Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
04.05.2019
Místo konání:
Kozodry
Pořadatel:
VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H65D     H70C     H75C     HDR     P     T    
4.55 km, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 70 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 70 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 70 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 70 Kč
PHK0954 Ondrušová Leona OK 99 Hradec Králové C 2148056 70 Kč
PHK1058 Šumberová Gabriela OK 99 Hradec Králové C 2148072 70 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 70 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 70 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 70 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 70 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí C 2127551 70 Kč
PHK0958 Černá Stella OK 99 Hradec Králové C 2148116 70 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 70 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 70 Kč
STH1052 Kuříková Markéta SK Studenec C 2116485 70 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 70 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 70 Kč
2.28 km, 5 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 70 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 70 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 9478 70 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 70 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 2141896 70 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 70 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 70 Kč
0070003 Bláhová Klára 007 - CVČ Horní Jelení 2126356 70 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 70 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 70 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 70 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 70 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 70 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 70 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 70 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 70 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 70 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 70 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 70 Kč
SHK0956 Vondrušková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 2111609 70 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 70 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 70 Kč
KOR0951 Špačková Kristýna OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087655 70 Kč
2.86 km, 5 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 70 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 70 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 70 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 70 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 70 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 8004344 70 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 70 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 70 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 2127635 70 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 70 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 2133886 70 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 70 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 405952 70 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 70 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 70 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 70 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 70 Kč
0070005 Hamáková Adéla 007 - CVČ Horní Jelení 2148138 70 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 70 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 70 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2081386 70 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 70 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 70 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 70 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 2144170 70 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 70 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2144069 70 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 70 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 70 Kč
2.86 km, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 70 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 70 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 70 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 70 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 70 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 70 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 70 Kč
LTU0751 Imrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 70 Kč
LTU0752 Potůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 70 Kč
0070002 Kaplanová Viktorie 007 - CVČ Horní Jelení 2148137 70 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 681880 70 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 2122245 70 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 70 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 70 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 70 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 70 Kč
3.80 km, 6 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 70 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 70 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 70 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 70 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 70 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 70 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 70 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 70 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň C 206485 70 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 70 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 70 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 70 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 70 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 70 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 70 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 70 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 70 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 70 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 70 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 70 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 70 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 70 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 70 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 70 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 70 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 70 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 70 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 70 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 70 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075605 70 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 301633 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 70 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 70 Kč
SHK0656 Štěrbová Agáta OK Slavia Hradec Králové C 2134322 70 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 70 Kč
3.41 km, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 70 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 70 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 70 Kč
LTU0651 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 70 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 70 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 70 Kč
4.91 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 100 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 100 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 100 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 2127638 100 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 100 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 100 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 8145608 100 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 100 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 100 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 100 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 100 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 100 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 100 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 100 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 100 Kč
6.23 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 100 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 100 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 100 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 100 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 100 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 2078456 100 Kč
8.49 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 100 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí B 2075693 100 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 100 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 100 Kč
8.49 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8756 Novotná Jana OK 99 Hradec Králové C 8631584 100 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 100 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 100 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 100 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 100 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín C 9933 100 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662723 100 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 100 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 100 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 100 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 100 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 100 Kč
LPU8751 Žáková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9205 100 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 100 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 100 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8656708 100 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice C 434574 100 Kč
4.90 km, 6 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 100 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 100 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 100 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 100 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 100 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 100 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 100 Kč
KUO8551 Marková Michaela KOB Ústí nad Orlicí C 100 Kč
6.81 km, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 100 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 100 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 100 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 100 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 100 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 100 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 100 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 100 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 100 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 100 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 100 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 100 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 100 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 100 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 100 Kč
3.95 km, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 100 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 100 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 100 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 100 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 100 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 100 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 100 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 100 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 100 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 100 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 100 Kč
KUO7551 Musilová Jana KOB Ústí nad Orlicí 1602617 100 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 9366 100 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 100 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 100 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 100 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 100 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 100 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 100 Kč
SHK7751 Holmanová Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 100 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 100 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 100 Kč
6.81 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 100 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 100 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 100 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 100 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 100 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 100 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 100 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 100 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 100 Kč
4.76 km, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 100 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 100 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 100 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 100 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 100 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 100 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 100 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 100 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 100 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 100 Kč
3.19 km, 5 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 515063 100 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 100 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 100 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224890 100 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 100 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 100 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 100 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 100 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 100 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 100 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 100 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9021 100 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 100 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 100 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 100 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 100 Kč
