJ Slovan Luhačovice B 886685 130 Kč
VRL7652 Wohanková GabrielaWohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 130 Kč
LPU0051 Vojtíšková ViktorieVojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 130 Kč
PHK8569 Šímová JanaŠímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 130 Kč

D21C 6.12 km, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(143)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0451 Podrábská AlžbětaPodrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 130 Kč
VLI0454 Skácelová AdélaSkácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 130 Kč
VLI0453 Andrlová LeaAndrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 130 Kč
VLI0452 Šestáková MarieŠestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 130 Kč
TUR0252 Pekařová JanaPekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 130 Kč
VLI0252 Martanová ElinMartanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 130 Kč
VLI0555 Martanová LeaMartanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 130 Kč
STH0051 Hrnčířová MagdaHrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 130 Kč
ROU0451 Černá EmaČerná Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 130 Kč
SJC0252 Janků AnnaJanků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 130 Kč
VRL0452 Randáková AdélaRandáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 130 Kč
VRL0252 Randáková AlžbětaRandáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 130 Kč
SRK0050 Filipová TerezaFilipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 130 Kč
SRK8751 Krunčíková KateřinaKrunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 130 Kč
TAP0452 Bulířová EmaBulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 130 Kč
TAP0356 Smolková BarboraSmolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 130 Kč
SJC0253 Klacková ŠtěpánkaKlacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 130 Kč
PHK0450 Chvátilová JohanaChvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 130 Kč
VRL0455 Hanušová KateřinaHanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 130 Kč
PDY0150 Nováková EliškaNováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 130 Kč
AOP0453 Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 130 Kč
SJC0156 Matějková BarboraMatějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 130 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka RozáriePetriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 130 Kč
PZR0152 Polanská NellyPolanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 130 Kč
AOP0351 Pachmannová BáraPachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 130 Kč
VRL0453 Knobová AgátaKnobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 130 Kč
SJH0252 Blažková KateřinaBlažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8636796 130 Kč
SJH0251 Kinštová TerezaKinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 130 Kč
SJH0454 Novotná JitkaNovotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 130 Kč
TUR0155 Kochová AnnaKochová Anna OOB TJ Turnov A 8656631 130 Kč
AOP0452 Klechová KarolínaKlechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 130 Kč
PHK9654 Šádková LucieŠádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 130 Kč
SJC0151 Vejražková RozárkaVejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 130 Kč
VPM0456 Šauli KateřinaŠauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 130 Kč
VPM0451 Richtrová KamilaRichtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 130 Kč
CHC0152 Shánělová ŠtěpánkaShánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 130 Kč
STE0451 Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 130 Kč
STE0450 Lukašáková SáraLukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 130 Kč
STE0252 Marková EmaMarková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 130 Kč
PHK0255 Vandasová AdélaVandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 130 Kč
SKM0251 Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 130 Kč
SRK0153 Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 130 Kč
ONO0452 Pecko SáraPecko Sára SKOB Ostrov B 1428926 130 Kč
JIL0454 Pokorná AdélaPokorná Adéla OK Jilemnice C 2122270 130 Kč
ABM0362 Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 130 Kč
0170003 Klecová JohanaKlecová Johana 017 - ROB Pardubice 2067235 130 Kč
ZAM9153 Chládková ZuzanaChládková Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk 9035 130 Kč
LTU0451 Hošková KateřinaHošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 130 Kč
LTU0452 Licková ŠtěpánkaLicková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 130 Kč
LTU0453 Junková AnnaJunková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 130 Kč
0140009 Trpáková DanielaTrpáková Daniela 014 - Asociace ROB ČR 2092353 130 Kč
JIL0451 Gottsteinová EmaGottsteinová Ema OK Jilemnice A 2078459 130 Kč
RIC0450 De Heij LauraDe Heij Laura OB Říčany B 8656564 130 Kč
CHC8553 Majasow AgataMajasow Agata K.O.B. Choceň C 8650821 130 Kč
CHC0154 Mazurek AgnieszkaMazurek Agnieszka K.O.B. Choceň C 8645191 130 Kč
CHC0352 Sudoł HannaSudoł Hanna K.O.B. Choceň C 8650388 130 Kč
CHC0055 Ciesiółka KatarzynaCiesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 8645192 130 Kč
CHC0353 Mazurek JoannaMazurek Joanna K.O.B. Choceň C 8650390 130 Kč
UOL0452 Binarová AdélaBinarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 130 Kč
KAM0258 Bejvlová KarolínaBejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 130 Kč
TRI0251 Mrózek TeresaMrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 130 Kč
TRI0253 Bernatíková HanaBernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 130 Kč
TRI0150 Warcopová KateřinaWarcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 130 Kč
TRI0450 Bruková PetraBruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 130 Kč
TRI0451 Haltofová RomanaHaltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 130 Kč
TRI0453 Rybková VendulaRybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7200589 130 Kč
CTB0051 Boháčová AnnaBoháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 130 Kč
UOL0253 Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 130 Kč
UOL0352 Bídová MarkétaBídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 130 Kč
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 53643 130 Kč
JIL0251 Pitrmucová AntoniePitrmucová Antonie OK Jilemnice B 2078456 130 Kč
ZAM8552 Kmentová LenkaKmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 130 Kč
SJI0051 Foltýnová EvaFoltýnová Eva OK Jihlava B 7205966 130 Kč
TJN0257 Linková LucieLinková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 130 Kč
TJN0152 Mašínová AnnaMašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 130 Kč
TJN0451 Pesničáková SoňaPesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 130 Kč
TJN0259 Podrábská MariePodrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 130 Kč
TJN0151 Rýdlová AdélaRýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 130 Kč
TJN0251 Rýdlová MagdalénaRýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 130 Kč
TJN0153 Šklíbová MíšaŠklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 130 Kč
TJN0350 Vitebská EliškaVitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 130 Kč
ZBM0351 Hovořáková KarolínaHovořáková Karolína SK Brno Žabovřesky A 416017 130 Kč
ZBM0352 Barnatová KláraBarnatová Klára SK Brno Žabovřesky B 8660403 130 Kč
ZBM0359 Bednaříková EmmaBednaříková Emma SK Brno Žabovřesky A 8656786 130 Kč
ZBM0455 Rotková MarkétaRotková Markéta SK Brno Žabovřesky A 8660409 130 Kč
0240002 Czakó BoglárkaCzakó Boglárka 024 - (HUN) MOM Budapest 8031118 130 Kč
0240003 Zempléni LillaZempléni Lilla 024 - (HUN) MOM Budapest 8645184 130 Kč
0240004 Sárközy RitaSárközy Rita 024 - (HUN) MOM Budapest 8260904 130 Kč
LTU9250 Bendáková EliškaBendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 130 Kč
JIL9052 Jiřištová KláraJiřištová Klára OK Jilemnice C 2122272 130 Kč
TBM0151 Korpasová LucieKorpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 130 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 130 Kč
KUO9051 Potočková HanaPotočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 130 Kč
KUO0151 Brožková LucieBrožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 8667525 130 Kč
KUO0451 Brožková TerezaBrožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 130 Kč
STH0053 Gallová VeronikaGallová Veronika SK Studenec C 2035745 130 Kč
STH0152 Kejmarová JanaKejmarová Jana SK Studenec A 51108 130 Kč
STH0351 Hrnčířová IvanaHrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 130 Kč
RIC0151 Vyhnálková MarieVyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 130 Kč
UOL0251 Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 130 Kč
UOL0252 Raclavská LenkaRaclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 130 Kč
NEK0150 Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 130 Kč
NEK0250 Marešová KláraMarešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 130 Kč
NEK0450 Ziebová VeronikaZiebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 130 Kč
VIC0162 Golová TerezaGolová Tereza OB Vizovice A 8645925 130 Kč
HOR0350 Vávrová VandaVávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 130 Kč
RIC0451 Pračková EmaPračková Ema OB Říčany A 7209445 130 Kč
VAM8850 Klapalová HanaKlapalová Hana OB Vamberk C 52074 130 Kč
LCE0351 Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 8656714 130 Kč
LCE0352 Mudráková EliškaMudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 130 Kč
LCE0254 Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 130 Kč
LCE0052 Ressová TerezaRessová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 130 Kč
VAM8651 Smutná PavlaSmutná Pavla OB Vamberk C 9674 130 Kč
DKP0351 Tichá DoroteaTichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 130 Kč
LPU9952 Barnetová VeronikaBarnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 2082907 130 Kč
LPU0353 Bártová AdélaBártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 130 Kč
LPU0360 Fejfarová TerezaFejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 130 Kč
LPU0352 Koberová KateřinaKoberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 130 Kč
LPU0251 Kovářová JanaKovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1421908 130 Kč
LPU0380 Petrásová HanaPetrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 130 Kč
LPU8454 Petrová DanielaPetrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 130 Kč
LPU0357 Pušová BáraPušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 130 Kč
LPU0356 Stohanzlová KristýnaStohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 130 Kč
LPU0060 Škorpíková BarboraŠkorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 130 Kč
LPU0455 Tučková AnnaTučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 9310 130 Kč
LPU9054 Valachová MartinaValachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 130 Kč
LPU0354 Vodičková JohanaVodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 130 Kč
STH0153 Hamáčková EliškaHamáčková Eliška SK Studenec B 331022 130 Kč
NPA0151 Nováková SvětlanaNováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 130 Kč
SHK9952 Malinová ApolenaMalinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 8656694 130 Kč
SHK8650 Lánová MichaelaLánová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 219202 130 Kč
SHK0454 Maršounová JanaMaršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 130 Kč
SHK0351 Suchá SimonaSuchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 130 Kč
SHK0350 Thýnová MartinaThýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 130 Kč
SHK0252 Kodytková DenisaKodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 130 Kč
SHK0251 Raková PetraRaková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 130 Kč
SHK0250 Holečková PetraHolečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 130 Kč
SHK0150 Kroniková ŠtěpánkaKroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 130 Kč
NEK0350 Nádeníčková IvaNádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 260 Kč
CHT7351 Ďoubalíková VeronikaĎoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 260 Kč
CHT9651 Ďoubalíková AnnaĎoubalíková Anna OOB SK Chrast C 207805 260 Kč
CHT0153 Ďoubalíková MarieĎoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 260 Kč
TAP9052 Tihonová HanaTihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 260 Kč

