Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2019
Místo konání:
Mostek koupaliště
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21N     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21N     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
1.80 km, 6 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 70 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
KOR0951 Špačková Kristýna OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087655 70 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 70 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 70 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126278 70 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 70 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 425595 70 Kč
PHK1058 Šumberová Gabriela OK 99 Hradec Králové C 2148072 70 Kč
VRL1052 Buďárková Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127523 70 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 70 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405983 70 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 70 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 70 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 70 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 70 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 70 Kč
LPU1059 Gojná Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2103237 70 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 70 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 70 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 70 Kč
STH1052 Kuříková Markéta SK Studenec C 2116485 70 Kč
STH1153 Korotvičková Ela SK Studenec C 2144158 70 Kč
STH0952 Lánská Dagmar SK Studenec C 2144161 70 Kč
STH1053 Trejbalová Barbora SK Studenec C 2144175 70 Kč
2.20 km, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 70 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 70 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 9478 70 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 70 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C zapůjčit 70 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 70 Kč
VRL0955 Záveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126282 70 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 70 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 70 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 70 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 70 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 70 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 70 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 70 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 70 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 70 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 70 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 70 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 2144181 70 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 70 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 70 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 70 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 70 Kč
3.10 km, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 70 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 70 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 70 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 70 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 70 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 70 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 70 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 405952 70 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 8004344 70 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 70 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 70 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 2127635 70 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 70 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 70 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 70 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2144069 70 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 70 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 70 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 70 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2081386 70 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 2075616 70 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 70 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 70 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 2144170 70 Kč
2.30 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 70 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 70 Kč
VRL0853 Dvořáková Johanka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126243 70 Kč
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 70 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 70 Kč
LTU0751 Imrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 70 Kč
LTU0752 Potůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 70 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 70 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 70 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 70 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 70 Kč
SJC0854 Mužná Josefína Sportcentrum Jičín C 4348 70 Kč
0020002 Vyziblová Viktorie 002 - Sportcentrum Jičín - neregistr. 4293 70 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 70 Kč
3.60 km, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 70 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 70 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 70 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 70 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 70 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 70 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 70 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 70 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 70 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 70 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 70 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 70 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 70 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň C 206485 70 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 70 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 2127639 70 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 70 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 70 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 70 Kč
SHK0656 Štěrbová Agáta OK Slavia Hradec Králové C 2134322 70 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 70 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 70 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 70 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 70 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 70 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 70 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 70 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 301633 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 70 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 70 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 70 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 70 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 70 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 70 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0554 Buďárková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134289 70 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 70 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 70 Kč
LTU0651 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 70 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70 Kč
SJC0554 Mužná Emílie Sportcentrum Jičín C 4275 70 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 70 Kč
5.10 km, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 100 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 100 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 100 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 2127638 100 Kč
JIL0456 Gazdová Hedvika OK Jilemnice C 405968 100 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 100 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 100 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 100 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 100 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 100 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 100 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 100 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 100 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 9310 100 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 100 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 100 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 100 Kč
5.40 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 100 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 100 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 2078456 100 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 8667525 100 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 100 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 100 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 100 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1421908 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 100 Kč
3.60 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030002 Spilková Pavlína 003 - SK Olympia Praha SPS 2104589 100 Kč
0030003 Pangrácová Marie 003 - SK Olympia Praha SPS 8028804 100 Kč
0010001 Hornová Lenka 001 - SK SKIVELO Olomouc 2092370 100 Kč
0010002 Pangrácová Anna 001 - SK SKIVELO Olomouc 2103250 100 Kč
0070001 NOVÁKOVÁ Karolína 007 - I. PSKN Praha 03613 100 Kč
7.40 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8756 Novotná Jana OK 99 Hradec Králové C 8631584 100 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 500267 100 Kč
JIL9052 Jiřištová Klára OK Jilemnice C 2122272 100 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 100 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 100 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C zapůjčit 100 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 100 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2025352 100 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 100 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 100 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 100 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 100 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 100 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 100 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 100 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 100 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8656708 100 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 100 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 100 Kč
3.90 km, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 100 Kč
SJC8754 Vágnerová Michaela Sportcentrum Jičín C 8653299 100 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 100 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 100 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 100 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 100 Kč
6.20 km, 14 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 100 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 100 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 100 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 100 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 100 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 100 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 100 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 100 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 100 Kč
