Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
27.04.2019
Místo konání:
Ústí nad Orlicí – Andrlův chlum
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H65D     H70C     H75C     HDR     P     T    
3.75 km, 45 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1058 Šumberová Gabriela OK 99 Hradec Králové C 2148072 70 Kč
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 70 Kč
PHK0954 Ondrušová Leona OK 99 Hradec Králové C 2148056 70 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 70 Kč
PHK0958 Černá Stella OK 99 Hradec Králové C 2148116 70 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 70 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405983 70 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 70 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 70 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 70 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 70 Kč
LPU1059 Gojná Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2103237 70 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 70 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 70 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 70 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 70 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 70 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 70 Kč
0090002 Bláhová Klára 009 - CVČ Horní Jelení 2126356 70 Kč
SHK0957 Chang Amálie OK Slavia Hradec Králové C 420437 70 Kč
CET0950 Knolová Nikol TJ Loko Česká Třebová C 361914 70 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 9720 70 Kč
1.82 km, 45 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 70 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 70 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 9478 70 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 70 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 70 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 70 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 70 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 70 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 70 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 70 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 70 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 70 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 70 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 70 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 70 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 70 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 70 Kč
2.19 km, 45 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 70 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 70 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 70 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 70 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 70 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 70 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 70 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 70 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 405952 70 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 70 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 2127635 70 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 70 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 70 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 70 Kč
VTA0752 Pokorná Bára SC vebr-sport C 2019546 70 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 70 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2081386 70 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 2075616 70 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 70 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 2144170 70 Kč
0090004 Hamáková Adéla 009 - CVČ Horní Jelení 2148138 70 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 70 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 70 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 70 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 70 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 70 Kč
1.82 km, 45 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 70 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 70 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 70 Kč
SJCxx08 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín 4293 70 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 70 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 70 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 70 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 70 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 2122245 70 Kč
LPU2230 Kubíková Amélie OK Lokomotiva Pardubice 682603 70 Kč
LTU0751 Imrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 70 Kč
LTU0752 Potůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 70 Kč
0090003 Kaplanová Viktorie 009 - CVČ Horní Jelení 2148137 70 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 70 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 70 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 70 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 70 Kč
2.35 km, 65 m, 12 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 70 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 70 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 70 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 70 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 70 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 70 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 70 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 70 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 70 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 70 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 70 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 70 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 70 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 70 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 70 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 70 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 70 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň C 206485 70 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 70 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 70 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 70 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 70 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 70 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 70 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 70 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 70 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 70 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 70 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 2096132 70 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 70 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 301633 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 70 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 70 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 70 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 70 Kč
SHK0656 Štěrbová Agáta OK Slavia Hradec Králové C 2134322 70 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 70 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 70 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 70 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 70 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075605 70 Kč
2.19 km, 45 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 70 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 70 Kč
LPU0654 Baťová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232607 70 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 331619 70 Kč
LTU0651 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 70 Kč
2.64 km, 120 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 100 Kč
JIL0454 Pokorná Adéla OK Jilemnice C 2122270 100 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 100 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 100 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové B 7210923 100 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 100 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 100 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 100 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 426332 100 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 100 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 100 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 100 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 100 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 9310 100 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 100 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 2127638 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 100 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 100 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 100 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 100 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 100 Kč
2.80 km, 135 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 100 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 100 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 100 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1421908 100 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 100 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 100 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 100 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec B 331022 100 Kč
4.06 km, 150 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 100 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 2082907 100 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 100 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 100 Kč
4.06 km, 150 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8756 Novotná Jana OK 99 Hradec Králové C 8631584 100 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8564 100 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 100 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 7204974 100 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 100 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 100 Kč
0040001 Hornová Lenka 004 - SK SKIVELO Olomouc 2092370 100 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 100 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 100 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 100 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2025352 100 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 100 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8656708 100 Kč
NPA7852 Kutáčová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 100 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 100 Kč
CET8351 Šuterová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 8662347 100 Kč
3.52 km, 110 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 100 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 100 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 100 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 100 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 100 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 100 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 100 Kč