VRL7254 Dostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 100 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 100 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 100 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 100 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 100 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 100 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 100 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 100 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 100 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 100 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 100 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 100 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 100 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 100 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 100 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 100 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 100 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 100 Kč
4.76 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 100 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 100 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 100 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 100 Kč
3.94 km, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 100 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 100 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 100 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 100 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 100 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 100 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 100 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 100 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 100 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 100 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 100 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 100 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 100 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 100 Kč
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 100 Kč
3.01 km, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 100 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 100 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 100 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 100 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 100 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 100 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 100 Kč
3.94 km, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 100 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 100 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 100 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 100 Kč
3.19 km, 5 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 100 Kč
3.19 km, 5 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
4.55 km, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 70 Kč
SRK0903 Dohnálek Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091530 70 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 70 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 70 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 70 Kč
LTU1100 Seidl Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 70 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 70 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 70 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 70 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 70 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 70 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 70 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108864 70 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 70 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 70 Kč
LPU0906 Semerád Vít OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2088716 70 Kč
2.59 km, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 70 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 70 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 70 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 70 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 70 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 70 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 70 Kč
KOR0902 Sedláček Benedikt OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 70 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 70 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 70 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 70 Kč
CHC0901 Šafr Vít K.O.B. Choceň C 9546 70 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 70 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2148080 70 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 70 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 70 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 70 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 70 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 70 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 70 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 70 Kč
3.36 km, 6 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 211620 70 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 70 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 70 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 70 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 70 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 70 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 2144187 70 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 70 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 70 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 70 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003026 70 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 70 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 70 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 70 Kč
PHK0707 Winter Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2134363 70 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 70 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 2134308 70 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 70 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 70 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 70 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 70 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 8656503 70 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 70 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 70 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 70 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 70 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 70 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 9044 70 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky C 2124780 70 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 70 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 70 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2144092 70 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 70 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 70 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 70 Kč
2.86 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 70 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 70 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 70 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 70 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 70 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 70 Kč
STH0807 Ott Martin SK Studenec C 2144186 70 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 70 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 70 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 70 Kč
5.62 km, 9 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 70 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 70 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 70 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 70 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 70 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 70 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 70 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 70 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 70 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 70 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 70 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 70 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 70 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 70 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 70 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 70 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 70 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 70 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 70 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 70 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662729 70 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 70 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 2127658 70 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové C 2127606 70 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 70 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2103270 70 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 70 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 70 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 70 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 70 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 70 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 70 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 70 Kč
3.41 km, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 70 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 70 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 70 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 70 Kč
ZAM0506 Malošek Adam OB TJ Sokol Žamberk C 9029 70 Kč
BRU0602 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032379 70 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 70 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 70 Kč
7.22 km, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 426308 100 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 100 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 100 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 100 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 100 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 100 Kč
CHC0403 Viktorin Martin K.O.B. Choceň C 232919 100 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9040 100 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 100 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 100 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 100 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 100 Kč
LIP0400 Kubeček Josef SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 100 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 100 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 100 Kč
9.02 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 100 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 100 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9496 100 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 100 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 100 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9284 100 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 100 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 8680308 100 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 100 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 100 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 100 Kč
LPU0104 Theodor Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075647 100 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 100 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 100 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 100 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 100 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 100 Kč
12.98 km, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 100 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 425529 100 Kč
12.98 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 100 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 100 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 100 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 2144189 100 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 100 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 100 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 100 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 100 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 100 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 100 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 100 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 100 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 100 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 100 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 100 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 100 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 100 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 8667548 100 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 100 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 100 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 100 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 100 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 100 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 100 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 100 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 100 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 100 Kč
7.89 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 100 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 100 Kč
PHK9302 Maňák Matěj OK 99 Hradec Králové C 232647 100 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 100 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 7219 100 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 100 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 100 Kč
0130001 Dvořáček Radek 013 - Doudleby nad Orlicí 682344 100 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 100 Kč