D35C 7.23 km, 15 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6955 Kamenická LenkaKamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 100 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 7200372 100 Kč
SJC7756 Havrdová RenataHavrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
SRK7373 Filipová IvanaFilipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
SNA8051 Jiroutová EvaJiroutová Eva TJ START Náchod C 100 Kč
DOB7956 Štěpánová DitaŠtěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 100 Kč
JIL7554 Vlastníková LucieVlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 100 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 100 Kč
JIL7752 Malá VěraMalá Věra OK Jilemnice C 9077 100 Kč
VRL7553 Schmidtová JanaSchmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 100 Kč
JIL7553 Karlová KateřinaKarlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 100 Kč
VAM6251 Smutná JanaSmutná Jana OB Vamberk C 7210067 100 Kč
CHC7251 Křivdová LenkaKřivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 100 Kč
VRL7752 Kutlvašrová VlaďkaKutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 100 Kč
VAM8150 Sršňová KateřinaSršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 100 Kč
CET8152 Pilíková VeronikaPilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 100 Kč
OSN7557 Nechanická DanielaNechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 100 Kč
CET7554 Hájková LudmilaHájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
JIL7555 Šaldová JanaŠaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 100 Kč
VAM7250 Vandasová MarkétaVandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 100 Kč
LPU7960 Haasová RenataHaasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
LPU7356 Mrskočová DanaMrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 100 Kč
LPU7658 Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 100 Kč
LPU7158 Waňková DitaWaňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 100 Kč
DOB8158 Stolinová LenkaStolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 100 Kč
NPA7851 Pavelcová GabrielaPavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 100 Kč
VRL7353 Smith LucieSmith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 100 Kč
DKP8254 Jiřištová ZuzanaJiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 100 Kč
SHK8051 Toužilová MartinaToužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 100 Kč
SHK7851 Suchá EvaSuchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 100 Kč
SHK7753 Čečková MartinaČečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 100 Kč
SHK7350 Kroniková JanaKroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 100 Kč

D35D 4.75 km, 13 kontrol

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7052 Hančová AliceHančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 100 Kč
KOR7950 Hladká PetraHladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 100 Kč
PDY8050 Šilerová EvaŠilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 100 Kč
0040001 Svobodová JanaSvobodová Jana 004 - STS Červenka 436418 100 Kč
VRL7654 Hanušová MonikaHanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
PHK7650 Zurynková IvaZurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 100 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
CHC6951 Chaloupková LenkaChaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 100 Kč
SNA8053 Renská LenkaRenská Lenka TJ START Náchod C 9645 100 Kč
JIL7651 Matěásková EvaMatěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 100 Kč
PHK7851 Podlešáková MarkétaPodlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 100 Kč
PHK8050 Hrušová DagmarHrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 100 Kč
TYN7452 Kašparová EvaKašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 100 Kč
SJC7550 Pešková RenataPešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 100 Kč
0170002 Lásková MartinaLásková Martina 017 - ROB Pardubice 2011797 100 Kč
KOR7551 Rybínová IvaRybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 100 Kč
CET8051 Šafářová IvanaŠafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 100 Kč
VRL7153 Pilná LibušePilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 100 Kč
SNA7651 Sychrovská PavlínaSychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 100 Kč
JIL7852 Pitrmucová ŠárkaPitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 100 Kč
PHK7654 Besedová PetraBesedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 100 Kč
PHK7853 Kvapilová ZuzanaKvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 100 Kč
VAM7651 Koblicová MilenaKoblicová Milena OB Vamberk C 9483 100 Kč
KOR7450 Langrová LenkaLangrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 100 Kč
LTU7850 Termerová JanaTermerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 100 Kč
VAM7550 Mikysková IlonaMikysková Ilona OB Vamberk C 51469 100 Kč
STH7753 Linková EvaLinková Eva SK Studenec C 253377 100 Kč
KOR7451 Sedláčková PetraSedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
VAM7752 Mudruňková RomanaMudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 100 Kč
LIP7650 Kubečková TerezieKubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 100 Kč
VRL7354 Stará PetraStará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 100 Kč
SJC7957 Posoldová EvaPosoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 100 Kč
PHK7452 Jelínková ZuzanaJelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
LPU7559 Dvořáková ZuzanaDvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 100 Kč
LPU8253 Kadaňová BarboraKadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 100 Kč
LPU7854 Kašparová EvaKašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 100 Kč
LPU7558 Krpatová ZuzanaKrpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 100 Kč
LPU7556 Petrásová SimonaPetrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 100 Kč
LPU7954 Šolcová HanaŠolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 100 Kč
NPA7751 Šedivá PetraŠedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 100 Kč
VRL7955 Wohanková KateřinaWohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 100 Kč
SHK7751 Holmannová IvaHolmannová Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 100 Kč
SHK7750 Kodytková KarolínaKodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 100 Kč
SHK7651 Lapáčková SoňaLapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 100 Kč
SHK7352 Slavíková JanaSlavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 100 Kč