3.15 km, 115 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 100 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 100 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 100 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 100 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 100 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 100 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 100 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 100 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 100 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 100 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 100 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 100 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 100 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 100 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 100 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 100 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 100 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 100 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 100 Kč
2.83 km, 95 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 100 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 100 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 100 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 100 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 100 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 100 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 100 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 100 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 100 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 100 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 100 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 100 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 100 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 100 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 100 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 100 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 100 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
SHK7751 Holmanová Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 100 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 100 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 100 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 100 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 100 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 100 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 100 Kč
3.15 km, 115 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 100 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 100 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 100 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 100 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 100 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 100 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 100 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 100 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 100 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 100 Kč
2.77 km, 110 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 100 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 100 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 100 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 100 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 100 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 100 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 100 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 100 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 100 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 100 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 100 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 100 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 100 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
2.34 km, 80 m, 12 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 100 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 100 Kč
JIL7257 Pokorná Petra OK Jilemnice C 2124768 100 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 100 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 100 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 100 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 100 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 100 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 100 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 100 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 100 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 100 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 100 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 100 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 100 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 100 Kč
LPU2231 Bydžovská Helena OK Lokomotiva Pardubice 9304 100 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 100 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 100 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 100 Kč
LTU6550 Pannyová Pavla OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1425372 100 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 100 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 100 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 100 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 100 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 100 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 100 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 100 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 100 Kč
2.77 km, 110 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 100 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 100 Kč
0120001 Stodůlková Lenka 012 - Lenka Stodůlková 206478 100 Kč
2.54 km, 75 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 100 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 100 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 100 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 100 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 100 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 100 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 100 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 100 Kč
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 100 Kč
2.23 km, 60 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 100 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 100 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 100 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 100 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 100 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 100 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 100 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 100 Kč
2.54 km, 75 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 100 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 100 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 100 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
2.22 km, 65 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 100 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 100 Kč
2.22 km, 65 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 100 Kč
3.75 km, 45 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1003 Koláček Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2134357 70 Kč
VAM1600 Klapal Tomáš OB Vamberk C 52074 70 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 70 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 70 Kč
JIL1001 Ducháček Vojtěch OK Jilemnice C 425535 70 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 70 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 70 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 70 Kč
SRK0903 Dohnálek Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 70 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 70 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 70 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 70 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 70 Kč
LTU1100 Seidl Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 70 Kč
SHK1201 Částek Adam OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK1006 Částek Filip OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK1002 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové C 2148053 70 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 70 Kč
2.02 km, 50 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 70 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 70 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 70 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 70 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 70 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 70 Kč
KOR0902 Sedláček Benedikt OB DDM Kostelec nad Orlicí C 70 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 70 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 70 Kč
PHK1004 Severa Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2143367 70 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 70 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 70 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 70 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 70 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 70 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 70 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 70 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 70 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2148080 70 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 70 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 70 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 70 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 70 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 70 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 70 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 70 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 70 Kč
2.34 km, 55 m, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 70 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 70 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 70 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 70 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003026 70 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 70 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 70 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 70 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 70 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 70 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 70 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 70 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 70 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 70 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 70 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky C 2124780 70 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 8656503 70 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 70 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 2122258 70 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 70 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 70 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 70 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 70 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 70 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 70 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 70 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 70 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 70 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 9044 70 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 70 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2144092 70 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 70 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 70 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 70 Kč