PHK7950 Sýkorová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 224879 100 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 100 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 100 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 100 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 100 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 100 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 100 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 8060679 100 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 100 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 100 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 100 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 100 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 100 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 100 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 100 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 100 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 100 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 100 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8667992 100 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 100 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 100 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 100 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 9366 100 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 100 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
4.70 km, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 100 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 100 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 100 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 100 Kč
KOR7651 Špačková Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 100 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 100 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 100 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 100 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 100 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 100 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 100 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 100 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 100 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 100 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 100 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 100 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 100 Kč
SHK7751 Holmanová Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 100 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 100 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 100 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 100 Kč
LPU7962 Gojná Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 0 100 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 100 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 100 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 100 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 100 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 100 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 100 Kč
4.60 km, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 100 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 100 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 100 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 100 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 100 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 100 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 100 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 100 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 100 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 100 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 100 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 100 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 100 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 100 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 100 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 100 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 100 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 100 Kč
3.70 km, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 100 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 100 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 100 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 100 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 100 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224890 100 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 100 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 100 Kč
VRL7254 Dostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 100 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 100 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 100 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 100 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 100 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 100 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 100 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 100 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 100 Kč
JIL7257 Pokorná Petra OK Jilemnice C 2124768 100 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 100 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 100 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 100 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 100 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 100 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 100 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 100 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 100 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 100 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 100 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 100 Kč
3.60 km, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 100 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 100 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 100 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 100 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 100 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 100 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 100 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 100 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 100 Kč
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 100 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 100 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 100 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 100 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 100 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 100 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 100 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 100 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 100 Kč
2.70 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 100 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 100 Kč
0040002 Kühnel Radka 004 - (SWE) Trollhättans SOK 9878956 100 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 100 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 100 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 100 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 100 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 100 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
2.60 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 100 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 100 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 100 Kč
1.80 km, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 70 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 70 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 70 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 70 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 70 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 70 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 9914 70 Kč
PHK1003 Koláček Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2134357 70 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 70 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 70 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 70 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 70 Kč
LTU1100 Seidl Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 70 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 70 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 70 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 70 Kč
2.30 km, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 70 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 70 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 70 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 70 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 70 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 70 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 70 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 70 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 70 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 70 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 70 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 70 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 70 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 70 Kč
CHC0901 Šafr Vít K.O.B. Choceň C 9546 70 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 70 Kč
SHK1201 Částek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2111663 70 Kč
SHK1006 Částek Filip OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 70 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 70 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 70 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 70 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 70 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 70 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 70 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 70 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 70 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 70 Kč
3.50 km, 9 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 70 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003026 70 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 70 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 70 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 70 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 70 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 70 Kč
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové C 224911 70 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 70 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka C 1302784 70 Kč
PHK0707 Winter Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2134363 70 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 70 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 70 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 70 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 70 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 70 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 70 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 70 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 70 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 2134308 70 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 70 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 70 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143370 70 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 70 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 70 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 70 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2144092 70 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 8656503 70 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 2122258 70 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 70 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 70 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 70 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 70 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 70 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 70 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 70 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 70 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 70 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C zapůjčit 70 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 70 Kč