D45C 4.61 km, 10 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová JitkaRykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 100 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 100 Kč
SRK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 100 Kč
SJC6657 Zalabová MartinaZalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 100 Kč
PHK6354 Novotná IvanaNovotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 100 Kč
PHK7151 Maňáková SilvieMaňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 100 Kč
PHK6757 Azebová MartinaAzebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 100 Kč
SJC7353 Janků RadkaJanků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 100 Kč
VBM6555 Jemelíková LadaJemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
PZR6969 Nechutová AlenaNechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 100 Kč
PZR7070 Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 100 Kč
TAP7151 Longinová LenkaLonginová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 100 Kč
SJC6151 Benešová IvaBenešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 100 Kč
SJC7253 Hanušová ZdenaHanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 100 Kč
STE7054 Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 100 Kč
4HP7450 Mianowska DorotaMianowska Dorota (POL) UNTS Warszawa 1408260 100 Kč
4HP6800 Wolowczyk MariolaWolowczyk Mariola (POL) UNTS Warszawa 1393099 100 Kč
VAM6451 Klapalová JanaKlapalová Jana OB Vamberk C 1416361 100 Kč
TYN6850 Šišmová HanaŠišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
HOR7350 Loukotová AndreaLoukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 100 Kč
0170001 Šimáčková JitkaŠimáčková Jitka 017 - ROB Pardubice 9658 100 Kč
LTU6351 Petrželová AlenaPetrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 100 Kč
LTU6951 Bendáková JitkaBendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 100 Kč
LTU6952 Lazáková ŠárkaLazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
LTU7350 Licková DanaLicková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 100 Kč
SRK7452 Zemánková EvaZemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 100 Kč
17P6950 Kurzyp AnnaKurzyp Anna (POL) WKS Śląsk 2067723 100 Kč
STH7351 Junková KateřinaJunková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
STH7251 Hrnčířová LenkaHrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 100 Kč
TBM6969 Grycová JanaGrycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 100 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
SJC7452 Tumová JanaTumová Jana Sportcentrum Jičín C 2056297 100 Kč
VPM7451 Richtrová LucieRichtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 100 Kč
LPU6553 Čermáková RenataČermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 100 Kč
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 100 Kč
LPU6854 Horáková JindraHoráková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 100 Kč
LPU6051 Juračková JanaJuračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 100 Kč
LPU6052 Knapová IvaKnapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 100 Kč
LPU6954 Koberová LenkaKoberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 100 Kč
LPU7156 Pipková TáňaPipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 100 Kč
JIL7052 Ondřichová LucieOndřichová Lucie OK Jilemnice C zapůjčit 140 Kč
CHT6051 Řezníčková HanaŘezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 100 Kč

D45D 3.00 km, 9 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková MartinaNováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 100 Kč
SRK6852 Christophová DagmarChristophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 515063 100 Kč
SRK7251 Lockerová MilenaLockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 100 Kč
SNA7155 Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
SJC5752 Bienová VěraBienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 100 Kč
VRL6251 Vlachová HanaVlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
PHK6961 Weberová ZuzanaWeberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 100 Kč
JIL7257 Pokorná PetraPokorná Petra OK Jilemnice C 2124768 100 Kč
VAM6550 Kulová JanaKulová Jana OB Vamberk C 416317 100 Kč
DOB7451 Kubcová LenkaKubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 100 Kč
JIL7051 Třešňáková BlankaTřešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 100 Kč
VRL7053 Procingerová IlonaProcingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 100 Kč
KOR7452 Smisitelová MarkétaSmisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 100 Kč
0080001 Stodůlková LenkaStodůlková Lenka 008 - Dvůr Králové n. L. zapůjčit 140 Kč
CHC6651 Semrádová JitkaSemrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 100 Kč
VRL7454 Hájková EvaHájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 100 Kč
17P7102 Wysocka JoannaWysocka Joanna (POL) WKS Śląsk 2016298 100 Kč
BBM6550 Peřinková IrenaPeřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 100 Kč
LTU6550 Pannyová PavlaPannyová Pavla OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1425372 100 Kč
SNA7053 Krunková BohuslavaKrunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 100 Kč
0290001 Janelová LenkaJanelová Lenka 029 - Janelová zapůjčit 140 Kč
VRL7254 Dostálová KateřinaDostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 100 Kč
HOR6850 Vaňurová MarcelaVaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 100 Kč
LPU7155 Fenclová MarkétaFenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 100 Kč
LPU6555 Francová Julínková DanaFrancová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 100 Kč
LPU6653 Kološová JanaKološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 100 Kč
LPU6554 Roudná EvaRoudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 100 Kč
LPU7468 Štichhauerová KateřinaŠtichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 100 Kč
LPU6654 Valachová JanaValachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 100 Kč
LPU7357 Vodičková LenkaVodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 100 Kč
SHK7252 Dohnálková JanaDohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 100 Kč
SHK7250 Raková MiroslavaRaková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 100 Kč
SHK6950 Holečková ZdeňkaHolečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 100 Kč
SHK6752 Fundová HanaFundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 100 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
SHK6450 Macháčková JanaMacháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 100 Kč
SHK6354 Egrtová JitkaEgrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 100 Kč
SHK5853 Svobodová EvaSvobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 100 Kč
NPA6851 Machová IvetaMachová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 200 Kč

D55C 3.97 km, 10 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
VRL5451 Nýdrlová EvaNýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
SNA5351 Langrová EvaLangrová Eva TJ START Náchod C 9612 100 Kč
SMB5951 Svobodová HanaSvobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 100 Kč
0140001 Šrůtová MarcelaŠrůtová Marcela 014 - Asociace ROB ČR 8077 100 Kč
DOB6050 Tichá JiřinaTichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 100 Kč
ZAM5851 Koblížková HanaKoblížková Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 9031 100 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
JIL6052 Jiřištová HanaJiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 100 Kč
LPU6152 Lehárová IvaLehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 100 Kč
LPU5651 Lulayová VěraLulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 100 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 100 Kč
LPU6055 Smrčková OlgaSmrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 100 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
NPA5754 Hušková EvaHušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 100 Kč
SHK6351 Mádlová IvaMádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 100 Kč
SHK6152 Hausvaterová MarcelaHausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 100 Kč
SHK6151 Bartoňová IvaBartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 100 Kč
SHK5852 Bláhová LubaBláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 100 Kč
SHK5652 Šabatková ZdenaŠabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 100 Kč
SHK5451 Hepnerová DagmarHepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 100 Kč
SHK5351 Fejlková AliceFejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 100 Kč

D55D 2.87 km, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
23P6250 Drągowska MarzenaDrągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 100 Kč
SRK5752 Dusílková MarieDusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 100 Kč
DOB6150 Remešová AlenaRemešová Alena KOB Dobruška C 7249 100 Kč
SNA5952 Zvěřinová DarinaZvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 100 Kč
LTU6352 Hanušová JitkaHanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 100 Kč
SRK6351 Peremská DanaPeremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 100 Kč
SNA6251 Vondráčková ZdeňkaVondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 100 Kč
0350003 KoškováKošková 035 - Dolní Čermná 6159 100 Kč
NPA5552 Nováková JanaNováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
SHK5651 Filipová DagmarFilipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 100 Kč

D65C 2.95 km, 8 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5252 Podhorská VěraPodhorská Věra OK Jihlava C 232900 100 Kč
ZAM5051 Martincová HelenaMartincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
DVP4850 Kupcová VěroslavaKupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 100 Kč
LTU4751 Kutáčková StanislavaKutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 100 Kč
LPU4950 Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
LPU4752 Kubíková KvětaKubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 100 Kč

H10N 3.64 km, 5 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA1201 Jirout JáchymJirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 70 Kč
SNA1001 Jirout VilémJirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 70 Kč
PHK1004 Severa MatyášSevera Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2143367 70 Kč
PHK1001 Kopecký MatějKopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2088716 70 Kč
PHK0903 Zídek JakubZídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 70 Kč
SJC1000 Havelka PepčaHavelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 70 Kč
SRK0903 Dohnálek VojtěchDohnálek Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091530 70 Kč
SRK1001 Šíma AntonínŠíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 70 Kč
SNA0901 Macek VojtěchMacek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 70 Kč
SNA1102 Sychrovský TomášSychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 70 Kč
LTU0903 Brož JindřichBrož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 70 Kč
JIL0901 Gottstein MatoušGottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 70 Kč
LTU1100 Seidl JosefSeidl Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 70 Kč
VRL1001 Polák VlastimilPolák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 70 Kč
SJC1002 Pešek MatějPešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 70 Kč
SJC1100 Posolda LukášPosolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 70 Kč
LPU1103 Domin OndřejDomin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 70 Kč
LPU1102 Potůček JosefPotůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 253351 70 Kč
LPU0906 Semerád VítSemerád Vít OK Lokomotiva Pardubice C 2102521 70 Kč
NPA1101 Pavelec DanielPavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 70 Kč
SHK1100 Račák JakubRačák Jakub OK Slavia Hradec Králové C 1398689 70 Kč
SHK1007 Štefanik MarekŠtefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2111663 70 Kč
SHK1004 Košťál AntonínKošťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2111662 70 Kč
SHK1002 Leško MichalLeško Michal OK Slavia Hradec Králové C 2148053 70 Kč
PHK1100 Chrtek JanChrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 70 Kč

