Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.06.2019
Místo konání:
Areál TJ Slavia Hradec Králové
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
1.60 km, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 70 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 70 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 70 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí C 2127551 70 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 70 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2144152 70 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 426360 70 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 425595 70 Kč
0040004 Kušičková Lucie 004 - CVĆ Horní Jelení 2148069 70 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 70 Kč
STH1052 Kuříková Markéta SK Studenec C 2116485 70 Kč
STH1153 Korotvičková Ela SK Studenec C 2144158 70 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 0 Kč
SHK1152 Brinkmanová Nela OK Slavia Hradec Králové C 2111665 0 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 0 Kč
SHK1053 Bergerová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 2111664 0 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2124764 0 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 70 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 70 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 70 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 70 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 70 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 70 Kč
DOB0990 Stolinová Andrea KOB Dobruška C 7233 70 Kč
1.57 km, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 9478 70 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 70 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 70 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 70 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 2144181 70 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 70 Kč
SHK0956 Vondrušková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 2111609 0 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 0 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 70 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 70 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 70 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 70 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 70 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 70 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 70 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 70 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 70 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 70 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 70 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 105 Kč
1.84 km, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 70 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9523 70 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 70 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085588 70 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 70 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín B 8357666 70 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 70 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 70 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 70 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 70 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 2127633 70 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 70 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 70 Kč
0040002 Hamáková Adéla 004 - CVĆ Horní Jelení 2148138 70 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 4293 70 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2045230 70 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 70 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 70 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 70 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 70 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 9043 70 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 70 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 2104605 70 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2081386 70 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 2075616 70 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 70 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 70 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 105 Kč
1.57 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0853 Laštovková Jana OK Jilemnice C 2134347 70 Kč
0040001 Kaplanová Viktorie 004 - CVĆ Horní Jelení 2148137 70 Kč
LTU0752 Potůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 70 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 0 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 70 Kč
1.80 km, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 70 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 70 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 8660553 70 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 2056274 70 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 70 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 70 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 70 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 70 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 70 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 70 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 70 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 70 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 70 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 70 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 70 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 70 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň C 206485 70 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 70 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 70 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 70 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 8656541 70 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 70 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory B 2049561 70 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 70 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 70 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 70 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 70 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 70 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 2096132 70 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice B 2075605 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 70 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 70 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 70 Kč
1.84 km, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 70 Kč
JIL0652 Holohlavská Ema OK Jilemnice C 2096121 70 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 70 Kč
LTU0651 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 70 Kč
VRL0554 Buďárková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134289 70 Kč
SJC0652 Zikmundová Simona Sportcentrum Jičín C 9919 70 Kč
2.11 km, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 100 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové B 7210923 100 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 100 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 8648619 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 100 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 100 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 2127638 100 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 100 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 100 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 100 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 100 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 100 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 100 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 100 Kč
CHC0353 Mazurek Joanna K.O.B. Choceň C 889178 100 Kč
2.11 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 100 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 100 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 8663114 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 100 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 100 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 100 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 100 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec B 331022 100 Kč
VRL0256 Jiranová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7211247 100 Kč
2.21 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8756 Novotná Jana OK 99 Hradec Králové C 8631584 100 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 100 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 100 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 100 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 100 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 100 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 100 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 100 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 100 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 100 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 100 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 100 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 100 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 8660526 100 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 100 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 100 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 100 Kč
NPA9051 Wiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 100 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 100 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 100 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 2082907 100 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 100 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 100 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 100 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 100 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 100 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk 9035 100 Kč
2.11 km, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 100 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 100 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 100 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 100 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 100 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 100 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 100 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 100 Kč
2.11 km, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 100 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 100 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 100 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 100 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 8028877 100 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 8660514 100 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 100 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 100 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 100 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 100 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 8660522 100 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 100 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 100 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 100 Kč
PHK7950 Sýkorová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 224879 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 100 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 1421908 100 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 100 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 100 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 100 Kč
LTU8451 Rybářová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 100 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 100 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 100 Kč
CET8251 Pešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 9718 100 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 100 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 100 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 100 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 100 Kč
1.92 km, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 100 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 100 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 100 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 100 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 100 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 100 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 100 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 100 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 100 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 100 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 7204987 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 100 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 100 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 100 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 100 Kč