JIL0804 Auersvald Daniel OK Jilemnice C zapůjčit 70 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 425563 70 Kč
VRL0703 Buďárek David OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126243 70 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 70 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 70 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 70 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 70 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 70 Kč
0160001 Novák Tadeáš 016 - SJC 2115012 70 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 70 Kč
STH0807 Ott Martin SK Studenec C 2144186 70 Kč
5.40 km, 15 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 70 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 70 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 70 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 70 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 70 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 70 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 70 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 70 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 70 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 70 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 70 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 70 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 70 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 70 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 70 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 70 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 70 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 70 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 70 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové C 2144115 70 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 70 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 70 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 70 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 70 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2103270 70 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 70 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 70 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 70 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 70 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 70 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 70 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 70 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 70 Kč
3.80 km, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 70 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 70 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 70 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 70 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 70 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 70 Kč
0020003 Dolejší Matouš 002 - Sportcentrum Jičín - neregistr. 4322 70 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 70 Kč
6.60 km, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 100 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 100 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 100 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 100 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 426308 100 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 100 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 100 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 100 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 100 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 100 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 100 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 7210119 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 100 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9040 100 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 100 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 8663186 100 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 100 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 100 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 100 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 100 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 100 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 100 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 100 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 100 Kč
7.40 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 100 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 100 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 100 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 100 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 100 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 100 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 100 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 100 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2091559 100 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 100 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 100 Kč
5.40 km, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030001 Klíma Kamil 003 - SK Olympia Praha SPS 8667960 100 Kč
0010003 Procházka Josef 001 - SK SKIVELO Olomouc 2083412 100 Kč
0010004 Semerád Jan 001 - SK SKIVELO Olomouc 2083362 100 Kč
0010005 Bednařík Marek 001 - SK SKIVELO Olomouc 2104586 100 Kč
0010006 Vondouš Jaroslav 001 - SK SKIVELO Olomouc 9453 100 Kč
0010007 Pastrnek Pavel 001 - SK SKIVELO Olomouc 2103254 100 Kč
0080001 Červinka Mário 008 - SKN Hradec Králové 05487 100 Kč
9.30 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 100 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 100 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 100 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 100 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 100 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 100 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 100 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 100 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 100 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 2144189 100 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 100 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 100 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 100 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 100 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 100 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 100 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 100 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 100 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 100 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 100 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 100 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 100 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 7210404 100 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 100 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 100 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 100 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 100 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 100 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 100 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 100 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 100 Kč
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 981808 100 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 100 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 100 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 100 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 100 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 100 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 100 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 100 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 100 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 100 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 100 Kč
7.10 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 100 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 100 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 2083384 100 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 100 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 100 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 100 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 100 Kč
KUN8801 Moravec Filip TJ Sokol Kunvald C 2103274 100 Kč
8.10 km, 17 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 100 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 100 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 100 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 100 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 100 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 100 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 100 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 100 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 100 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 100 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 100 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 100 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 100 Kč
SNA8001 Marák Jan TJ START Náchod C 2148100 100 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 100 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 100 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 100 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 100 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 100 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 100 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 100 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 100 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 100 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 100 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 100 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 100 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 100 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 100 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033639 100 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 100 Kč
5.70 km, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 100 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 100 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 100 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 100 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 100 Kč
KUO7601 Zapletal Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2103752 100 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 100 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 100 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 100 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 100 Kč
SHK7504 Částek Michal OK Slavia Hradec Králové C 100 Kč
SHK7501 Charvát František OK Slavia Hradec Králové C 9130 100 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 100 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 100 Kč