H10C 2.26 km, 7 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0900 Hladký RadovanHladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 70 Kč
HOR0900 Škorpil MarekŠkorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 70 Kč
HOR0901 Čihák JakubČihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 70 Kč
PHK1010 Kunart LukášKunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 70 Kč
DOB0900 Kubec AdamKubec Adam KOB Dobruška C 2073719 70 Kč
SJC0903 Vlach AntonínVlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 70 Kč
PHK1002 Novotný KryštofNovotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
PHK0902 Procházka OndřejProcházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
LTU0902 Kvášovský FilipKvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 70 Kč
VRL1002 Kutlvašr VladimírKutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 70 Kč
CET1103 Šafář JakubŠafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 70 Kč
SNA0902 Sychrovský LukášSychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 70 Kč
STH0902 Pochop VáclavPochop Václav SK Studenec C 2124782 70 Kč
VRL1201 Wohanka AntonínWohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 70 Kč
LPU1001 Kadaně MatějKadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 70 Kč
LPU1002 Kárník ŠtěpánKárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 70 Kč
LPU0902 Kroupa MatyášKroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 70 Kč
LPU0905 Maloch DavidMaloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 70 Kč
SHK0905 Jakubský DavidJakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 70 Kč
SHK0903 Sochor JakubSochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 70 Kč
SHK0901 Čečka MatějČečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 70 Kč

H12C 3.81 km, 12 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0805 Pleva StanislavPleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 70 Kč
SRK0801 Šeps MiroslavŠeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 70 Kč
SNA0801 Doucha TomášDoucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 70 Kč
PHK0703 Kujal JosefKujal Josef OK 99 Hradec Králové C 211620 70 Kč
KOR0700 Hladký MatějHladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003026 70 Kč
SJC0705 Vaníček JanVaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
PHK0801 Metelka TomášMetelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 70 Kč
PHK0701 Horák FilipHorák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 70 Kč
JIL0701 Třešňák MatějTřešňák Matěj OK Jilemnice B 2096128 70 Kč
STE0800 Světnický AntonínSvětnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 70 Kč
PHK0900 Jelínek FrantišekJelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 70 Kč
JIL0702 Matěásko MarekMatěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 70 Kč
PHK0709 Seligr LukášSeligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 70 Kč
SJC0804 Karásek ŠimonKarásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 70 Kč
PHK0706 Zídek FilipZídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 70 Kč
PHK0705 Vrábel ŠtěpánVrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 70 Kč
0150005 Lukeš JosefLukeš Josef 015 - Outdoor Praha 4641788 70 Kč
VSP0807 Termer ŠtěpánTermer Štěpán USK Praha B 2113047 70 Kč
SJC0802 Pešek OndřejPešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 70 Kč
LTU0700 Kutáček OndřejKutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 70 Kč
LTU0701 Hanák MatějHanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 70 Kč
KOR0803 Vanický ViktorVanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 70 Kč
CHT0701 Dejnožka MatějDejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 70 Kč
CHT0801 Vítek VojtěchVítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 70 Kč
CHT0804 Halamka JiříHalamka Jiří OOB SK Chrast C 2115702 70 Kč
LTU0801 Čapek KarelČapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143370 70 Kč
SJC0702 Kopecký MatyášKopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 70 Kč
STH0703 Buďárek ŠimonBuďárek Šimon SK Studenec B 9044 70 Kč
SJC0800 Tuma LukášTuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 70 Kč
PHK0707 Winter OndřejWinter Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
LPU0801 Frosch VítekFrosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 8656503 70 Kč
LPU0803 Goláň FrantišekGoláň František OK Lokomotiva Pardubice C 2122258 70 Kč
LPU0804 Goláň AntonínGoláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 70 Kč
LPU0701 Ježek MartinJežek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 70 Kč
LPU0703 Kadaně MarekKadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 70 Kč
LPU0710 Schejbal MatyášSchejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 70 Kč
LPU0711 Schejbal FilipSchejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 70 Kč
LPU0806 Šípek DanielŠípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 70 Kč
NPA0801 Pavelec MichalPavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 70 Kč
NPA0802 Šedivý JosefŠedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 70 Kč
STH0701 Pochop PetrPochop Petr SK Studenec C 2035746 70 Kč
SHK0802 Rémiš ŠtěpánRémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 70 Kč
SHK0801 Rémiš ŠimonRémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 70 Kč
SHK0703 Beneda VojtěchBeneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 70 Kč
SHK0700 Kurka AntonínKurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2144092 70 Kč
VRL1707 Červinka LukášČervinka Lukáš OOS TJ Spartak Vrchlabí 2078487 140 Kč
PHK0804 Chrtek TomášChrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 70 Kč

H12D 3.13 km, 10 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0150007 Volný OndřejVolný Ondřej 015 - Outdoor Praha zapůjčit 110 Kč
ZAM0802 Moskva VojtěchMoskva Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 416097 70 Kč
LTU0703 Hrůza OndřejHrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 70 Kč
17P0700 Złotowski MichałZłotowski Michał (POL) WKS Śląsk 2016285 70 Kč
17P0800 Kociuba WiktorKociuba Wiktor (POL) WKS Śląsk 8644895 70 Kč
ZAM0801 Pachel JiříPachel Jiří OB T.J. Sokol Žamberk C 2053566 70 Kč
CHC0801 Vích OndřejVích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 70 Kč
KOR0800 Langr MatyášLangr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 70 Kč
STH0707 Meduna OndřejMeduna Ondřej SK Studenec C 09934 70 Kč
STH0807 Ott MartinOtt Martin SK Studenec C 2144186 70 Kč
STH0709 Lánský JanLánský Jan SK Studenec C 2144183 70 Kč
ZAM0701 Kunt MartinKunt Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 2102873 70 Kč
LIP0800 Kubeček AntonínKubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky C 2124780 70 Kč
KUO0701 Zapletal TomášZapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 2134308 70 Kč
LPU0805 Cach JanCach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 70 Kč
LPU0802 Kadaník PetrKadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 70 Kč
SHK0811 Macháček TomášMacháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2141903 70 Kč
SHK0807 Bezvoda JakubBezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 70 Kč
SHK0804 Čečka VojtěchČečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 70 Kč
SHK0803 Baláž ViktorBaláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 70 Kč
SHK0800 Šatínský FilipŠatínský Filip OK Slavia Hradec Králové C 9128 70 Kč
SHK0705 Štefanik JanŠtefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 70 Kč