VAM8250 Drhlíková Markéta OB Vamberk C 9518 100 Kč
0080001 Nimshausová Hana 008 - HaNi 8025343 100 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 100 Kč
1.92 km, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 100 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 100 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 100 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 100 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 100 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 100 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 100 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 100 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 100 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 0 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 100 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 100 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 100 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 100 Kč
1.67 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 100 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 100 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 100 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 100 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 100 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 100 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 100 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 100 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 100 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 100 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 100 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 100 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 100 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 100 Kč
1.67 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 100 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 100 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 100 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 100 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 100 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 100 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 100 Kč
1.55 km, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 100 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 100 Kč
1.55 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 100 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 100 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 100 Kč
1.60 km, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 70 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 70 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 70 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 70 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 70 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 70 Kč
LTU1100 Seidl Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 70 Kč
SHK1103 Šatínský Jan OK Slavia Hradec Králové C 2148180 0 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 0 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 0 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 0 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 70 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 70 Kč
LPU0906 Semerád Vít OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 70 Kč
SHK1002 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové C 2148053 0 Kč
1.57 km, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1004 Severa Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2143367 70 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 70 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 70 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 70 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 70 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 70 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 70 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 70 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 70 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 70 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 70 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 70 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 70 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 70 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 70 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 0 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 0 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 70 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 70 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 70 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 70 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 70 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 70 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 70 Kč
1.95 km, 14 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 211620 70 Kč
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové C 224911 70 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 70 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9794 70 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 70 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 70 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 70 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 70 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 70 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 70 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 2115010 70 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 70 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 70 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 2144187 70 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 70 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 70 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 70 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 70 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 70 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 70 Kč
PDY0801 Pavlík Vojtěch Běhej Poděbrady C 2102708 70 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 70 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 70 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 70 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 9044 70 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 70 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 0 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 70 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 70 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 2122258 70 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 70 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2025377 70 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2103276 70 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 70 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 70 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 70 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 70 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 105 Kč
1.57 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0804 Auersvald Daniel OK Jilemnice C 425538 70 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 70 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 70 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 70 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 425563 70 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 70 Kč
CHC0701 Borovec Šimon K.O.B. Choceň C 2128453 70 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 70 Kč
STH0807 Ott Martin SK Studenec C 2144186 70 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2141903 0 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 0 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 0 Kč
SHK0800 Šatínský Filip OK Slavia Hradec Králové C 2148145 0 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 70 Kč
2.03 km, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 70 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 70 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 70 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8116669 70 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 70 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 70 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 70 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 70 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 70 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 70 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 70 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 70 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 70 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 2114992 70 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 70 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 70 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 70 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 70 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 70 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové C 2127606 70 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 70 Kč
0010002 Dolejší Matouš 001 - Sportcentrum Jičín - neregistr. 2115000 70 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 70 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 70 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 70 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk B 2096135 70 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 70 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0008670486 70 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice B 2078458 70 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 70 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 70 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 70 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2103270 70 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 2032174 70 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 70 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 70 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 70 Kč
1.95 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 70 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 70 Kč
SJC0605 Nágl Alexandr Sportcentrum Jičín C 886299 70 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 70 Kč
2.27 km, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 426308 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 100 Kč
SRK0405 Zajíček Jakub SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9492 100 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 100 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 100 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 100 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 100 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 100 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 100 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 100 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9040 100 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 100 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 100 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 100 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 100 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 100 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 100 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 100 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 100 Kč
HOR0407 Novák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2127654 100 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 100 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 920688 100 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 100 Kč
2.27 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 100 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 100 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 100 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 100 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 8670807 100 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 100 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 9569 100 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2091559 100 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 100 Kč