2.02 km, 50 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 70 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 70 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 70 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 70 Kč
ZAM0702 Ulrych Filip OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 70 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 70 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 70 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 70 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 70 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 70 Kč
STH0807 Ott Martin SK Studenec C 2144186 70 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 70 Kč
2.58 km, 105 m, 14 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 70 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 70 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 70 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 70 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 70 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 70 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 70 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 70 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové C 2127606 70 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 2114992 70 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 70 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 70 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 70 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 70 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 70 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 70 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 70 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 70 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 70 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 70 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 70 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 70 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2103270 70 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 70 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 70 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 70 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0008670486 70 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 2127658 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 70 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 70 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 70 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 70 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 70 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 70 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 70 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 105 Kč
2.34 km, 55 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0605 Nágl Alexandr Sportcentrum Jičín C 70 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 70 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 70 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 70 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 70 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 70 Kč
ZAM0506 Malošek Adam OB TJ Sokol Žamberk C 9029 70 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 70 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 70 Kč
BRU0602 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032379 70 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 70 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 70 Kč
2.82 km, 135 m, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 100 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 100 Kč
SRK0405 Zajíček Jakub SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9492 100 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 100 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 100 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 100 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 100 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 100 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 100 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 426308 100 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 100 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9040 100 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 100 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 100 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 8663186 100 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 100 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 100 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 100 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 100 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 100 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 100 Kč
3.11 km, 120 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 100 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 100 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 100 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9496 100 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 100 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 100 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 100 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 100 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 100 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 100 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2091559 100 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 100 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 100 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 100 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 100 Kč
4.98 km, 215 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 7210404 100 Kč
4.98 km, 215 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7260010 100 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 100 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 100 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 100 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 100 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 100 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 100 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 100 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 2144189 100 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 100 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 100 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 100 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 100 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 100 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 100 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 100 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 100 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 100 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656620 100 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 100 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 100 Kč
0080001 Ludwig Marcel 008 - Spolek Bobina zapůjčit 140 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 100 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 100 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 100 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 100 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 100 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 100 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 100 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 100 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 100 Kč
CET7901 Šutera Josef TJ Loko Česká Třebová C 8663125 100 Kč
4.36 km, 165 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 100 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 100 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 7219 100 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 100 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 100 Kč
KUN8801 Moravec Filip TJ Sokol Kunvald C 2103274 100 Kč
4.36 km, 165 m, 22 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 100 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 100 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 100 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027209 100 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 100 Kč
SNA8001 Marák Jan TJ START Náchod C 21481100 100 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 100 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 100 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 100 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 100 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 100 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 100 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 100 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 100 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 100 Kč
0090001 Bláha Jan 009 - CVČ Horní Jelení 9145 100 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 100 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 100 Kč
3.51 km, 120 m, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 100 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 100 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 100 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 100 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 100 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 100 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 100 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 100 Kč
LPU7514 Frosch Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2127624 100 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 100 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 100 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 100 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 100 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 100 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 100 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 100 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 100 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 100 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 100 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 100 Kč
0100001 Škorpil Jaromír 010 - ☺ zapůjčit 140 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 100 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 100 Kč
4.36 km, 165 m, 22 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 100 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 100 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 100 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 100 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 100 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 100 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 100 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 100 Kč
0130001 Matoušek Josef 013 - HK 2143399 100 Kč
4.05 km, 155 m, 19 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 100 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 100 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 100 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 100 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 100 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 100 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 100 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 100 Kč