H14C 6.14 km, 13 kontrol

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou DavidStavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 70 Kč
SRK0605 Šimerda VáclavŠimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 70 Kč
SRK0504 Šeps DanielŠeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 70 Kč
SNA0501 Doucha MartinDoucha Martin TJ START Náchod C 9636 70 Kč
SRK0602 Jiroušek DominikJiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 70 Kč
PHK0500 Pompach LukášPompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 70 Kč
SJC0501 Janků ŠtěpánJanků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 70 Kč
PHK0504 Málek DavidMálek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 70 Kč
VRL0604 Hanuš FilipHanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 70 Kč
PHK0502 Čermák MartinČermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
HOR0601 Čihák JanČihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 70 Kč
KOR0600 Krejčí MartinKrejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 70 Kč
SJC0603 Vlach FrantišekVlach František Sportcentrum Jičín B 2114992 70 Kč
PHK0507 Novák TomášNovák Tomáš OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
VRL0501 Čivrný JanČivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 70 Kč
SJC0602 Dlabola JakubDlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 70 Kč
SRK0503 Morávek MartinMorávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 70 Kč
TZL0502 Pekárek TobiasPekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 70 Kč
KOR0503 Baše OndřejBaše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 70 Kč
0150004 Lukeš FrantišekLukeš František 015 - Outdoor Praha 4641787 70 Kč
SJC0600 Novotný KamilNovotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 70 Kč
LTU0500 Lazák JanLazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
LTU0501 Potůček OtoPotůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 70 Kč
JIL0501 Malý AntonínMalý Antonín OK Jilemnice C 53225 70 Kč
JIL0602 Stach OndřejStach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
CET0601 Hájek DominikHájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 70 Kč
JIL0601 Votoček MichalVotoček Michal OK Jilemnice C 2127658 70 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý AdamZřídkaveselý Adam SK Brno Žabovřesky A 8660411 70 Kč
ZBM0602 Koča VojtěchKoča Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 2051511 70 Kč
ZBM0604 Urbánek TomášUrbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky B 2061850 70 Kč
ZBM0605 Kučera TomášKučera Tomáš SK Brno Žabovřesky B 1403415 70 Kč
CHT0502 Šíma MatějŠíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 70 Kč
CHT0503 Keller FilipKeller Filip OOB SK Chrast C 2115707 70 Kč
ZAM0602 Fajfr MarekFajfr Marek OB T.J. Sokol Žamberk B 53569 70 Kč
ZAM0504 Hylmar ZdeněkHylmar Zdeněk OB T.J. Sokol Žamberk C 2075624 70 Kč
STH0500 Štefan JanŠtefan Jan SK Studenec C 7207035 70 Kč
VSP0508 Bolehovský DanielBolehovský Daniel USK Praha A 8170805 70 Kč
KOR0502 Sedláček DavidSedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 70 Kč
BRU0501 Meier JakubMeier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0008670486 70 Kč
BRU0602 Janata VojtěchJanata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331365 70 Kč
TZL0505 Vaněk BořekVaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 70 Kč
LPU0633 Flos TomášFlos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2103270 70 Kč
LPU0508 Sádovský JáchymSádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 70 Kč
LPU0510 Stohanzl PatrikStohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 70 Kč
LPU0505 Šípek OndřejŠípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 70 Kč
LPU0603 Štichhauer AdamŠtichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 70 Kč
LPU0512 Vališ VojtěchVališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 70 Kč
NPA0501 Pavelec MatějPavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 70 Kč
SHK0601 Kočí MiroslavKočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 70 Kč
SHK0507 Podolský PetrPodolský Petr OK Slavia Hradec Králové C 2144115 70 Kč
SHK0501 Kurka JaroslavKurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 70 Kč
OSN0606 Zrník TomášZrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8662686 140 Kč

H14D 4.21 km, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0605 Nágl AlexandrNágl Alexandr Sportcentrum Jičín C 70 Kč
PHK0603 Severa LukášSevera Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 70 Kč
SRK0507 Zounar AdamZounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 70 Kč
SRK0502 Zemánek AdamZemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 70 Kč
17P0600 Kurzyp MichałKurzyp Michał (POL) WKS Śląsk 2057139 70 Kč
ZAM0506 Malošek AdamMalošek Adam OB T.J. Sokol Žamberk C 9029 70 Kč
ZAM0502 Lesák LukášLesák Lukáš OB T.J. Sokol Žamberk C 426332 70 Kč
STH0600 Horáček DominikHoráček Dominik SK Studenec C 330520 70 Kč
LPU0604 Hostinský MatějHostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 70 Kč

H21E 17.11 km, 39 kontrol Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.15

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 130 Kč
TUR9904 Thoř TomášThoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 130 Kč
TUR9901 Karatsiolis KryštofKaratsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 130 Kč
KAM9601 Kettner VojtěchKettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 130 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 130 Kč
LPM9502 Valeš JiříValeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň E 8656689 130 Kč
KAM9301 Rusý TomášRusý Tomáš OK Kamenice R 2051509 130 Kč
PGP9103 Landovský TomášLandovský Tomáš SK Praga C 8071491 130 Kč
TUR9003 Dragowski KubaDragowski Kuba OOB TJ Turnov E 8628698 130 Kč
SJI9700 Bořil JanBořil Jan OK Jihlava C 7200584 130 Kč
DOB9101 Pachnik WojciechPachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 130 Kč
TBM9919 Horčička VítHorčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 130 Kč
STE0000 Jirka MikulášJirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 130 Kč
STE9411 Skoupý JanSkoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 130 Kč
PGP9503 Veselý JakubVeselý Jakub SK Praga C 8662310 130 Kč
CHC9402 Sháněl JanSháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 130 Kč
TBM9547 Hraboš MatejHraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 7698697 130 Kč
PGP9606 Jonáš MartinJonáš Martin SK Praga C 2667535 130 Kč
CHC9701 Semrád LadislavSemrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 130 Kč
CHC9901 Křivda TomášKřivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 130 Kč
TAP8511 Makovský JakubMakovský Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 130 Kč
KSU9908 Jílek OndřejJílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662437 130 Kč
KSU9202 Jílek JakubJílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 130 Kč
ZBM7205 Fiala JanFiala Jan SK Brno Žabovřesky C 8636192 130 Kč
ZBM8511 Drábek JanDrábek Jan SK Brno Žabovřesky C 8660410 130 Kč
ZBM8721 Zháňal JanZháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 8660422 130 Kč
ZBM9102 Bravený VítBravený Vít SK Brno Žabovřesky C 8660450 130 Kč
ZBM9202 Mokrý StanislavMokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 130 Kč
ZBM9300 Chloupek AdamChloupek Adam SK Brno Žabovřesky E 8660447 130 Kč
ZBM9302 Brlica PavelBrlica Pavel SK Brno Žabovřesky E 8660414 130 Kč
PGP8206 Procházka JanProcházka Jan SK Praga C 886265 130 Kč
CHC9501 Křivda MartinKřivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 130 Kč
17H0010 Zsebeházy IstvánZsebeházy István (HUN) Hungarian Team 8646368 130 Kč
17H0011 Kovács Ádám MilánKovács Ádám Milán (HUN) Hungarian Team 1406163 130 Kč
17H0012 Baumholczer MátéBaumholczer Máté (HUN) Hungarian Team 7201392 130 Kč
17H0015 Bárány TamásBárány Tamás (HUN) Hungarian Team 8444331 130 Kč
17H0017 Morandini ViktorMorandini Viktor (HUN) Hungarian Team 8030916 130 Kč
17H0020 Porgányi MárkPorgányi Márk (HUN) Hungarian Team 1396123 130 Kč
17H0021 Divin PéterDivin Péter (HUN) Hungarian Team 8060398 130 Kč
17H0022 Peregi DánielPeregi Dániel (HUN) Hungarian Team 2022134 130 Kč
17H0027 Bakó ÁronBakó Áron (HUN) Hungarian Team 8101092 130 Kč
17H0028 Nagy PéterNagy Péter (HUN) Hungarian Team 8042201 130 Kč
17H0030 Liszka KrisztiánLiszka Krisztián (HUN) Hungarian Team 1408162 130 Kč
17H0031 Kálmán ErikKálmán Erik (HUN) Hungarian Team 8088801 130 Kč
LCE9805 Bednarski JanBednarski Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8040198 130 Kč
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 130 Kč
LCE9302 Vavrys JohanVavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662426 130 Kč
LCE9502 Wołowczyk KrzysztofWołowczyk Krzysztof OOB TJ Slovan Luhačovice R 9200095 130 Kč
PGP9601 Landovský JakubLandovský Jakub SK Praga C 8663177 130 Kč
KAM9105 Šafka DanielŠafka Daniel OK Kamenice C 1403413 130 Kč
LPU9036 Kamenický MatějKamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 130 Kč
LPU9307 Kubelka TomášKubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 130 Kč
LPU0002 Roudný MartinRoudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 130 Kč
LPU0010 Volák OndřejVolák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 130 Kč
LPU8208 Zvěřina PetrZvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 130 Kč
SHK9403 Remeš PetrRemeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 130 Kč
SHK7601 Hepner DavidHepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 130 Kč