2.61 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 100 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 100 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 100 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 100 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 100 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 100 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 100 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 100 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 100 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 100 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 100 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 100 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 100 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 100 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 100 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 100 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680616 100 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 100 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 100 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 100 Kč
KUO9802 Lauterbach David KOB Ústí nad Orlicí C 2085646 100 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 100 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 100 Kč
0070001 Dvořáček Radek 007 - Doudleby nad Orlicí 682344 100 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 100 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 100 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 100 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 100 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 0 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 0 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 0 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 100 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 7210404 100 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 100 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 100 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 100 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 100 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 100 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 100 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 100 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 100 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 100 Kč
2.27 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 100 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 100 Kč
PHK9102 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 9591 100 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 8207701 100 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 100 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 7219 100 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 100 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 100 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 100 Kč
LPU9104 Seidl Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9865 100 Kč
2.27 km, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 100 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 100 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 100 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 100 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 100 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 100 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 100 Kč
DKP8000 Hošek Václav Oddíl OB Kotlářka C 51786 100 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 100 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 100 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 100 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 100 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 100 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 100 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 100 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 100 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 100 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 100 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 100 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 100 Kč
2.21 km, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 100 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 100 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 100 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 100 Kč
0030001 Kummer Lukáš 003 - Šneci 8656695 100 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 100 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 100 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 100 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 100 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 100 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 100 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 100 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 100 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 100 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 100 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 100 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 100 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 100 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 100 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 100 Kč
0090001 Erbert Ladislav 009 - TJ Harant Pecka zapůjčit 140 Kč
2.21 km, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 100 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 100 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 100 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 100 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 100 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 100 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 100 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 100 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 100 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 100 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 100 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 100 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 100 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 100 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 2025343 100 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 100 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 100 Kč
CHC7001 Mazurek Piotr K.O.B. Choceň C 504050 100 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 100 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 150 Kč
1.80 km, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 100 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 100 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 100 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 100 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 100 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 100 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 100 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 100 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 100 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 100 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 100 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 100 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 100 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 100 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 100 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 100 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002144103 100 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 100 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 100 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 100 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 100 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 100 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 100 Kč
1.80 km, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 100 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 100 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 100 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 100 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 100 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 100 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 100 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 100 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
SHK6049 Číža Petr OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 100 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 100 Kč
1.83 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 100 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 100 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 100 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 100 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 100 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 100 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 100 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 100 Kč
1.83 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 100 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 100 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 100 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 100 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 100 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 100 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 100 Kč
1.83 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 100 Kč
1.83 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 100 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 100 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 100 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 100 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 100 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 100 Kč
1.64 km, 14 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 70 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 70 Kč
0040003 Hamáková Zuzana 004 - CVĆ Horní Jelení 2148107 70 Kč
JIL1501 Horák Vojtěch OK Jilemnice C 426351 70 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 70 Kč
0050001 Potůček Jáchym 005 - OK99HK 9416 70 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 70 Kč
0040005 Kušičková Jolana 004 - CVĆ Horní Jelení 1425339 70 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108872 70 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 410769 70 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 70 Kč
STH0952 Lánská Dagmar SK Studenec C 2144161 70 Kč
STH0954 Lánská Adéla SK Studenec C 2144167 70 Kč
SHK9999 Gazdačko Petr OK Slavia Hradec Králové 9117 0 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 0 Kč
SHK1352 Bezvodová Elen OK Slavia Hradec Králové C 2111661 0 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 0 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 9856 0 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 0 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 0 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 0 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové C 2111607 0 Kč
SHK1056 Šáchová Ema OK Slavia Hradec Králové C 2111614 0 Kč
SHK1054 Pražáková Dominika OK Slavia Hradec Králové C 51781 0 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 0 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 70 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 70 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 70 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 70 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 70 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 70 Kč
DOB1111 Stolina David KOB Dobruška C zapůjčit 110 Kč
SHK1111 Kudrna Patrik OK Slavia Hradec Králové 553452 0 Kč
1.91 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 70 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 70 Kč
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 2060239 70 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 70 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 2032180 70 Kč
0060001 Retek David 006 - Olfin Car Ski Team 2134343 70 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 70 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 70 Kč
LTU7853 Kynclová Petra OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2001933 70 Kč
STH8452 Kuříková Zuzana SK Studenec C 2078457 70 Kč
STH8751 Korotvičková Adéla SK Studenec C 2144172 70 Kč
LPU2222 Kubík Dušan OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
LPU2223 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice 9287 70 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 70 Kč
LPU9155 Maclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 70 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 70 Kč
LPU7560 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2108897 70 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 70 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 70 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 70 Kč
2.23 km, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR8249 Válek Lukáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 100 Kč
celkem přihlášených: 737, vklad: 61615 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.