10.65 km, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 100 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 100 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 100 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 100 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 100 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 100 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027209 100 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 100 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 100 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 100 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 100 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 100 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 100 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 100 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 100 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 100 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 100 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 100 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 100 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 100 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 100 Kč
6.23 km, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 100 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 100 Kč
CHC7707 Holinger Jiří K.O.B. Choceň C 2141906 100 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 100 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 100 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 100 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 100 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 100 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 100 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 100 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 100 Kč
LPU7909 Hostinský Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102529 100 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 100 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 100 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 100 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 100 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 100 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 100 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 100 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 100 Kč
0100001 Kopecký Martin 010 - Sovy Bělečko 2058528 100 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 100 Kč
0110001 Kušička Josef 011 - T.J. Sokol Horní Jelení 1425339 100 Kč
10.65 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 100 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 100 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 100 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 100 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 100 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 100 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 100 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 100 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 100 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 100 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 100 Kč
8.56 km, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 100 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 100 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 100 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 100 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 100 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 100 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 100 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 100 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 100 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2129185 100 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 100 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 100 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 100 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 100 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
5.75 km, 8 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 100 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 100 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 100 Kč
SRK6702 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9530 100 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 100 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 100 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 100 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 100 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 100 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 100 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 100 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 100 Kč
0050001 Maršoun Petr 005 - 44u 211648 100 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 100 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 100 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 100 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002144103 100 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 100 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 100 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 100 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 100 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 100 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 100 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 100 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 100 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 100 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 100 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 100 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 100 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 100 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 100 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 100 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 100 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 100 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 100 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 100 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 100 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 100 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 100 Kč
8.56 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 100 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 100 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 100 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 2025343 100 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 100 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 100 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 100 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 100 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 100 Kč
7.23 km, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 100 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 100 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 100 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 100 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 100 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 100 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 100 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 100 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 100 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 100 Kč
0120001 Smutný Michal 012 - Doudleby n. O. 9672 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 100 Kč
4.90 km, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 100 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 100 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 100 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 100 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 100 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 100 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 100 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 100 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 100 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9192 100 Kč
7.23 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 100 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 100 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 100 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 100 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 100 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 100 Kč
CHC5501 Guga Romuald K.O.B. Choceň C 889177 100 Kč
4.91 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 100 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 100 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 100 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 100 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 100 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 100 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 100 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 100 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 100 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 100 Kč
3.01 km, 5 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
LPU5409 Sůva Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9204 100 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 100 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 100 Kč
3.94 km, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 100 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 100 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 100 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 100 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 100 Kč
3.94 km, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 100 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 100 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 100 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 100 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 100 Kč
4.55 km, 7 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9795 70 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9797 70 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 8656702 70 Kč
PHK1350 Málková Dominika OK 99 Hradec Králové C 2070847 70 Kč
KOR1251 Sedláčková Magdaléna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 70 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 70 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 70 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 70 Kč
SRK1202 Vlk Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
SRK1003 Zima Matěj SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
ZAM1010 Juliš Josef OB TJ Sokol Žamberk 1398978 70 Kč
SNA1202 Macek Matěj TJ START Náchod C 2112768 70 Kč
JIL1501 Horák Vojtěch OK Jilemnice C 426351 70 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108872 70 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 70 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 70 Kč
BRU0951 Janatová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032381 70 Kč
BRU0900 Pelán Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032376 70 Kč
0070006 Hamáková Zuzana 007 - CVČ Horní Jelení 2148107 70 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 70 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 9592 70 Kč
SRK1090 Schwengerová Karla SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 434581 70 Kč
LPU1005 Nožička David OK Lokomotiva Pardubice C 51185 70 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 70 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 70 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 70 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 70 Kč
LPU1205 Semerád Jan OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 70 Kč
LPU1100 Udržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 886715 70 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 70 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 70 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 70 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 70 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 70 Kč
SHK1500 Hepner Martin OK Slavia Hradec Králové C 9133 70 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 70 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK9999 Slavík František OK Slavia Hradec Králové 410782 70 Kč
KOR1150 Špačková Aneta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 70 Kč
SRK1061 Sobotková Klára SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
SRK1301 Sobotka Alexandr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
3.36 km, 6 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 70 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 70 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 70 Kč
0010001 Věříšová Lenka 001 - Věříšovi 2129221 70 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 70 Kč
PHK0507 Novák Tomáš OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 70 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí 2112771 70 Kč
0020001 Horák Pavel 002 - PavelH 2088722 70 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 70 Kč
ZAM0810 Adamec Filip OB TJ Sokol Žamberk 2148260 70 Kč
0040001 Munzarová Klára 004 - OBR 2125322 70 Kč
LTU6750 Daňková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1426052 70 Kč
LTU7853 Kynclová Petra OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2001933 70 Kč
KUO7851 Šlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí C 887161 70 Kč
0060001 Nimshausová Hana 006 - HaNi 8025343 70 Kč
VRL0256 Jiranová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7211247 70 Kč
0080001 Černý Jan 008 - * 2144094 70 Kč
LPU2222 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice 9287 70 Kč
LPU2223 Munzar Martin OK Lokomotiva Pardubice 2104618 70 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 70 Kč
LPU2226 Kubík Dušan OK Lokomotiva Pardubice 1080493 70 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 70 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 70 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 70 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 70 Kč
STH8452 Kuříková Zuzana SK Studenec C 2078457 70 Kč
STH7851 Buďárková Eva SK Studenec C 70 Kč
0090001 Dachovský Radovan 009 - Tempo Malšovice 09468 70 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 70 Kč
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 2060205 70 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 70 Kč
7.23 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030001 Novotný Petr 003 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 100 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 100 Kč
BRU6601 Pelán Kamil Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032385 100 Kč
LPU0003 Žák Michal OK Lokomotiva Pardubice C 232604 100 Kč
CET8103 Balcar Vít TJ Loko Česká Třebová C 2056909 100 Kč
celkem přihlášených: 834, vklad: 73320 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.