LPU7418 Janáček Tomáš OK Lokomotiva Pardubice 7210100 100 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 100 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 100 Kč
LPU7404 Kubík Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8028828 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 100 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 100 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 100 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 100 Kč
3.15 km, 120 m, 16 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 100 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 100 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 100 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 100 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 100 Kč
CET7301 Kadrman Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2801039 100 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 100 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 100 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 100 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 100 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 100 Kč
SNA6401 Hanuš Luboš TJ START Náchod C 9627 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 100 Kč
SRK6702 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9530 100 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 100 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 100 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 100 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 100 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 100 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 100 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 100 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 100 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9305 100 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 100 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 100 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 100 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002144103 100 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 100 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 426352 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 100 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 100 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 100 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 100 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 100 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 100 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 100 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 100 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 100 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 100 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 100 Kč
4.05 km, 155 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 100 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 100 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 100 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033639 100 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 100 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 100 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 100 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 100 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 100 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 100 Kč
3.30 km, 95 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 100 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 100 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 100 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 100 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 100 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 100 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 100 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 100 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 100 Kč
2.75 km, 85 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 100 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 100 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 100 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 100 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 100 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 100 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 100 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9192 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 100 Kč
3.30 km, 95 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 100 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 100 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 100 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 100 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 100 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 100 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
2.68 km, 95 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 100 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 100 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 100 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 100 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 100 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 100 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 100 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 100 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 100 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 100 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 100 Kč
2.51 km, 80 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 100 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 100 Kč
2.49 km, 65 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 100 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 100 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 100 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 100 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 100 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 100 Kč
2.49 km, 65 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 100 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 100 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 100 Kč
3.75 km, 45 m, 8 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1301 Sobotka Alexandr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
SRK1061 Sobotková Klára SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 70 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 70 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 70 Kč
KOR1251 Sedláčková Magdaléna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 70 Kč
CET1151 Kadrmanová Nela TJ Loko Česká Třebová C 9723 70 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9797 70 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 8656702 70 Kč
PHK0659 Leflerová Kristýna OK 99 Hradec Králové C 2126279 70 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 70 Kč
SRK1201 Mykyta Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
SRK1202 Vlk Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
SRK1101 Jičínský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 70 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 70 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 70 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 9545 70 Kč
ZAM0961 Vicenecová Eliška OB TJ Sokol Žamberk 1398978 70 Kč
LPU2227 Malochová Lenka OK Lokomotiva Pardubice 9287 70 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 70 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 70 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 70 Kč
LPU0963 Hrubá Nela OK Lokomotiva Pardubice C 2049513 70 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 70 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 70 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 70 Kč
LPU1107 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 70 Kč
PHK1300 Cichý Marek OK 99 Hradec Králové C 2070824 70 Kč
BRU0951 Janatová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032381 70 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 410769 70 Kč
0080002 Ludwigová Justýna 008 - Spolek Bobina zapůjčit 110 Kč
0090005 Hamáková Zuzana 009 - CVČ Horní Jelení 2148107 70 Kč
SHK1500 Hepner Martin OK Slavia Hradec Králové C 9133 70 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 70 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 70 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 70 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové C 2111607 70 Kč
STH1153 Korotvičková Ela SK Studenec C 2144158 70 Kč
CET1401 Pilgr Vladimír TJ Loko Česká Třebová C zapůjčit 110 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 331587 70 Kč
TYN0751 Daňková Tereza OOB SK Týniště nad Orlicí C 09744 70 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 70 Kč
2.01 km, 55 m, 9 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 70 Kč
VAM8250 Drhlíková Markéta OB Vamberk C 9518 70 Kč
0010001 Robovská Dana 001 - Dana Robo 425593 70 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 70 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 70 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 70 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 70 Kč
0050002 Sommer Jaroslav 005 - (j)Elita 2126395 70 Kč
ZAM0351 Hrdinová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 436955 70 Kč
0060001 Horák Pavel 006 - PavelH 2088722 70 Kč
ZAM0810 Adamec Filip OB TJ Sokol Žamberk 2148260 70 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 70 Kč
LPU2223 Janáčková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 9277 70 Kč
LPU2224 Kubík Dušan OK Lokomotiva Pardubice 1080493 70 Kč
LPU2226 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice 9287 70 Kč
LPU2228 Kuhnová Karolína OK Lokomotiva Pardubice 9290 70 Kč
LPU2229 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice 9271 70 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 70 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 70 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 70 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 70 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2122257 70 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2122285 70 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 70 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 70 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 70 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 70 Kč
BRU7551 Meierová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0008670483 70 Kč
0070001 Skopal Richard 007 - OB Probit zapůjčit 110 Kč
LTU7853 Kynclová Petra OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 70 Kč
SHK7504 Částek Michal OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
STH8751 Korotvičková Adéla SK Studenec C 2144172 70 Kč
0110001 Nimshausová Hana 011 - HaNi zapůjčit 110 Kč
NNN0000 Beneda Jan Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
3.72 km, 115 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 100 Kč
KOR8249 Válek Lukáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 100 Kč
PHKxxxx Chrtek Milan OK 99 Hradec Králové 100 Kč
0050001 Jahoda Jiří 005 - (j)Elita 1428935 100 Kč
LPU2222 Munzar Martin OK Lokomotiva Pardubice 100 Kč
celkem přihlášených: 859, vklad: 75455 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.