H21A 13.80 km, 29 kontrol Rank. koef.: 1

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa JanKrejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 130 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 7200371 130 Kč
LLI7502 Peterka VojtěchPeterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 130 Kč
BOR9608 Burda MatějBurda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 130 Kč
SJC9603 Zlámal DavidZlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 130 Kč
TZL9302 Kolárik TomášKolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 130 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 682686 130 Kč
PHK8602 Balcar AlešBalcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 130 Kč
TZL9308 Kašpar MichalKašpar Michal SKOB Zlín C 886701 130 Kč
TBM8911 Zimmermann JakubZimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 130 Kč
KSU7945 Turczer PetrTurczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 130 Kč
TJN9802 Michek DavidMichek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 130 Kč
TJN9901 Novotný MarekNovotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 130 Kč
ZBM7902 Finstrle LuděkFinstrle Luděk SK Brno Žabovřesky C 8660402 130 Kč
SJC9703 Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 130 Kč
LCE0011 Panovec KryštofPanovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662750 130 Kč
AOP7700 Bencúr JurajBencúr Juraj Orientační Běh Opava C 682377 130 Kč
JIL9804 Hrouda MatějHrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 130 Kč
SHK9801 Gebrt JanGebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 130 Kč
SHK9701 Netuka VojtěchNetuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 130 Kč
SHK8901 Jirásek MichalJirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 130 Kč
SHK0000 Tichý RadomírTichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 130 Kč
OSN7118 Zrník TomášZrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8659415 260 Kč

H21B 10.47 km, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8844 Zeman JaroslavZeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 130 Kč
KAM9202 Hájek AdamHájek Adam OK Kamenice C 8499979 130 Kč
BOR0000 Mareš VítMareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 8662363 130 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 130 Kč
SJC8205 Hanzl TomášHanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 130 Kč
SRK8501 Krunčík PavelKrunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 130 Kč
VRL9701 Hrdinka DanielHrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 130 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 920696 130 Kč
TAP8737 Hošek RadimHošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 130 Kč
JIL8703 Černý MartinČerný Martin OK Jilemnice C 2078469 130 Kč
SJH7702 Komárek ArnoštKomárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8662283 130 Kč
SJH7001 Beneš JanBeneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 130 Kč
AOP9301 Hadač FilipHadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 130 Kč
KAM9300 Němeček JanNěmeček Jan OK Kamenice C 52282 130 Kč
CHT7500 Klvaňa MilanKlvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 130 Kč
SRK9201 Handl JindřichHandl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9486 130 Kč
JIL9006 Černý VojtěchČerný Vojtěch OK Jilemnice C 9091 130 Kč
SRK7501 Šklíba JanŠklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 130 Kč
LTU0001 Šitina JakubŠitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 130 Kč
VBM8103 Mazal ZdeněkMazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 130 Kč
TAP8902 Černý MartinČerný Martin KOB Tretra Praha C 8662303 130 Kč
ALB7800 Kupka JaroslavKupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 130 Kč
LPM9702 Sova FrantišekSova František OK Lokomotiva Plzeň C 361920 130 Kč
OSN9339 Kamenický TobiášKamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 130 Kč
LTU7400 Pešan JanPešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 130 Kč
KAM7600 Pašek FrantišekPašek František OK Kamenice C 523000 130 Kč
CHA0103 Bek JiříBek Jiří OK Chrastava B 436431 130 Kč
TZL8808 Zbranek RomanZbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 130 Kč
LPM9304 Vištejn JiříVištejn Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 207839 130 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý LiborZřídkaveselý Libor SK Brno Žabovřesky C 8660433 130 Kč
LCE8803 Cahel MarekCahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 130 Kč
LCE0203 Olszewski BartłomiejOlszewski Bartłomiej OOB TJ Slovan Luhačovice C 1403087 130 Kč
LCE0106 Pierzchała MichałPierzchała Michał OOB TJ Slovan Luhačovice C 505092 130 Kč
VRL7501 Wohanka PavelWohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 130 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 515038 130 Kč
DKP7911 Mrázek JiříMrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 130 Kč
CHC8603 Pátek MichalPátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 130 Kč
LPU9502 Deml TomášDeml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 130 Kč
LPU7304 Haas KarelHaas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 130 Kč
LPU9001 Hovorka LukášHovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 130 Kč
LPU9611 Jurica JanJurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 130 Kč
LPU9114 Lehár AdamLehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 130 Kč
LPU0001 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 130 Kč
LPU9802 Žák JanŽák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 130 Kč
VRL7305 Wohanka PetrWohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 130 Kč
SHK9001 Šabatka JanŠabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 130 Kč
SHK8200 Souček TomášSouček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 130 Kč
SHK7605 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 130 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín C 8662440 130 Kč