LPU7514 Frosch Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2127624 100 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 100 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 100 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 100 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 100 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 100 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 100 Kč
LPU7803 Nožička Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 51186 100 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 100 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 100 Kč
7.10 km, 18 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 100 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 100 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 100 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 100 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 100 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 100 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 100 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 100 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 100 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 100 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 100 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 100 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 100 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 100 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 100 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 100 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 100 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 100 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 100 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 100 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 100 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 100 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2129185 100 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 100 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 100 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 100 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 100 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 100 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 100 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 100 Kč
5.20 km, 11 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 100 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 100 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 100 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 100 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 100 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 100 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 100 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 100 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 100 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 100 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 100 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 100 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 100 Kč
0100001 Zemánek Mojmír 010 - Neregistr. 9702 100 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 100 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 100 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 100 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 100 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 100 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 100 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 100 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 100 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 100 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 100 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 100 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 100 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 100 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 100 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 100 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2144103 100 Kč
6.00 km, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 100 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 100 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 100 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 100 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 100 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 100 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 100 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 100 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 100 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 100 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 100 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662681 100 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 100 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 100 Kč
4.20 km, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 100 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
0040001 Kööhler Hans 004 - (SWE) Trollhättans SOK 9630618 100 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 100 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 100 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 100 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 100 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 100 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 100 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 100 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 100 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 100 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 100 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 897344 100 Kč
4.60 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 100 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 100 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 100 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 100 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 100 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 100 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 100 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 100 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 100 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 100 Kč
3.70 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
3.70 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 100 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 100 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 100 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 100 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 100 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 100 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 100 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 100 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 100 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 100 Kč
1.80 km, 6 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 70 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 70 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9797 70 Kč
KOR1150 Špačková Aneta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 70 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 70 Kč
0020001 Jakubec Jan 002 - Sportcentrum Jičín - neregistr. 2112770 70 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 70 Kč
SJC1250 Bartošová Anežka Sportcentrum Jičín C 70 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 70 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 8656702 70 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 70 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín C 70 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 70 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 70 Kč
VRL1103 Krejčí Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí 70 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 70 Kč
SRK1203 Šíma Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 410769 70 Kč
PHK1350 Málková Dominika OK 99 Hradec Králové C 2070847 70 Kč
SNA1153 Matějková Eliška TJ START Náchod C 9645 70 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 70 Kč
0120001 Hrušová Kateřina 012 - OK99 Hradec Králové zapůjčit 70 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108872 70 Kč
SHK1500 Hepner Martin OK Slavia Hradec Králové C 9133 70 Kč
SHK1352 Bezvodová Elen OK Slavia Hradec Králové C 2111661 70 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 70 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 70 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 70 Kč
SNA1202 Macek Matěj TJ START Náchod C 2112768 70 Kč
JIL1501 Horák Vojtěch OK Jilemnice C nehlásíme později 70 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 70 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 70 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 70 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 70 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 70 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 70 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 70 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 70 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 70 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 331587 70 Kč
BRU1002 Adamíra Patrik Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011812 70 Kč
PHK1452 Jiranová Veronika OK 99 Hradec Králové C 7209426 70 Kč
NPA1701 Tadeáš Novák SK LOB Nová Paka 682098 70 Kč
STH1152 Fischerová Tereza SK Studenec C 2144185 70 Kč
STH1054 Klouzová Kamila SK Studenec C 70 Kč
STH1101 Urbanec Patrik SK Studenec C 2144164 70 Kč
STH1154 Urbancová Sofie SK Studenec C 2144166 70 Kč
STH0954 Lánská Adéla SK Studenec C 2144167 70 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 70 Kč
3.80 km, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 70 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 70 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 70 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 70 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 70 Kč
0050001 Věříšová Lenka 005 - Věříšovi 2129221 70 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 70 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 70 Kč
0090001 Zbožínek Petr 009 - TJ Slovan neslyšících Zlín 58755 70 Kč
0110001 Pešek Vladimír 011 - Sokol Košov zapůjčit 70 Kč
LTU6750 Daňková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1426052 70 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 70 Kč
LTU7853 Kynclová Petra OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2001933 70 Kč
SHK9999 Bezvoda Jiří OK Slavia Hradec Králové 70 Kč
0130001 Retek David 013 - Olfin Car ski team Trutnov 2134343 70 Kč
LPU2222 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice 9287 70 Kč
LPU2223 Kuhnová Karolína OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 70 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 70 Kč
LPU7866 Nožičková Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 51185 70 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 70 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 70 Kč
0150001 Křížová Sarah 015 - OK Beda zapůjčit 70 Kč
VRL0256 Jiranová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7211247 70 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 70 Kč
5.60 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR8249 Válek Lukáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 100 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 100 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 100 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 100 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 100 Kč
LTU4600 Jirásek Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7202875 100 Kč
0140001 Erbert Ladislav 014 - TJ Harant Pecka zapůjčit 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 100 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 100 Kč
celkem přihlášených: 891, vklad: 78600 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.