H21C 8.05 km, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(188)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0200 Locker DanielLocker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 130 Kč
KON0404 Beneš JindřichBeneš Jindřich KOB Konice A 8660477 130 Kč
SJC0101 Zalaba TomášZalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 130 Kč
TUR0212 Hájek KryštofHájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 130 Kč
AOP0201 Kostka JiříKostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 130 Kč
VAM8601 Andrš JiříAndrš Jiří OB Vamberk C 7260010 130 Kč
AOP7101 Valík LuděkValík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 130 Kč
PHK9205 Janeček TomášJaneček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 130 Kč
AOP0301 Valík AdamValík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 130 Kč
DOK0100 Šmol DavidŠmol David OK Doksy B 2053509 130 Kč
DOK0200 Synek PetrSynek Petr OK Doksy A 8657096 130 Kč
TBM0103 Kligl RadimKligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 130 Kč
AOP0302 Čech VítČech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 130 Kč
DOK0103 Kubec MichalKubec Michal OK Doksy B 7207878 130 Kč
LLI0404 Peterka JakubPeterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 130 Kč
TBM0101 Adámek FilipAdámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 130 Kč
KAM9200 Rýdel JiříRýdel Jiří OK Kamenice C 428234 130 Kč
PGP0309 Šimša MartinŠimša Martin SK Praga A 8654907 130 Kč
TBM8603 Kavan TomášKavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 130 Kč
PGP0408 Kabát MartinKabát Martin SK Praga A 8667514 130 Kč
TBM8809 Karlík JanKarlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 130 Kč
TAP0200 Melišík MartinMelišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 130 Kč
TAP0400 Tůma ŠimonTůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 130 Kč
TAP0402 Černý AntonínČerný Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 130 Kč
PGP0200 Janas PetrJanas Petr SK Praga A 8663127 130 Kč
DKP0210 Malačka MilanMalačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 130 Kč
PHK0101 Metelka OndřejMetelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 130 Kč
PHK0302 Chaloupský JakubChaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 130 Kč
SJC0001 Karásek MatějKarásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 130 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 8632139 130 Kč
PGP0101 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga A 8636798 130 Kč
PGP0304 Kolář MatyášKolář Matyáš SK Praga B 8654897 130 Kč
DOR0409 Petrilák MatoušPetrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 130 Kč
VRL0301 Štregl Matyᚊtregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 130 Kč
VPM0209 Mayer ŠimonMayer Šimon KOS Slavia Plzeň A 8656537 130 Kč
TAP0100 Měšťan OndřejMěšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 130 Kč
VPM0300 Tokár RadimTokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 130 Kč
VPM0301 Šauli FilipŠauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 130 Kč
VRL0102 Procinger JanProcinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 130 Kč
VRL0305 Procinger JakubProcinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 130 Kč
OSN0200 Nechanický JanNechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 130 Kč
JIL0107 Gottstein JonášGottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 130 Kč
CHC0101 Švadlena MichalŠvadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 130 Kč
CHC7502 Švadlena PavelŠvadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 130 Kč
STE0208 Doležal MatyášDoležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 130 Kč
STE9202 Doležel OndřejDoležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 130 Kč
STE0202 Lukašák ŠimonLukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 130 Kč
STE0101 Neumann DavidNeumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 130 Kč
STE0204 Světnický FrantišekSvětnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 130 Kč
STE0207 Svoboda RadekSvoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8655381 130 Kč
CHC0403 Viktorin MartinViktorin Martin K.O.B. Choceň C 232919 130 Kč
KAM0105 Gajda JanGajda Jan OK Kamenice A 8656513 130 Kč
CTB9902 Sabol JosefSabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 130 Kč
JIL0401 Valenta OndřejValenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 130 Kč
TZL7007 Pekárek EvženPekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 130 Kč
ONO0403 Donda JiříDonda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 130 Kč
0140002 Svatek DanielSvatek Daniel 014 - Asociace ROB ČR 2090868 130 Kč
0140003 Svatek SamuelSvatek Samuel 014 - Asociace ROB ČR 2090848 130 Kč
0140004 Šrom DominikŠrom Dominik 014 - Asociace ROB ČR 247349 130 Kč
0140005 David TomášDavid Tomáš 014 - Asociace ROB ČR 2118932 130 Kč
0140006 Šimáček OndřejŠimáček Ondřej 014 - Asociace ROB ČR 9659 130 Kč
0140007 Šimáček MartinŠimáček Martin 014 - Asociace ROB ČR 246869 130 Kč
0140008 Gomzyk AndriyGomzyk Andriy 014 - Asociace ROB ČR 5521 130 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml.Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 130 Kč
KAM0101 Šafka SebastianŠafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 130 Kč
ABM6801 Mokrý PavelMokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 130 Kč
0170004 Klec JakubKlec Jakub 017 - ROB Pardubice 2067238 130 Kč
0170005 Jelínek TomášJelínek Tomáš 017 - ROB Pardubice 2067267 130 Kč
CHC0402 Marhold StanislavMarhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 130 Kč
TBM0326 Lička AdamLička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 130 Kč
BSO0304 Havlíček AlbertHavlíček Albert KOB Baník Sokolov B 301433 130 Kč
BSO0201 Hejduk ZdeněkHejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 130 Kč
BSO0301 Kohoutek OldřichKohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 130 Kč
LTU0300 Šitina Tomᚊitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 130 Kč
LTU0400 Pirožek VojtěchPirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 130 Kč
LTU0401 Šedivka PavelŠedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662734 130 Kč
ZAM9603 Lesák JakubLesák Jakub OB T.J. Sokol Žamberk C 7210071 130 Kč
PGP0401 Čtrnáct FrantišekČtrnáct František SK Praga B 8670467 130 Kč
CHC0304 Toborek JakubToborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 130 Kč
CHC0202 Kurzyp StanisławKurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 8661471 130 Kč
CHC0001 Krawczyński MikołajKrawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 8650386 130 Kč
CHC8304 Majasow KostiantynMajasow Kostiantyn K.O.B. Choceň C 8645187 130 Kč
CHC0002 Rosłaniec MateuszRosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň B 8645188 130 Kč
CHC0305 Łagoda FranciszekŁagoda Franciszek K.O.B. Choceň C 8650389 130 Kč
CHC0306 Strugarek ŁukaszStrugarek Łukasz K.O.B. Choceň C 8083077 130 Kč
TRI0100 Tuharský ErikTuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 130 Kč
TRI0301 Bialožyt MarekBialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 130 Kč
TRI0401 Mrózek PawelMrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 130 Kč
TRI0404 Krupa JakubKrupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 130 Kč
TRI0200 Haltof MarekHaltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 130 Kč
VSP0202 Bolehovský MichalBolehovský Michal USK Praha A 601169 130 Kč
SJI9702 Frýba DominikFrýba Dominik OK Jihlava C 7200599 130 Kč
KAM0405 Gajda MartinGajda Martin OK Kamenice A 8656715 130 Kč
SJI9801 Foltýn TomášFoltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 130 Kč
DOR0100 Janda OndřejJanda Ondřej OK Dobříš A 8663176 130 Kč
SCP7507 Šístek DanielŠístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 130 Kč
TJN0106 Adamec MartinAdamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 130 Kč
TJN0105 Budský OndřejBudský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 130 Kč
TJN0306 Lesák OndřejLesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 130 Kč
TJN9301 Pustai DavidPustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 130 Kč
TJN0102 Růta MatyášRůta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 130 Kč
TJN0303 Řehoř VojtaŘehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 130 Kč
TJN9902 Šklíba DavidŠklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 130 Kč
TJN0401 Tkáč MatějTkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 130 Kč
TJN0302 Vitebský LukášVitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662688 130 Kč
ZBM0200 Coufal JáchymCoufal Jáchym SK Brno Žabovřesky A 8660432 130 Kč
ZBM0302 Urbánek AdamUrbánek Adam SK Brno Žabovřesky B 8660426 130 Kč
ZBM0307 Oujezdský MatyášOujezdský Matyáš SK Brno Žabovřesky C 1111187 130 Kč
ZBM0400 Racek JosefRacek Josef SK Brno Žabovřesky C 8663130 130 Kč
ZBM0409 Štěrbák JosefŠtěrbák Josef SK Brno Žabovřesky B 8660412 130 Kč
ZBM0410 Marek VojtěchMarek Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8660439 130 Kč
ZBM0414 Ježek FilipJežek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660425 130 Kč
ZBM8509 Pauschek KarelPauschek Karel SK Brno Žabovřesky C 8660430 130 Kč
JIL8802 Jiřišta LubomírJiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 130 Kč
LPM9101 Vonášek AdamVonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 130 Kč
ZAM0205 Moravec JanMoravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk B 8629818 130 Kč
0250001 Holeček ŠtěpánHoleček Štěpán 025 - Holeckovi 2069053 130 Kč
PGP0300 Kožina ŠtěpánKožina Štěpán SK Praga B 8656580 130 Kč
UOL0203 Jirka MatyášJirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 130 Kč
TRI0302 Sliž RostislavSliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 130 Kč
LPM9602 Pešek MartinPešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 130 Kč
KUO9802 Lauterbach DavidLauterbach David KOB Ústí nad Orlicí C 2085646 130 Kč
TBM0106 Gryc VojtěchGryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8645931 130 Kč
STH0104 Mühlbach AlešMühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 130 Kč
STH0205 Link LukášLink Lukáš SK Studenec A 7204987 130 Kč
CTB9901 Žanda JanŽanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 130 Kč
UOL0201 Dostál FrantišekDostál František SOB Olomouc B 2088178 130 Kč
TZL0202 Bartík FilipBartík Filip SKOB Zlín B 2091549 130 Kč
ZAM7401 Kunt StanislavKunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 1421292 130 Kč
ZAM0401 Kunt StanislavKunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 2102818 130 Kč
HOR9700 Vávra MartinVávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 130 Kč
JIL9903 Ježek VítJežek Vít OK Jilemnice A 7210404 130 Kč
TRI7702 Tuharský MartinTuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 130 Kč
VAM9000 Klapal JanKlapal Jan OB Vamberk C 515142 130 Kč
SIT0101 Kovařík MartinKovařík Martin OK SILESIA B 8655413 130 Kč
ZBM0111 Milán TomášMilán Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8655228 130 Kč
17H0016 Jónás FerencJónás Ferenc (HUN) Hungarian Team 8646130 130 Kč
17H0024 Klement KelénKlement Kelén (HUN) Hungarian Team 8636777 130 Kč
17H0026 Bujdosó ZoltánBujdosó Zoltán (HUN) Hungarian Team 8020217 130 Kč
17H0029 Egei BalázsEgei Balázs (HUN) Hungarian Team 1396220 130 Kč
LCE9101 Svízela VojtěchSvízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 130 Kč
SJH0301 Hojný JáchymHojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 8656652 130 Kč
VRL0104 Dostál JakubDostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 130 Kč
TTR0101 Nešpor JanNešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 130 Kč
TTR0102 Cícha MatějCícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 130 Kč
TTR0201 Palát BohuslavPalát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 130 Kč
VPM0205 Spěváček VojtěchSpěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 8627108 130 Kč
HOR0407 Novák JakubNovák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2127654 130 Kč
TZL0403 Hustý AdamHustý Adam SKOB Zlín A 2096138 130 Kč
VAM8301 Drhlík PetrDrhlík Petr OB Vamberk C 9518 130 Kč
HOR0203 Vaňura VítVaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 130 Kč
TZL0404 Novosad PavelNovosad Pavel SKOB Zlín A 8660475 130 Kč
TZL7401 Novosad PavelNovosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 130 Kč
LME0400 Bejvl MarekBejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 130 Kč
LPU8602 Bolech FilipBolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 130 Kč
LPU0420 Dvořáček FilipDvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 130 Kč
LPU0310 Fejfar LukášFejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 8663186 130 Kč
LPU9902 Fencl JonášFencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 130 Kč
LPU0401 Haas FilipHaas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 130 Kč
LPU0408 Ježek VojtěchJežek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 130 Kč
LPU0403 Krpata MichalKrpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 130 Kč
LPU8609 Kutílek JakubKutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 130 Kč
LPU0209 Macek OndřejMacek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 130 Kč
LPU9102 Macl JanMacl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 130 Kč
LPU0222 Mareček ŠimonMareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 130 Kč
LPU0205 Mrskoč MarekMrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 130 Kč
LPU0320 Novák AdamNovák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 130 Kč
LPU0411 Oberreiter MatyášOberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 130 Kč
LPU0105 Paleček OndřejPaleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 130 Kč
LPU0203 Pipek OndřejPipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 130 Kč
LPU0204 Šišma VojtěchŠišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 130 Kč
LPU0405 Štichhauer DanielŠtichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 130 Kč
NPA0401 Fajfer FilipFajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 130 Kč
NPA0402 Choutka MatějChoutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 130 Kč
NPA0404 Novák StanislavNovák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 130 Kč
NPA0406 Typlt TomášTyplt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 130 Kč
LPM0303 Čepička LadislavČepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň B 682694 130 Kč
RIC0401 Holeček ŠtěpánHoleček Štěpán OB Říčany B 2069053 130 Kč
SHK9000 Filip FilipFilip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 130 Kč
SHK8904 Tomalík OndřejTomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 130 Kč
SHK7911 Weiner JakubWeiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 130 Kč
SHK0406 Jakubský AdamJakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 130 Kč
SHK0403 Dohnálek TomášDohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8656645 130 Kč
SHK0402 Kodytek AdamKodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 130 Kč
SHK0303 Tichý LubomírTichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 130 Kč
CHT8901 Nešetřil TomášNešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 52315 260 Kč
SHK0404 Černík AdamČerník Adam OK Slavia Hradec Králové B 7210119 260 Kč
DOR0102 Tachezy JanTachezy Jan OK Dobříš B 8660476 260 Kč

H35C 9.29 km, 17 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7601 Pleva StanislavPleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 100 Kč
VLI7300 Martan JiříMartan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662713 100 Kč
SRK7901 Stavrinou MariosStavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 100 Kč
SRK7504 Šeps JiříŠeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027209 100 Kč
SJC8002 Šnokhous JanŠnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 100 Kč
SJC8106 Jakubec PetrJakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 100 Kč
VAM8201 Hladký ViktorHladký Viktor OB Vamberk C 8667969 100 Kč
LIP7500 Sedlák RadekSedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 100 Kč
SRK7101 Filip LiborFilip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 100 Kč
VLI7403 Šesták MarekŠesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 100 Kč
CHT8001 Matras TomášMatras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 100 Kč
SJH7402 Blažek PetrBlažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 100 Kč
STE7501 Marek AntonínMarek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 100 Kč
PHK7802 Podlešák MarekPodlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 100 Kč
KUO8001 Koblížek KamilKoblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 100 Kč
0150003 Lukeš ZdeněkLukeš Zdeněk 015 - Outdoor Praha 4641786 100 Kč
0190001 Klíž MichalKlíž Michal 019 - Asociace ROB ČR 2118931 100 Kč
CHC7605 Gmur KarolGmur Karol K.O.B. Choceň C 8664977 100 Kč
SNA7601 Sychrovský MartinSychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 100 Kč
BRU7601 Rusin JanRusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
SJC8203 Lepšík PetrLepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 100 Kč
ZAM8401 Andrš PetrAndrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 7210085 100 Kč
ZBM8206 Koča JaroslavKoča Jaroslav SK Brno Žabovřesky C 301217 100 Kč
CHT7501 Vítek PavelVítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 100 Kč
CHC7703 Korbel MichalKorbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 100 Kč
VAM7601 Koblic JanKoblic Jan OB Vamberk C 2032163 100 Kč
BRU7001 Volák PavelVolák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 100 Kč
VAM6601 Vandas LuděkVandas Luděk OB Vamberk C 8623000 100 Kč
LIP7600 Kubeček ŠtěpánKubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 100 Kč
VAM8401 Veverka TomášVeverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 100 Kč
LPU7102 Filičko MarekFiličko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 100 Kč
LPU8105 Fukátko JanFukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 100 Kč
LPU7311 Ježek VladimírJežek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 100 Kč
LPU7600 Stohanzl JanStohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 100 Kč
LPU8106 Šabatka PetrŠabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 100 Kč
LPU7816 Václavek JanVáclavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 100 Kč
LPU7715 Vodička OldřichVodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 100 Kč
LPU8402 Zitka AdamZitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 100 Kč
NPA6705 Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 100 Kč
SHK7602 Toužil KarelToužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 100 Kč
SHK7600 Čečka JiříČečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 100 Kč

H35D 6.39 km, 16 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7508 Hanuš VladimírHanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
PHK7803 Pozdílek MartinPozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 100 Kč
SRK7701 Morávek MartinMorávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 100 Kč
VRL7602 Procinger MichalProcinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 100 Kč
JIL7503 Matěásko DušanMatěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 100 Kč
KOR7600 Hladký TomášHladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 100 Kč
0100001 Kronika MiroslavKronika Miroslav 010 - SPORTeM 1398999 100 Kč
TYN7001 Kašpar VáclavKašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 100 Kč
TYN6901 Šišma PavelŠišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
KOR7701 Baše PetrBaše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 100 Kč
PHK7604 Vrábel PetrVrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 100 Kč
CHC7707 Holinger JiříHolinger Jiří K.O.B. Choceň C 2141906 100 Kč
LTU7802 Kvášovský JakubKvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 100 Kč
VRL7601 Kutlvašr RudaKutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 100 Kč
VAM8001 Sršeň TomášSršeň Tomáš OB Vamberk C 1420849 100 Kč
17P8001 Grzyb ŁukaszGrzyb Łukasz (POL) WKS Śląsk 2016296 100 Kč
TYN7200 Adamovský MichalAdamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
CET7001 Śafář MiroslavŚafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 100 Kč
CET7801 Betlach MichalBetlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 100 Kč
JIL7703 Pitrmuc JanPitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 100 Kč
LTU8000 Brož MichalBrož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 100 Kč
JIL7601 Zlesák OndřejZlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
VAM7401 Netopil LiborNetopil Libor OB Vamberk C 1700083 100 Kč
KUO7802 Falta RadimFalta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 100 Kč
0280001 Novotný PetrNovotný Petr 028 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
TYN7900 Daněk PetrDaněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 100 Kč
LPU7608 Dvořáček PavelDvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 100 Kč
LPU7417 Goláň OldřichGoláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 100 Kč
LPU7908 Hovorka PavelHovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 100 Kč
LPU7601 Jirásek AlešJirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 100 Kč
LPU8103 Kroupa JanKroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 100 Kč
LPU7718 Kuhn JiříKuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 100 Kč
LPU7517 Macek PavelMacek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 100 Kč
LPU7515 Macháček LubomírMacháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 100 Kč
NPA8003 Šedivý JosefŠedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 100 Kč
SHK7704 Slovák MiroslavSlovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 100 Kč
SHK7604 Panáček AlešPanáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 100 Kč
SHK7603 Jakubský RadekJakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 100 Kč
SHK7501 Charvát FrantišekCharvát František OK Slavia Hradec Králové C 9130 100 Kč
SHK6601 Souček KarelSouček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 100 Kč

H45C 8.44 km, 20 kontrol

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad